Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30389) gyugyo79 válasza #56573440 (#30388) üzenetére


gyugyo79
addikt

Persze de mindig kérdés akar e egyáltalán vele valaki foglalkozni, hol kezdődik az ami neki fontos.
Ami nekem egyértelmű a a számítástechnikában egy orvosnak nem és munka után már nem is akar vele foglalkozni nem azért mert hülye vagy esetleg nem tudná megoldani hanem mert inkább ül le a fotelba és hallgat meg valamit stb.
Az se mindegy, hogy szerinted vagy szerintem mi az a mennyiség ami fontos nekem ennyi neked annyi ...
Ha van egy négytagú család ahol a laptopoknak fel van csatolva a NAS / user része mindenkinek meg vannak a közös dolgok esetleg egy Kodi adatbázis ott hol kezdődik a fontos vagy az órabérben mérhető munka amit egy helyre állításnál el kell tölteni akár egy mentésből vagy akkor ha nem csak egy hdd csere a megoldás hanem vissza másolgatása a dolgoknak vagy mindenkinél egyszer állítani az elérést utána meg vissza miután megvette a csere HDD-t ...Sokszor sok mindenki abból indul ki, hogy itt ez a fórum ahol a jelenlévők nagyon nagy többségét érdeklik ezek és értenek is hozzá de azt nem látják, hogy mi vagyunk a kisebbség valójában.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.