Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111951) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Lii 500-ra van esetleg működő kupon?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#111952) HXY válasza FingR86 (#111945) üzenetére


HXY
addikt

Az biztos, hogy jó márkának tartom az Orico, de 10x-es árat nem adnék érte, amikor egyértelmű, hogy valóban a csak a logóban más a noname változatnál.

Kíváncsi lennék, hogy más termékeknél is ezt csinálják, azaz egyszerűen csak rányomják a logojukat?

(#111953) snpetit válasza NORBl (#111911) üzenetére


snpetit
aktív tag

Ez teljes bukta Autocom ilyen, ugranak rá elmennek a végletekig. Van hazai képviselete. Járulj hozzá a megsemmisítéshez szerintem. De biztosan kapsz mástól is tanácsot.

(#111954) 123xyz válasza erdey_a (#111940) üzenetére


123xyz
tag

Ilyenre gondolsz? OBI link
Vagy inkább ilyesmi? Ali 4-layer activated carbon anti fog dust disposable masks
Utóbbi használhatóbbnak tűnik, de nem igazán értek ehhez...

(#111949) KTU
Ha később ráérek, lehet keresek ehhez hasonlót, ha jobban megéri mint a fentebb linkeltek. Ebben cserélni kell időnként a szűrőt, ugye?

Gondolom ha a vegyszert szertném kizárni, akkor nem sima por elleni szűrőre lenne szükség, hanem valami szénnel rendelkezőre.

Köszi amúgy a választ mindenkinek, aki írt :)

(#111955) azbest válasza NORBl (#111911) üzenetére


azbest
félisten

Természetesen nyilatkozat, hogy nem tudtál róla, hogy bármit megsértene és hozzájárulsz a megsemmisítéshez.

A problémásabb szerintem az, ha bejelentkezik az ügyvédi iroda is, ami megpróbál pénzt kicsalni azzal, hogy olyan kész nyilatkozatot akar aláíratni veled, amiben egyúttal megbízod őket, hogy ők járnaka el a nevedben (miközben ők a cég jogászai), s mindenféle eljárási díjat meg kárpótlást több tízezer összegben.

Szerintem, és a navos útmutatás szerint, ha felmerül bármi költség, az a jogvédőket terheli, mivel ők regisztráltak a külön eljárás lefolytatására. [link]
3013/2016. útmutató a szellemi tulajdonjogok védelmében bevezetendő vámhatósági intézkedésekről2016.07.19.

Én a csaló ügyvédi iroda meghatalmazása nélkül küldenék a nav-nak (ahová írják) a nyilatkozatot a megsemmisíthetőségről, jóhiszeműségről. Ha valami a nav részéről feléd követelés lenne, akkor majd a nav kéri. De jogilag nem a te tulajdonod a küldemény, a jogvédők csak megpróbálják rajtad behajtani, ha meghatalmazod őket. Mivel a feladótól esélytelen.

Persze mindenki a maga felelősségére tesz, amit akar.

(#111956) Donki Hóte válasza solti (#111944) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ja, itthoni hivatalos forgalmazótól, éves szoftverfrissítéssel kell venni egy ilyet és nincs probléma :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111957) erdey_a válasza 123xyz (#111954) üzenetére


erdey_a
őstag

padlás és műhely rendrakásnál én az obis változatot használom / használtam. Ha festékszórózok is azt veszem fel.

Vérboci

(#111958) Roli5 válasza 123xyz (#111938) üzenetére


Roli5
tag

Én Banggood - ról rendeltem permetezéshez. Mivel tél van, ezért csak azt tudom mondani róla, hogy jó néz ki :). 9 dolcsi volt két oldali szűrővel, szemüveggel. Gas mask. Így keress rá.

(#111959) spileraaa válasza Roli5 (#111958) üzenetére


spileraaa
senior tag

Gas mask erre elég sok találatot ki ad jobb lenne ha főleg neked bevált a pontos linket linkelned koszi

egy másik kérdés ez menyire jó van valakinek?
és mit rendlejek meg hozza hogy használni is tudjam vagyis hogy áram alá tudjam helyezni

Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version
kupon:GBNY027
kupon ár:4,99$

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#111960) TheMiller


TheMiller
tag

Univerzális fali konnektorból (pl. ez link) van valami megbízható?

Nem lenne hátrány ha 'körmös' lenne.. ötlet?

The World is Yours

(#111961) AtiSnatch válasza spileraaa (#111959) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

jó, ha van otthon mobilhoz fali töltőd felesleges, akkor semmit. Ha nincs akkor meg egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#111962) NORBl válasza azbest (#111955) üzenetére


NORBl
aktív tag

A kérdés az, hogy a nav egyből értesíti vajon az Autocom - nak a magyar kirendeltségét, vagy csak a 10. nap után, ha nem egyezem bele a megsemmisítésbe ?

(#111963) DeFranco válasza NORBl (#111962) üzenetére


DeFranco
nagyúr

monami. egyszer, csak egyetlen egyszer olvasd már el figyelmesen azt a három oldalt amit kaptál meg amit itt összehordok neked magánszorgalomból.

hihetetlen hogy ott van minden leírva, egy kiszabott jogszabályhelyre meg paragrafusra hivatkozik amit meg kellene hozzá nézni és ott az egyszeregy, de 12 óra alatt teammunkában nem képes rá a netes rendelés krémje. élükön a négy napkeleti bölccsel aki habisztire nagyon okos volt.

megfogták, belőtték hogy ki a jogtulajdonos. őt értesítették hogy helómi fogtunk fake cuccot nyilatkozzál, plusz téged (??? nem látom a neved, a levelet a posta kapta a címzés szerint) értesítettek hogy mossál fogat mert meló lesz.

két eset van, megsemmisítik és senki nem látott semmit, vagy nem semmisítik meg és téged meg feljelentenek szentimentálisan (hogy a nav ezt megteszi hivatalból vagy a jogtulajdonos teszi meg azt hadd ne bogozzam ki nem vagyok jogász csak ismerem az egymás mögé tett betűk ősi titkát).

az első opcióhoz életre kell hívni egyesített hatalmatoknál fogva a megsemmisítés kapitányát (úgy is mint cpt. terminator) ehhez három varázsgyűrűt kell az égnek tarva kiabálni

1) a megerősítés gyűrűje - ezt nem a te hanem a jogtulajdonos kezén van (ebajről nem rendelhető, xiaomi nem gyártja) - megerősíti hogy a cucc fake news
2) a megsemmisítés gyűrűje - ezt nem a te hanem a jogtulajdonos kezén van (ebajről nem rendelhető, xiaomi nem gyártja) - megerősíti hogy a cucc sarahconnor
3) a kinemfogás gyűrűje - ez van a te kezeden, megerősíted vele hogy nincs kifogásod a cucc tűzre vetése ellen, de ha nem mondasz semmit akkor is úgy veszik hogy hadonásztál vele, szóval van rajta ilyen autoreply enchant

na már most nézz a kezedre és mondd meg nekem hány gyűrűd van? 1
hány gyűrű kell a you win felirathoz? 3
busted.

kinél van a másik két gyűrű? aki beperelhet. ha nem kiabál kezét az égnek tartva hogy verje meg a fake itemet a devnull akkor az nem lesz megsemmisítve, hanem round 2 mentek szépen a bíróság elé.

latold hát az esélyeidet.

legjobb esetben az van, hogy a cég jogi képviselője ír neked egy szentimentális levelet, hogy értik ők, hogy a bab is hús, de most akkor beszélgessetek arról, hogy a jogi eljárás meg a megsemmisítés meg a gyűrűátalány összegét akkor leszel kedves 72 órán belül mellékelt számlaszámra, és utána jön a cpt. terminator vagy különben leszkapol.

mert hogy ti vagytok most éppen relációban. aztán ha beperel akkor lehet mondani hogy tisztelt bíró úr én nem láttam és különben is, nem tudom mert nem vagyok jogász hogy mekkora az esély rá hogy simán tiszta lappal megúszod, valószínűleg felkötni nem fognak de én ezt nem várnám meg.

hozzáteszem nem vagyok jogász csak így olvasgatok nyomtatott betűket rendelgetős fórumarcok helyett.

[ Szerkesztve ]

(#111964) Masooo válasza DeFranco (#111963) üzenetére


Masooo
aktív tag

:C

na jó de csak mert 1 tapsikoló arcért megsértődne mad :)

nálad meg az éleslátás gyűrűje van, és igen, te látod jól. Norbi te pedig olvasd ki a sorok közül amit tenned kell most, és olvadjon a műanyag.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#111965) DeFranco válasza DeFranco (#111963) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de amúgy ott az ügyintéző elérhetősége, nyugodtan felhívhatod ha kérdésed van, el fogja magyarázni a tényálladékot. ne netes arcoknak higgy akik álnévek írogatnak.

[ Szerkesztve ]

(#111967) alázógyík válasza DeFranco (#111963) üzenetére


alázógyík
őstag

;] :C

(#111968) solor válasza DeFranco (#111963) üzenetére


solor
tag

A hónap kommentje... :))
Könyörgöm, irj blogot, törzsolvasód leszek :R
szerk.: látom, már van blogod, most belevetem magam...

[ Szerkesztve ]

(#111969) MurdR válasza DeFranco (#111965) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem is ez jutott eszembe először. Ha normálisan felhívja, el fogja magyarázni a lehetőségeket az ügyintéző.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#111970) DeFranco válasza MurdR (#111969) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze ilyenkor ezt simán lehet, egyrészt azért van ott az elérhetőség másrészt azok sem esznek embert, többségében nagyon segítőkészek és sokat lendítenek az ügyön.

@solor: ritkán húzom fel magam (ennyire)

[ Szerkesztve ]

(#111971) SZIGMA válasza DeFranco (#111963) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Ez De Frankó volt! :C
(bocsi a rossz szóviccért!)

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#111972) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Minden termék 30%-a lepontozható GB-en?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#111973) Janaboy


Janaboy
veterán

Alin milyen időközönként valthatok kupont ugyanabba a storeba?

2 napja váltottam ugreent, de nem engedi megint.

Janaboy

(#111974) ZsoltG60 válasza beci (#111972) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Igen , kivétel amihez kupont használsz :K

Lumia 950XL

(#111975) beci válasza ZsoltG60 (#111974) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.🖒😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#111976) agroman válasza DeFranco (#111963) üzenetére


agroman
senior tag

szerintem ha normalisan irnad le akkor mindenki megertene..igy meg en sem ertem mire is celozgatsz.
hidd el vannak akik olvassak a topikot de mar elmultak 14 evesek es nem is kockak, hogy ismerjek azokat a szerepjatekokat ahonnan veszed az ihletet. :N

------

(#111977) Lala6 válasza NORBl (#111911) üzenetére


Lala6
őstag

Nekem két ilyen NAV-os levelem is van. Nálam az volt a menet, hogy eljárást indítottak ismeretlen személy ellen, behívtak mindkét esetben tanúmeghallgatásra (ez alól nem lehet kibújni), majd megsemmisítették a cumót (vagy hazavitték...).
Mindkét esetben csak a CD-t kifogásolták, de a kütyüt sem adták ki.

[ Szerkesztve ]

(#111978) lacko6 válasza beci (#111972) üzenetére


lacko6
senior tag

50 USD-ig

(#111979) ZsoltG60 válasza beci (#111975) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nincs mit :) Pont tegnap jött email a GB-től a 2017 okt. 31. előtt kapott pontok 2018. április 1-ig használható fel. :))

Lumia 950XL

(#111980) DeFranco válasza agroman (#111976) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bolygó kapitánya elsősorban, '93, Sat1 szombat reggel 7:20-tól

próbáltam leírni értelmesen, keress vissza, láthatóan nem ment át, gondoltam cizellálom hátha így. ha nem tetszik akkor vagy átugrod vagy kéred a törlését. megértem ha zavar, bár jó szándékkal írtam.

szerintem azzal kellene ezt kezdeni, hogy figyelmesen elolvassa, hogy mi van azon a három oldalon amit írtak neki, előveszi a hivatkozott eu rendeletet, nem is sok számjegy, bele lehet írni a gugelba, abban van egy paragrafus egy bekezdése amit el kell olvasni meg az elején elolvasni a bevezető rész fogalommagyarázatban hogy ki a jogosult a törvény szóhasználatában.

ebből már azért összeállna neki is a képlet, ha ezzel foglalkozott volna 30 értelmes, koncentrált percet, ebből 15 míg elolvassa, 15 míg utánanéz. lévén előző ügyekből 50k-s összegek rémlenek, 100k-s órabérrel számolva eléggé rentábilis időtöltés.

aztán felhívni az ügyintézőt, hogy ezt olvasom, jól értem-e hogy, mit lehet ez ügyben tenni, én tényleg nem gondoltam volna és nem voltam tudatában, mi az ügy további menete és mik a lehetőségek.

ez szumma 45 perc minimális kvalitásokat igénylő feladat, el kellett olvasni egy rövid szöveget, meg kellett beszélni kb. 10 mondatot, azt hiszem ez nagyjából az 5. osztályba lépés feltétele. szusza nem ragadtatom el magam. ehelyett még mindig ott tartunk ahol... ezért így.

@Lala6: na erről beszéltem, hogy nem tudom az után mi van ha nem áll össze a három feltétel, és erről nem is írt még senki valid infót sem mint eljárás alá vont sem mint jogalkalmazó. simán elképzelhetőnek tartom laikusként hogy ejtik az ügyet bizonyítottság hiányában (ki tudja hogy te rendelted) meg azt is hogy megnézik a számlakivonatodat és bizonyítják.

[ Szerkesztve ]

(#111981) azbest válasza Lala6 (#111977) üzenetére


azbest
félisten

No és te mit reagáltál?
Küldtél a navnak hozzájárulást vagy hagytad, hogy magától megoldódjon?
A jogvédők küldtek fenyegető levelet? Gondolom nekik nem fizettél.

Ha kiscsomagnak minősítik meg blabla a hivatalos leírásokból, akkor elvileg mindenféle plusz körök nélkül megsemmisíthetik, ha a jogvédők nem akadékoskodnak. Akadékoskodtak? Próbáltak pénzt behajtani tőled a jogvédők? A tanúskodás arra utal, hogy akadékoskodtak.

(#111982) icemad válasza DeFranco (#111963) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Apám, ez mekkora szöveg... Neked tényleg írnod kellene. Szívesen olvasnám. Érthető és vicces. :C

(#111983) Masooo válasza icemad (#111982) üzenetére


Masooo
aktív tag

katt a becenevére és látod hogy van blogja :) magam nem olvastam de elmentem a címszavakat megnézegetni.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#111987) Imy


Imy
veterán

Van akinek feladták ezt az 1$-osAliexpresses pólót?

(#111988) spanyoll


spanyoll
addikt

GB-n van átfutási ideje a reviewknak? Leadtam képpel, videóval, mindennel, profilomban ott is van kiszürkézett szövegekkel, de csak a rendelésre leadott pársoros reviewra kaptam 5 pontot, az eszközökre adott értékeléseimre se pont se semmi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#111989) ZsoltG60 válasza spanyoll (#111988) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Változó :1 óra-1 nap, mikor hogy :DDD küldenek majd mailt is , hogy mennyi pontot kaptál :))

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#111990) spanyoll válasza ZsoltG60 (#111989) üzenetére


spanyoll
addikt

Ajánlom, hogy rengeteget, mert rendes videót csináltam :DDD
Köszi az infot :)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#111991) Timyyy


Timyyy
őstag

(#111992) Mr.Csizmás válasza Imy (#111987) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nekem feldobta hogy hosszabbitani kellene, beirtam 119 nap turelmi idot :DDD egy dollar az egy dollar ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#111993) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Mi a különbség a Mi band 2-nél a chinese és az international verzió között? Mert az email only a chinese-re szól és meginogtam. Lehet vennék, ha már ingerküszöb körüli az ára.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#111994) toeki válasza MrDerekas (#111993) üzenetére


toeki
senior tag

Az international a jobb, a chinese a régebbi bluetooth szabványos kínai belső piacra szánt verzió. Pár napja linkeltek erről vmi felvilágosító írást, keress rá.
Van új email only ? Amit én rendeltem emiles tegnapelőtt az international volt

[ Szerkesztve ]

(#111995) vince válasza MrDerekas (#111993) üzenetére


vince
őstag

Keresőbe bepötyögöd, hogy band különbség, harmadik találat ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#111996) andrisbandi válasza MrDerekas (#111993) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szinte csak a csomagolás, és a CE logózás a különbség.
Csak ezért nem éri meg vásárolni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#111997) Donki Hóte válasza Timyyy (#111991) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A JBL fülhallgatóra már expired a kód :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111998) cidalain válasza MrDerekas (#111993) üzenetére


cidalain
veterán

Van mi band 2 topic, olvass bele ott az osszefoglaloba.
Roviden az int BT4.2, es EU-s szerveren van a mi acc. A CH meg BT4.0, es kinai szerveren van. Van meg a kijelzoben is kulonbseg, a CH kicsit eroteljesebb. Osszefoglalva hasznalati erteket tekintve totalmindegy.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#111999) tzimash válasza #peter (#111633) üzenetére


tzimash
őstag

Megjött ma a HXSJ X50 egér, 0,99 dollárt simán megért.
Ez az első kínai olcsó egerem, szerintem egész jó minőségű. Van egy 6k-s A4tech-em, egymás mellé téve nem sok különbség van, anyagminőség terén is csak egy hajszál különbség van az A4tech javára, viszont az alá még nem találtam normális egérpadot, a most rendelt meg megy az íróasztalon is akár, így most ez marad a gép mellett :)
Bár "gamer" egér, nem játékra vettem, csak szokásos otthoni használatra, böngészésre stb.
Ami meglepett, hogy nincs középső gombja (a görgőt nem lehet lenyomni), de azt amúgy sem használtam soha egyik egeremen sem, így nem fog hiányozni.
Win10 kb fél perc alatt felismerte, minden funkciója működik ahogy kell.
Bestbuy! Még eredeti áron is talán.

Köszi a kupont bertokl! :R

(#112000) Attix70 válasza cidalain (#111998) üzenetére


Attix70
aktív tag

Volt mostanság nem kuponos Boruit fejlámpa? Most csinálom a pontokat hozzá :D

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.