Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) Isikamika válasza #80977664 (#56400) üzenetére


Isikamika
tag

Egyébként van ds get iphonera is, csak nem minden régióban támogatott! Valamint ha anno(én például tavaly) letöltötted ,akkor is tudod használni! Ha azóta törölted és most újra lehúztad ,akkor is tudod használni!

(#56402) #80977664 válasza Isikamika (#56401) üzenetére


#80977664
törölt tag

Nem ez volt a lényeg, hanem az hogy mivel én nem iphone-t használok ezért már semmit nem merek "alapnak" venni ezután azon.

Amúgy itt van saját DNS beállítás, bár csak WiFi-re : [link]

[ Szerkesztve ]

(#56403) Isikamika válasza #80977664 (#56402) üzenetére


Isikamika
tag

A múltkori és a mostani hszben is megírtad,hogy “nincs” ,stb stb ... Persze hogy nem ez a lényeg !Béke

(#56404) istvan170 válasza #80977664 (#56402) üzenetére


istvan170
aktív tag

Igen, bekapcsolt Wifivel van DNS beállítási lehetőség az iPhonon is. Viszont ha mobilnetre váltok -legalábbis Telenorosként- akkor már nincs. Iphone és Synology közt milyen VPN kapcsolat az ajánlott? Közben itt volt egy kolléga egy Samsung S9-cel és ő sem tud DNS-állítani mobilnetnél.

(#56405) #80977664 válasza Isikamika (#56403) üzenetére


#80977664
törölt tag

Majdnem, de nem....

Pont hogy azt írtam elsőre, hogy "Én androidos vagyok, de el nem hiszem ios-re ne lenne meg ugyanúgy minden..." (DS get) amikor egy kolléga érdeklődött hogyan tudna iosen torrentezni [link]

Amire válaszul egy másik kolléga megírta hogy pedig bizony nincs... [link]

Mivel nekem ilyen szuper telefonom nincs (azaz nem tudhatom mit tud és mit nem) ezért a jövőben inkább nem feltételezek semmit róla hogy ami adroidon van az iosen is biztosan. Ennyi.

Tehát ha most veszek egy iphonet akkor tudom használni a DS Getet vagy sem?

(#56406) #80977664 válasza istvan170 (#56404) üzenetére


#80977664
törölt tag

Akkor ezek szerint telefonfüggő a dolog. Ez van.
Rákerestem és úgy látom ez alap android feature (legalábbis Android 9-en és felfelé): [link]

Marad a VPN.
l2tp/ipsec vagy OpenVPN ajánlott. Dönts belátásod szerint, google a barátod. Jó eséllyel sokkal lassab lesz így a böngészés mint 4/5G-n (függően a NAS-od uplinkjétől).

[ Szerkesztve ]

(#56407) Ano válasza #80977664 (#56392) üzenetére


Ano
őstag

Lehet hogy olcsóbb lenne, még átgondolom ... a kétlemezes egész baráti áron van, de ugye akkor ott nem lehet SHR2-t kialakítani nagy tárterülettel, amit (#56382) Sanyi.mTs fórumtárs említett.

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#56408) Isikamika válasza #80977664 (#56406) üzenetére


Isikamika
tag

56158 hsz re gondoltam,de ezt tudod te is! :C
Csak már akkor is szóltak,hogy ezt ne itt! Az említett topiktárs ,azt IS írta ,hogy ha már korábban letöltötted,akkor tudod használni! Gondolom meg van az oka,hogy jelenleg miét került ki! Arra a kérdésedre viszont nem tudok egyételmű választ adni,hogy új iphone esetén van e mobilapp letöltés vezéléshez synohoz!

[ Szerkesztve ]

(#56409) istvan170 válasza #80977664 (#56405) üzenetére


istvan170
aktív tag

Nem telefonfüggő, hanem az Apple kiszedte valami miatt a DS get-et az Appstore-ból. De akinek rajta volt előtte a telefonján, annak megvan és működik. Nem tudni meddig. Viszont, aki most szeretné letölteni bármilyen iPhone-ra, az már nem tudja mert nem találja. Ezt csak a tisztán látás végett írtam le, hogy nem készülékfüggő a dolog. Egyébként pedig köszönöm a segítséget, megpróbálom valamelyik VPN megoldást. :R Közben látom, hogy más is tisztázta a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#56410) Isikamika


Isikamika
tag

Így van!
Megoldás lehet a DS Mobile applikáció,elvileg működik!

(#56411) #80977664 válasza istvan170 (#56409) üzenetére


#80977664
törölt tag

A samsung 9-re írtam hogy készülék függő ezek szerint. És az, alapvetően az, a készülék amin Android 9 van legalább azon van privát dns.

ios DS get-et is értettem elsőre, hogy az újakra nincs... Csak vártam hogy a kolléga is leírja! :R

[ Szerkesztve ]

(#56412) #80977664 válasza istvan170 (#56404) üzenetére


#80977664
törölt tag

Amúgy mobilneten így néz ki:


És nincs hirdetés..

(#56413) istvan170 válasza #80977664 (#56412) üzenetére


istvan170
aktív tag

Sajnos én iPhone-on nem tudok állítani semmi ilyesmit. A Samsungon megtaláltuk ezt, de nem lehetett menteni az átírt DNS-t. Közben keresgéltem a neten, és valóban ios-en csak wifin lehet átkonfigurálni a DNS-t. Ráadásul a telepíthető Adblockerek csak a Safari böngészőbe épülnek be, a Chrome-ba nem. De ez már nem Synology, úgyhogy befejeztem és megyek a megfelelő fórumba kutakodni...

(#56414) interfész válasza Ano (#56350) üzenetére


interfész
tag

Mivel a technológia elerte kB a végét nem növekszik úgy a tárhely kapacitás mint régen... Ezért nem nyomják le az árakat mivel nincs sokkal újabb mint 3-4 éve...

Minden ami számítástechnika, PC-k építése, szerelése, diagnosztizálása, alkatrész beszerzések, hálózat, stb. Érdeklődni lehet: 06-20-212-0898 A termékeket itt lehet átvenni: 1039 Árpád utca 64, H-P 9-16

(#56415) Nethooligan


Nethooligan
tag

Üdv!
Megyeget a két NAS között a másolás. Amint befejeződik, a régi NAS teljesen le lesz pucolva és újratelepítve, a jövőben backup-nak fogom használni.
A kérdésem is ehhez kapcsolódna, hogy melyik backup porgramot ajánlanátok?

Mindkét NAS-on DSM 6.2.2-24922 Update 4 fut, azaz még mindkettő támogatott, és valószínű az esetleges DSM 7 is mindkettőn támogatott lesz. Pár megosztott mappa, esetleg egyik-másikból csak pár almappa mentése kellene (NAS-NAS között). Jó lenne, ha nem írná felül mindig a teljes mentést, hanem csak kiegészítené, aktualizálná. Az sem lenne hátrány, ha legalább egy példány az esetlegesen változott, törölt fájlokból is fennmaradna, ha esetleg véletlen törlöm, változtatom meg.

Igazából nem szeretnék kísérletezgetni, hogy melyik program megfelelő, melyik a legmegfelelőbb erre, azért kérek tanácsot. Gondolom van, aki csinál biztonsági mentét két NAS között.

Előre is köszi a segítséget!

(#56416) WaterWave válasza Nethooligan (#56415) üzenetére


WaterWave
veterán

Szerintem a Hyper Backup csomagkezelési központból az teszi a dolgát

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#56417) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

ilyenkor vajon mi van?

folytatás gombot hiába nyomkodom. a legérdekesebb a dologban, hogy ennek ellenére szinkronizál, ha bemásolok pc-n egy file-t egy szinkronizált mappába, megjelenik a nas-on

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#56418) fecke78 válasza AiRLAC (#56372) üzenetére


fecke78
senior tag

kiszálitással veszem pont ezért ,mert a 14 napos ellálási jog véd. meglátjuk ,majd beszámolok...

(#56419) Formaster válasza Formaster (#56364) üzenetére


Formaster
addikt

Ezt még hozzátenném, háta ilyet látott már valaki Open VPN-nél vagy bárminél. A certifikáció még 3 hónapig érvényes, mégis Open VPN logban a legutóbbi lejáratot hozza, Január 3. Bármi ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#56420) JoeCockBill válasza JoeCockBill (#56417) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Néha rányomok a folytatás gombra, de azóta sem történt változás.
Újraindítottam a gépet, a nast, semmi. Átnéztem minden beállítást, semmi rendellenes dolgot nem láttam.
Ellenben rámentem hogy "biztonsági mentési beállítások", ott láttam hogy néhány általam korábban szinkronizálásra kijelölt mappa mellől eltűnt a pipa, viszont a file-ok megvannak a nas-on. Visszatettem a pipát, most újra feltölti a már fent lévő fájlokat.
Viszont ha megint rámegyek az előbb említett gombra, megint eltűnik a pipa az előbb kiválasztott mappák elől. Viszont továbbra is szinkronizál.
Annak ellenére hogy sikertelen inicializálás, és hiányzik a pipa. Van valakinek valami ötlete?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#56421) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok hülye kérdés de hátha. hogyha van egy 2 lemezes nas, tegyük fel 1 db 10 terrás vinyó,tudok olyat csinálni hogy belerakok plusz egy 4 terrásat és pl a rendszert meg általam mentett mappákat mindig ment minden módosítás után, és a 4 terrásról is ugyanúgy elindul a nas? tehát részleges raid1 re gondolok... rendszert programokat tükrőz" meg az átalalm kijelölt mappákat. ( fölöslegesnek tartanék 2 nagy vinyót venni mikor pl nagyrészét nem is kéne tükröznöm a cuccoknak...

[ Szerkesztve ]

(#56422) #80977664 válasza istvan170 (#56413) üzenetére


#80977664
törölt tag

Azért nem tudtátok a Samsungon beírni mert nem a megfelelő típusú címet írtátok be...
Meg kell nézni a teló leírásában melyiket támogatja és annak megfelelő címet/formátumban kell beírni:

DNS-over-TLS, DNS-over-HTTPS, DNS, IPv4,DNS, IPv6,DNSCrypt, IPv4,DNSCrypt, IPv6

Az enyém pl a "DNS-over-TLS"-t támogatja ezért "dns.adguard.com"

(#56423) Statikus


Statikus
senior tag

Sziasztok, DSM-en belül hogyan tudok egy másik Synology NAS megosztott mappájához hozzáférni, csatlakoztatni, stb. Másolni szeretnék sokat.

(#56424) #80977664 válasza bb.bocs (#56421) üzenetére


#80977664
törölt tag

Így nem, de elindulni el fog simán a 4 terrásról is csak a programok nem lesznek elérhetőek amiket nem arra a HDDre telepítettél... Be tudsz ütemezett backupot csinálni a két HDD között a fontos adatokról.

Ha azt akarod minden menjen azonnal bármelyik vinyóról akkor sajnor SHR tömb vagy RAID1.

(#56425) #80977664 válasza Statikus (#56423) üzenetére


#80977664
törölt tag

(#56426) #80977664 válasza Formaster (#56419) üzenetére


#80977664
törölt tag

Nem turkáltál a szükségesen felül a "VPNConfig.ovpn" fájlban esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#56427) gyugyo79 válasza Formaster (#56419) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ennek a tanúsítványnak a root ca -jával készült már az androidhoz a configban használt ?
Ha nem érthető a kérdés. Ha csinálsz egy konfig exportot (VPN szerver) abban ugyan az a CA rész mint ami az androidos konfigban jelenleg is van?

+ az így kiexportált CA tanúsítványok érvényességét nézd az nem egyenlő az 1 képen lévővel

[ Szerkesztve ]

(#56428) Statikus válasza #80977664 (#56425) üzenetére


Statikus
senior tag

Köszönöm :)

(#56429) libus


libus
őstag

Ma megjött a NAS-om. :)
Bele is tettem egy 2TB és 1TB -os HDD-t.
DSM telepítésekor formázta őket (gondolom). Most a felhasználható kapacitás 1.05 GB a teljes kapacitás 889GB.
Szeretnék Basic kötetet létrehozni és Ext4-re formázni, mert Btrfs-re formázta őket a NAS.
De a tároláskezelő/kötet/ itt kellene létrehozni ugyebár, de nem aktív a létrehozás fül.
Gondolom el kellene távolítanom a kötetet, de nem engedi :(
Ezt kapom:

Hol tudom eltávolítani a drive ot?

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#56430) #80977664 válasza libus (#56429) üzenetére


#80977664
törölt tag

Ahol feltetted... Csomagkezelési központ.

[ Szerkesztve ]

(#56431) #80977664 válasza libus (#56429) üzenetére


#80977664
törölt tag

Most nézem... Gondolom nem egy darab 1TB SHR tömböt akartál létrehozni hibatűréssel....

Ha nem akkor kezdheted elölről az egészet.

(#56432) istvan170 válasza #80977664 (#56422) üzenetére


istvan170
aktív tag

Ilyesmi lehetett, mert Androidon ennek mennie kellene. De ez csak egy gyors próba volt. Nagyon nem erőltettem, mert nekem Apple cuccokra kell úgyis. Viszont délután beállítottam az iPhone - Synology VPN kapcsolatot és azonnal elkezdte a Pihole által szűrt netet használni, szóval öröm és boldogság. A nasnak 300/20-as netje van és az égvilágon semmi gond a sebességgel. Gyors, stabil és reklámmentes.

(#56433) #80977664 válasza istvan170 (#56432) üzenetére


#80977664
törölt tag

"A nasnak 300/20-as netje van és az égvilágon semmi gond a sebességgel. Gyors, stabil és reklámmentes."

Minden relatív... Nálam hatszor lassabb a letöltés mobilneten vpn-el mint Privát DNS-el. Nyilván weboldalnál nincs ekkora különbség, de jelentős és érezhető.
UPC 500/25 Mbit/s.

VPN :

Privát DNS:

[ Szerkesztve ]

(#56434) libus válasza #80977664 (#56431) üzenetére


libus
őstag

Nem hoztam létre én semmit.
Csak telepítettem a DSM-et, és ez fogadott.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#56435) #80977664 válasza libus (#56434) üzenetére


#80977664
törölt tag

Nem kellett volna mindkét lemezt betenni elsőre ha nem tudod pontosan mit csinálsz. Vedd ki őket, PCben töröld a partíciókat és eggyel kezd. A másodiknál meg olvasd el rendesen mire kattintasz.

(#56436) Borisz76 válasza libus (#56434) üzenetére


Borisz76
veterán

Ezt olvasd el.... ha még nem tetted volna....

Amúgy pedig :

Kötet variációk 2 fiókos NAS esetén :
- 1. lemez ALAP kötet - 2. lemez ALAP kötet
- 1. lemez ALAP kötet - 2. lemez SHR kötet

Amennyiben az első kötetünk SHR fokozottan kell figyelni !
A 2. lemez behelyezésénél két variációnk is van :


1. Tároláskezelő / Kötet / Létrehozás / Egyedi / Egyetlen kötet a RAID-en / Alap
Eredménye :
- 1. lemez SHR kötet
- 2. lemez ALAP kötet

2. Tároláskezelő / Kötet / Kezelés / Meghajtó hozzáadása egy SHR kötethez.
Eredménye :
- 2 lemez de 1 db SHR kötet
Nem nő a tárhely mert az SHR 1 lemezes védelme aktiválódott.
Az adatokat tükrözi a 2. lemezre !!!


Különböző méretű lemezek esetén érdemes mindig a legkevesebb tárhelyet adó lemezzel kezdeni a kötet létrehozását.

1 lemez is lehet SHR kötet védelem nélkül.....előnye a későbbi bővítéskor lehet fontos.

2 fióknál ha szeretnénk a maximális kapacitást kihasználni , akkor 2 db lemez - 2 db kötet lesz a nyerő.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#56437) istvan170 válasza #80977664 (#56433) üzenetére


istvan170
aktív tag

Igen, én is a Speedtest-tet futtattam legelsőnek. Hasonló különbséget mutatott. Aztán rájöttem, hogy ebből böngészés és Youtube-ozás közben semmit nem érezni, így nálam valószínűleg ez a megoldás marad.

(#56438) #80977664 válasza istvan170 (#56437) üzenetére


#80977664
törölt tag

Teljesen megértelek, de van különbség, érezhető. Olyan mintha 3G-n lenél 4G helyett. Nyilván ha nincs nagyon más lehetőséged akkor ez is megteszi. :DD Mondjuk ha a NAS közben mást is tölt felfelé (torrent!, remote backup, DS video, DS photo, webserver, stb.) akkor még tovább lassulhat a dolog.

(#56439) istvan170 válasza #80977664 (#56438) üzenetére


istvan170
aktív tag

Majd meglátom marad-e. A nason elvan a Vpn szerver, az iPhone-on meg két kattintás kikapcsolni és onnantól visszakapom a teljes mobil sávszélességet. Tulajdonképpen az elmúlt egy hónapban kipróbáltam sokmindent: Adblockereket iOs-en, MacOs-en. Public Dns-eket Nason, iPhone-on. Adguard-ot, Pihole-t dockerben. Most legalább a Vpn is megvan :P De a lényeg, hogy egy Synology szerver nagy királyság, docker még nagyobb. Szinte bármit meg lehet valósítani vele, akár még egy ilyen saját reklámblokkoló szervert is, ami bárhonnan működik. :C

(#56440) Formaster válasza gyugyo79 (#56427) üzenetére


Formaster
addikt

Nem androidon csatlakoznék. Minden beállítás ugyanaz, mint egy másik NAS esetében, ami csatlakozik gond nélkül. Azért nem egyenlő a két kép, mert két féle képpen próbálkoztam. Létrehoztam egy no-ip-s domaint, hátha a synology.me címet nem akarja elfogadni. Ott viszont nem tudtam újabb Let'sEncrypt SSL tanusítványt csinálni, gondolom egyszerre csak egy futhat, ami most a synology.me címen van.

Erre az SSL tanusítványra írja, hogy lejárt január 3.-án, ami igaz is, viszont már rég megújult magától és a biztonság kedvéért ismét megújítottam, de nincs változás.

(#56426) 2014htctest : Annyit túrtam bele, hogy megadtam a DDNS címet benne. Teljesen ugyanazok a beállítások is, mint a másik NAS esetében, másik DDNS névvel, azt is én csináltam és működik. Először arra gondoltam, hogy valami jogosultság lesz, de azthiszem már mindent áttúrtam, illetve az OpenVPN log file is egyértelműen írja, hogy az SSL tanusítvány járt le. Annyiban más a helyzet, hogy ott alapból egy saját domain-re van beállítva a NAS/SSL tanusítvány, nem syno.me-re.

(#56441) MrCsiT válasza Dragon27 (#55974) üzenetére


MrCsiT
addikt

Már a DSM 7.0 Bétára is lehet regisztrálni, nem csak a korábban linkelt preview-ra.

libus: "Nem hoztam létre én semmit.
Csak telepítettem a DSM-et, és ez fogadott."

Mert a "user friendly" DSM-nek esze ágában sincs egy kezdő környezetben megengedni a felhasználónak, hogy eldönthesse, mit akar: szépen megcsinálja az SHR kötetet, majd ha már van DSM felületed, akkor a tároláskezelőben fel tudod a francba borítani, és csinálni egy számodra megfelelő storage konfigurációt.
Bár nem olvastam utána, remélem a 7-esben ezt a hülyeséget javítják.
Talán nem lenne ördögtől való egy "automatikus" és egy "kézi" konfiguráció opció erre a dologra..

2014htctest: ez nem user error, mint a (#56435) - ben fejtegeted. Ez egyszerűen rosszul működik.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#56442) Multibit válasza MrCsiT (#56441) üzenetére


Multibit
veterán

Így van. 5-ös DSM-ben még eldönthettem telepítéskor, hogy mit szeretnék. Azóta is két alap kötetem van az öreg DS713+-on, nem is akarom megváltoztatni.

(#56443) Syl válasza istvan170 (#56439) üzenetére


Syl
nagyúr

Erről a Pihole-ról tudnál linkelni valami leírást? Mert eddig ahány "tutorialt" néztem, mind más rodeót nyom a docker beállításokkal.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56444) libus válasza MrCsiT (#56441) üzenetére


libus
őstag

"csinálni egy számodra megfelelő storage konfigurációt."

Annyira mégsem...ugyanis 1 lemezt tettem be most a NAS-nak és én alap/basic-re akartam tenni, de nem engedte. :(
SHR lehetőség volt csak!
Dokumentáltam is, hogy lássátok.




Mikor végzet, betettem a másik HDD-t, és annak a kötetnek a létrehozásánál már volt Alap/Basic lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#56445) #80977664 válasza MrCsiT (#56441) üzenetére


#80977664
törölt tag

Most már nem emlékszem milyen képernyőket dobott fel a DSM telepítésekor, de erre írtam hogy egy HDD-vel (kisebb) kell telepíteni és akkor a másodiknál már biztosan tudsz választani (más kérdés hogy sokan ott is csak leokéznak mindent aztán utána meg megy a csodálkozás hogy nem is ezt akarták). Ha meg tudod hogy két kötetet akarsz és 'bolondbiztosra' méssz akkor a nagyobbik HDD-vel kezdesz még a lehetősége sem lesz meg annak hogy SHR tömböt csinálj a másodikkal.

Nyilván nem elvárható egy kezdő usertől hogy tudja ezeket, de azért egy NAS nem porszívó hogy megveszed, bedugod azt megy. Kíváncsi lennék hányan olvassák el a magyar nyelvű DSM leírást mikor kihozza a postás a NASt és hányan ugranak neki azonnal mindenféle tájékozódás nélkül, vagy ha bármi gondjuk van akkor a beépített magyar nyelvű súgót hányan nézik meg mielőtt mondjuk ide a fórumra írnak.

(#56446) #80977664 válasza libus (#56444) üzenetére


#80977664
törölt tag

Az első kép alapján nekem úgy tűnik hogy azért nem enged újat készíteni mert érzékeli a korábbi SHR kötetet amit létrehoztál és azt akarja használni... törölted a partíciókat ahogy javasoltam MINDKÉT lemezen?

Ha vadiúj HDD-kel csinálod biztosan ki lehet választani az alap kötetet elsőre is.

(#56447) WaterWave válasza istvan170 (#56439) üzenetére


WaterWave
veterán

Docker tényleg az egyik legjobb dolog. De adguard és pihole egyszerre nem fog menni, el kell dönteni melyiket. Én előbbit használom.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#56448) WaterWave válasza #80977664 (#56446) üzenetére


WaterWave
veterán

Mióta feltettem a watchtowert teszi a dolgát, de az létezik, hogy a jackettből "szinte" minden nap van egy frissítés?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#56449) #80977664 válasza WaterWave (#56448) üzenetére


#80977664
törölt tag

Szuper, nálam is! :))

Létezik-e? Simán.... itt tudod ellenőrizni:
https://hub.docker.com/r/linuxserver/jackett/

Ha zavar az automatizmusa állítsd le a watchtower-t és amikor akarod kézzel indítsd el pár percre amíg lefrissít. De van opció arra is hogy számodra tetszőleges időközönként keressen csak frissítést, mondjuk hetente az öt perc helyett. Ha érdekel megírom hogyan...

[ Szerkesztve ]

(#56450) WaterWave válasza #80977664 (#56449) üzenetére


WaterWave
veterán

De mi az oka, hogy naponta frissítik?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.