Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133663) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Par cumom megjott
FFI penztarca: egesz jo, sztem bor,en pontozva vettem keket
[link]

dugulas elharito cumo, nem rossz
[link]

kis alu karabiner/erkelyre belatas-korlatozo vaszonhoz kicsit kulturaltabb kotozes/, jo
[link]

festoszett, ha majd festettem , irok:-)
[link]

blitzwolf utanerzetu lampa/blitzwolf remek,de mar nem kaphato/. nem powerbank.Eros fenye van es magneses
[link]

Madzag-sparga: nagyon jo, ebbol zold, feher is van, es nem csuszik ki a csomo, de el kell egetni a veget
[link]

napelemes ledsor, szeretem ,ebbol van mar feher ez kek, 10meterbol 8 meteren led van es harom negy oran vilagit, de inkabb diszvilagitas es az akkut lehet cserelni
[link]

eger, remek ,nagyon jo minosegu ennyiert
[link]

xiaomi sapka: jo minoseg
[link]

napszemuveg, van mar a markabol tobbis, jo minoseg
[link]

falvedo, ajto kilincs miatt, mukodik, nem esett le 3 honapja
[link]

banggoodrol, vip3skent vam es afamentes szallitassal 80 dollarert blitzwolf 1 soundbar,igaz 2 honapot jott, de megerte, ha ennyiert tudnek megegyet venni ,akkor vennek
[link]
junius vegen 22,5 rugo volt a cumo nagyon jo.

BT-s fules, ennyiert OKes, de nem nagy a hasznalata
[link]

Es mas: en elmentem a lurdy hazba a xiaomi boltba:-)
ez a lampa 13900hufert megveheto, es ez majdnem annyi ,mint kintrol
[link]

JB-rol xiaomi kamera, remek
[link]

felmoso gebasz ez is xiaomi :-), jo minoseg
[link]

mozgaserzekelo mi smart home-hoz, jo cumo, mondjuk az egesz mi home bevalt eddig:-)
[link]

smart home-hoz homero es legnyomasmero
[link]

Kerdes van,akkor ide:-)
Udv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.