Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Shadowbull válasza Woodslave (#24445) üzenetére


Shadowbull
addikt

400 g csirke, 80g whey, 30g kazein, 100g mogyoro, lenmagolaj, sajt meg zoldseg. nyilvan kaloriaban kevesebb lesz, de amikor hagyomanyos dieta ment, akkor sem volt sokkal tobb, az akkori rizs+zab adagot valtja ki a mogyoro.

Persze a porok miatt ebben is van nemi ch, meg a mogyoroban is van, olyan 25g osszesen naponta.

Az edzes utana vitargot huztam ki teljesen, az nyilvan hianyozni fog. Szamolok nemi izomvesztessel, nade az en szintemen ez nem igazan mervado.

(#24446) kennystyle

a dekazast ugy ertem, hogy azert szamolni kene a ch-t. Elvileg a glikogenraktarakat kene visszatolteni, igy pont annyit ch-t kene betolni este, amivel feltoltodnek. Ezt a mennyiseget meg a 10 napos uritesi fazis sulyvesztese alapjan kalkulalhatjuk.

Persze a celtol is fugg, ha zsirt akar egetni az ember, akkor kevesebb, izomtomegnoveleshez tobb.

szerintem azert is erdemes figyelni, hogy az ember tudja mire hogyan reagal a szervezet.

En sajna meg ott nem tartok, csak a nyalamat csorgatom. ha majd osszefuggestelen hulyesegeket fogok irogatni, akkor leszek ott, hogy az agyam mar nem tud ch-t felhasznalni mert nincs, de meg nem allt at zsiruzemre :))

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.