Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170751) Gézengúz válasza Csabex (#170749) üzenetére


Gézengúz
addikt

Kb. 2 hónapja van már meg. E46-ba való, Xonrich, teljesen okés. Miért nem vettem már meg előbb. :U

(#170752) Donki Hóte válasza trebrona (#170740) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem gondoltam (teljesen) komolyan a kérdésemet, de ha már válaszoltál, akkor az általad linkelt térkép mit mutat a Digi esetében? Más szolgáltatóknál a lefedettségi térképen meg tudom nézni külön-külön a 3G, az LTE, meg az 5G lefedettséget :K A Diginél hol tudom ezt megnézni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#170753) Dluinet válasza Donki Hóte (#170752) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Digi-nél csak egy sáv van, 4G

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#170754) Donki Hóte válasza Dluinet (#170753) üzenetére


Donki Hóte
veterán

És a 4G lefedettség a Digi esetében pontosan megegyezik a térképen látható lefedettséggel? Más szolgáltatónál a mobiltelefon lefedettség nem egyezik a 4G lefedettséggel. Szóval továbbra is kérdezem, hogy mit mutat a Digi lefedettségi térképe :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#170755) Dluinet válasza Donki Hóte (#170754) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A Mobil hangszolgáltatás igénybe vételéhez a lefedett területeken az alábbiakra van szükség: - DIGI Kft. mobil hálózatát támogató 4G (VoLTE képes), vagy 2G képes eszköz - DIGIMobil előfizetés (SIM kártya)
Hanghívás nem üzemel rajta minden 4G VoLTE képes telefonnal! Csak egyes típusok.
VoLTE/4G képes készülék (kizárólag olyan készülékekkel használható, mely támogatja az adott technológiát és a márka gyártója engedélyezi a DIGI hálózatához való csatlakozást).

A DIGIMOBIL VOLTE ÉS VOWIFI SZOLGÁLTATÁSAINAK HASZNÁLATÁHOZ AZ ALÁBBI KÉSZÜLÉKEKET JAVASOLJUK

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#170756) Donki Hóte válasza Dluinet (#170755) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kezdem érteni. Szóval a Digi hálózatán WoIP megy, ott tudsz beszélni, ahol internet van. Mondanám, hogy kipróbálom, de a térképre ránagyítva felénk alig van kékkel jelölt rész a lefedettségi térképen :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#170757) edk- válasza Donki Hóte (#170756) üzenetére


edk-
őstag

Tévedsz, 2G telefonnal is van hanghívás.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#170758) fradi81


fradi81
veterán

Melyik szónikus fogkefe feje hasonlít a philipséhez? Az Ex3 nem jön be, túl keménynek érzem tehát valami puhább lenne jó.

moto g72, Ninebot d28e

(#170759) Silent77 válasza fradi81 (#170758) üzenetére


Silent77
veterán

Ocelan. :K Nekem One és SE van, de szerintem mind ilyen.
Én is az miatt cseréltem le a X3-at.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#170760) gyapo11


gyapo11
őstag

Megérkezett a Stickdrive 64 GB-os kártya és hozzá az olvasó. A kártya OK, az olvasó aligha usb3-as:
A fölső a saját olvasója, az alsó egy Rocket olvasó. Mindkettő ugyanabban az usb3-as slotban tesztelve.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#170761) Csabex válasza osztraksajt (#170750) üzenetére


Csabex
őstag

Nem ne félj, nem fogok reklamálni :DDD
Eunavit megtaláltam, de Gézengúz szerint jó ez a Xonrich is :) Te ismered ezt az Xonrich-et, vagy nem is hallottál még róla? :)

(#170751) Gézengúz: Na és milyen a hangzása, szépen szól? E46-ban bose rendszer van gyárilag, ugye? Csak azért kérdezem, mert a hangfalak is bose-k és ha szépen szól, akkor csak tud valamit az a 7851-es DSP chip :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#170762) Gézengúz válasza Csabex (#170761) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem tudom mi van benne, de nem a Harmann Kardon.
10 hangszórós, Lear erősítővel. Ez a gyári.

Ez meg a fej.

Teljesen rendben van, egy szavam sincs.

[link]

Egyedül az antenna csatlakozót csinálhatták volna 90fokosra, hogy gond nélkül elférjen.

(#170763) Csabex válasza Gézengúz (#170762) üzenetére


Csabex
őstag

Na és az az elrejtett kis WiFi antenna? :D Vicc :DDD Vagy vettél hosszabbítót ?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#170764) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Keresnék olyan nagyon nagy digitális számokkal világító órát (rádió nem kell bele), ami 220 voltról megy, ha egy hétig nem kap áramot nem kell újra beállítani (hétvégi ház), ha esetleg szinkronizálja magát az atomórával, az sem baj.
Éjjel csak úgy tudok aludni, ha felpillantva látom a pontos időt, és ehhez nem kell feltennem a szemüveget.
ja és folyamatosan mutassa az időt

A segítségeteket előre is köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#170765) Gézengúz válasza Csabex (#170763) üzenetére


Gézengúz
addikt

Az a helyzet, hogy az autóban lévő, telefonról osztott nethez is elég és a teraszon van kirakva jó pár éve egy wifi router AP üzemmódban, ahhoz is.

Olyan 40/40-t tudok mérni rajta a garázsban, amire kell, bőven elég. Zenéket rámásolni, térképeket frissíteni.

(#170766) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Visszatalálós, autós fejegység ügyben csájna android istengodlike cumóhoz, csak már fáradt vagyok. :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#170767) Gézengúz válasza Dißnäëß (#170766) üzenetére


Gézengúz
addikt

Akkor már ide találj vissza...[link]

(#170768) Jarod1 válasza balazs1956 (#170764) üzenetére


Jarod1
addikt

Te nyitott suemmel alszol?

(#170769) Nikaré válasza Jarod1 (#170768) üzenetére


Nikaré
őstag

Az tuti, hogy többször felébred, (éber alvás) ilyenkor az óra/idő egy biztos pont. Nem akar elkésni stb.

(#170770) Mr.Csizmás válasza Jarod1 (#170768) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ott inkább stressz van valamiért, egy időben amikor zűrösebb volt a magánéletem, akkor is minden éjjel felébredtem, forgolódtam 3-4 között :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#170771) osztraksajt válasza Csabex (#170761) üzenetére


osztraksajt
őstag

Kb 3 csillió féle van, ezt pont nem ismerem, de ez nem jelent semmit, mostanában egy kicsit elengedtem a dolgot, más a prioritás mostanában.

Tapasztalatom alapján a rockchip procisokon szokott lenni elfogadható rom, az allwinner és mediatek alapúak vannak nagyon összetaknyolva, de ez is gyártófüggő.

(#170772) 123xyz


123xyz
tag

Sziasztok.

Ilyen fényképezőről, ami kifejezetten gyerekeknek készült, van esetleg bárkinek tapasztalata?
https://www.banggood.com/1080P-HD-13-Mega-Pixels-Children-Mini-Digital-Camera-Camcorder-with-2_0in-IPS-LCD-Screen-400mAh-Rechargeable-Battery-Kids-Toys-p-1666525.html

Ez ha jól látom, 5500 ft lenne cseh raktárból. 8 éves kislánynak gondoltam, első fényképezőnek, hogy tudjon vele játszani. De nem tudom, ilyen ismeretlen eredetű kínai termékekben pl milyen lehet a beépített akku, meg merjem-e venni. Amúgy a képminőségre (már amennyire számít) a kommentek között azt írták, egész jó, micro sd kártyám meg pont van elfekvőben.

Tudtok esetleg jobb ajánlatot, szintén európai raktárból?

[ Szerkesztve ]

(#170773) Mr.Csizmás válasza 123xyz (#170772) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább valami instax, sokkal nagyobb buli, hogy rögtön látja a képet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#170774) Bajgunar válasza balazs1956 (#170764) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Ilyet rendeltem, pont tegnap.
Nemtom, ilyenre gondoltál e?
Elvileg mutat mindent. Tapsolással némítható. 3 fényerő automatikusan, blabla. Elemmel is megy, táppal is.
Ez volt a legolcsóbb. Próbáltam párat aukcióval, de a végére mindig több lett, mint ez...
Tetszik, jól nézne ki a fekete, fehér lebegő polcaimon.
Meglátom milyen gagyi lesz. :DDD

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#170775) fateless válasza 123xyz (#170772) üzenetére


fateless
veterán

Most nem találom, melyik, de mi vettünk 4 éves kislányunknak egy strapaálló fényképezőt, és nagyon szereti, fotózgat vele (így nem csak apa fényképez, hanem ő is). Néha egész jó képek készülnek véletlenszerűen, de már élvezi, hogy keresi, mit fényképezzen le. Fél éve vettük, de még mindig előveszi, nem 5 perces játék volt. 4k körül vettük, 5MP-es fix fókusz, kijelzővel, egyéb szokásos dologgal. Arra, hogy tanulgasson jó volt, szóval bátorítalak rá, hogy vágj bele (akár ebbe, akár másikba)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#170776) 123xyz válasza Mr.Csizmás (#170773) üzenetére


123xyz
tag

Értem, hogy biztos nagyobb lenne az öröm, ha azonnal megkapná a rengeteg képet, csak az nem 6 ezer ft-os kategória, hanem 20 fölött :(

(#170777) DeFranco válasza 123xyz (#170776) üzenetére


DeFranco
nagyúr

plusz a film ami nem olcsó

(#170778) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Vezeték nélküli csengőt tudtok ajánlani ami megfelel az alábbiaknak
- beltéri elemes legyen
- kültéren lenne a nyomógomb, így esőálló legyen
- ha a nyomógomb elem nélküli az csak plusz pont lenne
Köszi

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#170779) Donki Hóte válasza gyapo11 (#170760) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez egész jól néz ki.

A h2testw program is kifogástalan eredménnyel futott le?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#170780) Dr.NX válasza 123xyz (#170772) üzenetére


Dr.NX
addikt

8 éves az már nagylány, én is a használt strapagépet javaslom, még ha drágább is.
(Ja és tegyél rá kijelzővédő fóliát, mert az nem strapabíró.)

Elfogadom a sütiket.

(#170781) Met válasza San398 (#170778) üzenetére


Met
nagyúr

- ha a nyomógomb elem nélküli az csak plusz pont lenne
Ezt gondold végig :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#170782) DeFranco válasza Met (#170781) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van ilyen, a megnyomás kinetikus energiáját alakítja delejjé.

tudomÁnyos.

(#170783) band válasza balazs1956 (#170764) üzenetére


band
csendes tag

Én iet használok 1 éve és elégedett vagyok vele, usb-s táplálással is megyen (pölö telefontöltőről). A vetített számok a plafon csak sötétben láthatóak, világosban marad a kijelzője.
kb blackfrájdéjben volt már 10dodó alatt, de simán el tom képzelni, hogy aldiban vagy lidliben van hasonló ugyanennyiért, csak én nem járok a fent említett ojjektumokban.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#170784) spileraaa


spileraaa
senior tag

Ma megjött ez az egér DAREU Magic Bluetooth 4.0+2.4Ghz Vertical Wireless Optical Mouse tartaléknak vettem

de így fogasra első benyomásra sokall szokatlanabb és nem kényelmes mint amit eddig használtam TeckNet Vertical Gaming Wireless Mouse 800/1200/2000DPI 2.4G de az is lehet csak azért mert azt szoktam meg

vagyis bánom hogy nem ugyanazt rendeltem meg
az anyag használatban is sokkal jobb a TeckNet most becsapót az hogy ha drágább hátha jobb hat egyáltalán nem sőt nagy csalódás

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#170785) Donki Hóte válasza Met (#170781) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért gondolja végig azt, hogy nem akar elemet rakni a nyomógombos egységbe?

Nekem is olyan van, nagyon praktikus :K

Az általam vásárolt csengőt csak azért nem ajánlom, mert az enyémnél a belső egységet konnektorba kell dugni, ő meg olyat keres, ahol a belső egység elemről megy.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#170786) Beni2360 válasza Donki Hóte (#170785) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is ilyen elem nélküli bent 230V van de sajnos 2 év alatt megadta magát a kinti nyomógombos egység. :W
Bementen a sarki elektonyos boltba és 6000 Ft-t vettem ugyan ilyet de 2 beltéri egységgel. Csodálkozott is az eladó, hogy 2 év alatt meghallt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#170787) kenand válasza alcapone386 (#170698) üzenetére


kenand
veterán

Litokalból is írták már, hogy nagy része hamis...

(#170788) gyapo11 válasza Donki Hóte (#170779) üzenetére


gyapo11
őstag

Persze, arra írtam, hogy a kártya OK.

A saját olvasójával teszteltem, ezért van a kb. fél sebesség.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#170789) CHIPman válasza spileraaa (#170784) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Annyiból talán jobb ez a Dareu, hogy nem két AAA elem kell bele, hanem mehet bele a mindenki háztartásábvan megtalálható feltöltős AA, és abból is csak egy darab elég. Mondjuk jó drága. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#170790) balazs1956 válasza band (#170783) üzenetére


balazs1956
senior tag

Végül is emellett döntöttem:
Zöld szín, 30 méterről is látszik, asztalról, vagy falról is használható, memória elem stb

(#170791) emre válasza San398 (#170778) üzenetére


emre
veterán

Ami most van a Lidl-ben az nem jó?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#170792) Beni2360 válasza balazs1956 (#170790) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is van egy de olyan erős a fénye, hogy még a nappaliban is zavar.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#170793) Donki Hóte válasza Beni2360 (#170792) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem éjszaka azt megnézni, hogy mennyit lehet még aludni reggelig, ahhoz bőven elegendő az AOD-s telefonom kijelzője. Úgyis az ébreszt reggel, a közelemben van, elég nagy számai vannak ahhoz, hogy mind a közellátók, mind a távollátók lássák, hogy mit mutat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#170794) w.miki válasza Beni2360 (#170792) üzenetére


w.miki
veterán

ragaszd le ragtapasszal
egyébként szerintem éjjelre a Lidl-s falra kivetítős óra a legjobb.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#170795) San398 válasza emre (#170791) üzenetére


San398
őstag

Sajnos már nincs belőle, ma voltam a boltban. Mondjuk sokszor érzem azt annál a boltnál ahová én járok, hogy vagy nagyon keveset vagy egyáltalán nem hoznak.

Donki Hóte: Linkeld már légy szíves azt amit Te használsz. Esetleg mástól is jöhet link bevált csengőhöz. (lehet le kell mondanom a belső elemes kivitelről)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#170796) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Tudtok olyan bevált gravitációs (=önzárós) telefontartót, ami nem ilyen szellőzőbe dugós, csiptetős, hanem cuppantós talppal rendelkezik, tehát szélvédőre rakható? :R

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#170797) band válasza w.miki (#170794) üzenetére


band
csendes tag

lidl-s órához nincs valakinek linkje?

(#170798) csadi0011 válasza AndrewBlase (#170796) üzenetére


csadi0011
őstag

Gravitációs?
Én megvettem a legolcsóbb akármelyiket (pl.: [link]) és eddig nem esett le, nem tört el.

(#170799) pepe091 válasza AndrewBlase (#170796) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én ilyet használtam korábban, bevált, de azóta áttértem a szellőzőrácsos megoldásra, hogy ne takarjon a szélvédőből.

(#170800) balazs1956 válasza Beni2360 (#170792) üzenetére


balazs1956
senior tag

Mintha írná, hogy változtatható a fényereje...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.