Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) warlward válasza Madwe (#55550) üzenetére


warlward
újonc

akkor arra mi a megoldás? Ha usbről simán játssza a 4K filmet akkor ennek a hdd jéről miért nem tudja?

(#55552) Madwe válasza warlward (#55551) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amit usbről felismer, azt hálózaton keresztül is fel fog. De 4k esetén belső lejátszóval nagyon hamar fogsz olyanba futni, ami nem fog menni :) dedikált lejátszó a megoldás, ami mindent megeszik.
Én személy szerint minimum 2 de inkább 4 gb memória alá nem mennék nassal, s intel procihoz is ragaszkodnék.

(#55553) envagyok válasza envagyok (#55546) üzenetére


envagyok
veterán

Az előző hozzászóláshoz:
Minden appnál javítást kér a 2 rossz szektor miatt, lassan lejár a bővített smart teszt, más hibát nem talált.
Senki nem tud módszert, hogy visszaengedélyezzem a hdd-t letöltésre, illetve újra menjenek az alkalmazások?
Ha a javítás gombra kattintok, azt írja már telepítve van, de nem lehet futtatni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#55554) envagyok válasza envagyok (#55553) üzenetére


envagyok
veterán

Illetve ezt írja ki, mikor alkalmazást javítanék:
Ez a csomag a(z) "pgsql" engedélyezését igényli.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#55555) #80977664 válasza envagyok (#55553) üzenetére


#80977664
törölt tag

Ha jól gondolom a képek alapján az első 3 lemez egy SHR tömbben van (kötet1) és a negyedik meg kötet2 és a kötet2-re voltak telepítve az alkalmazások (mivel az összesre hibát jelez). Jól gondolom?

(#55556) envagyok válasza #80977664 (#55555) üzenetére


envagyok
veterán

igen

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#55557) #80977664 válasza envagyok (#55556) üzenetére


#80977664
törölt tag

Akkor nem értem milyen logika alapján telepítettél minden alkalmazást a kötet2-re amin semmi védelem nincs miközben ott a kötet1 ami egy lemez tönkremenetele ellen védett??

(#55558) envagyok válasza #80977664 (#55557) üzenetére


envagyok
veterán

Mert először csak az a hdd volt benne

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#55559) #80977664 válasza envagyok (#55558) üzenetére


#80977664
törölt tag

Hogy képzeljem el? Az új NASba kapásból a négyes slotba tetted az EGY lemezt és kötet2 lett? Érdekes...Na mindegy.

Hát akkor most meg kell tenned amit akkor kellett volna amikor beraktad az SHR tömböt és akkor most nem térdelt volna le a rendszer egy HDD meghibásodása miatt...

Szépen telepítsd újra a dolgokat a kötet1-re. Ments mindent (ha tudsz) kötet1-ről NASon belül vagy kívülre, (adatok, docker config fájlok, stb) vedd ki a hibás HDD és nézd meg PC-ben mit mutat erre szakosodott programmal. Ha szükséges töröld a partíciót, rakd vissza a NAS-ba, hagyd hogy megpróbálja újra birtokba venni. Én ezt tenném, egy próbát megér. Ha nem megy akkor kuka.

[ Szerkesztve ]

(#55560) #80977664 válasza #80977664 (#55559) üzenetére


#80977664
törölt tag

Elírtam..helyesen:

Ments mindent (ha tudsz) kötet2-ről NASon belül vagy kívülre, (adatok, docker config fájlok, stb)

(#55561) jozsi252


jozsi252
veterán

Na most csak pár napig bírta a gyári DS app, megint leállt az összes torrentem. Úgy látszik kénytelen vagyok átállni Transmission-re, valamit nagyon elbaszarintottak, nem hiszem el hogy nálam van valami hiba. Már 6 éve használok Synology NAS-t, a mostani DS718+ a 3. de ennyire szopóágon még soha nem voltam vele mint most ezekkel a leállásokkal.
Elvileg a Transmission jól működik ezzel az Intel procit 6.2-es DSM-es NAS-sal?

:R

iPhone 13 Pro Max

(#55562) WaterWave válasza jozsi252 (#55561) üzenetére


WaterWave
veterán

ugy allitottad be ahogy az összefoglaloban van?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55563) jozsi252 válasza WaterWave (#55562) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze minden úgy van beállítva ahogy kell, évek óta nem is volt soha semmi gondom.

Az az érdekes hogy amikor a torrentek leállnak, akkor a tracker rész totálisan üres. Semmi sincs ott. Majd rámegyek a torrent indítására és egyből megjelenik a tracker mezőbe az url. Szóval valami rejtélyes okból kifolyólag a tracker url törlődik egyszerre.
De MIÉRTTTT??? :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#55564) WaterWave válasza jozsi252 (#55563) üzenetére


WaterWave
veterán

Innen nehéz lesz, irtam privátot...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55565) noorbertt válasza jozsi252 (#55561) üzenetére


noorbertt
őstag

A DS amugy transmisson :)

(#55566) Elemental válasza jozsi252 (#55561) üzenetére


Elemental
addikt

Gyakorlatilag is jól működik. Én lassan hat éve transmissiont használok.

(#55567) jozsi252 válasza noorbertt (#55565) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen tudom hogy TM alapú, viszont legalább indexel automatán, a TM meg nem. Ezért szeretem a DS-t.

iPhone 13 Pro Max

(#55568) noorbertt válasza jozsi252 (#55567) üzenetére


noorbertt
őstag

sajnos nem tudok segiteni neked, en most alltam at DS-re. Sonarr, Radarr dockert is jol kezeli mar nalam es tokeletes minden :D

(#55569) MrZed001


MrZed001
tag

Ajándék NAS átadva.
Helyben meg is kapta IP_t a routertől.
Csakhogy távolról nem tudtam quickconn-al rálépni.
Belső LAN-ról sem.
Routertől leszedtem IP, direktben belépett.
Quickconn DNS hibára panaszkodott, pedig elérte netet (router Ip a DNS)
Beírtam pluszba a Google 8-asait, onnantól kezdve megy.

upnp-vel felvette Quickconn portjait, de sftp portot már nem. uff
Manuálisan hozzáadva ok.

hdparam-al próbáltam hdd akusztikát csendesre venni, de úgy látszik WD red ezt nem támogatja.

Meglepő módon 4K filmet át tudta küldeni 2.4GHz wifin alig pár akadással (Nem kell transcodeolni, TV lejátssza)

Egy kérdés merült még fel: média szervert lehet-e log-olni?
Gyerekeket akarják kordában tartani.
Valami realtime mit streamel, vagy log nincs?

És még emlegetitek a hdd parkolást. Hol lehet azt kikapcsolni?

(#55570) WaterWave válasza noorbertt (#55568) üzenetére


WaterWave
veterán

radarrt án leszedtem, nálad bevált?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55571) noorbertt válasza WaterWave (#55570) üzenetére


noorbertt
őstag

0perc ota hasznalom a radarr, sonarr es jackett kombot. Torrent oldalakra nem is jarok, csak beikszelem hogy mi erdekel a https://trakt.tv/movies/ oldalon a fiokommal es utana automata leszedi nekem a kivant minosegben es pittyeg az emby ha elerheto a tartalom :)

(#55572) WaterWave válasza noorbertt (#55571) üzenetére


WaterWave
veterán

zenében kevesebb a tartalom... azért szedtem le.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55573) noorbertt válasza WaterWave (#55572) üzenetére


noorbertt
őstag

A radarr nem is zenére való, így nem is biztos hogy értem amit írsz.

Ha zene akkor https://github.com/lidarr/Lidarr
Bár én Spotify előfizető vagyok így passz, meg nem próbáltam.

(#55574) WaterWave válasza noorbertt (#55573) üzenetére


WaterWave
veterán

Kevertem a Lidarral...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55575) WaterWave válasza noorbertt (#55571) üzenetére


WaterWave
veterán

Azt le tudod irni, hogy a traktv oldalon hogy jelölöd be az adott filmet és hogy kommunikál együtt a sonarral? Mert nem nagyon értem.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55576) chemand válasza noorbertt (#55571) üzenetére


chemand
tag

Ez engem is érdekelne. :K

#55575 WaterWave: gondolom radarr-t is akartál írni a kérdésben

[ Szerkesztve ]

(#55577) Fisha


Fisha
őstag

Mit tudok azzal kezdeni, ha időnként annyira tekeri valami a nast, hogy csatlakozni se tudok rá sehogyse? Így nem igazán tudom nyakoncsípni, hogy ki a bűnös, mert csak teljes áramtalanítással van esélyem újra kapcsolatot létesíteni az eszközzel. Van valami lehetőség kronológikusan monitorozni a terhelést? Illetve van bármi tippetek, hogy mi lehet ilyenkor?

DS118. Amiket futtatok rajta jellemzően: download station torrent, emby server, ftp, smb, audiostation, media server.

(#55578) WaterWave válasza chemand (#55576) üzenetére


WaterWave
veterán

igen csak keverem :))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55579) bb.bocs válasza jozsi252 (#55561) üzenetére


bb.bocs
őstag

nekem semmi bajom vele. 718+ +12giga ram meg 2*4terra raidben. megy minden. nem lehet hogy be van állítva valami automatikus seed utáni leállitás?

(#55580) WaterWave válasza bb.bocs (#55579) üzenetére


WaterWave
veterán

még arra is gondoltam, hogy nyugovóra megy neki a hdd

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55581) jozsi252 válasza bb.bocs (#55579) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem ez az első NAS amit használok, és a beállításokat töviről hegyire átnyálaztam már vagy 10x. És ez nem olyan mint egy normál leállás, mert a tracker url eltűnik a tracker mezőből. Amikor rámegyek a folytatásra, akkor újra megjelenik, és minden jó. Illetve teljesen random módon jön elő, először hetek teltek el, most meg már napok.
Higgyétek el hogy minden úgy van beállítva ahogy kell hogy legyen. 6 éve használok NAS-t, ez idő alatt megtanultam használni. Egyértelmű hogy a tracker url eltűnése miatt állnak le a torrentek, de az eltűnést mi okozza??

WaterWave
Hibernációt soha egyetlen NAS-nál sem használtam, illetve ha lenne se állna le mert a DS folyamatosan dolgoztatja a HDD-t.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#55582) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok!

Az Emby szervernél lenne egy olyan gondom, hogy pár napja ha valamit letöltök, a főoldalon ahol szépen szerepelnek a borítók, valamiért berakja az adott filmnél a sample-t. Nem állítottam sehol semmit, és egyszerűen nem jövök rá hogy miért. Van esetleg valakinek valami tippje miért csinálja? Baromira idegesít. :W

(#55583) chemand


chemand
tag

Most próbálgatom a qbittorrent torrent klienst a nason. Nem tudjátok véletlenül, hogy létezik ehhez valamilyen remote alkalmazás w10 alá? Olyanra gondolok, mint a transmission-hoz a Transmission Remote GUI.

[ Szerkesztve ]

(#55584) bb.bocs válasza jozsi252 (#55581) üzenetére


bb.bocs
őstag

kíváncsi leszek mit mondanak mi ütött be nálad a rendszerben :(

(#55585) bb.bocs válasza chemand (#55583) üzenetére


bb.bocs
őstag

[link] eeeelvileg.

(#55586) chemand válasza bb.bocs (#55585) üzenetére


chemand
tag

Ez a webes (böngészőn elérhető) felület beállításának módja a Qbittorrent-nél, melyet jelenleg is használok. Ez helyett szeretnék Win10-es (Transmission Remote GUI-hoz hasonló) alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#55587) noorbertt válasza noorbertt (#55571) üzenetére


noorbertt
őstag

Probalom roviden leirni az egeszet par tippel, de azert nemi google lehet kelleni fog.

Jackett:
itt kell beallitani az altalad hasznalt torrent oldalakat, vegulis ez fogja bongeszni a trackereket es neked nem fog kelleni meg fellepni se az adott weboldalra.
(Nem erdemes sok torrent oldalt hasznalni, mert konnyen lehet aranyt vesziteni egy rossz beallitas miatt, -mivel en csak angol nyelvu tartalat fogyasztok angol felirattal igy kerestem egy nagy trackert es melle egy ket regi magyart is hasznalok-)

Radarr:
Ez kezeli a film alomanyt, par fontosabb beallitas amire erdemes idot szanni :
profiles: itt allitod be a neked, lejatszodhoz valo minoseget es nyelvet.
indexers: itt kell megadni a Jackett appba felvitt torrent oldalakat.
downloadclient: itt fogod beallitani a torrent kliensed, itt sok minden is szamit * viszont se a radarr se a sonarr ne toroljon torrentet automatikusan!
Lists: Itt allithato be a trakt.tv szinkronizacio! Trakt List opcio kell nekunk es oda kell megadni az alabbiakat:
yes, yes,
Minimum Availability: announced (ez tunt a legjobbnak)
Quality Profile: az altalad valasztott minoseg es nyelv, lasd feljebb
Folder: erdemes ugyan azt a mappat hasznalni amit alapbol is hasznalsz filmre
List Type: ez toled fugg, nalam a UserWhatchList van beallitva es alatta az userem, viszont lehet sok mast is hasznalni, egyeni igenyeknek megfeleloen, de vigyazz mert leszedi a fel inernetet ha rosszul allitod be!
Majd utana a listsnel:
List Update Interval 60
Clean Library Level: Remove and keep files
Trakt Authentication: automatikusan mukodik csak ra kell kattintani es persze kell egy trakt.tv fiok is hozza.
Media management: *

Sonarr:
Itt kb hasonlo a beallitasok mint a Radarr eseten, viszont nincs benne lists opcio igy a trakt.tv fiokot sem lehet vele parositani, ahhoz talaltam egy olyat hogy: https://github.com/elmerfdz/traktarr/
Nem akarok belemenni, itt van nehany hasznos dolog hozza:
sudo docker exec -it eafxx-traktarr1 /bin/bash
traktarr shows -t https://trakt.tv/users/userem/lists/tv --authenticate-user userem
Viszont ha csak beirod hogy milyen sorozat kell a sonarr appon belul az is mukodik, igaz tobb ido es nem ket kattintas de nah :)

Trakt.tv fiok
Regisztralsz es az osszes filmet amit leakarsz szedni vagy majd amikor megjeleni le szeretnel szedni a te altalad valasztott nyelven es minosegben azokat berakot a te sajat figyelolistadba, ez annyit jelent kb hogy a pl https://trakt.tv/movies/trending oldalon lathato kepkockak alatti 3. rublikara ra klikkelsz :)

Emby/Plex vagy barmi amihez van Trakt.tv plugin
Ez fontos, mert ha rendszer letoltotte a filmet, akkor miutan megnezted valaminek vissza kell jeleznie hogy IGEN LATTAM es NE TOLSD LE UJRA :D. Kulonben addig fogja toltogetni amig a radarr profilban levo max minoseget nem eri el :) Illetve a legszarabb szitu az amikor ujra telepited a leiras szerint egy szuz rendszerre es elkezdi ujra letolteni az osszes altalad valasztott filmet, mert meg mindig a figyelolistadon van!
+tipp: ha letoltotte es nem nezed meg vagy csak a feleif jutsz, akkor is jelold be hogy lattad!


Media management es letolto kliens Radarr/Sonarr:
Erdemes ugy beallitani hogy a letolto kliens es a fenti ket app hozzaferjen 1 azonos lemezen levo mappahoz igy be lehet allitani a Use Hardlinks instead of Copy opciot, ez azt eredmenyezi hogy nem kell duplahelyet foglalnia a filmnek es mindenkiboldog plusz a seed zavartananul megy tovabb.
Ha docker hasznal az ember akkor kicsit trukkos de nemi probalkozas utan zavartalanul megy a DS es a Sonarr/Radarr docker ezzel a hardlink opcioval.
hit: ahhoz hogy a DS es a docker alatti app tudja kezelni ugyanazt a foldert ugy kell megadni dockerben a kotetet hogy: /volume1/Media es nem ugy hogy /Media

Kicsit elkalandoztam, ha ertheto akkor ok ha nem akkor lehet torolni, kicsit raertem a kv utan.

(#55588) chemand válasza noorbertt (#55587) üzenetére


chemand
tag

:R mindenképpen kipróbálom.

Radarr, sonarr, jackett működik már egy ideje nálam, trakt regisztrációm is volt, listát is csináltam már, de nem hangoltam össze a radarr-ral.

(#55589) WaterWave válasza noorbertt (#55587) üzenetére


WaterWave
veterán

Nah ez egy hasznos kis szösszenet volt...
Most már értem...
Jackett és sonarr teszi a dolgát nálam, most azon vagyok, hogy a traktv-vel összekapcsoljam a sonarrt... (direkt nem radarrt írok) mivel én általában máshogy oldom meg a film letöltést.

Írásodból mérten akkor dockerben a eafxx/traktarr lepattintani, aztán létrehozni egy docker/traktarr/config mappát egy /config változóval elindítani... Ezzel meg is vagyok, szépen elindul, így kaptam egy config.json file-t
Most jön a neheze:

El kell navigálni a traktv oldalán a create a trakt api app oldalra ott a névhez be kell írni, hogy traktarr és a redirect urihoz beírni ezt urn:ietf:wg:oauth:2.0:oob
Majd save app

Utána egy új oldalon megkapom a client ID-ket, ami a config.json filehoz kell

Ezen a részen a fileon belül:
{
"trakt": {
"client_id": "my_client_id",
"client_secret": "my_client_secret_key"
}
}

Be kell írni szerintem, az elöbb kapott client id-t a my_client:id helyére és az alatta lévő secret keyt- a my_client_secret_key helyére.

Ha ez megvan akkor kifújjuk magunkat, megiszunk egy sört, és késöbb folytatjuk :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55590) chemand válasza WaterWave (#55589) üzenetére


chemand
tag

"Ha ez megvan akkor kifújjuk magunkat, megiszunk egy sört, és késöbb folytatjuk"

:)) :DD

Ez nagyon tetszett!

(#55591) WaterWave válasza chemand (#55590) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem fehér embernek való ez :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55592) chemand válasza WaterWave (#55591) üzenetére


chemand
tag

:N szerintem sem :D

(#55593) Tutu7030 válasza chemand (#55583) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezt találtam. Electorrent

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#55594) WaterWave


WaterWave
veterán

Aztán ha ez megvan, traktv settings résznél elvileg your api apps-nél a traktarr aproovedként jelenik meg.

Aztán megnyitod a sonarr-t a 8989 porton, vagy radarrt, és ott settings/general/ api key sort bemásolod a config.json file rész api_key részbe:

"sonarr": {
"api_key": "",
"profile": "HD-1080p",
"root_folder": "/tv/",
"tags": {},
"url": "http://localhost:8989"
},

Itt azt nem tudom, hogy a root_folderbe bemasolom-e azt a könyvtárelérést, ahova a sonarr letölti a sorozatokat? Gondolom igen, akkor /volume1/akarmi/Sorozatok/

Ha ezzel megvagyunk akkor utána mi a teendő?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55595) noorbertt válasza WaterWave (#55594) üzenetére


noorbertt
őstag

https://github.com/elmerfdz/traktarr/#3-authenticate-users-optional

majd utana el kel donteni hogyan akarod hasznalni, en ugy csinalom ahogyan irtam fentebb.
Az oldalon erdemes csinalni egy kulon tv listat, igy kesobb egyszeruen tudod modositani torolni a benne levo sorozatokat.

ssh-n keresztul belepek a dockerbe
sudo docker exec -it eafxx-traktarr1 /bin/bash
MAjd az userem listajat szinkronizalom
traktarr shows -t https://trakt.tv/users/userem/lists/tv --authenticate-user userem

Egyelore nem automatizalom, max ha uj sorozatot akarok feltolteni a sonarrba akkor docker be es panacs futtatas. MEg nekem is uj ez a verzio

[ Szerkesztve ]

(#55596) chemand válasza Tutu7030 (#55593) üzenetére


chemand
tag

Köszönöm, ilyenre gondoltam. :C
:R

(#55597) WaterWave válasza noorbertt (#55595) üzenetére


WaterWave
veterán

Aztán? Mert én nem látok semmit...

ConnectionRefusedError: [Errno 111] Connection refused

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#55598) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

most próbálom a 218+ beállítani és mindjárt az elején elakadtam:

a sárga helyre mit és honnan kell beírni?

Köszönöm! Árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#55599) #80977664 válasza padi68 (#55598) üzenetére


#80977664
törölt tag

Amit akarsz... Gépnév.
Pl: PADI-NAS

(#55600) noorbertt válasza WaterWave (#55597) üzenetére


noorbertt
őstag

az a baj hogy alapveto docker tudas nelkul probalsz elerni olyan dolgot amihez kell nemi utanajaras.

de itt az en config file-om ha segit, persze cenzurazva. Es igy mar nekem is automatan megy a sonarr es trakt tv szinkron :)
amugymeg yaml-nel egy vesszo vagy egy oda nem valo space is kritikus

{
  "automatic": {
    "movies": {
      "anticipated": "",
      "boxoffice": "",
      "interval": "",
      "lists": {
        "": {
          "authenticate_as": "",
          "limit": 10
        }
      },
      "popular": "",
      "trending": ""
    },
    "shows": {
      "anticipated": "",
      "interval": 48,
      "lists": {
      "https://trakt.tv/users/titok/lists/tv": {
        "authenticate_as": "titok",
          "limit": 1000
        }
      },
      "popular": "",
      "trending": ""
    }
  },
  "core": {
    "debug": false
  },
  "filters": {
    "movies": {
      "allowed_countries": [],
      "allowed_languages": [],
      "blacklisted_genres": [],
      "blacklisted_max_runtime": [],
      "blacklisted_max_year": [],
      "blacklisted_min_runtime": [],
      "blacklisted_min_year": [],
      "blacklisted_title_keywords": [],
      "blacklisted_tmdb_ids": [],
      "disabled_for": [],
      "rotten_tomatoes": ""
    },
    "shows": {
      "allowed_countries": [],
      "allowed_languages": [],
      "blacklisted_genres": [],
      "blacklisted_max_runtime": [],
      "blacklisted_max_year": [],
      "blacklisted_min_runtime": [],
      "blacklisted_min_year": [],
      "blacklisted_networks": [],
      "blacklisted_title_keywords": [],
      "blacklisted_tvdb_ids": [],
      "disabled_for": []
    }
  },
  "notifications": {
    "verbose": true
  },
  "omdb": {
    "api_key": ""
  },
  "radarr": {
    "api_key": "",
    "minimum_availability": "released",
    "quality": "HD-1080p",
    "root_folder": "/movies/",
    "url": "http://localhost:7878/"
  },
  "sonarr": {
  "api_key": "titok",
    "language": "English",
    "quality": "HD-1080p",
    "root_folder": "/volume2/Media/Sorozat/",
    "tags": {},
  "url": "http://titok:8989/"
  },
  "trakt": {
  "client_id": "titok",
  "client_secret": "titok",
    "norbiszeno": {
    "access_token": "titok",
    "created_at": titok,
    "expires_in": titok,
    "refresh_token": "titok",
      "scope": "public",
      "token_type": "bearer"
    }
  }
}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.