Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111601) draco31 válasza ZsoltG60 (#111597) üzenetére


draco31
veterán

Értem. Akkor erre kicsi az esély, hogy meg legyen február elejére.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#111602) szabi__memo válasza ZsoltG60 (#111597) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Logikus

(#111603) bazsimano válasza draco31 (#111601) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem akar befuthat...ez a vagy igen vagy nem kategoria :D

es miert nem a kinai raktarobol veszed? egy 1000el olcsobb? :U

[ Szerkesztve ]

(#111604) huniross válasza Kernel (#111584) üzenetére


huniross
tag

Jajjj.... már azt hittem minden minden felesleges kacatot megrendeltem, erre most rendeltem még egy karctűt is... Le kell tiltani magam innen... Egyébként köszi, ennyiért ingyen van, és valóban szükség is lehet rá.

(#111605) gboszi válasza szabifotos (#111551) üzenetére


gboszi
senior tag

Nekem nincs összehasonlitási alapom, mert csak ilyenem van. Lakáson belül emeletre vettem... Na most fent jobb a vétel, mint lent a routernél :) Csak ajánlani tudom. Beállitottam, hogy ugyanaz a wifi név, azt azóta be van dugva :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#111606) ZsoltG60 válasza draco31 (#111601) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

HK-4 Cannot ship to Hungary azaz nem szállít Magyarországra :K
Kínai raktárból még olcsóbb is. $7.20+$0.93 szállítás
2-3 hét az átlagos szállítás így inkább feb. második hete lehet a befutó, de vannak kivételek is 8-12 nap.

[link]

Lumia 950XL

(#111607) bertokl válasza FingR86 (#111583) üzenetére


bertokl
tag

GBNY027

(#111608) draco31 válasza ZsoltG60 (#111606) üzenetére


draco31
veterán

Csak nem tudtam mi az a raktár, fentebb kérdeztem, azt hittem EU-s. A szállítási időkkel tisztában vagyok, kb 500 rendelésnél járok külföldi oldalakról. :)
Február 10-ig kellene ez a cucc, ajándékba egy kissé gyújtómániás embernek. Ilyene még nincs. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#111609) crazygamer75


crazygamer75
tag

Előre is elnézést a teljesen amatőr megfogalmazásért.
Olyan jack dugó adaptert keresek, ami az mp3 lejátszó és a fülhallgató közé kell. Vannak olyan fülhallgatók, amik nagyon furán szólnak simán az mp3-ra dugva (olyan, mintha hangsávok hiányoznának, csak "nyekeregve" szól), de nem is a fülhallgatókkal lehet a probléma, inkább az asszony kb 10 éves mp3 lejátszójával, valami más szabványon adja a hangot :) .

(#111610) zsiz válasza ZsoltG60 (#111606) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem ma két csomagom jött 16 napra, meg egy 48 napra.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#111611) Donki Hóte válasza crazygamer75 (#111609) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vegyél neki egy új MP3 lejátszót :R

Olyan fülhallgató adapter nem létezik, ami a nyekeregve szóló MP3 lejátszót megjavítja :(

(Minden jack dugós fülhallgató ugyanolyan szabvány szerint működik. Tesztelni úgy tudod, hogy ha ugyanaz a fülhallgató egy telefonba dugva jól szól, de az MP3 lejátszóba dugva rosszul szól, akkor 99 %, hogy az MP3 lejátszó rossz és/vagy kontakthibás.)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111612) HoTaZo válasza Beni2360 (#111347) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az elég sajnálatos.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#111613) D0zeR


D0zeR
tag

Rendeltem november 23-án egy Brelong 1 amperes telefon töltőt és még nem érkezett meg. Hogy lehet a gearbesten reklamálni ha a héten nem jönne meg?

(#111614) Donki Hóte válasza gboszi (#111605) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt már régóta meg akarom kérdezni, hogy ezek a wifi repeaterek két wifi jelet is tudnak erősíteni?

Nálam megy a sima wifi, meg az ugyanabból a modemból jön az UPC WiFree wifi is. Minkét wifi jelet tudja kezelni az erősítő :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111615) zoltan6 válasza HXY (#111596) üzenetére


zoltan6
őstag

Mit értesz számítógép tápegységen? a sima ATX-est?

Vagy 12V-os hálózati tápegységet? Van pld. ugreen 12V 2A-es adapter 2400ft-ért.Ugreen AC DC Adapter 5V 2000mA Converter Charger Power Adapter Supply Black EU Plug 3.5*1.35mm
Vagy orico 12V 2,5A 1800ft-ért? [link]

[ Szerkesztve ]

(#111616) KrAt válasza Bec (#111400) üzenetére


KrAt
veterán

Sajna lejart, van esetleg ujabb kupon ra? Nagyon bejon ez a barna szin... :)

Szerk: S2+

[ Szerkesztve ]

(#111617) Timyyy


Timyyy
őstag

Eddig bírtam, és most berendeltem a konzolt. :DDD Se xbox se ps nem érdekel, de ez valamiért nagyon :)) gyerekkorom szép emlékei....

Classic Retro Game Console - Upgraded
Kupon: HNYEAR288
Ár: 16.99$

(#111618) crazygamer75 válasza Donki Hóte (#111611) üzenetére


crazygamer75
tag

xy fülhallgatóval szól a dolog, valamelyiknél pedig ez a hangsávhiányos dolog van. volt is hozzá adapter, csak elveszett. Semmi baja az mp3 lejátszónak, se a füleseknek, csak valamelyik valamiért nem passzol ahhoz az mp3-hoz, de pl enyémhez igen.

(#111619) crazygamer75


crazygamer75
tag

Ma újabb 3 csomag érkezett:
Original Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version Nekem jobban tetszik a hangzása, mint a Piston 3-asé, pláne 2.9 $-ért.
Brelong Creative Light Switch + Sensor Led Night Light with Dual Usb (5v) világít, működik a fényérzékelője és még tölt is, kérdés meddig teszi ezt 0.99 $-ért.
25 in 1 Screwdriver Wallet Kit Repair Tools Pofás kis szet, gyors meg is húztam pár lötyögős szemüvegszárat vele. 1.63 $.

(#111620) Kernel válasza Donki Hóte (#111599) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ugyanazt be kellett volna dugni egy USB 2.0 PC-portra is, hogy arról mennyit vesz fel, bár ezt részben befolyásolhatja a feszültség is. De az áramot nem lehet csak úgy negyedelni (vagy ebben az esetben a terhelhetőséget), ez nem egészen így működik. Négy részre oszlik, ha négy fogyasztó egyformán terhelne rá, de itt nem négy egyforma ellenállásról van szó, stb. ez hosszú téma, nem idevaló.

Olcsó USB HUB-oknál a tápágak egyszerűen párhuzamosítva vannak, az eloszlás pedig a terheléseken múlik. Esetleg áganként 500 mA-en korlátozó PTC-biztosíték is lehet beiktatva. Komolyabb, elektronikus áramkontroll a drágább eszközökben talán. Előbb nem a legjobban fogalmaztam, pontosítva:

A telefon érzékeli, hogy standard adatvonalra csatlakozik, ezért legfeljebb 500 mA árammal terhel rá.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#111621) Spancho válasza Timyyy (#111617) üzenetére


Spancho
őstag

Fasza lenne ,de ahogy látom nem HDMI-s és US adaptarrel van.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#111622) HXY válasza zoltan6 (#111615) üzenetére


HXY
addikt

Egy mini számítógéphez kell. Valahol fél úton van a TV boxok, és a rendes notebookok között.
Igen, ez az Orico jól néz ki! Köszi!

(#111623) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Mai befutók:
Boruit fejlámpa, elég megviselt csomagolásban jött, remélem működik (kb. két hét múlva foghatom kezeim közé, pedig jól jött volna az utra). Ezt külsőleg lehet tölteni, vagy van rajta csatlakozó? Milyen aksit ajánlotok hozzá?

Hőmérő tusolóhoz, minőségi darabnak tűnik. Párom elmondása szerint, van benne anyag. Már csak egy kanyar csatlakozó kéne hozzá, mert így rövid lesz a "slag".

Xiaomi Piston, 3-at rendeltem rögtön, hogy legyen tartalékba gyereknek.

Mágneses mikro usb csatlakozó adapter, 5db., családba felmerült az igény rá. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#111624) kigyi_23 válasza Spancho (#111621) üzenetére


kigyi_23
addikt

Sajnos a HDMI-s verzióért kb 10 dolcsival többet kell kicsengetni :( Hozzám az van úton.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#111625) Donki Hóte válasza Kernel (#111620) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A telefon érzékeli, hogy standard adatvonalra csatlakozik, ezért legfeljebb 500 mA árammal terhel rá.

De nem telefont dugtam rá terhelésnek, hanem egy powerbankot ;)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111626) AndrewBlase válasza Timyyy (#111617) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem ma jött meg Tomtop-ról. Egyetlen bánatom van. A tv-mhez csak speciális adapterrel tudom csatlakoztatni ezeket a videókábeleket, azt meg valahova jó mélyre elástam. :W

Így elsőre azt kell megkeresnem, hogy ki tudjam próbálni. :O

(#111621) Spancho

Úgy nézem, sima mezei (régi) nokia töltő megfelel neki.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#111627) BaLee_ válasza pocokxx (#111569) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Nekem nincs ilyen jelgyengeség, egy Samsung TV-hez kapcsolódik, most Plex alkalmazásban hallgatok Paco de Lucia-t, közben néha mászkálok a szobában, de nem tapasztaltam szakadást. Néha akkor csinál hasonlót, ha a gombjait pisztergálom, de nagyon ritkán. Illetve akkor fordulhat elő, ha már kezd lemerülni.
A gombok lötyögnek (ez elsőre furcsa volt), de ettől függetlenül megbízhatóan működnek.
A rádió része is jó nálam, megkeresi az adókat és azok jönnek is rendesen. Ha valamelyik adó gyengébb esetleg, akkor előfordul hogy helyváltoztatáskor nem mindenhol jó a vétel. A memóriakártyáról is jó a zenelejátszás.

(#111628) icemad válasza Donki Hóte (#111611) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát pont nem... 3.5 jack csatlakozó esetén van vagy 4 különböző szabvány. Lehet vele szívni rendesen, ha az ember nem tudja, hogy mire kell figyelni. Ilyen adaptert ugyan én még nem láttam, de lehet, hogy van. Szerintem érdemesebb inkább a fülest cserélni kompatibilisre.

(#111629) tomcsi23 válasza KrAt (#111616) üzenetére


tomcsi23
veterán

S2CGB 14.99-re.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#111630) w.miki válasza Timyyy (#111617) üzenetére


w.miki
veterán

:( ezekből csak a HDMI csatlakozós változatokat ajánlják

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#111631) Donki Hóte válasza crazygamer75 (#111618) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt hiszem, hogy ezt passzolom, sok fej/fül hallgatóm van, de ilyesmit egyiknél sem tapasztaltam.

Az adapterről van legalább egy netes képed, hogy lássuk, hogy miről van szó :F

Mi a fülhallgató és az MP3 lejátszó típusszáma :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111632) Donki Hóte válasza icemad (#111628) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mi az a 4 különböző szabvány :F :F :F :F

(MP3 lejátszóról beszélünk, a különböző kialakítású mikrofon csatlakozók itt nem érdekesek!)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111633) #peter


#peter
csendes tag

Ma megérkezett a gearbestről rendelt Hxsj x50 gamer egerem.Olyan kérdésem lenne,hogy az oldalán lévő gombokkal lehet valamit kezdeni?

(#111634) Dluinet válasza crazygamer75 (#111618) üzenetére


Dluinet
nagyúr

OMTP to CTIA converter

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#111635) icemad válasza icemad (#111628) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Itt egy kép a 3.5 jack variánsokról:

[link]

Donki Hóte: dehogynem. Rengeteg MP3 lejátszóban van diktafon, és tud felvenni hangot a mikrofonon keresztül. Előbbre lennénk, ha tudnánk a típusát. Még az is lehet, hogy valami iPod nano.

[ Szerkesztve ]

(#111636) Donki Hóte válasza icemad (#111635) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Dobd ki a négyből azt a hármat, ami mikrofonos (MP3 lejátszóhoz sosem párosítanak mikrofonos fülhallgatót), akkor mennyi marad, mint választék :F

SZERK:

Nos igen, a kérdező elég kevés információt osztott meg velünk, mi meg itt találgatunk :R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111637) #04441088 válasza #peter (#111633) üzenetére


#04441088
törölt tag

Valamire biztos jók: link.
:DDD

(#111638) ZsoltG60 válasza #peter (#111633) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Én úgy gondolom, hogy az a két gomb a böngészőben lehet hasznos, vissza-előre lépés az oldalak közt. :U

Lumia 950XL

(#111639) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na akkor jöjjön egy kis móka tőlem is az elmúlt pár hónap rendeléseiből :D

Ali mókavonat ha van igény jön a többi is (ebay és gearbest-es is majd az elmúlt pár hónap rendelésiből)

Ha gáz, hogy beraktam bocsánat.

Mini led Spot 30W LED Moving Head Light Részemről ajánlott kategória nem a legolcsóbb, de szolgál itt 6 db belőle és teljesen korrekt.

led mini wash moving head light Ezt is csak ajánlani tudom ebből is akad itt pár :D

Tempered Glass xiaomi mi mix 2 Screen Protector NILLKIN Negatív ez egy szutyok nem igazán jó a telefonra és feljön szépen a jobb alsó sarkán pár nap alatt

Case Xiaomi Mi Mix 2 Matte Cover Frosted Shield Hard Back Ez viszont korrekt példány védi pár hete/hónapja a telefonom ez ajánlott részemről

Type C to USB 3.0 OTG Adapter USB3.0 Működik, eddig nem volt vele gond kicsit szoros, de inkább az legyen mint, hogy lötyögjön és kontakt hibás legyen

Top quality cotton blend men hoodies Határeset inkább itthoni öltözéknek szántam, de lehet belefér párszor melóhelyre is, pult mögött mindegy max megbámulnak

Warm Knitted Beanie Skullies Ez jó ma teszteltem élesben eddig nem volt elég hideg hozzá sapi ennyit tud, de jó az anyaga

A Song of Ice and Fire hoodie fleece thick Ez jó meleg, de és ez fontos ha fúj a szél baj van ezen áthatol, de kevésbé szeles időben kiválóan melegít én szeretem és hordom 2 hónapja téli kabát helyett amíg nem esik a hó :)

Iron coin of the Faceless Man Ez már tényleg csak elvetlemült rajongóknak, amúgy jó minőségű

Durable brand mens watches Gyakorlatilag belefért a kosárba a teljes paletta pár hónapot bírnak, de úgy is divatkiegészítőnek vannak arra jók előnyük egy van, hogy olcsók és nagyban eltérnek a valódi időtől :D

Original Nillkin Super Frosted Shield Hard Back Kiváló jobban illeszkedik a Mi Mix 2-es verziónál is és ennyi egy jól legyártott cucc ajánlott

PU Leather Wallet Határeset akcióban 1k se volt annyit megért használom pár hónapja bírja a gyűrődést szinte nem is látszik rajt, hogy mindennap használatban van le a kalappal előtt megérkezése után nem adtam neki két hetet sem :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#111640) vittorio7 válasza HoTaZo (#111623) üzenetére


vittorio7
őstag

Szia!

"Boruit fejlámpa, elég megviselt csomagolásban jött, remélem működik (kb. két hét múlva foghatom kezeim közé, pedig jól jött volna az utra). Ezt külsőleg lehet tölteni, vagy van rajta csatlakozó? Milyen aksit ajánlotok hozzá?"

A fényereje egész jó. Nem lehet tölteni, nincs rajta csatlakozó. Én most 3 db. AA elemet tettem bele, próba képen. Aztán majd veszek bele LADDA tölthető elemet. A fókusz állítás viszont nem tetszik. Mert stabilan nem lehet rögzíteni.

(#111641) HoTaZo válasza vittorio7 (#111640) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Köszönöm!
Én is tervezem a Laddakat, csak el kéne jutnom Ikeába.

Budaörsinél meg lehet állni kamionnal? :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#111642) crazygamer75 válasza Donki Hóte (#111631) üzenetére


crazygamer75
tag

Mp3 egy Creative Zen, amivel jelenleg hallgatja Maxell Mechanics füles, amivel éppen most nem szól rendesen Original Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version, de volt már más füles-fejes is ami nem szólt rendesen. A Sansa Clip + om mindent szépen megszólaltat, azt is amit ez a Creativ Zen nem.
Az adapter pedig egy sima henger, aminek alul egy apa 3.5 jack, a teteje megy egy anya jack, a kis hengerben lehet valami, ami átvariálja a vezetékben az erek kiosztását (anno egy vásári-filléres fejhallgatóhoz volt csomagolva).

(#111643) lacko6 válasza Bec (#111600) üzenetére


lacko6
senior tag

sima hk-ra 1 linket tudnal dobni?

(#111644) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Üdv!
Xiaomi Hybrid fülhallgatót rendelnék, 3db-ot, ami már vámhatár felett van. DHL(EU) szállítást választva valóban az EU-ból küldik?

(#111645) ZsoltG60 válasza _ATi_1 (#111644) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Egy linket dobhatnál melyiket rendelnéd meg. Hátha van hozzá még kupon is :)
Rendeld külön a 3 darabot és nem lesz gond a vámolással.
DHL(EU) szállítás nem EU raktár . A termék oldalán tudod kiválasztani G-W-1.2.3 stb de EU raktárból magasabb az ár és a posta is. :K

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#111646) _ATi_1 válasza ZsoltG60 (#111645) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Erről van szó: [link] :)
Ha hozzá adom az ezüst színűt, akkor beadja az ingyen DHL szállítást, ezért akartam egybe rendelni.

(#111647) zsiz


zsiz
őstag

Létezik olcsó és jó mágneses adapter telefon töltéshez? Ilyenre gondolok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#111648) Dluinet válasza crazygamer75 (#111642) üzenetére


Dluinet
nagyúr

OMTP to CTIA converter

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#111649) ZsoltG60 válasza _ATi_1 (#111646) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Az ezüstre van kupon DANY0161 ---->$12.99 bár lehet csak 1 darabra tudod használni , ki kell próbálni .

Lumia 950XL

(#111650) Masooo válasza HoTaZo (#111641) üzenetére


Masooo
aktív tag

örsön aligha, de az m5 ikeanal igen mert ot bár felfestett hely nincs de sok parkoló igen.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.