Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2752) szelidorzo válasza Parameter (#2749) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Ezerért kérhetek!

Mert a UPC nem hajlandó tudomásul venni, hogy a scart csatlakozón analóg jelet biztosít a számomra és nem digitálisat, a digitális előfizetés ellenére.

Te mint nagyon ott dolgozó, magyarázd meg nekem egyszerű földi halandónak (tudom nem Te tehetsz róla), hogy ha a kábelen digitális jeltovábbítás történik, majd a rohadt STB-ben a processzor feldolgozza a jelet a digitális tunerből, miért kerül többe havi ezerrel a HDMI kimenet biztosítása digit jel számára, mint ha ezt a jelet tovább alakítják analóggá.

Vagy egyszerűen rohadt üzletpolitika? Továbbítanak egy aránylag jó jelet, de szándékosan lerontják, ha nem fizetek eleget?

Az biztos, hogy amikor kitavaszodik, s a digi TV elkezdi akciósan teríteni az újonnan kiépített hálózatát, egy telefont megeresztek a UPC-nek, hogy 2 héten belül biztosítják-e a sima kártyás megoldást. Nemleges válasz esetén szerződés felmond (hűség nincs rá) és máris köttetem a digit, esetleg egy két hiányzó csatorna miatt a másik TV-re lesz mindigTV.

A kettő együtt kerül annyiba, mint a UPC STB-s megoldása.
A korrektséghez hozzátartozik, hogy a Fibernetes hulladékhoz képest a UPC jobb minőségű.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.