Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144501) mastodon válasza patrikcoc (#144499) üzenetére


mastodon
aktív tag

Köszi, felvett műsorban a reklámokat át lehet ugrani?

(#144502) molnarpeter válasza patrikcoc (#144499) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jelenlegi és rá következő műsor címe is téves néha.
Sok csatorna váltás egymás után megfekszi a gyomrát, használhatatlan szintig be tud lassulni, M csomag összes adót végig kapcsolgatni is bajos tud lenni már. (Műsorújságból vagy simán nyilakkal nézegetem inkább, mik mennek.)

(#144503) molnarpeter válasza Dinter (#144500) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Optikán úgy tűnik, nem. DSL esetén pl még hagyják, akinek régebbi van.

(#144504) ny.janos válasza snyper990 (#144472) üzenetére


ny.janos
tag

Akkor majd előtte megpróbálom megérdeklődni, hogy megtartható-e a SAT TV, amíg megtapasztalom az új szolgáltatás hátrányait. :)

A válaszokat neked és blg-nek is köszönöm!

Azóta is olvasgatva úgy látom, hogy az Arcív TV-vel gyakorlatilag ugyanazokat az adásokat tudom visszanézni a TV készüléken, mint a TVGO-ban egyéb eszközökön.

Van olyan itt, aki rendelkezik TelekomTV-vel felvétel opció nélkül? Ő bizonyára tudja a választ a 2-es pontban feltett kérdésemre (vissza lehet-e tekerni az adást felvétel opció nélkül).

#144474: Azt azért nem gondoltam volna, hogy ha egy TV szolgáltatásnál írják ezeket, nincs hozzájuk kliens. :( Ha továbbra sem lesz, akkor marad a PC vagy telefon. De mivel PC össze van kötve HDMI-vel a TV-vel, legfeljebb tükrözöm / kiterjesztem a képet a TV-re. (Velem nem fognak kiszúrni a kliens hiányával. :D)

A TV készülékem egy viszonylag öregecske Panasonic plazma (TX-P46G30E), remélem azzal nem lesznek kompatibilitási problémák.

A hibajavítással elmaradása miatti kötbérfizetés opcióval kapcsolatban inkább óvatos vagyok. Két opcionális szolgáltató van nálunk. A korábbiból kihajtottam a kötbért, de mivel maguktól nem voltak rá hajlandóak, NMHH határozat után. Ellenben később valamennyi szolgáltatásomat felmondták és egy évtizeddel később is tiltólistán vagyok náluk (komolyan).

[ Szerkesztve ]

(#144505) molnarpeter válasza ny.janos (#144504) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Record nélkül SmartBoxon nincs tekerés (ha jól értettem a kérdést).

(#144506) pazsi


pazsi
csendes tag

Sziasztok tudtok nekem mondani ojan modemet aminek minden pontja legaláb 1000 MB a jelenleginél csak egy van ès 3 100 As teljesen jól müködik csak az 1000 porton egy nas csücsül ès atöbin 4 K S filmek akadoznak.Ha az 1000 est osztom akkor még sok eszköz csücsül rajta ès azèrt akadozik

(#144507) victorhun7 válasza patrikcoc (#144499) üzenetére


victorhun7
tag

Ja ja szóval jobb mint volt ja nem XD
Kis kiegészítés bekapcsoláskor az első menü gomb nyomásnál kifagy és újra betölti a thome overlayt...

(#144508) victorhun7 válasza molnarpeter (#144505) üzenetére


victorhun7
tag

Weben vagy appba persze lehet tekerni..

(#144509) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Tegnap hosszabbítottam szerződést. 1000/1000 netem van.Ma kaptam egy smst ,hogy kapok új eszköszt majd amit a futár fog hozni. Ez igaz amúgy ,hogy kicserélik ,mert az üzletben azt mondták ,hogy elvileg nem cserélnek eszköszt csak ha elromlik. 5565 Sage a mostani semmi bajom eddig vele,mert utánna van kötve egy Asus AC85P azzal is meg vagyok elégedve teszi a dolgát. Milyen az amit most küldenek szerintetek? Ezentúl kb felesleges lesz az Asus majd? Az új az Wifi6 tudja esetleg már? Plusz 4 dolog kábelen csatlakozik a Routerhez ezt tudja majd az új is? Aztán majd ha megérkezik akkor a beállítás miatt lenne kérdésem. Ha jó az új és ő is tudja majd a 4 helyet plusz wifi 6-ot is akkor szerintem az Asus felesleges lesz majd. És akkor nem sok mindent kell beállítani vagy igen? Ha meg nem tudja a wifi6-ot akkor kell segítség ,hogy kell beállítani ,hogy azt is tudjam használni és a Telekomost valamilyen módba kell rakni és van egy két beállítása annak idején is itt kaptam meg a pontos beállítást. Segítő válaszaitokat előre is köszönöm és Boldog Új Évet nektek.

Rohadjanka meg amúhy nem hozták ki ma a TV-t amit vettem a hosszabítással ,csak akkor miért lehet beállítani a dátumot nekünk ha ŐK úgyis felül írják a dolgot holnap ugye meg 31.szombat GLS nem dolgozik...

(#144510) Luigi962 válasza kkp900 (#144509) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem Technicolor routerem van amit ők adtak 1000/1000-es nettel. Wifi 6 működik rajtuk és van 3 db 1 gigás és 1 db 2,5 gigás LAN portja! Nálam a wifi extendert kiváltotta, el is adtam. 85-90 nm-t egy szinten simán beszór egy belvárosi lakásban úgy , hogy itt vannak vastag falak bőven. Ketté választottam a 2,4 és az 5 GHz-es wifit, 2,4-en lóg vagy 35 db smart home cucc az 5GHz-en meg a közeli dolgok/TV, Amazon Alexa cuccok/. Plex, ChromeCast max. felbontáson szalad a tv-n.

(#144511) ny.janos válasza molnarpeter (#144505) üzenetére


ny.janos
tag

Jól értetted, köszönöm a választ.

(#144512) Voice24 válasza kkp900 (#144509) üzenetére


Voice24
őstag

Én pár hónapja neten hosszabbítottam, meg váltottam a legfrissebb csomagokra, és ott a rendelés összesítésnél feketén-fehéren írta, hogy eszközcserével jár a rendelésem, amit futár fog hozni. Nos, nem hozott semmit a futár, amikor pedig rákérdeztem akár a chat-en, akár telefonon keresztül, azt írták/mondták, hogy a jelenlegi eszközöm alkalmas az 1000/1000 csomagra, így nem küldenek új eszközt. Nekem is az a Sagem van, mint neked.

(#144513) molnarpeter válasza Luigi962 (#144510) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hasonló volt nálunk is a helyzet, mondjuk most egy fallal odébb van az AP. Router ház sarkán levő szobában volt, plusz egy repeater, higgy legyen mindenhol erős jel. Most egy szobával odébb lett behúzva az optika, így már elegendő a Technicolor. :)

(#144514) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Adott a SAT szuper családi HD csomagunk amihez kapcsolva van nekem TVGO. Ugye ezzel megkapom azt a csatornalistát ami a boxokon is jön. Na de akkor miért írja nekem, most például a Prime csatorna ezt?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#144515) #46824192 válasza Marci112233 (#144514) üzenetére


#46824192
törölt tag

a,
A tvgo-ra (online tv) más szabályok vannak.
Gyakorlatilag a csatorna adott tartalmakat szabadon ki/be kapcsolgat ezen a felületen.

Természetesen az előfizetőket megsz.... ezzel. :)

b,
Bugos az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#144516) Marci112233 válasza #46824192 (#144515) üzenetére


Marci112233
őstag

Remélem hogy csak bugos az oldal és javítva lesz. Mert ha tényleg kedvük szerint lelőnek egy csatornát a TVGO-ból, de az a boxoknál viszont megy, az akkor elég nagy kitolás azzal akinek a TVGO jutott.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#144517) kkp900 válasza Voice24 (#144512) üzenetére


kkp900
senior tag

Igen ezt már 2 évvel ezelőtt is eljátszották,hogy írták de nem jött semmi se. Remélem most tényleg jogosult leszek rá már ennyi idő után. Vagy kipurcantom ezt a szart az biztos.... :D Mert szerintem ennyi havi díjért max csomagok már járna egy Wifi 6-os Router tőlük. És amúgy ez nem hátrányos megkülönböztetés az új belépő előfizetőkkel szemben (akik elve ezt kapják már) , hogy a régebbi előfizetők akik hosszabítanak azoknak nem jár az ami az újaknak???

(#144518) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok!
Koaxos routert, ha átállítatom modem üzemmódra, megmarad a gyári ip címe a hálózaton? 192.168.0.1
A mőgé rakott asus routeremet szeretném ebben a tartományban működtetni. Ebben az esetben 192.168.0.2 beállítás jó lenne neki?
Jelenleg beállítottam az asust 192.168.0.1 re, de nem érem el ezen a címen a webes kezelőfelületét. Egyébként viszont minden hálózatra kötött eszköz flottul működik.

(#144519) kabelmania27 válasza sziku69 (#144518) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modem üzemmódban a cím 192.168.100.1.
Saját routert 192.168.1.1 vagy 192.168.2.1 címre állítsd.

(#144520) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

(#144521) sziku69 válasza kabelmania27 (#144519) üzenetére


sziku69
senior tag

Végül találtam megoldást.
Maradt a 192.168.0.1
Ezzel találtam meg a routert. http://router.asus.com
BUÉK!

(#144522) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Még holnap éjfélig lehet nevezni a játékra is az appban!
Hajrá Gyerekek! :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#144523) pedro7


pedro7
tag

Meg tudná mondani valaki,hogy a Sagemcom 5670-es eszköz tud-e rendesen dyndns-t kezelni és van-e rajta port forwarding ?

(#144524) enginev3.0 válasza pedro7 (#144523) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tud e rendesen kezelni?
Pl ha ő kezeli a netet, és nekem be volt állítva egy dns cím a gépre, akkor nem tudtam hozzá csatlakozni belső hálóról, csak a belső ip címen keresztül

Ami elég béna

Forwarding van rajta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#144525) ny.janos


ny.janos
tag

Sziasztok!

Telekom TV felvétellel kapcsolatban még egy kérdés: a felvétel időkorlát (30 óra) mire vonatkozik?
1. Számlázási időszakra,
2. hónapra, vagy
3. egyszerre lehet 30 órányi felvétel a felhőben, de ha abból törlök valamit, akkor felvehető helyette újabb és így akár sokkal több is felvehető pl. 1 hónap alatt, mint 30 óra?

(#144526) kakuk.tamas válasza ny.janos (#144525) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Harmadik, annyi kiegészítéssel, hogy hogyha betellik a 30 óra, akkor a legrégebbi felvétel törlődik.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#144527) Kbali válasza ny.janos (#144525) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kiegészíteném még annyival, hogy a felvételeket nem tudod korlátlan ideig tárolni, még ha a 30 órányi helyed nem telt be, akkor sem. Általában a felvétel mellett feltüntetik, hogy meddig elérhető (csatorna és műsorfüggő is tud lenni az időkorlát).

(#144528) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

[link]

Tudtommal erről nem volt szó.. Mondjuk mindegy. Egyik sz.r a másik után.. :D :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#144529) user12 válasza pedro7 (#144523) üzenetére


user12
őstag

Van benne kliens
A port forwarding működik, de neki kell ülni rendesen.
Volt, hogy háromszor kellett engedélyezni-letiltani, mire beállt

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#144530) csonkaj87


csonkaj87
csendes tag

Sziasztok!

Egy adminisztrációs üggyel kerestem meg a Telekom ügyfélszolgálatot, és a hívás végén felajánlották, hogy váltsak új csomagra (IPTV M - kevesebb havidíj, több csatorna hívószavakkal) a korábbi IPTV Szuper Családi HD díjcsomagról 1 éves hűségidőért cserébe. A telefonban kértem az ügyfélszolgálatost, hogy semmilyen változást nem szeretnék (pl maradjon a box, ne legyen android alapú) és ezzel a feltétellel elfogadtam a váltást.

A csomag csere megtörtént, majd 1 héttel ezelőtt jött egy frissítés a boxra ami eltűntette a felvétel opciót a box menüjéből. Először műszaki hibára gyanakodva felvettem az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot és távolról nem sikerült megoldani, majd ma kijött házhoz egy műszakis és tájékoztatott, hogy a felvétel funkciót távolról letiltották.
Megnéztük a számlát és korábban nem volt külön felvétel díjtétel - erről sajnos nem tudtam, mert fél éve költöztünk be és csak sima átírás történt a nevemre. Valószínűleg az előző lakó szerencsés volt és a box miatt tudott felvenni de nem kellet külön fizetni.

Ezután újból felhívtam az ügyfélszolgálatot és kértem, hogy állítsák vissza a felvétel funkciót (ha szoftveresen le lehetett tiltani, úgy vissza is lehet állítani) de azt mondta, hogy ez nem lehetséges és ajánlotta az android alapú Record&Go-t (ezt egyáltalán nem akarom, mert pont azt nem tudom visszanézni amit szeretnék pl. foci meccset). Ott tart az eset, hogy most felülbírálás alatt áll az ügy, és pozitív esetben visszaállítják a korábbi csomagra.

Két kérdésem lenne:
1, kinek mi a tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy a régi felvétel opciót (ami a box merevlemezére vesz fel) vissza lehet-e kapcsoltatni? A boxom képes rá műszakilag, fizetnék is érte.

2, ha nem sikerül elérnem, hogy a régi felvétel opciót visszállítsák, akkor mik az alternatívák, hogy egy műsort programozottan vegyek fel? tehát ne kelljen visszatérni a VHS őskorszakba...

Köszi előre is

UI: elnézést ha kicsit hosszú lett

(#144531) vacs válasza dbocskai (#144491) üzenetére


vacs
veterán

Szia,
Ha 1000-es netre váltasz, akkor kapsz egy komolyabb Sagemcom 5670, vagy Technicolor modemet, ami elég komoly router is egyben!
Egy hónap múlva simán visszaváltasz kisebb csomagra (nem cserélik majd vissza kisebb ont-ra), hiszen a hűségidő az előfizetésre szól és nem a díj csomagra!

(^)(>.<)(^)

(#144532) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Tegnap gondoltam kipróbálom a digitális hangkimenetet.. 5.1 dolby digital,vagy dts hangot az android box csak pendrive-ról ad ki.. Tegnap adták a dunán az újévi koncertet dolby digital-ba,na így csak a mindig tv-n szobaantennával tudtam élvezni... Talán előbb-utóbb a Telekom is lép ez irányba..

[ Szerkesztve ]

(#144533) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Na megjött az új Router is az előfizu hosszabításhoz. Sagemcom 5670-es lett. Azt nem tudom mia alapján kaptam ezt és nem a Technicolort. De legalább új 4 év után kb de lehet több is szerintem .A z elődje 5655 Sagemcom volt az 1000-es nethez. Ahogy olvasom ez ugyan azt tudja mint a Technicolor. Amúgy mit is tud pontosan ez a router az 5670-es erről van leíràs? És higy kell majd belépni a Beállításokba hogy megváltoztassam majd a nevet jelszót? Plusz akkor az AsusC-65P ki is vehetem a rendszerből majd ugye? Mert ez többet fog tudni. A Mac Mini kábellel a Samsung TV kábellel az Apple TV kábellel fog csatlakozni továbbra is hozzá. A telok plusz Homepod Mini meg egy Táblagép lenne majd ami a wifit használja majd abból csak 1 tudja a wifi 6 ot az Iphone 14 Pro. A ház egy vályog kádár kocka eddig az Asus se tudott csak egy szobával arrébb továbbítani utána már kakukk volt. Ez esetleg jobb lesz? Vagy hogy lehet bekötni a rendszerbe és mivel kábelel vagy wifin az Asust esetleg továbbításra majd? Ja és hogy kell majd a régi Sagecomot leadni erről mi a formalitás majd? Nem találom a leírást sehol se a Telekomnál? Plusz a 2000 ezres netnek van így értelme esetleg ? Tv nem onnan van. Eszköz nem tudja kezelni a 2000-est. Max 1000 -ig minden.

(#144534) molnarpeter válasza kkp900 (#144533) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha az eszközök 1000-et tudnak max, akkor lehet értelme a 2000-és netnek, ha egyszerre szeretnél letölteni két eszközön kábelen, mindkettőnél 1000 közeli letöltési sebességgel.

(#144535) Voice24 válasza kkp900 (#144533) üzenetére


Voice24
őstag

Akkor nálad valós volt a készülékcsere, nálam hallani sem akartak róla.

(#144536) #46824192


#46824192
törölt tag

A tré oldala lassan viccesebb , mint a kedvenc yt csatornám...
Jelenleg havonta kb. 20ezret fizetek.



:DDD :DDD :DDD

(#144537) Kaba válasza vacs (#144531) üzenetére


Kaba
veterán

A módszer már nem működik ezres netre váltással, csak egy újabb szerződésre adnak másik modemet(ez sem garancia), így a visszaváltás már kötbéres lesz, csak sima csomagváltásra már nem.

(#144538) Kbali válasza molnarpeter (#144534) üzenetére


Kbali
nagyúr

Máramennyiben van több gigabites portja az ONT-nak (de asszem nincs, csak egy 2,5-es, a többi 100-as)

(#144539) gborisz


gborisz
tag

Sziasztok!

A következő x-aktába futottam bele: ha megpróbálok belépni a webmail.telekom.hu-n, üres frame-ek fogadnak, a sarokban piros "serialization failed" üzenettel.

- több gépen (W10), több böngészőn (firefox, edge, frissen telepített chrome) próbálva ugyanez.
- telefonról wifin és mobilneten is ugyanez (asztali nézetet kérve, a mobilnézet jó).
- USB-ről linuxot (arch based) bootolva első próbálkozásra betöltött, utána ugyanez a hiba.
- a fiókból elővett laptop szintén elsőre jó, aztán ugyanez a hiba. (W10, chrome)
- ami érthetetlen: ügyfélszolgálat szerint nekik működik jól, és
- kollégámnak otthon működik jól.

Mi a görcs lehet ez?
(routert, számítógépet újraindítottam)

(#144540) Kaba válasza kkp900 (#144533) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom honlapján beírod a keresőbe 5670 és megtalálod a dokumentációt.

(#144541) csako válasza Kbali (#144538) üzenetére


csako
veterán

Rosszul tudod, a többi 1000 Mbites.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#144542) Kaba válasza Kbali (#144538) üzenetére


Kaba
veterán

Az összes portja gigabites + egy 2,5 gigabites.

(#144543) #46824192 válasza gborisz (#144539) üzenetére


#46824192
törölt tag

Le kell róla költözni és szépen elengedni.

Olyat kell használ ami működig.
-gmail
vagy

-domain név+tárhely vásárlás értelmes helyen

...és megszűnnek az ilyen anomáliák.

(#144544) Dinter


Dinter
addikt

Wifi-n keresztül mennyire stabil az androidos box? 1 szobában van a hgw-vel, kb. 2 méterre tőle.

(#144545) gborisz válasza #46824192 (#144543) üzenetére


gborisz
tag

Céges levelezés sajnos, nem én döntök, én már évek óta mondom ezt :))

(#144546) kkp900 válasza Kaba (#144542) üzenetére


kkp900
senior tag

Köszi ezt én is tudtam bár nem sokat írnak róla csak az alap dolgokat. Mondjuk azt hogy mit kell a böngésző sorba azt bezzeg nem írják! Azt esetleg tudod? És tényleg ennek a 5670-esnek. Azt megköszönném , hogy be tudjam majd állítani az új nevet jelszót.

(#144547) snyper990 válasza kkp900 (#144546) üzenetére


snyper990
őstag

Gyorstelepítési és használati útmutató 23. és 26. oldal, szereld magad útmutató 17. és 19. oldal.
Ne csak írj, keress/olvass is ;)

(#144548) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Azer van kavar a hatos csatorna helyén.
Hatos megszünt. Tegnap fel napig jazztv.
Ma előfizetés kért.
Majd kis ideig ewtn
Most megin hatos, de logó már Pax.
:DD :DD :DDD

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#144549) Fénygyermek


Fénygyermek
csendes tag

Sziasztok!

Szolgáltató válltás miatt szeretnék segítséget kérni Tőletek.
Jelenleg Asus RT-AC66U B1 router és RP-AC55 repeater üzemelnek AIMesh rendszerbe, vezeték nélküli kapcsolattal. (Megfelelő lefedettség, de időnként a repeater eldobja a netet.)

Szeretnék egy új routert (valami AX) venni és vezetékes kapcsolattal megoldani a AIMesh-t.
Az új szolgáltató (Telekom) IPTV-t adna, de a másik végponton nekem csak egy RJ45 csatlakozóm van, amire az AC66U B1 lenne kötve.

Kérdésem: meg lehet oldani, hogy az IPTV és az AImesh egy csatlakozón mennyen?

Az elképzelésem az lenne, hogy a szolgáltató eszköze (Sagem 5670 vagy Technicolor) után az új Asus router lenne kötve, ami vezetékkel csatlakozik az AC66U B1-hez (node) és erre lenne vezetékkel az IPTV set top box.

Második kérdésem: van tapasztalata valakinek Coax to Ethernet Adapter (MoCA Adapter) -rel kapcsolatban akár IPTV akár AImesh megoldására? (Felszabadulna a behúzott coax és ha szükséges, bevethető)

Köszönöm.

Üdvözlettel:
Fénygyermek

(#144550) user12 válasza Fénygyermek (#144549) üzenetére


user12
őstag

Ha van IPTv menü a rojterben, jó eséllyel menni fog vele.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.