Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144451) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Ma reggel az fogadott, hogy nem volt net (optika 1000/1000-es), még az iptv sem ment. Áramtalanítottam az ONT-t, utána helyreállt, napközben jó volt. De most este 8 előtt meg megállt a tévé, kifagyott a kép, kikapcsolni ki lehetett, de bekapcsolva hibaüzenet jött, hogy a kért szolgáltatás nem elérhető. Áramtalanítottam a beltérit, utána pedig elindult valami frissítés, de nem úgy, mint amikor az ügyintéző szokott ráküldeni frissítést a beltérire, nem ment alul a csík fekete képernyőnél. A lényeg, hogy most jó. Tudja valaki, mi frissülhetett?

(#144452) #46824192 válasza gyarmatinic (#144450) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nem tudom mi ez a nagy összebútorozás a wszl -el.

Ha csak nem azért mert a bilk log. központban egymás mellett vannak és így óccsó.

De ahogy olvasom, ez a kiszállítás minőségében is megmutatkozik :)

[ Szerkesztve ]

(#144453) Dinter


Dinter
addikt

Üdv.

Jelenleg 250-es Telekom optika van bekötve. Gondolkozom a TV előfizetés megrendelésén is.

1. Ez elég hozzá? (4K-ra is felkészülve)
2. Ha elég is, rémlik valami olyasmi, hogy az 500-ashoz jobb hgw-t adnak. Tényleg van ilyen, vagy más, ami miatt megérheti upgradelni? 600Ft különbség van a kettő között.

(#144454) #46824192


#46824192
törölt tag

Ezt a nekem szabott ajánlatot ,hogyan kellene megnézni?

Mi az hogy másik fiókkal vagyok belépve?
Egy fiókom van , évek óta ezzel lépek be.
Illetve ha nem a megfelelő fiókkal léptem be, akkor honnan tudja ,hogy számomra van egy ajánlat? 😄

(Vagy egyszerűen csak megint egy tehetséges """programozó""" elnézte a rajzot?!)

--------
@Dinter
Koax/optika esetén az előfizetett csomag és a tv adás minősége egymástól független.
...és sok sikert az androidos boxhoz :K

[ Szerkesztve ]

(#144455) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Az mitől függ, hogy egy adott optikai hálózatépítés felkerül-e az nmhh oldalára? [link] Például a sásdi hálózatfejlesztésről egy betű sincs, míg máshol az engedélyeztetési eljárás megindulása, az építési engedély kiadása és a használatbavételi engedély is szerepel.

(#144456) molnarpeter válasza bzolika10 (#144455) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

E-közmű oldalán is vannak hálózatok esetleg térképen. Milyen munkálatokat láttál az oszlopoknál eddig?
Amikor élesedik, úgyis dobálnak be papírt a postaládákba, meg persze akit otthon találnak, egyből próbálják is meggyőzni az értékesítők :) Mi a helyzet internetileg, Telekomos vagy-e, ha nem lenne optika váltanál más szolgáltatóra? Cégen belül nem büntetik az upgrade-et szerintem, ha technológia váltás történik.

(#144457) molnarpeter válasza Dinter (#144453) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekünk 250-es net+TV csomagok mellé mellé Technicolor (októberben) illetve Sagemcom 5670 (december) járt, kifogyott a "gyengébb"? :D

(#144458) bzolika10 válasza molnarpeter (#144456) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Persze, az e-közműt ismerem. Nem egy adott fejlesztés lenne a lényeg, hanem az, hogy mi alapján kell kirakni az nmhh oldalára az eljárási lépéseket. Sásdot csak egy példának mondtam, hogy ott nem volt semmi fent az optikázásról az nmhh oldalán, csak most átutazóban láttam, hogy fent vannak az oszlopokon a kötődobozok és a netes oldal szerint lehet rendelni is. Ellenpéldaként Baján mind a 4 lépcsőfok megvan( építesi engedélyről 2, használatbavételiről szintén kettő hirdetmény), bár ott nem jártam mostanában.

Azért lenne lényeges most tudni, hogy mikor építik és élesítik, mivel akkor nem hosszabbítanék a mostani koaxos szolgáltatóval hűséget februárban. Helyileg Pécsvárad lenne, december 12.én ki is jött az nmhh határozata az építési engedélyeztetési eljárás megindulásáról. Nagy átlagban ettől az állapottól kb fél év szokott lenni a hálózat átadása, csak ezt jó lenne valahogy nyomon követni, erre pedig a legjobbnak az nmhh oldala mutatkozik.

(#144459) molnarpeter válasza tomi5244 (#144447) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha jól rémlik, enged egyszerre 2 pppoe csatlakozást a hálózat, lehet ez történik nálad? Cáfoljátok, ha téves.

(#144460) tibor23


tibor23
senior tag

Tavaly Februarban kotottek be nalam az uvegszalat, egy evre szerzodtem. Nagyon meg vagyok vele elegedve, szeretném tovabbra is megtartani a szolgaltatast. 1 ev lejarta utan hogyan modosulnak az arak, illetve van lehetoseg ugyanazon az aron meghosszabítani (4200Ft.), mint eddig?

[ Szerkesztve ]

(#144461) Kaba válasza tibor23 (#144460) üzenetére


Kaba
veterán

Az ár marad, nem kell hosszabbítani, de az egyszeri Januári inflációs áremelés nálad is lesz, mivel minden ügyfelet érint(nem védhető ki még hűséggel sem).

[ Szerkesztve ]

(#144462) gyarmatinic válasza #46824192 (#144452) üzenetére


gyarmatinic
tag

Hatalmas 0...hívom őket 8 óra óta 3x hívott szám nem kapcsolható
Most üljön ilyenkor itthon az ember egész nap? :(((

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#144463) tibor23 válasza Kaba (#144461) üzenetére


tibor23
senior tag

Ha most akarnék kotni, akkor 5880Ft lenne az ára (500/150 Mb), ez 40% aremelkedes. Nincs lehetoseg megtartani az eddigi arat? Esetleg szerzodes meghosszabitassal?

(#144464) Kaba válasza tibor23 (#144463) üzenetére


Kaba
veterán

A régi ár marad, nem kell tenned semmit(Ameddig nem változtatsz rajta a régi ár marad, nem kell hűséget sem vállalni. Az inflációs áremelés mindenképpen lesz(ez új eddig nem volt). Függetlenül szerződéstől, hűségtől, minden ügyfélnek.(benne van az ÁSZF módosításban, így nem véd meg a hűség sem). Vélhetően 5000 Ft-on belül maradsz az áremelés után is. Nem kell tenned semmit sem.

[ Szerkesztve ]

(#144465) AnonymusX válasza tibor23 (#144463) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nem lehet kikerülni az emelést, ahogy írták már. Nem 5880 Ft-ra fog emelkedni, a jelenlegi új áraknak semmi köze ehhez, januárban derül ki a pontos összeg.

(#144466) kali válasza #46824192 (#144454) üzenetére


kali
legenda

Lehet, a fiókjaidat már megjegyezte a rendszer és bármit csinálhatsz, nem engednek érvényesülni, mert tudják, csak panaszkodnál mindenre :DDD

(#144467) #46824192 válasza kali (#144466) üzenetére


#46824192
törölt tag

Most lehet azért sz...nak ,mert a múltkori
" :C szakértő :C "

opciót ,amit rám próbált verni a szerelő, nem voltam hajlandó kifizetni és persze nem is fizettem. :)

Ilyen ez ....örök szerelem a trével, valamivel mindig megtaláljuk egymást.

[ Szerkesztve ]

(#144468) Dinter válasza molnarpeter (#144457) üzenetére


Dinter
addikt

Nálunk júniusban ezt F@st 5655 v2-t hozták, a 2.4Ghz wifi használhatatlan rajta. Akkor végülis nincs értelme az 500-as csomagot kérnem?

[ Szerkesztve ]

(#144469) molnarpeter válasza Dinter (#144468) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Lehet nekünk volt szerencsénk, mindenesetre én meglepődve olvastam ezt az 5655 és 250 csomag dolgot. Amúgy jelentsd be a hibát, és próbáld a szerelőt meggyőzni :D
Egyébként mi a gond pontosabban? (Technicolor nálunk sem 100% tökéletes, laptopon jó, telefon néha nem hajlandó csatlakozni, de nem vészes, előző routert még nem kellett berakni :D ; 5670-nel nincs még számottevő tapasztalatom.)

(#144470) Dinter válasza molnarpeter (#144469) üzenetére


Dinter
addikt

Az, hogy hol normális sebességgel megy, hol 3 megaval, meg 5 percenként ledobál (minden eszközön). De egyébként már raktam be saját routert, a többi eszközük nem tudom jobb e.

(#144471) ny.janos


ny.janos
tag

Sziasztok!

A rengeteg korábbi hozzászólás olvasgatása nem biztos, hogy előrébb visz abban, hogy választ kapjak a kérdéseimre, ezért inkább kérdeznék párat, biztos vannak olyanok, akik tapasztalatból tudnak válaszolni.
Előzmény: pár napja vált elérhetővé nálunk az optikai hálózat, ezért a netcsomagot mindenképpen le kívánom cserélni, a kérdés már csak az, hogy az eddigi SAT TV-t lecseréljem-e az új Telekom TV-re. A SAT TV-vel jelenleg korlátozás nélkül tudok bármilyen csatornát a boksz merevlemezére rögzíteni, de (tavasszal – nyár elején) viharok idején semmilyen TV adást nem tudok nézni.

Kérdések, amelyekre nem találtam meg a választ eddig:

1. Az Archív TV mindegyik csomagban (engem konkrétan az M csomag érdekel) elérhető, vagy ahhoz kell az L csomagban foglalt Record&Go szolgáltatás is? (A SAT TV előfizetésem mellett jelenleg vissza el tudom indítani a korábbi adásokat, de nem tudom, hogy ez a felvétel opcióra szóló jelenlegi előfizetésemnek köszönhető, vagy független attól.)

2. Ugyanez a kérdés a visszatekeréssel kapcsolatban is: a visszatekerhetőséghez kell a Record&Go szolgáltatás? Ha a Record&Go leírását nézem, akkor igen, de az előző kérdésre utalva ennek csak azoknál a csatornáknál lenne jelentősége, ahol Archív TV szolgáltatás nem érhető el, viszont a csatorna rögzítését a tartalomszolgáltató nem tiltja. Hiszen aminél van Archív TV, azokat csúsztatva is lehet nézni a TVGO-n keresztül. Jól értem?

3. A Record&Go jogok alapján a legtöbb csatorna esetén nem minden műsor vehető fel / tekerhető vissza. A leírás szerint a műsor információs oldalán és a műsorújságban található erről információ. Hol tudom azt megtekinteni anélkül, hogy előfizetésem lenne? Vagy ha erre nincs mód, akkor tudtok infót, hogy az adások hány százaléka rögzíthető és mennyi nem, vagy melyek azok a műsorok jellemzően, melyeknek a rögzítése nem lehetséges?

4. Az M csomagtól kezdődően a csomag részeit képező szolgáltatások (ArchívTV, TVGO, TV2 Play Premium, RTL+ Active) elérése ugye az androidos box által biztosított függetlenül attól, hogy okosTV-vel nem rendelkezem?

5. Az előretekerés tiltása az egyes csatornáknál azt jelenti a gyakorlatban, hogy ha visszatekerem az élő adást vagy elindítok egy felvételt, akkor a reklámokat kötelezően úgyanúgy végig kell nézem, mintha élőben követtem volna a műsort?

6. Elég sok panaszt olvastam a hang csúszására a képhez képest. Ez még mindig fennálló probléma illetve minden csatornát érint, vagy csak a közszolgálati adókat?

7. Szintén olvastam felvételekkel kapcsolatos problémákról. Látjátok egyáltalán értelmét a felvételre történő előfizetésnek ezek figyelembevételével, ha az Archív TV-n tényleg elérhető a csatornák jelentős része 72 óráig?

A rám szánt időtöket előre is köszönöm!

(#144472) snyper990 válasza ny.janos (#144471) üzenetére


snyper990
őstag

Szia!
Valószínűleg nem tarthatod meg a Sat TV-t, ha technológiát váltasz (azaz ha bekötteted az optikát), így sajnos ezen kérdések nagy részének nincs jelentősége
1. Nem tudom, de M-hez is lehet kérni Record&Go-t
5. Igen, azt jelenti.
6. Az emlegetett problémák egy része tévéfüggő is. Van, akinél előjönnek, van, akinél nem. Pl. ha jól emlékszem az LG tévékkel nem nagyon szeret együttműködni

[ Szerkesztve ]

(#144473) snyper990 válasza snyper990 (#144472) üzenetére


snyper990
őstag

Közben lejárt a szerkesztési idő, de válaszolok még, amire tudok:
3. A honlapon a csatornalistánál ha lejjebb görgetsz, csatornánként jelölve van. A gyakorlatban meg kb. vagy megy, vagy nem. Mikor hogy.
4. Ezeket akár számítógépről és egyéb okoseszközökről is el tudod érni, illetve a TVGO-t kizárólag úgy, a többihez lehet, hogy van külön Android TV-s app (a boxon Android TV operációs rendszer fut)
7. Neked kell eldönteni. Akkor biztos van értelme, ha bármikor is gondod van, bejelented a hibát (mármint hivatalos úton, nem itt a fórumban, ahogy sokan), és nem engeded lezárni a hibajegyet, amíg meg nem javítják. Minél többen jelentik, és minél több előfizető esetén jutnának el a kötbérfizetésig, valószínűleg annál hamarabb tennénének vele végre valami érdemlegeset

(#144474) blg válasza ny.janos (#144471) üzenetére


blg
senior tag

4. TVGO, TV2 Play Premium, RTL+: ezek egyikének sincs Android TV-s kliense, tehát nem, nem érhető el a set top boxon.
RTL+-t tudod castolni, TV2-t nem tudom, TVGO-t nem lehet.

(#144475) victorhun7 válasza tibor23 (#144463) üzenetére


victorhun7
tag

az komoly

(#144476) Voice24


Voice24
őstag

Erre esetleg valaki?

(#144477) Lauda válasza AnonymusX (#144465) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam például nincsenek új árak sem. Most is ugyanannyiért köthetném.

(#144478) molnarpeter válasza Voice24 (#144476) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kliens verzió szokott változni, jelenleg itt 2.0.548 van pl. :F

(#144479) Gubu0101 válasza pajibá (#144417) üzenetére


Gubu0101
veterán

Boldogat!(2000/1000) :DDD
Leteszteltem már az utp kábelt,most jött meg a Cat 6e :D
Mértem wifin is ott is jól jön laptopal.(2.kép)
Kíváncsi vagyok,meddig marad így az új optikai hálózat.Az idő múlásával lesz e vissza esés a sebességben..

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#144480) Voice24 válasza molnarpeter (#144478) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi, lehetséges. Több éve megvannak a boxok, de ilyen frissítés most futott le először (legalábbis én most láttam)

(#144481) dbocskai


dbocskai
tag

Sziasztok!

Sagemcom 3686 van egy azt hiszem 300as nethez kötve talán már jó 5-6 éve?

Van bármi esély ezt modernebbre cseréltetni a T-vel? Vagy kitalált indokokkal kell elérnem egy modemcserét?

(#144482) dptrsk válasza dbocskai (#144481) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csomagváltás esetén talán cserélik.(pl. 1000 csomagra váltáskor)

(#144483) blg válasza dbocskai (#144481) üzenetére


blg
senior tag

szüleimnél most váltottam 30/5-ről 250/10-es netre, és vadiúj Sagemcom 3686 V2-t adtak

(#144484) dbocskai válasza dptrsk (#144482) üzenetére


dbocskai
tag

Anélkül lenne a terv, nagyszülőknek teljesen felesleges a nagyobb csomag, extra router akármi. Csak nem ártana ha értelmesebb lenne a lefedettsége és nem dobná el a beállítás módosításaimat.

[ Szerkesztve ]

(#144485) dbocskai válasza blg (#144483) üzenetére


dbocskai
tag

Komolyan? Azt hittem évek óta nincs már ilyen. Nem 3896-ot kaptak véletlen?

(#144486) kuk@c


kuk@c
tag

Sziasztok!

Coax kábeles net+TV szolgáltatást használok itthon.
Az eddigi routeremmel (TP-Link) működött a TV is úgy, hogy a saját routeremet használtam. (IGMP engedélyezve van benne)

Lecseréltem egy Synology routerre, ugyanaz a beállítással (IGMP proxy) csak egy kimeredt képet látok a TV-n. Műsorlista frissül.
Próbáltam újraindítani a beltériket (STB-3112 CDA) is, semmi változás.

Tudtok még esetleg valamilyen extra beállítást routeren hogy működjön?
(külön kábel a TV-hez felejtős)

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#144487) blg válasza dbocskai (#144485) üzenetére


blg
senior tag

Komolyan. 3686 V2

(#144488) herrká válasza dbocskai (#144485) üzenetére


herrká
senior tag

3686 V2 volt nekünk is. Hónapokig szívtunk vele. Eldobált net, semmi wifi. Folyamatosan az ment, hogy "nálunk minden rendben" önnél van a hiba. De nem cserélték ki eddig. Most egy hete megtörtént végre a csere. Azóta van net, wifi néha elmegy, de azért ég és föld a különbség! 3890 V3-at kaptunk. Ezt is úgy, hogy mikor mindent átnézett a szerelő, közölte, hogy valami pedig nálunk nem jó! mondtam, hogy elhiszem, azért kellene megpróbálni esetleg a routert kicserélni! De mindíg elzárkóznak ettől! Erre azt mondja, van nekem a kocsiban újabb. Kicserélem szivesen, de biztos nem az lesz a baj! Kicserélte, és eddig mint írtam feljebb, jó vagy jobb! (Pár hónapja egy másik, az oszloptól végig nézte. Meghúzta a fellazult csatlakozásokat, minden net kábelem mindkét végére új dugókat rakott. Újra konfigolta a szolgáltatói és a mi 2 routerünket.)

Más! Rendeltem egy második tv boxot. A régi fajtát, nem droidosat. Az eddig nálunk járt szerelők mind tagadták, hogy rosszak lennének azok. Korábbi hsz-ben írtam erről. A mai embert is kérdeztem, mi a véleménye a droidos boxokról? Állítólag sok velük a probléma!
Azt mondja: nyilván nem mondhatok rosszat! De nekem is ez a régi box van otthon és nem is fogom cserélni, amíg tökéletes nem lesz a droidos! Egyszerűen képtelenek rendesen megcsinálni a szoftveres részét! Így hát még szerinte sokáig hagyományos box lesz otthon! - Ha értem mit akar ezzel mondani :-), fejezte be.

(#144489) #46824192 válasza herrká (#144488) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nálam a 3890v3 wifi nagyon stabilnak mondható 2.4ghz és 5 ghz sávokban is.

Csak akkor volt anomália/szakadozás amikor a elkezdét távolról 2ndssid bohóckodást.

(#144490) herrká válasza #46824192 (#144489) üzenetére


herrká
senior tag

Jó lenne, ha jó lenne! :) Nekünk is! Ez alatt a pár nap alatt bőven jobb a helyzet, mint ezelőtt.

Tv box. Cisco van a dobozára írva. Látszólag ugyanaz mint a régi boxunk. Aton rajta van a T embléma, ezen nincs. De! A régin is van elől olyan felirat, hogy SIG, HDD stb. De csak a bekapcsoló gomb világít zölden, vagy ugye pirosan. De ennél a most beszereltnél világít a SIG melletti zöld led. Ez mi? Köszi

(#144491) dbocskai válasza herrká (#144488) üzenetére


dbocskai
tag

Bárcsak el tudnám érni ezt a cserét, ezen a régi szaron valamiért nem tudok semmit se átállítani és ezáltal bekonfigurálni se rendesen nagyszülőknél.

Letiltom az 5Ghz-t továbbra is látszik, megváltoztatok egy beállítást, nem mentődik el, váltok channelt, nem változik meg... Ha háromszor próbálkozok akkor fél óráig el se érem a login screent ip alól.

[ Szerkesztve ]

(#144492) herrká válasza dbocskai (#144491) üzenetére


herrká
senior tag

Nekem is eltartott pár hónapig, mire kicserélte a harmadik vagy már a negyedik(?) szerelő.

(#144493) #46824192 válasza dbocskai (#144491) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ez már bőven elég indok egy cserére. Csak jó erősen az asztalra kell csapni.

(#144494) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Sziasztok.Én nem találok RTL+ kódot csak TV2 Play kódot.Már nem jár az előfizetéshez?

(#144495) csako válasza Harkovz (#144494) üzenetére


csako
veterán

De, még jár -> [link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#144496) Harkovz válasza csako (#144495) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Köszi.Kaptam a directone-tól is,elvileg Active,de kb.semmire nem jó,semmit nem enged nézni,minden zárolva van.A DirectOne-nak van tök jó alkalmazása LG tv-re amin szintén visszanézhető sok minden viszont a retek klub műsorai szaggatnak.Gondolom nem véletlen.Nem nagy kár érte,mert csak a Mi kis falunkat néztem volna,a többi műsor és az egész retek klub semmit nem ér.

(#144497) Marci112233


Marci112233
őstag

Akkor már én is kérdeznék az RTL+ -al kapcsolatban. Meg van a kód mer SAT Szuper Családi HD csomagunk van. Be vagyok regisztrálva az RTL3 -ra, de mikor beírom a kódot akkor kivágja hogy érvénytelen. Ilyenkor mit tehetek? Nem nagyon zavar a dolog, de ha már adnak valamit akkor az működjön.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#144498) mastodon


mastodon
aktív tag

Mik az új droidos box jellemző hibái,. hiányosságai, erősségei a korábbi, felvételre is alkalmas settop boxokhoz képest?

(#144499) patrikcoc válasza mastodon (#144498) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

-Bekapcsolás után gyakran kifagy, késve érzékeli a távirányítót (újra kell indítani)
-Bekapcsolás után gyakran 480p-re áll át a képfelbontás
-Adás közben random összeomlik a TV-s app
-5.1 nem működik HDMI-n
-Egyéni csatornaszámozást gyakran elfelejti
-Műsorújság sokszor a jelenlegi műsort írja következőnek is
Hirtelen ezek jutottak eszembe… Az első 3 hiba a legutóbbi frissítés óta van (október), a többi meg az új felület óta (július).

[ Szerkesztve ]

(#144500) Dinter válasza patrikcoc (#144499) üzenetére


Dinter
addikt

Gondolom ezt az eszközt nem lehet kikerülni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.