Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111639) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na akkor jöjjön egy kis móka tőlem is az elmúlt pár hónap rendeléseiből :D

Ali mókavonat ha van igény jön a többi is (ebay és gearbest-es is majd az elmúlt pár hónap rendelésiből)

Ha gáz, hogy beraktam bocsánat.

Mini led Spot 30W LED Moving Head Light Részemről ajánlott kategória nem a legolcsóbb, de szolgál itt 6 db belőle és teljesen korrekt.

led mini wash moving head light Ezt is csak ajánlani tudom ebből is akad itt pár :D

Tempered Glass xiaomi mi mix 2 Screen Protector NILLKIN Negatív ez egy szutyok nem igazán jó a telefonra és feljön szépen a jobb alsó sarkán pár nap alatt

Case Xiaomi Mi Mix 2 Matte Cover Frosted Shield Hard Back Ez viszont korrekt példány védi pár hete/hónapja a telefonom ez ajánlott részemről

Type C to USB 3.0 OTG Adapter USB3.0 Működik, eddig nem volt vele gond kicsit szoros, de inkább az legyen mint, hogy lötyögjön és kontakt hibás legyen

Top quality cotton blend men hoodies Határeset inkább itthoni öltözéknek szántam, de lehet belefér párszor melóhelyre is, pult mögött mindegy max megbámulnak

Warm Knitted Beanie Skullies Ez jó ma teszteltem élesben eddig nem volt elég hideg hozzá sapi ennyit tud, de jó az anyaga

A Song of Ice and Fire hoodie fleece thick Ez jó meleg, de és ez fontos ha fúj a szél baj van ezen áthatol, de kevésbé szeles időben kiválóan melegít én szeretem és hordom 2 hónapja téli kabát helyett amíg nem esik a hó :)

Iron coin of the Faceless Man Ez már tényleg csak elvetlemült rajongóknak, amúgy jó minőségű

Durable brand mens watches Gyakorlatilag belefért a kosárba a teljes paletta pár hónapot bírnak, de úgy is divatkiegészítőnek vannak arra jók előnyük egy van, hogy olcsók és nagyban eltérnek a valódi időtől :D

Original Nillkin Super Frosted Shield Hard Back Kiváló jobban illeszkedik a Mi Mix 2-es verziónál is és ennyi egy jól legyártott cucc ajánlott

PU Leather Wallet Határeset akcióban 1k se volt annyit megért használom pár hónapja bírja a gyűrődést szinte nem is látszik rajt, hogy mindennap használatban van le a kalappal előtt megérkezése után nem adtam neki két hetet sem :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.