Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112401) KaiotEch válasza Smith Ügynök (#112399) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha nem akarsz meglepetést EuStock vagy PureMobile! Utóbbi nagyobb cég, korrektebb!

[ Szerkesztve ]

(#112402) cidalain válasza Smith Ügynök (#112399) üzenetére


cidalain
veterán

Eustock jo, mert hazai 1 ev gari, 1-2 napos szallitas, kicsot dragabb, mint a kinai ar, es garantalt international verzios cuccok B20 tamogatassal. Nincs áfapara ilyesmi.

Purifier 120-140 dolcsi kozott szokott lenni kuponal. De extrem akcioban elofordult 105 kornyeken is (ritka, ne erdemes erre varni, lehet sose lesz tobbet ennyi). Kinai verzios is veheto, csak a szabvany tapcsatit kell kicserelni (mikiegeres notebook tapkabel, vagy kinai dugo lecsap, europai rarak)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#112403) stefike


stefike
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam a GB-n egy akku töltőt. Kb. 16$ volt. [link]

1 hónap után sajnos megadta magát.

1-2 levélvátás után hajlandóak visszafizetni kemény 5$-t, meg némi pontot adnának.

Vissza lehet valahogy szerezni tőlük a teljes összeget? Vagy legalább 5$-nál többet?

(#112404) zsiz válasza Smith Ügynök (#112372) üzenetére


zsiz
őstag

Jelen :D Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition, 2016 október elején érkezett, azóta használom és egy percre nem bántam meg, hogy ezt választottam :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#112405) Masooo válasza stefike (#112403) üzenetére


Masooo
aktív tag

talán ha paypallal fizetted igen, de majd mindjárt segítenek az okosok.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112406) fa4hu válasza zsiz (#112404) üzenetére


fa4hu
őstag

A Xiaomi-k megbízható átlagminőséget képviselnek, csak egy-két képernyőszériánál fordult elő gyakoribb sárgulás, de ez összességében nem volt jelentős. Az EuStock gyártói minőségű telefonokat árul, korrekt módon, de egy pocsékul sikerült modelből (és itt nem a Xiaomi-re gondolok) ő sem tud jobbat kihozni. A garanciáztatásban azonban mindent átnyom a WayteQ szervizére, akinek a hozzáállása viszont erősen megkérdőjelezhető. A családban két Redmi (3 Pro és 3S) rendben teszi a dolgát másfél éve, viszont egy HOMTOM használhatatlan. Ebből kettő EuStock-os beszerzés volt.

(#112407) ZsoltG60 válasza stefike (#112403) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Biztos hogy a töltő adta meg magát, nem csak a hálózati adapter ?
Próbáltad másikkal ? Nekem is elszállt egy 12V 2A-es a Lii 500 töltőnél, ha van otthon ugyanolyan csatlakozós adaptered próbáld ki. Ha ezen már túl vagy akkor írd meg , hogy nem tudod használni kéred vissza a teljes árát vagy küldjenek másikat. Megemlíted hogy ha nem tudtok megegyezni a PP-hez fordulsz.

Lumia 950XL

(#112408) Masooo válasza ZsoltG60 (#112407) üzenetére


Masooo
aktív tag

nem tudom de ha egy opus megadta magát az nem jó :S

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112409) zoltan6


zoltan6
őstag

Köszönöm a segítséget előzmény (bluetoothos garázsvilágítás)
úgy nézem megtaláltam a megoldást a bluetoothos garázs ajtó feletti led reflektor automatikus működéséhez,találtam alin egy bluetoothos közelítésérzékelős modult [link]
Ez elvileg úgy működik,hogy egyszer párosítani kell a telefonnal,majd ha érzékeli a telefont a vevő akkor bekapcsol.
Aki írta a mozgásérzékelőt az azért nem jó,mert ez egy utcai garázs és nagy a személy meg járműforgalom,és én azt szerettem volna,ha megyek a garázshoz autóval,vagy robogóval,akkor a világítás automatikusan felkapcsoljon ha a közelébe érek.
Már csak egy alkonykapcsoló áramkört kellene hozzá találnom,hogy csak sötétben kapcsoljon,meg egy 12 voltos tápot,és jöhet a próba ha minden meglesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#112410) limpfred


limpfred
csendes tag

Sziasztok!

Apple Macbook White 2009 Late tipusú gépre keresek, egyszerü és olcsó tokot, van esetleg valami jól bevált? A segitséget elöre is köszönöm.

(#112411) stefike válasza Masooo (#112408) üzenetére


stefike
csendes tag

A tápnak nincs baja. Maga a töltő bekapcsol, bizonyos funkciói működnek is, csak éppen nem tölt.

(#112412) Masooo válasza zoltan6 (#112409) üzenetére


Masooo
aktív tag

ez jó és grat a találathoz. Viszont nekem nem tökéletes, mert ha én jövök és állok be a kapun akkor felkapcsol, ha morcona betörő bácsi akkor meg nem :( Nekem azt hiszem a "50kg-s mozgásérzékelő a jó, szűri a macskák legtöbb típusát)

stefike:
opust nem veszek :) köszi

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112413) pook20


pook20
aktív tag

Sziasztok!

Ehhez vagy ehhez hasonlohoz szemüveghez tudtok kupont?

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#112414) tlala válasza w.miki (#107672) üzenetére


tlala
addikt

Kérdésedre: Seago SG-507-es elektromos fogkeféhez rendeltem ezt a pótfej csomagot, és jóval puhább a sörte rajtuk, mint amit a fogkeféhez adtak.

[ Szerkesztve ]

(#112415) Beni2360 válasza zoltan6 (#112409) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem rossz de kérdések volnának. grat.
Mikor kapcsol ki? Ahhoz ki kell kapcsolnod a telefonon a Bt?
A garázsban lehet egy táp és az már nem lehet gond sem az alkony kapcsoló. Vagy csak akkor kapcsold be a telcsin a Bt ha este mész haza. Mivel így is úgy is elöl kell lenni már nem lehet gond max a robogónál.
na várjuk a fejleményeket.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112416) tlala


tlala
addikt

Amúgy megerősíteném, hogy ez a SEAGO S-507-es fogkefe 9,90 USD-ért baromi jó vétel.
Kuponkód (csak a feketére jó): GBBF104 vagy HSCNyear85

[ Szerkesztve ]

(#112417) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
na egy ideje nem irtam, de jopar cuccom jott:-)

Xiaomi amazfit okosora: meg elorendelesben jott ennel tobbert.de nagyon jo cucc, imadom
[link]

ehhez plusz egy asztali tolto: teszi a dolgat:-)
[link]

3d-s halalcsillag:-): imadom tuti
[link]

e-jegyzet, jo cucc/olcsobban vettem
[link]

csiptetos ledfuzer fotokhoz, jopofa
[link]

elektromos fogkefe, az oral-bmhez viszonyitva nem rossz, de nekem kicsit csikizos
[link]

xiaomi erzekelos lampa, nagy kedvenc
[link]

euro bankjegyszett: jopofa es tenyleg elegge hiteles:-)
[link]

fokhagymapuccolo : baromi jo
[link]

kabelrendezofele: nem rossz, de a minosegibb es hosszabb kabelekre kicsi
[link]

zuhanyfej: eddig jol uzemel
[link]

star wars figura: imadom oket:-)
[link]

orico hddhez tok: minden ok, szokasos Orico:-)
[link]

parasito, minden ok ,kulso powerbankrol is megy es idoztett
[link]

porvedo ruhazsak, nagyon jo minosegu
[link]

ezereves solyom kulcstarto: tuti, de az antenna le szokott torni
[link]

orico 2,5es hdd attetszo tok: teljesen rendben van
[link]

bulizos brifko:-).okes
[link]

orico asztali tolto, nagyon szeretem ezt a fajtat, mar jopar ismerosom is ilyet hasznal
[link]

Udv

[ Szerkesztve ]

(#112418) werszomjas


werszomjas
őstag

Ilyen beszélő patkányt (Talking Hamster) vett már valaki?

Van ebből többféle? Melyiket érdemes? Nem egy nagy összeg, de árban azért vannak eltérések.

üdv

(#112419) pulutodurumo válasza maroni (#112353) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Note 4 B20 topikban most írtam egyet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#112420) ANOka válasza Hali1975 (#112417) üzenetére


ANOka
őstag

A fokhagyma pucoló hogyan/milyen elven működik? A képek alapján számomra nem derül ki.
Használat után mennyire könnyen tisztítható?

(#112421) pn4hvq válasza werszomjas (#112418) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Aliról vettem ilyet (olcsóbban). Ha volt a telefonodon talking tom vagy talking cat, ugyanúgy kicsit gyorsítva visszamondja a hallott hangokat. Ha az újdonság varázsa elmúlik, akkor megy a többi kacat közé. Végigmutogatuk a családban, mindenkinek tetszett, vicces volt a dolog, de csak ideig-óráig.

[ Szerkesztve ]

(#112422) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Tudtok valami kupont a Broadlink RM Pro-ra? Egyáltalán szokott lenni rá? Mert ha nem, akkor felhasználom a pontjaimat... :U A válaszokat előre is köszönöm! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#112423) bertokl válasza AcCEsS (#112422) üzenetére


bertokl
tag

HNYEAR365 -> $28.99
Appból $29.99, érdemes onnan pontozni.

(#112424) nababika válasza ANOka (#112420) üzenetére


nababika
aktív tag

Egyszeruen korberopogtatja, kb olyan mintha egy nyujtofat gurigatnal. Rá kell érezni utánna gyorsan megy vele a pucokas. En mosogató gépben tisztitom, bírja.

(#112425) Saccco válasza werszomjas (#112418) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gyerekek addig játszanak vele, amíg működik. (óvodás gyerek)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#112426) martillo válasza AcCEsS (#112422) üzenetére


martillo
tag

Azt lattad a leiras alatt, hogy random kuldenek a ket regi es egy uj verzios kozul, es csak ennek tudataban rendeljenek toluk!?
Nem tudom nalad szamit e a verzio, ha igen akkor ezt gondold vegig belefer-e, 33%

(#112427) fcbarca


fcbarca
őstag

Hát ez hihetetlen. Tegnap megrendeltem a Leagoo kiicaa power eu raktarbol 65-ert,most levittek az arat 60-ra,de kozben shipped out-ta valtott, vissza lehet még mondani? :D

(#112428) bzsolt09 válasza Hali1975 (#112417) üzenetére


bzsolt09
csendes tag

e-jegyzetet én is vettem, nagyot, mint a linkeden, musthave, szuper, csoda, azóta állandóan rajzolgatok.
Viszont (már előre sejtettem): ebből 2 picit kell venni: egyre sorba írogatni, hogy (majd egyszer) vegyél vízkőoldót, x-dikén akciós ütvefúrót a *idl-ben - tehát a bevásárárlólistát, amit így zsebrevághatsz. Másikra meg a napi teendők: adtam/nem adtam kaját a macskáknak, tekerd fel a bojlert, menjpostáraveddátazebayeslomomat, ilyesmit. Utóbbi e-táblát naponta lehet törölni, előbbi hosszútávú.

(#112429) kenand válasza csako (#112398) üzenetére


kenand
veterán

Kicsit munkás feltenni, de utána Angol felhasználói barát felület én évekig Openwrt/Licit használtam, furi volt, de jóval egyszerűbb... (nekem azért ott is fut torrent)
Így néz ki

Talán előbb-utóbb lesz gyári angol felület (minihez is kijött, bár ott meg Openwrt használtam én)

[ Szerkesztve ]

(#112430) DeFranco válasza Smith Ügynök (#112372) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem egy bajom van a szajomi telefonokkal, hogy a sugárzási értékekkel kapcsolatban még annyi bizonyosság sincs mint egy "pedigrés" telefon esetén, egy samut vagy lg-t legalább mérnek, meg komoly iparági és fogyasztói kritikus közösség áll mögötte (akik kéjes élvezettel tocsognának egy rosszul sikerült sugárzási értéken).

így ezeknél kicsit jobban megbizonyosodhatsz arról, hogy a lehető legkevésbé károsak, meg nekik is elemi érdekük betartani és alulmúlni a határértékeket.

a kínai telefonoknál nincs mérés (én keveset találtam), ha van, akkor ott általában nem szerepelnek túl jól (tavaly előtt áprilisban néztem utoljára utána, mert akkor vettem telefon) és nem is nagyon cseszteti őket az iparág sem.

nekem meg ez fontos, hogy lehetőleg ne röntgenezzen már meg a telefon. nem akarok ezzel flamet generálni mindenki úgy választ magának telefont ahogy akar, nem szeretném minősíteni senki választását ugyanezt kérem viszont, de nekem ez egy visszatartó erő volt akkor is.

pedig ha nem akarsz egy valag pénzt elkölteni egy olyan eszközre ami egy-másfél év múlva már elavul akkor nem nagyon van más lehetőséged mert árban nagyon elszálltak a "nyugati" modellek.

(#112431) tobias40


tobias40
veterán

Kaptam egy sms-t dpd-től hogy 2-5 nap múlva hozzák a csomagomat,de az kínai raktárból jön és még csak "packed" státusza van a GB-n,és itt még tn sincs!(elvileg eu express)
Ez csak egy automata sms vagy mi?Létezik hogy valóban itt lenne 2-5 nap alatt ennek ellenére?
A magyar dpd oldalon is látszik a tn amit az sms-bsn küldtek!
Sosem kaptam még ilyen sms-t igaz nem is hozott még dpd semmit.

[ Szerkesztve ]

(#112432) robit1973 válasza DeFranco (#112430) üzenetére


robit1973
aktív tag

(#112433) Beni2360 válasza tobias40 (#112431) üzenetére


Beni2360
félisten

Ne izgulj élias ez csak TN foglaló és a valós szállításról kapsz egy sms-t a kiszállítás napján.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112434) w.miki


w.miki
veterán

Elephone ELe - Box Bluetooth hangszóró
Kupon: ELEBOXGN
Kupon ár:10,99$

Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb
EU raktár!
Kupon: GBNY071
Kupon ár:14,99$

Alfawise X 3200 Lumens HD 1080P Smart Projector Support 4K - BASIC VERSION
Flash Sale! 139,99$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112435) tobias40 válasza Beni2360 (#112433) üzenetére


tobias40
veterán

Nem izgulok csak nem volt érthető számomra,sejtettem hogy nem ér ide 10 nap alatt kínából,pláne hogy euexpress,azokat meg utaztatják körbe európában egy pár hétig.. :K

(#112436) Beni2360 válasza tobias40 (#112435) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem utazgatják körbe a világon.
Kínából Angliába szállítják a megpakolt konténert, aztán megpróbálják olcsóbb áruként levámoltatni és ha ez összejön akkor kapja meg a DPD és innen lehet számítani a 2-5 napos kiszállítást. nekem is ezen az útvonalon jött meg a P8 táblagépem. Az EU expressz rész meg arra vonatkozik amikor átveszi a futárcég a csomagot Angliában.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112437) Real_Necro válasza DeFranco (#112430) üzenetére


Real_Necro
veterán

Manapság a nyugati is kínai, én nem aggódom ennyire a keletről behozott dolgokkal kapcsolatosan, de elfogadom az allaspontod. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#112438) Laca1212


Laca1212
őstag

Hosszútávúra ott a Google keep telón...legalábbis nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#112439) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Ezek közül a lámpák közül melyiket lenne érdemes megvenni?:
11 ledes kemping

Széthúzhatós

12 ledes

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#112440) tlala válasza DeFranco (#112430) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem ez a régebbi kínai telefonokra volt igaz, de Xiaomira talán sohasem.
Mielőtt a családban valakinek (akinek ez szintén nagyon fontos szempont) egy Xiaomi Redmi Note 4-est vettem, rákerestem erre is.
Amiket én találtam eredményeket, táblázatokat, azok szerint hasonló vagy jobb SAR értékeket produkál, mint a márkás telefonok.
Érdekes, hogy Indiában, ahol nagyon népszerű a Xiaomi, jóval alacsonyabb a megengedett SAR érték, mint az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#112441) fudi2002 válasza tlala (#112440) üzenetére


fudi2002
veterán

A francba, akkor így már ebbe sem lehet belekötni.. :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#112442) Kalandor válasza mirci18 (#112439) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem egyiket se, power bank + az újabb Xiaomi USB lámpa, ennél nincs jobb, tapasztalat.

(#112443) alázógyík válasza w.miki (#112434) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#112444) DJGABI válasza Hali1975 (#112417) üzenetére


DJGABI
addikt

az orico asztali töltőt meg a fém brifkót köszi. bár előbbire lehet várok egy gb-s kupont
szerk: ja nem tud qc-t, skipp

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#112445) qqzs válasza tobias40 (#112435) üzenetére


qqzs
őstag

Aztan nehogy meglepodj ha megis :) mar ket pelda is van ra januari euexpresz 10 nap alatt kezben volt. Kivancsi vagyok a tiedre

Eladó: GTS450

(#112446) mirci18 válasza Kalandor (#112442) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi de nem.
Annál erősebb fény kell kempingezéshez.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#112447) w.miki


w.miki
veterán

Múltkor volt róla szó:
Xiaomi maszk Air Wear PM0.3 Flexible three-dimensional structure.
$9.99 Flash Sale, pontokkal tovább csökkenthető $7.01-ig

Aki még bízik ebben a cégben:
Digoo DG-FR100 SmartSet Wireless Digital Alarm Clock Weather Forecast Sleep with FM Radio Clock
Ár: 11,59$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112448) Kalandor válasza mirci18 (#112446) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

2 kontinenst körbekempingeztem már így, és állítottam sátrat nem egyszer éjfélkor a kocsi tetejére tett lámpa fényénél. Minél kevesebb vackot viszek kempingezni, annál jobb szerintem.

(#112449) anorche1 válasza tlala (#112440) üzenetére


anorche1
őstag

Ez alól sajnos az A1 kivétel: [link]

Vasarlas elott engem megyoztek, hogy ez csak a maxium ertek, ennel biztos joval alacsonyabb hasznalat kozben, de szerintem azert nyaron cserelem (nem csak emiatt).

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#112450) tobias40 válasza qqzs (#112445) üzenetére


tobias40
veterán

Nem bánnám de a GB-n még tn. szám sincs,neked is így volt amikor 10 nap alatt ideért?
Nem gond ha egy hónap alatt jön meg,csak úgy legyen hogy ne kelljen egyéb költséget fizetnem... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.