Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144151) Kaba válasza Nordik (#144150) üzenetére


Kaba
veterán

Kérni kell a számlázás összevonását, hívd a 1414-et.

(#144152) Nordik válasza Kaba (#144151) üzenetére


Nordik
őstag

Érdemes osszevonatni? Vagy hagyjam így?

(#144153) Kaba válasza Nordik (#144152) üzenetére


Kaba
veterán

Attól függ, hogy neked milyen megoldás jó. Összevonva kb.12-én jön a számla, külön számlázva, a mobil a hónap elején jön, az otthoni meg a hónap közepén.

[ Szerkesztve ]

(#144154) Nordik válasza Kaba (#144153) üzenetére


Nordik
őstag

Otthoninal is 1-31ig van az elszámolás egyébként mint a mobilnal?

(#144155) Kaba válasza Nordik (#144154) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.

(#144156) Endless válasza csako (#144102) üzenetére


Endless
aktív tag

Köszi összejött a dolog. Azt nem tudom még, hogy a Telekomra kötött Asus AP-nak a torrentezéshez való portját (9091)hogyan tudom kiengedni a Technicolor fga 2233-as routeren mivel így passzív módban vagyok :F

[ Szerkesztve ]

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#144157) snyper990 válasza Endless (#144156) üzenetére


snyper990
őstag

A HGW admin felületén állíts be rá porttovábbítási szabályt a WAN Services menüpontban (meg ha van tűzfal, azon is állítsd be, hogy engedélyezze azon a porton a forgalmat)

(#144158) fer válasza skroy (#144147) üzenetére


fer
őstag

Hát csak meg lett, a múlt hónapban néhány napot csúsztam a befizetéssel és jött egy felszólítás, ami 750 pézbe fájt, majd egy óráig kerestem a mailt, de semmi. Utána jutott eszembe, hogy van telefonom is, és megtaláltam az sms-t, de hát akkor is egy sms-ért 750 forintot, épp egy olyan cégtől aki mobiltelefon szolgáltató is....háát. A digitől is kaptam már felszólítást, hogy van hátralékom, (elfelejtettem, van ilyen) ráadásul postán jött, és INGYEN. Erre csak egyet tudok mondani, menjenek a ..........Á

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#144159) salieven válasza salieven (#144133) üzenetére


salieven
aktív tag

Erre esetleg valaki valami okosat? :R

PSN: salieven

(#144160) snyper990 válasza salieven (#144159) üzenetére


snyper990
őstag

Gépen játszol? Ha igen, ugye nem wifin?
A Sagemcom wifije mindenképp szükséges a Mesh rendszer mellett?
Nézd meg a HGW logját, hátha kerül bele a szakadásokkor valami nyom, ami alapján el lehet indulni

[ Szerkesztve ]

(#144161) molnarpeter válasza molnarpeter (#143642) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Technicolor vs szifon saga - azóta is vannak hasonló adásszünetek :D most ipv6 ment disabled-re (Local Network -> IPv6 state), hátha... Próbáltam hiba fellépésekor beletúrni a logba, bár hirtelen nem találtam konkrétabbat és a bejelentkezés után lényegében meg is javult, de egyik-másik hibára keresgélve ezt a megoldást láttam, egy próbát megér... Eddigiek alapján elég lenne az ONT, hogy ne kelljen repeatert etetni árammal, jó helyre sikerült az optikát behúzni/terminált telepíteni, csak ez a fránya dns probléma ne lenne.

(#144162) skroy válasza fer (#144158) üzenetére


skroy
senior tag

Az első felszólítás ingyenes, a második valóban 750Ft.

(#144163) fer válasza skroy (#144162) üzenetére


fer
őstag

Nekem ez volt sz első.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#144164) molnarpeter válasza molnarpeter (#144161) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Na végre laptopon is csinálta ugyanezt (kvázi csak facebook jön be - logout, 24, telex, egyebek amiket próbáltam jellemzően sikertelen). Logban ennyit látok, neten nem találtam egyelőre infót, szóval hello Im unda da wata plz help meh lehet ennek köze hozzá vajon?

(#144165) Lauda válasza molnarpeter (#144164) üzenetére


Lauda
félisten

Ezeket nálam is írja a logba. Az internetelérés hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#144166) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!

Wifi termosztát beállításához kellene nekem DHCP menüben az alábbi 2 címet megadnom, de nem találom a DHCP menü ponton belül, hogy hol tudnám ezt beállítani.

DHCP Server menüpontot kiválasztása. A megjelenő felületen a következő beállítások
megadása:
DNS Server1 IP Address: 193.110.57.4
DNS Server2 IP Address: 193.110.56.8

Szeretnék segítséget kérni ennek a beállításában, Köszönöm!

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#144167) molnarpeter válasza Lauda (#144165) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:R figyelgetem máskor is, hátha lesz fejlemény. Alsó 2 gyakori, elfelejtettem írni, bár ugye jelentősége nincs mint olyan, csak a teljesség kedvéért, jogosultság hiányában úgysem tudnám eltüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#144168) salieven válasza snyper990 (#144160) üzenetére


salieven
aktív tag

PS5-n és gépen is, és mindkettővel szigorúan kábelen játszok.
Igazából nem szokott gond lenni a sagemcom wifijével ezért is van használatban.

HGW logját pontosan hol is? Kicsit homály ez a dolog nekem így soha nem volt még gondom az internettel így .... :F

PSN: salieven

(#144169) snyper990 válasza Regiee (#144166) üzenetére


snyper990
őstag

Szia!

A DHCP és a DNS két nagyon különböző dolog, nem csodálom, hogy nem találod abban a menüpontban. Miben kéne beállítanod ezt egyébként valójában? A HGW-ben? És milyen HGW van nálad? Egyáltalán milyen termosztát ez, hogy digis DNS szerverek használatára akar rávenni?

#144164 molnarpeter: Miért nem írod át a telefonban/laptopon a DNS kiszolgálót, legalább egy próba erejéig?

(#144170) snyper990 válasza salieven (#144168) üzenetére


snyper990
őstag

Ez esetben szerintem valószínűleg nem a wifi kavar be.
A Kaon rendszer biztosan jól van konfigurálva, simán AP-ként?
Nem tudom, hogy a Sagemben pontosan hol lehet megtalálni a logot, de annyira nem lehet bonyolult, keresd meg. Vagy lehet, hogy itt fel tud valaki homályosítani, akinél szintén az a fajta HGW van. Log nélkül elég fejvakarós a történet, de valószínűleg loggal is az lesz...

(#144171) Regiee válasza snyper990 (#144169) üzenetére


Regiee
aktív tag

Szia!

Computherm E280 a termosztát. Csak akkor tudom telefonról is vezérelni, ha a wifi hálózaton vagyok. Ezért írtam a gyártónak, hogy szükségem lenne router beállításra. Így küldték ezeket az adatokat. Sagemcom 5644v2 a router.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#144172) Endless válasza snyper990 (#144157) üzenetére


Endless
aktív tag

Oké megcsináltam engedélyeztem a 9091-es portot elvileg tűzfal az off-ra van állítva de még mindig passzív. Ezen kívül még kell valamilyen portot engedélyezni?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#144173) molnarpeter válasza snyper990 (#144169) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Adtam a telefonnak is 8.8.8.8-at, köszönöm a javaslatot :R az ONT volt új elem a hálózatban, azért kezdtem ott az állítgatást, mondjuk tanácstalanságomban elég random. Egyben elnézést kérek a jelenlévőktől, hogy ezzel szemetelem a topikot :B

[ Szerkesztve ]

(#144174) salieven válasza snyper990 (#144170) üzenetére


salieven
aktív tag

Ezt találtam logba a tegnapi random eldobálásnak az időpontjában, és ugye csak játszottam nem történt beállítgatás a rendszeren belül és egyidejűleg kb 2 telefon használta a sagemcom által beállított wifi-t.

2022-12-11 16:26:14InfoWIFIDevice <2E:D0:A7:2F:2A:98> was disconnected on SSID (Device/WiFi/SSIDs/SSID[WL_VIDEO_5G])
2022-12-11 16:16:49InfoWIFIA WiFi device <2E:D0:A7:2F:2A:98> has successfully connected to SSID (Device/WiFi/SSIDs/SSID[WL_VIDEO_5G])
2022-12-11 16:11:10InfoWIFIA WiFi device <46:17:3B:FE:4C:84> has successfully connected to SSID (Device/WiFi/SSIDs/SSID[WL_VIDEO_5G])
2022-12-11 16:10:56InfoWIFIChannel: (36/60) Channel Hopping initiated/Manually initiated
2022-12-11 16:10:49InfoWIFIChannel: (52/36) Channel Hopping initiated/Manually initiated
2022-12-11 16:09:39InfoWIFIWiFi security settings have been successfully saved
2022-12-11 16:01:16InfoWIFIA WiFi device <46:17:3B:FE:4C:84> has successfully connected to SSID (Device/WiFi/SSIDs/SSID[WL_VIDEO_5G])
2022-12-11 15:21:17InfoWIFIA WiFi device <2E:D0:A7:2F:2A:98> has successfully connected to SSID (Device/WiFi/SSIDs/SSID[WL_VIDEO_5G])
2022-12-11 15:19:43InfoWIFIChannel: (36/52) Channel Hopping initiated/Manually initiated
2022-12-11 15:19:37InfoWIFIChannel: (52/36) Channel Hopping initiated/Manually initiated
2022-12-11 15:18:26InfoWIFIWiFi security settings have been successfully saved

Igazából a Mesh rendszer meg úgy van ahogy bekötötték, le van rakva a tv boxok mellé fogják a jelet és annyi nem állítottam azon semmit se még. Sőt a routerbe is csak az 5Ghz-s wifi lőttem be és annyi mást nem bántottam még.
Szóval ez egyenlőre ez ilyen rejtély számomra, ugye inkább a pc megy gyakrabban online játékra szóval ott jön elő többször a hiba mint a ps5-n. :F

PSN: salieven

(#144175) Lauda válasza molnarpeter (#144164) üzenetére


Lauda
félisten

Az alsó kettő a wifivel kapcsolatos engedélykérés, de már nem emlékszem pontosan, olvastam erről korábban. Többit nem tudom. Valószínű az sem jelent hibát, abban az esetben például nálam is jelentkezne probléma az internetelérésben. :)

(#144176) AnonymusX válasza salieven (#144174) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ebből úgy tűnik, hogy WiFi csatornát vált a Sagemcom. Fix csatornát kéne beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#144177) snyper990 válasza Regiee (#144171) üzenetére


snyper990
őstag

Az elég gáz, ha ezt írták a gyártó részéről, mert ehhez annak semmi köze.
A használati utasításban leírt módon állítottad be az eszközt és az appot is? Megvannak az appnak a szükséges engedélyek?
99%, hogy nem a HGW a ludas, vagy hogy ehhez lenne bármi köze a szolgáltatónak. Keress olyan topikot, amiben ilyesmikkel foglalkoznak.

#144172 Endless: Ugye annak az eszköznek, amin a torrent kliens fut, statikus IP címet adtál, és arra a címre hoztál létre porttovábbítási szabályt? (Azaz irreleváns, hogy pl. laptoppal az AP-hoz csatlakozol, a porttovábbításnál nem az AP címét kell megadni, hanem a laptopét). Milyen klienst használsz? Transmissionnel pl. manapság volt baja másnak is.
De egyébként ezzel kapcsolatban inkább bittorrentes topikban keresgélj.

#144173 molnarpeter: Igazán nincs mit. Mivel a Technicoloron nem lehet az IPv6-os DNS-t átállítani, én is minden kliensen külön beállítottam manuálisan. Nincs is azóta semmi gond vele :)

(#144178) Regiee válasza snyper990 (#144177) üzenetére


Regiee
aktív tag

[link] Igazából ez alapján indultam el. Ennél ugyanez a termosztát a téma. És sajnos a használati utasításában semmi infó nincs róla.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#144179) ArGab válasza Endless (#144156) üzenetére


ArGab
őstag

A 9091 az Asus Download Master felület portja (vagy a transmission remote, nem emlékszem pontosan). Ha ezt engedélyezed akkor csak annyit érsz el, hogy ez publikusan elérhető lesz. A transmission által letöltéshez használt portot valahol a DM beállításai között találod.

(#144180) snyper990 válasza salieven (#144174) üzenetére


snyper990
őstag

Olyan, mintha a 2 csatlakozó eszköz kezdeményezné a csatornaváltást. Egyáltalán milyen gyártótól vannak? A MAC cím első 3 hex párja elvileg a gyártóspecifikus, de a Google nem talált ezekre semmit. De igazából mindegy is, szerintem nem a wifi az oka. De azért egy próba erejéig állíts be fix csatornát, meg húzd ki a Mesh rendszert, főleg, ha úgysem használod. Egy változóval kevesebb lesz az egyenletben.

#144178 Regiee: A használati útmutatójában lépésről lépésre le van írva, hogyan kell az apphoz rendelni az eszközt. Úgy csináltál mindent? Gyári visszaállítás a termosztáton, app adatok törlése és újbóli beállítása megvolt?
Ha tényleg DNS szervert kellene változtatni ahhoz, hogy működjön, akkor én előbb cserélném le az eszközt, minthogy azt megtegyem... De kipróbálhatod, annyira nem szerteágazó a HGW admin felülete, azóta már megtaláltad volna, hol kell megváltoztatni a DNS beállításokat...
És légy szíves inkább keress olyan topikot, ahol ez nem off, pl. biztos van okosotthonos topik. Ott jobban fognak tudni segíteni

[ Szerkesztve ]

(#144181) snyper990 válasza snyper990 (#144180) üzenetére


snyper990
őstag

Vagy mégsem azok kezdeményezik, nem néztem az időpontokat... Upsz :B Csatornaváltás után csatlakoznak újra az eszközök

(#144182) salieven válasza snyper990 (#144180) üzenetére


salieven
aktív tag

A 2 csatlakozó eszköz 2 iphone telefon amúgy a wifin.
Viszont a Mesh rendszer kell nekem a tv-khez nem? Ha kihúzom úgymond megszűntetem akkor nem lesz tv-m se vagy nem jól gondolom?

Hogy állítok be fix csatornát a wifi-re?

PSN: salieven

(#144183) salieven válasza AnonymusX (#144176) üzenetére


salieven
aktív tag

de a csatornaváltás miatt lelőné magát az egész rendszert? az nekem olyan furán hangzik :F

PSN: salieven

(#144184) AnonymusX válasza salieven (#144183) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Sosem lehet tudni, a szolgáltatói eszközökre elég sok a panasz. Na meg ha a hiba pont akkor jön elő, mikor ez van a logban, akkor én tuti beállítanám fixre (és egyébként is javasolt a fix csatorna).

(#144185) snyper990 válasza salieven (#144182) üzenetére


snyper990
őstag

A set top boxok wifin mennek a Meshről? Ezt eddig nem írtad...
Akkor csatlakozzon inkább a 2 teló is a Mesh hálózathoz, és a HGW wifijét tiltsd le próbaképp

(#144186) salieven válasza snyper990 (#144185) üzenetére


salieven
aktív tag

Ha jól emlékszem ki van nyomja a wifi a set top boxokon bár megnézem majd.

És akkor a fix csatornát hogy állitsak be? Vagy így elég lesz a mesh és nem kell vele szórakoznom mert azok fix ipt kapnak mióta be vannak kötve.

[ Szerkesztve ]

PSN: salieven

(#144187) molnarpeter válasza Lauda (#144175) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:R Közben meg is leltem, alsókhoz max kellene jogosultság parancssorból hogy ne szemetelje tele a logot, de ugye alapvetően nem hiba; felsőre telekom fórumon valaki az IPv6 kikapcsolást javasolta (bár talán más alap problémára), valószínű ezt kevertem össze, de hát front van 😅

(#144188) molnarpeter válasza snyper990 (#144177) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor jól gondolom, hogy IPv6 kikapcsolás ONT-nek és 8.8.8.8 DNS eszköznek megadva (192.168.1.1 törölve) egyelőre jó, vagy 2001:4860:4860::8888 kellett volna így is? :R

(#144189) donmackó válasza Regiee (#144178) üzenetére


donmackó
őstag

Ne az ont dns-ét állítsd el. A leírás is írja hogy dinamikus dns-t kell valahol regisztrálni, és portot nyitni a termosztátnak. Utána a beállított címen:porton éred el. Nem emlékszem hogy a sagemcom melyik dyndns kiszolgálókat ismeri.

Release the cable hounds!

(#144190) snyper990 válasza salieven (#144186) üzenetére


snyper990
őstag

Ha nem wifin csatlakoznak a set top boxok, és elvagy a HGW wifijével, akkor tényleg nem értem, minek kell a Mesh... (Le a kalappal az üzletkötő előtt...)
Fix csatornát a HGW admin felületén a wifi beállításoknál tudsz beállítani. Ugyanott tudod letiltani, ha mégis a Mesh mellett döntenél.
Hogy a Mesh AP-k fix IP-t kapnak, annak végleg nincs köze semmihez.

#144188 molnarpeter: Nem hiszem, hogy az IPv6-tal lenne probléma, legfeljebb a szolgáltató IPv6-os DNS szerverével, de azt a kliensek megfelelő beállításával meg lehet kerülni. Nálam engedélyezve van, és hibátlanul működik. Viszont ha kikapcsolod, akkor felesleges a klienseken IPv6-os DNS szervert (mint pl. a 2001:4860:4860::8888 címen elérhető Google-félét) megadni. (Hacsak nem szoktad máshol is használni, ahol engedélyezve van. Ez esetben lehet, hogy nem árt megadni)

#144189 donmackó: Saját appján keresztül lehet elérni, nem böngészőből. Már a portnyitás szükségessége is erősen kétes, de az a maximum szerintem, amit ilyen esetben el lehet várni a felhasználótól. Ha tényleg DynDNS kell, attól az eszköztől meg kell szabadulni, és felírni a gyártó nevét, hogy a későbbiekben véletlenül se vegyél tőlük semmit

[ Szerkesztve ]

(#144191) donmackó válasza snyper990 (#144190) üzenetére


donmackó
őstag

Már miért kellene megszabadulni tőle? Tudod hogy a dyndns mire való? Honnan tudná az a szerencsétlen böngésző vagy applikáció hogy milyen ip-n keresse az eszközt (a legtöbb szolgáltató csak üzleti csomagban ad fix ip-t).

Release the cable hounds!

(#144192) snyper990 válasza donmackó (#144191) üzenetére


snyper990
őstag

Tudom, mire való a DynDNS. Nagyon nem erre. :)
Ha egy okoseszköz a saját appján (és a gyártó „felhőjén”) keresztül csak DynDNS segítségével tud kommunikálni, ott valami nagy baj van már koncepciószinten is.

„Honnan tudná az a szerencsétlen böngésző vagy applikáció hogy milyen ip-n keresse az eszközt”
Ahogy azt már írtam, csak appon keresztül vezérelhető, de miért is kéne az appnak tudnia az eszköz IP-címét? Nincs „közvetlen” kapcsolat az appot futtató eszköz és a smart home eszköz közt. Az app a kéréseket/utasításokat a gyártó szerverére küldi, az meg megnézi, hogy az adott felhasználó által elérni kívánt saját, regisztrált, internetkapcsolattal rendelkező okoseszköze milyen IP-ről kommunikál ugyanazzal a szerverrel... Így működnek a felhőszolgáltatások...

[ Szerkesztve ]

(#144193) Nordik válasza Kaba (#144155) üzenetére


Nordik
őstag

Sikerült összevonni. Annyit mondtak, hogy az otthoni számla alá tudja bevonni a mobil számlát.

Egyebkent nincs ennek semmiféle hátulütője csak annyi, hogy egybe érkezik? Gondolom maximum annyi, ha elfelejtem befizetni akkor mindkét szolgáltatást tilthatjak. :D

(#144194) Kaba válasza Nordik (#144193) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen. A beérkezést követően , még több mint két heted van fizetési határidőig..

[ Szerkesztve ]

(#144195) #46824192 válasza snyper990 (#144190) üzenetére


#46824192
törölt tag

Én pont nem így látom.
Jobban preferálom az egyszerű kütyüknél ha én közvetlenül elérem , appal, vagy légyegtelen hogyan, mint sem a gyártó szerverén keresztül.

A gyártó szervere számomra egy fölösleges pont. Ha meg még a rolót is lehúzzák , akkor a kütyü is kuka.

NAS és kamera szervert is így használok ,minek beszélgessek kínán keresztül ,ha közvetlenül is lehet. Ráadásul így nem kicsit gyorsabb.

(#144196) ht42 válasza #46824192 (#144195) üzenetére


ht42
senior tag

Pontosan így van.

(#144197) snyper990 válasza #46824192 (#144195) üzenetére


snyper990
őstag

Persze, egyértelmű. Csak a fentebb tárgyalt eszköz épp nem az a kategória. Meg úgy általában az egyes gyártók saját ökoszisztémájába zárt proprietary eszközök sem. Az elterjedtebb, főleg a nyílt szabványok alapján működő eszközök egyértelműen jobbak. Csak sokkal bonyolultabbak is. Ahhoz, ahogy írtad is, saját szervert kell üzemeltetni, ahhoz meg érteni is kell legalább egy kicsit. Ha valakinek fontosabb a kényelem és van rá pénze (így nem érdekli, ha valamelyik gyártó földbeáll és megszűnik a szolgáltatás), vagy ha valakinek feladja a leckét a használati utasítás követése lépésről lépésre, az ebbe nem fog belefogni.
Sajnos az általad említett működési módú eszközök nem out-of-the-box működnek egyelőre. Kíváncsi vagyok, a Matter változtat-e majd ezen

[ Szerkesztve ]

(#144198) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Még november 18.án módosítottam a tv csomagom a tv L+ hbo max csomagra, de azóta nem tudták megoldani, hogy regisztráljak az hbo max-ra, mert a kiegészítő szolgáltatásoknál nem tölti be az hbo max felületet...hibajegy már szinte onnantól fogva nyitva, de ennyi...megállt a dolog...persze az új számlában csont nélkül felszámolták a díját...

Mit lehet tenni ilyenkor? Lehet reklamálni, hogy fizetnem kellett olyanért, amit használni sem tudok?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#144199) AnonymusX válasza dvtkfan (#144198) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Hogyne lehetne reklamálni. Igazából ha nagyon ügyesek lennének a hibajegyed hatására elkezdhették volna jóváírni az árát. Viszont mivel ilyen komplex feladatokra nem képesek maguktól, megkérheted őket erre egy külön panaszban.

(#144200) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Utolsó napokra még meggyűlik a bajom a jó öreg 30Mb/s ADSL-el

Remélem csütörtöktől megszűnik ez a kínlódás :R

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.