Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) Tyer válasza sajtee (#40799) üzenetére


Tyer
őstag

A kapszul a futás elött kb fél orával kéne, ha meg turmixot iszol, ki fogod hányni:D
Arról ne is beszéljünk, hgoybeinditja az emésztést, és futás közben ez nem biztos, hogy nyerö...
A másik meg, hogy a szálkásitáshoz nem futás, hanem intenziv séta kell...

Ill egyetértek az elöttem szoloval: Holnap reggel kezdd!!!

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40802) sajtee válasza Tyer (#40801) üzenetére


sajtee
senior tag

Aerob edzést is csinálunk heti 2-3x, de imádom futni, csak már jó ideje nem szoktam.
Hétfőre gondoltam, de igazatok van.. :K

[ Szerkesztve ]

(#40803) Koczó93 válasza GyurosAki (#40796) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem láttam a videó alatt, csak azért mondtam hátha valaki innen megkérdezi :D

(#40804) _NCT válasza sajtee (#40799) üzenetére


_NCT
őstag

Ha hányni akarsz, szedjél be lehetőleg minél több sz@rt futás előtt. És kész is a Vomelett :DDD

De én sem ennék futás előtt semmit sem. Futás után igyad a fehérjegogszot.

Imádsz futni? Irigyellek bro.....

[ Szerkesztve ]

(#40805) Woodslave válasza sajtee (#40802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pár éve én is jan 1-jén kezdtem futni, a legjobb érzés amit utána érzek (kivéve a gyúrást) kár hogy nem előtte érzem ezt, így abba is hagytam ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#40806) Dicker válasza _NCT (#40804) üzenetére


Dicker
őstag

Előtte is lehet inni, egy adagot. De ez a hosszabb 1 órás, vagy tovább tartó aerobok előtt kell csak. 1 óra alatt, szopogasson egy cukormentes cukorkát, vagy mást...

Más:

Ma voltam egy üzleti ebéden, valami gané étteremben, és ugye "menüben" hozták a fogásokat, hetet. Az eleje annyira biztatóan indult...
Aztán hoznak egy féloldal szalonnát, na mondom valami normális kaja, erre megfordítom ez nem szalonna.

De megettem, mert sok benne a fehérje. Azt meg nem dobjuk ki soha. Még akkor se, ha a legyek beköpik. Egyébként nem volt finom. De nem én fizettem, úgyhogy nem nagyon érdekelt.

(#40807) _NCT válasza Dicker (#40806) üzenetére


_NCT
őstag

Üzleti kajálások/bálok mindig jók. Én is voltam 2 hete ilyenen, legjobb mikor degeszre zabálod magad, majd elindul a sörözés/koktélozás. Aztán hajnalban enyhén ittas állapotban tunkolod a majonézes krumplit pogácsával, hogy szívja fel a piát :D

Anyámba még annyiszor nem küldhetettek el, mint aznap este, amiért hajnali 3kor arra kellett várnia a pincérnek, hogy végre elvihesse a tányéromat :D

Szerencsére 1000 feletti a létszám, így könnyen el lehet vegyülni a csarnokban.

[ Szerkesztve ]

(#40808) Dicker válasza _NCT (#40807) üzenetére


Dicker
őstag

Ez nem olyan volt, amire te gondolsz az az évzáró. De én oda nem nagyon járok. Ott a dolgozók vannak jelen, akik közül meg csak azt ismerem, akit én vettem fel, azokat se nagyon.
Amúgy én nem iszok, sosem szerettem különösebben. :)) Legalábbis úgy nem. Étkezésnél egy üvegbor esetleg, meg kóstolók. Ilyen burzsoá vagyok...

Egyébként -0,2 kg a karácsonyi teljesítményem. Pedig nem is reggel mértem le. Csóró volt a Jézuska. :DDD

(#40809) Recon666 válasza Dicker (#40806) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az egy polipcsáp? Ha az engem nem érdekelt volna mennyi fehérje van benne, meg nem ettem volna. :D

(#40810) kolosanyi válasza Tyer (#40801) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szálkásodáshoz kalória deficit kell, meg olyan edzésforma, ami segít a zsírégetésben. Én jobban preferálom a HIIT edzésformát, mint az elnyújtott aerobot, mondjuk én nem félek az izomvesztéstől.

----------------------------------------------------------

Egy ideje egyre jobban foglalkoztat, hogy vegyek-e egy (gumis) expandert magamnak. Tökéletes hordozható edző eszköz, olyan öreg, mint az országút, de jobbat azóta se találtak ki. Rendkívül mobilis, kis helyet foglal, sokoldalú, minden izmot meg lehet vele edzeni és még olcsó is. Eddig azonban azt hittem, hogy a bibi a terheléssel van, egyszerűen kis ellenállást biztosít. Nos, ez meggyőzött, hogy nem. A legerősebb ~120 kilót tud, az bőven jó. Ha félbehajtom, közel a duplája lesz, ami mindenre elég. Guggolásnál 150, felhúzásnál 180 volt a maxom, ez meg bőven több azoknál. Az egészben az a legjobb, hogy még ezt a két gyakorlatot is meg lehet oldani egy ilyen expanderrel, bár nem hiszem, hogy csinálni fogom a derekam miatt. Komoly hátránya talán csak az, hogy nem lehet precízen belőni a terhelést, mint a súlyzóknál, ezt viszont ellensúlyozza a sokoldalúsága. Tudom, hogy hatékonyságban nem veheti fel a versenyt a rudakkal-tárcsákkal, de az én össze-vissza helyzetemhez ideális kiegészítő (hol otthon vagyok, hol koliban, hol van kondibérletem, hol nincs stb).

(#40811) Lipton válasza _NCT (#40807) üzenetére


Lipton
őstag

Az ilyen kollegakkal kell a bulik elott elbeszelgetni egy kicsit :)

Dicker: csak nem valamilyen degusztacios menu volt :)

[ Szerkesztve ]

(#40812) _NCT válasza Lipton (#40811) üzenetére


_NCT
őstag

hogy?

Értem apu. Gyere máskor is. :)

[ Szerkesztve ]

(#40813) Lipton válasza _NCT (#40812) üzenetére


Lipton
őstag

Hogyan kell viselkedni egy rendezvenyen :):):)

Latom nagyon a szivedre vetted :)

[ Szerkesztve ]

(#40814) Dexar007


Dexar007
veterán

[link]

wtf?

Give me your cum,bull!

(#40815) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#40814) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez te vagy? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#40816) xcds válasza kolosanyi (#40810) üzenetére


xcds
őstag

Hát sztem az expander a legrosszabb megoldás. Annyira változik a terhelés, hogy nem lehet normálisan csinálni vele semmit. A mozdulat elején semmi ellenállás, a végén meg beszarsz. Max ilyen csajos edzésre jó nagyon kis terhelés, sok ismétlés. Amit meg 120 kilóval lehet kihúzni, az meg már hajítógép. :D

(#40817) kolosanyi válasza xcds (#40816) üzenetére


kolosanyi
veterán

A változó terhelésnek is van előnye, alsó holtpontokon, ahol jellemzően az ízület sérülékenyebb helyzetben van, kímélőbb. Egyébként közben beugrott, hogy régen a csapattal sokat edzettünk gumiszalagokkal. Speciálisan a röplabdás ütőmozdulat gyorsítására használtuk (pliometrikus edzéshez nagyon jók az ilyen elasztikus cuccok). A Thera-Band termékeivel edzettünk, jó minőségű, megbízható felszerelések, sose volt velük gond. Én veszek is most egy kötelet fogantyúkkal - akit esetleg érdekel, erre tessék -, több erősségi fokozat van, a cég a legerősebbet direkt testépítőknek ajánlja.

Amúgy ezt ne úgy értsd, hogy a súlyzós edzésnél tartom ezt jobbnak, de vannak olyan élethelyzetek, amikor alternatíva lehet. Én nyár óta alig jutok le terembe, egyszerűen annyira össze-vissza az életem, illetve a tartózkodási helyem, hogy nem is veszek bérletet. Hol otthon vagyok, hol a kollégiumban, hol a barátnőmnél, szóval ez egy kicsit problémás. Emiatt elkezdtem a saját súlyos edzés felé orientálódni, meg keresem az ideális hordozható eszközt. Nem is értem, hogy eddig ez miért nem jutott eszembe, hisz jól ismerem a terméket. Ilyen célokra szerintem tökéletes a gumikötél. :)

Egyébként ha a magas ismétlésszámú edzést csajosnak gondolod, próbálj ki egy 100 ismétléses guggolást, vagy mellről nyomást állva. :D

(#40818) _NCT válasza kolosanyi (#40817) üzenetére


_NCT
őstag

Gumikötél jó dolog, bemelegíteni, fárasztani kicsit az izmokat, magas ismétlésszámmal. De nem fogja helyettesíteni a súlyzós edzést. Én is használom, főképp bemelegítéshez,durrantáshoz (főleg vállnál) de szerintem nem sokat fog izomban hozni.

A semmitől persze jobb, kordában tart, bedurrant, nem lustulsz el.

[ Szerkesztve ]

(#40819) xcds válasza kolosanyi (#40817) üzenetére


xcds
őstag

A csajok szoktak ilyen végtelen ismétléseket csinálni Rékával. :D Ha nincs terem, jó a saját súly sztem. Jobb, mint a gumikötél. Persze ki kell próbálni mindent. Am van egy jó állóképességi edzésem, ha már a nagy ismétlésszámoknál tartunk. Te szereted az ilyeneket. Kiv vagyok, mennyit tudsz csinálni. Egyzser már leírtam itt, de senki nem reagált semmit. Lusta népség. ;]

Ilyen köredzés féle. 3 gyakorlat van, amit egymás után kell megcsinálni 1 percen belül, utána annyi pihenő, ami megmaradt az 1 percből. 2. percben ugyanígy és addig, amíg bírod.

1. Húzódzkodás szűk fogással bic-re 5 ism
2. Fekvőtámasz 10 ism
3. Guggolásból felugrás 15 ism. Én annyira szoktam leguggolni, hogy az ujjammal a sarkam mellett megérintem a földet.

A rekordom 30 perc, ami 150 húzódzkodás 300 fekvőtámasz és 450 felugrás. Igaz, utána rosszul lettem. :DDD
Amikor jó formában vagyok 20 perc megy, Mostanában 15 elég.

Na, Kipróbálod? :)

[ Szerkesztve ]

(#40820) kolosanyi válasza _NCT (#40818) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem igazából a saját súlyos gyakorlatok nehezítéséhez jönne jól. Sajnos tényleg a mobilitás az első számomra jelenleg. (Jövőre felköltözik a barátnőm Pestre, akkor összeszedettebb leszek kicsit.) Önmagában nem is érdemes ilyesmit használni, viszont izoláláshoz, elő-, utófárasztáshoz jól jöhet, illetve kombinálni a saját testsúlyos, súlyzós edzéssel. Erről szól többek között ez a cikk.

szerk.: Ja és küzdősportot űzőknek, labdajátékosoknak nagyon hasznos, mert a robbanékonyság, valamint állóképesség fejlesztésére ez nagyon jó eszköz.

(#40819) xcds
Meg a crossfitesek. Állat egy dolog mondjuk ultra magas ismétlésszámban thrustert végezni, mi többször csináltuk ketlebellekkel. Nálam általában azok a fázisok szoktak előjönni, hogy légszomj - égő izmok - nagyon égő izmok - hányinger - rettentően égő izmok és folyamatosan beszűkülő látómező - meg kell állnom, mert ha még egy ismétlést csinálok, akkor elájulok.
A köredzés jó, valamikor meg fogom csinálni. :K

[ Szerkesztve ]

(#40821) barisj


barisj
aktív tag

Ez meg mi? Mi ennek a magyar neve?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#40822) Tyer válasza barisj (#40821) üzenetére


Tyer
őstag

Ez a lógó csecsbimbo?
Valaki már panaszkodott erre...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40823) barisj válasza Tyer (#40822) üzenetére


barisj
aktív tag

igen az xD Valaki tud erről valamit?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#40824) Dicker válasza barisj (#40821) üzenetére


Dicker
őstag

Férfi csöcsök.
Egyébként ugyanez a neve. A görög, meg latin szavakat nem fordítják le magyarra az orvosok. :)

[ Szerkesztve ]

(#40825) God Vazzeg válasza barisj (#40821) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez a híres barisjmasztózis, magyarul ez a neve. Hogy miért, senki se tudja :(

:D ;]

(#40826) barisj válasza God Vazzeg (#40825) üzenetére


barisj
aktív tag

Haha xD közben találtam róla pár cikket. Fura,mert nekem is volt ilyen mellbimbó nagyobbodásom,pedig nem szedtem semmi szteroidot.,de hál' istennek elmúlt. Voltam vele orvosnál,bimbón szúrtak és azt mondták,hogy tejmirigyem nőtt.Az orvos szerint a "poroktól" van,de hát csak multivitamint és fehérjét szedtem (scitec mind2:D).

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#40827) emiki6 válasza barisj (#40823) üzenetére


emiki6
veterán

Tényleg, mi ez?
Mitől alakul ki?

(#40826): Hogy mi? :Y

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#40828) BÁ Nutrition válasza emiki6 (#40827) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a kezdőknél szokott kialakulni, legtöbbször attól hogy nem lábaznak :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#40829) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#40828) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tehát akkor ezért mondjátok mindig, hogy buzi, aki nem lábazik, mert csöcse nő! Ééérteeem... :DDD

(#40830) emiki6 válasza BÁ Nutrition (#40828) üzenetére


emiki6
veterán

Ez valahogy propaganda szövegnek hangzik... :U

(#40831): Biztos a hiánya okozta... ;]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#40831) barisj válasza emiki6 (#40827) üzenetére


barisj
aktív tag

Kb 1éve hirtelen lassan megnőtt a bimbóm,pont mint a videón amit linkeltem. Elmentem vele orvoshoz,aztán vagy 6 helyre küldtek. És végül X hónap elteltével kiderült,hogy tejmirigyem nőtt és ha nyárig nem múlik el akkor műteni kell. Hál' istennek magától elmúlt és azóta nem volt hasonló problémám. :D Azt viszont nem tudom,hogy tényleg a tápkiegektől alakult volna ki,de nem hiszem,mert mielőtt kialakult volna,azelőtt 6hónappal fogytam ki mindenből xd

(#40828) BÁ Nutrition: kikérem magamnak! szoktam lábazni és szeretek is! :D

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#40832) Dicker válasza barisj (#40826) üzenetére


Dicker
őstag

A scitecestől gyno nő. Ez köztudott. :))
Amúgy a genetikailag bziknál fordul elő, akikben több a női hormon.

(#40833) barisj válasza Dicker (#40832) üzenetére


barisj
aktív tag

jóvan :D közben itt egy cikk,akit érdekel olvassa el.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#40834) _NCT


_NCT
őstag

Akkor feldobom a holnapi témát, addig lehet rajta gondolkodni: "ki milyen melltartót vesz fel??"

Na megyek eszek valamit, így az esti műszak végére.

Pacsi.

(#40835) God Vazzeg válasza _NCT (#40834) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én csak bimbitakarót használok hogy ne látszon ki a pánt. Szerintem mindenki így van ezzel, halál ciki lenne ha kivillanna a pánt :D

;]

(#40836) _NCT válasza God Vazzeg (#40835) üzenetére


_NCT
őstag

Én meg nem hordok, imádom mikor kidörzsöli a bimbóm a műszálas póló. Nem tudjátok ti mi a jó....

(#40837) Tyer válasza _NCT (#40836) üzenetére


Tyer
őstag

Dehogynem....
Amikor utána vörösen izzik, és lüktet, nincs idö az izomlázra figyelni:D

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#40838) Yeffy válasza God Vazzeg (#40835) üzenetére


Yeffy
veterán

Vateran ilyen kepek vannak??
Lol, akkor ideje lesz felneznem :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#40839) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#40828) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:C

(#40840) God Vazzeg válasza _NCT (#40836) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem csoda hogy az edzéseken is HC vagy :D ;]

(#40841) penene válasza Yeffy (#40838) üzenetére


penene
őstag

Jah, manapság sokan árverésre bocsátják a csajukat, Godnak sem is szabadna itt a PHn reklámoznia. Hol egy modi? ;]

(#40842) Yeffy válasza penene (#40841) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
nem is értem, hogy erre miért nem ugranak ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#40843) penene válasza Yeffy (#40842) üzenetére


penene
őstag

Dehogynem ugranak. Engem 10 másodpercen belül túllicitáltak. ;]

(#40844) Yeffy válasza penene (#40843) üzenetére


Yeffy
veterán

botrány, bmeg, botrány :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#40845) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na utánajártam kicsit ennek a gumiköteles témának. Több gyártó is van, akik a legkülönfélébb ellenállású köteleket gyártják. Általában a legdurvábbak (ezek már nem olcsók, 50-60 dollár darabja) 100-120 kilót tudnak, amivel már egy guggolás vagy egy fekvenyomás is bőven kivitelezhető.

A fenti képen levő szett (Monster a lenti táblázatban) például kötelenként 90-et tud, de van még ennél is erősebb, bár azok már hosszúak, főleg sprintelésekhez készültek. Íme egy gyártó köteleinek adatairól egy táblázat:

Összegezve, ilyen profi kötelekkel teljes körű edzés végezhető, minden erőszinthez belőhető az ellenállás. Egy induló szett ára kb 120 dollár, itt egy összehasonlítás a különböző gyártókról. (Természetesen ez csak egyféle összeállítást vizsgál, a különböző csomagok, amikben mindenféle extra van, eltérnek cégenként. Lehetnek benne fogantyúk, ajtóra szerelhető illesztők, hordtáskák, DVD, kutyafüle.) Ezért az összegért egyébként súlyzókból nem tudnál ilyen terhelést összehozni, az ár/érték aránya nagyon jó ezeknek a gumiknak. A tartóssággal nagy gond nem lehet, minimum 1 év garanciát minden cég vállal, de nem ritka a 2 év se. Nagy ellenállást kapunk tehát olcsón, ráadásul könnyen hordozható is egy ilyen készlet, sokat utazóknak must have ha normálisan akarnak edzeni. Én rendelek magamnak, az tuti.

(#40846) barisj


barisj
aktív tag

hehe :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#40847) Karesz0995 válasza barisj (#40846) üzenetére


Karesz0995
tag

Jézusom, ez az ember még szabadlábon? :DDD

(#40848) Kidus válasza barisj (#40846) üzenetére


Kidus
őstag

Tudom semmi koze a topichoz de akkor mar ezt is.
Ez az ember szerintem foleg abbol el meg, hogy ilyen szerencsetlen, komolyan mondom mar parades pedig en sosem neztem sem oket sem mounikat meg balazs es tarsai agyremeket, de Gyozike annyira fejfogos, hogy nem lehet rajta nem szorakozni neha :)

Assuming Control

(#40849) _NCT válasza Kidus (#40848) üzenetére


_NCT
őstag

Ők meg a Te adódból szórakoznak (rajtad) :) Én ezen sosem tudtam szórakozni, inkább forr a vérem, hogy ezek a férgek élnek jómódban azok helyett, akik napi 10-12 órát dolgoznak.....

(#40850) Yeffy válasza _NCT (#40849) üzenetére


Yeffy
veterán

+1, fel nem tudom fogni, mit "esznek" ezeken a retkeken, de az ő adójából nehezen, tekintve, hogy usánkában él :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.