Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112451) korpicschess


korpicschess
veterán

Első blikkre a Baseus microUSB kábel elég jónak néz ki.
Nincs most hozzá 1$ körüli kupon?
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#112452) tlala válasza anorche1 (#112449) üzenetére


tlala
addikt

Jogos, de egy-egy kiugró modellje minden márkának van, még a nagyoknak is.
BREAKING: IPHONE 7 AND 7 PLUS THE HIGHEST RADIATING PHONES EVER CREATED BY APPLE!

De be is fejeztem az offolást.

[ Szerkesztve ]

(#112453) mirci18 válasza Kalandor (#112448) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi az infót.
Mivel én kocsival kempingezek eggyel több vagy kevesebb patrac oly mindegy.
Egyébként az újabb xiaomi lámpa erősebb a réginél?

Nekem van kettő régebbi noname usb-s lámpám azokkal sincs gondom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#112454) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan kütyü, ami a hangot elő tudja erősíteni, mielőtt "továbbmegy"?! :F
A helyzet a következő:
Adott egy projektor, amire vezeték nélkül küldöm a képet hanggal együtt, viszont, ami a projektorból az Audio OUT-on kinyerhető, az elég kevés. Hiába állítom a hangerőt, nem igazán hangos, ezen kellene változtatni, egyfajta előerősítővel. Tehát jack ki a projektorból, előerősítőbe be, majd abból csak ki és mehet tovább a jel.
Hordozható kellene.
Ez erre alkalmas lehet? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#112455) korpicschess válasza Dolphine (#112454) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, ez egy switch. Milyen árkategóriában gondolkodsz? Min szólaltatod meg a hangot, ami halk?
Egyébként egy fejhallgat erősítő valószínűleg megoldaná a problémát.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#112456) kigyi_23 válasza qqzs (#112445) üzenetére


kigyi_23
addikt

És a Januári 3 napra is volt példa nálam szintén DPD és szintén kínai csomag :D Németországba érkezett repülőn majd onnan hozzám. Most egy postai csomagom van úton érdekes módon olyan gyorsan jön a nyomkövetés szerint mint a UPS szokott :D Erre kíváncsi leszek HK rendelés és 1 héttel ezelőtt rendeltem most már az országban van éjjel jött az értesítés. Remélem a posta nem akarja vámolni, mert kihullik a hajam :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#112457) mirci18


mirci18
addikt

Másik keresett dolog:
Van egy pvc alapú felfújható ugrálóvárunk ami kilukadt.
Gondolkoztam rajta hogy keresek hozzá ragasztót.
[link]

Ezt néztem ki.
Van valakinek tapasztalata ezzel vagy ilyen ragasztót inkább itthonról vegyek?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#112458) anadroid válasza Beni2360 (#112433) üzenetére


anadroid
senior tag

Mostanában nem küldik a kiszállításkor az SMS-t. 3 csomag jött 2 hét alatt, egyiknél sem volt.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112459) Czimby válasza Dolphine (#112454) üzenetére


Czimby
addikt

Headphone amplifier, vagy pre amplifier-re keress rá.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112460) tobias40


tobias40
veterán

Ilyen lámpa vagy hasonlóról van vkinek tapasztalata?
Esetleg jobb/kuponos stb megoldás?
Udvarra kellene több is mert a mostani 10w-sak elég gyengék! :F

(#112461) Beni2360 válasza anadroid (#112458) üzenetére


Beni2360
félisten

Már akkor avval is spórolnak, szégyen gyalázat. :W
De azért nyomkövetéssel látható. Elég minden reggel megnézni és ott benne van, hogy átadva a futárnak és elvileg az nap meg jön.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112462) mrrr74 válasza Talala (#112360) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Van még? Mert sokáig nem volt raktáron. Arra figyelj, hogy kisebb méretű, mint az itthoniak. Nincs nagy kezem, de a feleségem kezére lett jó. Plusz vékonyabb, mint ahogy látszik (vagyis az anyag lehet más, mint amit megszoktam), mert fázik benne a kezem 0 fok alatt.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#112463) tobias40 válasza Beni2360 (#112461) üzenetére


tobias40
veterán

dpd.hu-n ez áll a csomag helyzete alatt:A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.

(#112464) anadroid válasza Beni2360 (#112461) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha 9 óra után felhívod őket, akkor meg is mondják az 1 órás intervallumot, amikor jön a futár. Ellentétben a UPS-szel, akik legutóbb délután 2-6 közöttre mondták, a futár meg délelőtt 10 órakor érkezett, a DPD tartja, amit mond (ír).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112465) gyapo11 válasza stefike (#112403) üzenetére


gyapo11
őstag

Paypal nem tudom foglalkozik-e garanciális kérdésekkel, vagy csak az áru megérkezésével. El kell olvasni vagy megkérdezni.
Viszont GB oldalon vannak infók.
45 Day Money Back Guarantee
One Year Repair Warranty

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#112466) gyapo11 válasza mirci18 (#112439) üzenetére


gyapo11
őstag

Mivel nem látok fényerősség adatokat, és az áramforrás mindegyikban AA elem/akku, ezért praktikus okokból a széthúzhatót ajánlanám, mert kis helyet foglal és körbe egyenletes fényt ad.
De igazából elemlámpa lenne a megfelelő valamilyen fényszétszórós megoldással. De zoomos lámpa akár magában is elég nagy területet tud bevilágítani, persze körbe nem. Habár egy ilyen diffúzorral már igen. És egy elemlámpa sokkal univerzálisabb, mint a három közül bármelyik, meg az amúgy is van mindenkinek, mert olyan nincs, hogy valakinek ne legyen elemlámpája.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#112467) JDMKid válasza DeFranco (#112430) üzenetére


JDMKid
tag

Nem tudom mit értesz pontosan az alatt, hogy a kínai telefonoknál nincs mérés, de a szajomi redmi 4x pl. egy ilyen FCC megfelelőségi nyilatkozattal jön. Ami az USA-ban használható, az talán itt is megfelel.

(Tudom, tudom azt állítanak a kínaiak, amit akarnak.)

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#112468) tobias40


tobias40
veterán

ORAL B 500 ha jól emlékszem az elektromos fogkefém.
Ilyen fej jó hozzá vagy van jobb/olcsóbb,nem kellene csak 4-8 db max!

(#112469) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

16 gb os Sd hez tudnátok kupont? Köszi előre is

(#112470) kenand válasza DeFranco (#112430) üzenetére


kenand
veterán

Nem kell izgulni kimutatták hogy a röntgen sugárzás egészséges. Pl. növeli a potenciált stb...
Pár éve elvették az emiatt korábban kapott 10 nap sugár szabadságomat, sugárpótlékot és a nyugdíj kedvezményt. 5 évente kötelező oktatáson is mást mondanak már.
Egy átlagos koszorúér tágításnál 8-15 egy zűrösnél akár 30-40 perc tiszta sugáridőt kapok.... mi ehhez egy mobil telefon rendkívül gyenge sugárzása....
De banánt se egyél mert hatalmas dózist kapsz, ha nem hiszed nézz utána...:)
Szóval nó para, ha rendszeresen kapod a sugarat még jól is jársz vele:)

Viccet félre téve a nap mint nap kapott háttérsugárzás több, mint amennyit egy mobiltelefon lead, még ha nincs is bemérve...

[ Szerkesztve ]

(#112471) Digitalpimp válasza kenand (#112470) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

És előbb-utóbb csak lesznek igazi X-menek! :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#112472) Beni2360 válasza anadroid (#112464) üzenetére


Beni2360
félisten

Na azért én nálam nem így volt a DPD. Mivel a honlapjukon lehet követni a kocsi útvonalát Du 16h-kor a szomszéd kerületben, (fórumtársukn felesége át is vette) volt este itt cirkált mellettem levő utcában volt, hogy 1.5 sarokra volt tőlem és vissza ment 3 utcát. Már majdnem kimentem a szomszéd utcába. Rajtam kívül még 5 cím volt a közelembe.
Majd este 3/4 8h-kor kilépett és éjjel olvastam, hogy nem tudta kézbesíteni mert nem voltam a címen. Másnap hozta ki. A borra valóról le kellett mondania. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112473) Beni2360 válasza kenand (#112470) üzenetére


Beni2360
félisten

Pl. növeli a potenciált stb... - ez látszik a mozi szobában elhelyezett álló hangfalaknál. :D
Bocs kimaradt a szerkesztés. :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112474) sharp4


sharp4
őstag

Erre esetleg van kupon?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#112476) Timyyy


Timyyy
őstag

EU raktár!
Lenovo P8 ( TAB3 8 Plus ) Tablet PC - WIFI VERSION WHITE
Ár: 145,99$
Kupon. GBDY0026 (20 db)

(#112477) mirci18 válasza gyapo11 (#112466) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet megfontolom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#112478) t_a_m_a_s válasza mirci18 (#112477) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok, segítsetek légyszi. Tegnapdélután óta nem tudok belépni a paypalba fizetni. Beírom a felhasználónevet és jelszót, aztán csak homokórázik, de nem enged be... Más is tapasztalta ezt?

Holnap majd jól beletépünk...

(#112479) AcCEsS válasza martillo (#112426) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszi, hogy figyelmeztettél, ez elég nagy pofátlanság! :(((

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#112480) Ciccuka válasza t_a_m_a_s (#112478) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ugyanez van. 1-2 nap és helyreállítják majd.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#112482) tlala válasza t_a_m_a_s (#112478) üzenetére


tlala
addikt

De simán (fizetés nélkül) be tudsz lépni a Paypal accountodba?
Ha ez ebay-en jelentkezik, akkor az az új ebay felület miatt van, és próbálj meg ebay.ca oldalról rendelni.

(#112483) ztibor válasza t_a_m_a_s (#112478) üzenetére


ztibor
senior tag

Pont most akartam fizet Paypallal, nekem is ugyanezt csinálja.

(#112484) w.miki válasza tobias40 (#112460) üzenetére


w.miki
veterán

Hasonló: ARILUX® AL-SL09 Solar Power 24 LED Waterproof PIR Motion Sensor Light van.
Csak árnyékos helyre tudtuk berakni, ott nem tölt vissza :( Havonta ki kell venni az elemet, és külön feltölteni. Macerás.
Ha folyamatosan éri a nap, akkor talán jó, de ahova kéne, oda pont nem süt.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112485) DJ. Ru$y válasza shield (#112475) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha jól tudom ez az oldal hasonló elven működik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#112486) t_a_m_a_s válasza Ciccuka (#112480) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

és (#112482) tlala, (#112483) ztibor

Köszönöm szépen, akkor nem vergődök vele, megpróbálom majd 1-2 nap múlva. :R

Holnap majd jól beletépünk...

(#112487) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

nitecore d4 töltő

kérdeztem máshol is de itt feltenném :)

ajánlott töltő?
vki tesztelte esetleg?
zan c4-nél jobb lehet?

köszönöm

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112488) Real_Necro válasza Timyyy (#112476) üzenetére


Real_Necro
veterán

Múlt vasárnap rendeltem utolsók között GW6bol. Franciáktól indult, németeket keresztül jött, most osztrákoknál tart. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#112489) ztibor válasza t_a_m_a_s (#112486) üzenetére


ztibor
senior tag

ebay.ca oldalról viszont sikerült megvennem amit akartam, szóval tlala ötlet működik.

(#112490) elszabi válasza w.miki (#112484) üzenetére


elszabi
tag

Nekünk 4 db is van ilyesmiből. Az egyik picit árnyékos helyen van így télen, ott csak mozgásra kapcsoltatom be. A többi helyen pedig a gyengén világít, mozgásra teljes fénnyel megy. Így nincs vele gond. Viszont én az összes aksiját kicseréltem, mert volt itthon elfekvőben pár nagyobb kapacitású védett akku. Mindegyikkel elégedett vagyok.

Egyszer az egyik megzakkant - mindig bekapcsolt, pedig nem volt mozgás. Annak visszaadták az árát. Félretettem. Pár hónap után újra kiraktam és megjavult. Nem értem, de mindegy. :P

szerk: 1 db arilux al-sl11,és 3 db al-sl07

[ Szerkesztve ]

(#112491) erdey_a válasza tobias40 (#112468) üzenetére


erdey_a
őstag

aliról szoktam rendelni. ott olcsóbb

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#112493) CHIPman válasza cidalain (#112402) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az internationalnak semmi köze a B20-hoz, az a global, amiire te gondolsz. És az eustocknál nem (volt mindig) törvényszerű, hogy globalt árulnak, csak abból, amiből van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#112494) Czimby válasza w.miki (#112484) üzenetére


Czimby
addikt

A napelem már csak ilyen, direkt napfény kell neki.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112495) garage112 válasza Masooo (#112487) üzenetére


garage112
aktív tag

Elvileg rendben van :) :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#112496) HXY


HXY
addikt

November 15-én rendelt 3 dolláros helikoptert megkapta már valaki?
Ha igen, akkor mikor és mivel rendelte?

(#112497) tobias40 válasza w.miki (#112484) üzenetére


tobias40
veterán

És a lámpa fényereje ha feltöltött állapotban van megfelelő az udvaron éjszaka/este?
Mennyit bír egy feltöltéssel?

erdey_a: adnál linket?

[ Szerkesztve ]

(#112498) emre válasza tobias40 (#112460) üzenetére


emre
veterán

Most nem találom a cikket ahol ajánlották, de ilyesmit javasoltak kültérre mozgásérzékelővel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#112499) Masooo válasza garage112 (#112495) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszi, átnéztem :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112500) erdey_a válasza tobias40 (#112497) üzenetére


erdey_a
őstag

oral b fejek

[ Szerkesztve ]

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.