Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44050) kolosanyi válasza Woodslave (#44037) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én akkor veszem észre azt, hogy túledzettem magam, ha nagyon sokáig tart regenerálódni és nem fejlődök. Mondjuk én alapból nem szeretek ilyen izolálós tervre építeni, csak egyhelyben topogok tőle, én azt elő- vagy utófárasztásként alkalmazom, amúgy meg összetett gyakorlatokra építek. Pl mellre fekvenyomás vagy valamilyen fekvő variáció (ezt jobban preferálom), vállra valamelyik fej fölé nyomás variáció (Arnold nyomás és katonai nyomás a két kedvenc), illetve kézállásból nyomás (szintén jó cucc), tricepszre meg tolódzkodás.

(#44042) penene
Simán le tudom edzeni bármelyik izomcsoportot beteg módon, csak nem tartom célravezetőnek, mert utána az a hét kilőve gyakorlatilag. Pl ha nyomó napon teljesen szétkúrom magam, akkor a vállam még pénteken is durván érzem, esélytelen, hogy egy húzó edzés formájában még egy felsőtest napot tartsak. Persze ehhez vetkőző sorozatok, szuperszettek, bukáson túli edzés stb kell, ami néha jó, de gyakran nem szeretem alkalmazni. Persze ismerek olyat, aki csak így tud fejlődni, de vele nem szoktam edzeni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.