Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Laonyr válasza Gubek-Einste (#2048) üzenetére


Laonyr
csendes tag

Kösz a választ!
Más olyan nincs ami esetleg problémát okozhatna ha nem olvasom át a szerződést pontról pontra?
Elképzelni se tudom hogy csinálsz 1-2 TB forgalmat havonta o.o

(#2052) csibor


csibor
őstag

Fiber Power 10-nél hol lehet megnézni hol áll az 5G adatforgalommal?

(#2053) F_Zolee válasza Laonyr (#2051) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem bántani akarom az illetőt de az ilyenek miatt "használhatatlan" a net csúcsidőben szerintem.

(#2054) Gubek-Einste válasza Laonyr (#2051) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Torrent seed-ből jön össze ez a mennyiség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2055) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Unalmamban készítettem egy elképzelt csatornakiosztást amibe bekerült több sokak által vágyott csatorna is.
Letölteni INNEN lehet.
Várom a véleményeket

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2056) LÁZ


LÁZ
addikt

Azt tudja vki esetleg, hogy az V.ker Kálmán Imre utcában elérhető e vmilyen formában a upc-s net? Néztem a keresőjükben, de furcsállom, hogy pont a belvárosban ne szolgáltatnának.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2057) Reiko válasza LÁZ (#2056) üzenetére


Reiko
tag

Van szolg!

(#2058) LÁZ válasza Reiko (#2057) üzenetére


LÁZ
addikt

Azért az vicces, hogy a keresőjük szerint nem szolgáltatnak :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2059) tuser válasza LÁZ (#2058) üzenetére


tuser
aktív tag

Lehet hogy friss fejlesztés, ezért a főoldali kereső még nem dobja ki.

Próbáld meg hogy elkezded megrendelni, s a megrendelőlapi kereső megtalál e.

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#2060) LÁZ válasza tuser (#2059) üzenetére


LÁZ
addikt

ok, rokony lakik ott, és szabadulna a tonlányos rettenettől :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2061) kabelmania27 válasza LÁZ (#2058) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Még mindig jobb mint ha bentlenne az utca, közben pedig az egész könyéken nem lenne kiépítve a kábel.

[ Szerkesztve ]

(#2062) LÁZ válasza kabelmania27 (#2061) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2063) kabelmania27 válasza LÁZ (#2062) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Fibernetnél volt 20megabites csomag, oda volt írva, hogy előzetes felmérés után köthető. Kihozta a weboldalukon a megrendelő, sokan panaszkodtak, a fórumon, hogy nem választhatták, mert nem bírta el a hálózat...
Az új kiosztás az invitelnél nem sikeredett valami jóra, kikerült axn crime scifi, mezzo, travel. fish and hunting, külföldi csatornák.
Azok jobban jártak akik átkerültek az upc.-hez, mert a 120megabites internet lehetősége és a digitális tévé lehetősége minden upc területen elérhető.
Invitelnél a 120megabites net csak 3 városban érhető el, digitális tévé szintúgy.

[ Szerkesztve ]

(#2064) Iginotus válasza Teaway (#2042) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszönöm. Speedteszt upload közben is marad ennyin a ping? Utána nem szakad meg pár ping erejére?

Plug and Pray... :)

(#2065) Laonyr válasza LÁZ (#2058) üzenetére


Laonyr
csendes tag

Az kereső csak akkor írja azt hogy szolgáltatnak ha részesülsz a társasházi kedvezménybe, nem?

(#2066) Csabee. válasza Gubek-Einste (#2048) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nagyon komoly adatforgalmat generálsz. Hol tárolod? Meg mégis mit tudsz tölteni állandóan?? :Y :Y :DDD

Üdv: Csabee.

(#2067) Gubek-Einste válasza Csabee. (#2066) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Főleg torrent seed-ből jön össze ez a mennyiség így nem én tárolom.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2068) Teaway válasza Iginotus (#2064) üzenetére


Teaway
veterán

Fogalmam se nincsen, azt nem néztem.

Nincs itthon csokid??

(#2069) Iginotus válasza Teaway (#2068) üzenetére


Iginotus
őstag

Az lett volna a lényeg :D

Plug and Pray... :)

(#2070) LÁZ válasza Laonyr (#2065) üzenetére


LÁZ
addikt

ntom, lehetséges, elvben jövő7en kedden kötik majd a netjét ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2071) kabelmania27 válasza LÁZ (#2070) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Remélem jól fog neki működni:)

(#2072) Csabee.


Csabee.
nagyúr

De jó hogy tavasszal megkötöttem még a szerződést, azóta csak drágább lett a UPC nálam :D

Üdv: Csabee.

(#2073) kabelmania27 válasza Csabee. (#2072) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A drágább társasházi kedvezmény nélküli ár/érték arány is jobb mint a fibernet ár/érték aránya volt szerintem. Akik átkerültek az upc-hez mindenképpen jól jártak, független a társasházi kedvezménytől.

(#2074) matt22


matt22
tag

Sziasztok!

Van egy kis nehézségem UPC szolgáltatás megrendelése kapcsán, hátha valamelyikőtöknek lenne ötlete mit lehet tenni.
Budapest 13. kerület Viza utcában egy kb százlakásos társasház földszintjére szeretnék UPC kábelnetet és telefont rendelni.
A probléma az, hogy a UPC telefonos ügyfélszolgálat szerint a ház úgymond "nem is létezik" csak az első emelettől kezdve. Magyarul a házban rengetegen UPC-t használnak, de a földszinti lakások nincsenek benne valamilyen okból a UPC adatbázisában. Az ügyfélszolgálat szerint rendszerbővítési kérelmet lehet indítani, 30 nap alatt majd megvizsgálják.
Egyszerűen hiába mondom, hogy a házban bent van az UPC, van elosztó a lépcsőházban, hozzám is végig be van kábelezve, ezért fizikailag nem kell semmit kiépíteni, egyszerűen csak be kéne venni a rendszerükbe. Hajthatatlanok az ügyfélszolgálaton (gondolom a protokoll szerint járnak el), hogy majd egyszer kijön valaki és felméri a dolgot.
Nekem viszont ennél kicsit sürgősebb lenne, sőt mondtam hogy ki is fizetem ha kiküldenek egy szerelőt meggyőződni róla, hogy tényleg semmit nem kell fizikailag kiépíteni.
Van ötletetek hogyan lehetne gyorsaítani valamit egy ilyen halottnak tűnő ügyön?

(#2075) forrest85 válasza matt22 (#2074) üzenetére


forrest85
senior tag

Hogyne, összebeszélni egy szomszéddal, akinek a lakása bentvan. De ez itthon nálunk nagyon rizikós. Még családon belül is...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#2076) kabelmania27 válasza matt22 (#2074) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

upconline@upc.hu ra írj egy emailt szerintem, vagy privátot upc on-line nek.

(#2077) Integra


Integra
titán

Masnal is meghalt a kabelnet a 13ik keruletben?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2078) LÁZ válasza Integra (#2077) üzenetére


LÁZ
addikt

nálam van ;) @futár ucca

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2079) club1


club1
veterán

Más volt Fibernetes 30/3-as nettel rendelkezőknél is az a helyzet, hogy jó ha 20-at tud 2-3 hete lefele a netjük? Először azt hittem, hogy valami lokális túlterhelés (Bp. XXII.), de tegnap Gödöllő mellett (Szada) jártam és ott is csontra annyit mértem minden egyéb terhelés nélkül, mint itthon:
http://www.speedtest.net/result/1546900271.png

(#2080) Integra válasza LÁZ (#2078) üzenetére


Integra
titán

felém most sincsen, visegrádi út
felhivtam tegnap a 1221-et, benyomkodtam a hiba bejelentő menüt és erre azt mondja a hang, hogy beazonositottak és műszaki hiba van a körzetben. wtf? a mobilszámomból azonositott be azonnal a rendszer amit a szerződéshez megadtam?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2081) BeerBier válasza Integra (#2080) üzenetére


BeerBier
senior tag

Vagy a mobilszámodból,vagy az előfizetői azonosítóból.

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2082) Integra válasza BeerBier (#2081) üzenetére


Integra
titán

előfizetői azonositót nem ütöttem be, csak a menübe léptem be, ezért is pislogtam nagyot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2083) BeerBier válasza Integra (#2082) üzenetére


BeerBier
senior tag

Akkor biza a telefonszám alapján azonosítottak be..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2084) Integra válasza BeerBier (#2083) üzenetére


Integra
titán

végülis nem baj, mert nem zabálta a mobil számlám és meglepően gyors volt.
ahogy kifejezetten szimpatikus, hogy már az első reklám blődlit végig hallgatva mondja, hogy operátorig türelem és rögzitik a hivást. nem kell 28 gombot nyomni ahhoz, hogy egy hús-vér emberrel beszélj. tényleg csináltak valamit a upc-nél ügyfélszolgálattal.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2085) BeerBier válasza Integra (#2084) üzenetére


BeerBier
senior tag

Én 2 napja próbáltam kapcsolatba lépni velük,de egész nap azt hajtogatta egy géphang hogy :"jelenleg minden kezelőnk foglalt,hívása fontos számunkra,kérjük ismételje meg késöbb"...vagy valami ilyesmit.
Aztán tegnap hajnalban elkaptam egy kezelőt nagynehezen..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#2086) Integra válasza BeerBier (#2085) üzenetére


Integra
titán

ok, ha túlterheltek, akkor azok, ez ellen nem lehet sokat tenni, tegnap én sem jutottam operátorhoz. lehet, hogy a rossz pirulát vettem be :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2087) Csabee. válasza Integra (#2086) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Személyesen jobban jársz ha bemész... persze ha időd engedi :) Telefonon rengeteget kell várni rájuk...

Üdv: Csabee.

(#2088) Integra válasza Csabee. (#2087) üzenetére


Integra
titán

akar a fene bemenni, nincsen gondom velük, csak oldják meg a szolgáltatás kimaradást, lassan 24 órája nincsen netem...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2089) Csabee. válasza Integra (#2088) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Próbáltad már gondolom a modemet kihúzni pár percre, majd visszadugni?

Üdv: Csabee.

(#2090) Integra válasza Csabee. (#2089) üzenetére


Integra
titán

persze.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2091) kabelmania27 válasza Integra (#2090) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyen modem van nálad?
Világít az online led?

(#2092) Integra válasza kabelmania27 (#2091) üzenetére


Integra
titán

cisco
narancs a net led is zöld helyett. nincsen netem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2093) Spirit


Spirit
őstag

Lassan elérjük a Fibernet színvonalát. Tavasszal megváltóként tekintettem a UPC-re, de pár hét alatt volt vagy 5 alkalom, hogy nem volt net, most meg 70%-os packet lossom van. Kezd elegem lenni az összes szolgáltatóból...

(#2094) Integra


Integra
titán

sikerült elérnem 13-ik kerületi irodát, valami nagy hardver pukkanhatott el, mert még most sincsen szolgáltatás és közleményt sem ad ki a upc, az egész környék halott. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2095) modi


modi
tag

(#2096) Gubek-Einste válasza modi (#2095) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Én is hallottam már erről korábban de akkor azt is említették, hogy kölcsönös ügylet lesz, Romániából a UPC vonul ki, cserébe a Digi megszűnik Magyarországon vagyis UPC Ro -> RCS&RDS és Digi -> UPC Mo. Érdekes egy ügylet lenne, főleg a Digi Sport jogai miatt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2097) LÁZ válasza Integra (#2094) üzenetére


LÁZ
addikt

nálam még mindig van, le is kopogom gyorsan :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2098) Integra válasza LÁZ (#2097) üzenetére


Integra
titán

késő délutánra csinálták meg.
most már hasít megint normálisan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2099) Csabee. válasza modi (#2095) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Arra lennék kíváncsi hogy ez rám nézve változtat-e valamit, mert szerintem semmit...

Üdv: Csabee.

(#2100) club1 válasza Csabee. (#2099) üzenetére


club1
veterán

Mivel nincs nálunk Digi, ezért semmit nem jelent majd neked. Az mázli, hogy kiépítette itt a T az optikát, így a UPC árai nem szabadulhatnak el szép lassacskán, meg jobb kedvezményeket kapunk ha maradunk.
Neked nem 30/3-as neted van? Ha igen, nálad tudja a 30-at?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.