Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112501) Dolphine válasza korpicschess (#112455) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is Czimby :R
Két dologra használnám.
1. Vezeték nélküli mikrofon előerősítése (fejmikrofon) majd az erősített jel egy JBL3-ba
2. Projektor audio kimenet erősítése, majd JBL3-ba.
Mivel tanítok, sokszor utazom, ezért lenne jó egy hordozható változat. Fogalmam sincs, hogy milyen árban vannak ezek! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#112502) tobias40 válasza erdey_a (#112500) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!

Ezek az "alap" fejek vettem is egy csomival,vannak ilyen olcsón másik fejek is?

(#112503) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Tudtok valami tippet adni berhazi belteri kaputelefont lehet kintrol venni?
Nem is kell hogy kagylos legyen eleg ha hangszoros/gombos :B meg a kapunyito gomb s kesz

(#112504) kcsa válasza detroitrw (#112503) üzenetére


kcsa
veterán

Nem mindegy az sem, hogy milyen központ van fent. Kevesebb szívás lesz, ha megkeresel egy ezzel foglalkozót :)

(#112505) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Sziasztok,

tud valaki most futó GB kupont a fém puzzle Csillagrombolóra, Ezeréves sólyomra, vagy Tie vadászra? Az X-szárnyú az nagyon tetszett! :))

(#112506) tupacamaru válasza detroitrw (#112503) üzenetére


tupacamaru
veterán

Engem olyan érdekelne ami drótnélküli és a kapunyitó is kellene rá. :B :D

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#112507) Dolphine válasza korpicschess (#112455) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez jó lehet?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#112508) detroitrw válasza kcsa (#112504) üzenetére


detroitrw
addikt

Akkor ha itrhon veszek ilyet az se biztos, hogy megyen majd? :F
Honnan lehet megtudni milyen kozpotty van? Ha leszedem a regit arrol kiderulne milyen? :F

(#112509) azbest válasza Dolphine (#112501) üzenetére


azbest
félisten

Nálam egy LG mini projektornál elég botrányosan rossz a jack kimenet, dobozhangú. Maga a projektor az ami lejátsza a tartalmat? Csak azért kérdem, mert ha külső eszköz, notebook, akkor lehet jobban járhatsz annak a hangjával.
Ha külső eszköz van, akkor 3 helyen is lehet hangerőt állítani: a lejátszó készüléken, a projektoron és a hangdobozon is (nekem xiaomi van).
Mindegyiket felcsavartad?

Chromecasthoz meg hdmi audio extractort használok, hogy kép nélkül is tudjak zenét hallgatni róla. Alapból csak hdmi kimenete van a cc-nek (direkt nem audiot vettem, mert annak meg hdmi nincs). Ez sem erősít, csak ki lehet nyerni a hangot hdmiről vele, ha a rajta lógó eszköz hangja vacak.

[ Szerkesztve ]

(#112510) kcsa válasza detroitrw (#112508) üzenetére


kcsa
veterán

Ennyire nem egyértelmű. Ahogy mondtam: keress hozzáértőt, általában a központ kinézetéből megmondják hogy mit kell venned.

(#112511) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha már kempingezés szóba került, ilyet használt valaki már?
Outlife Portable Stainless Steel Lightweight Folding Stove - szétszedhető hobo stove, nekem jó nagy konzervdobozból van ilyen, nagyon jó, csak az nagy, ez meg kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#112512) detroitrw válasza kcsa (#112510) üzenetére


detroitrw
addikt

Ertem en, csak nem vilagos :))
A kozpotty alatt a kulteri egyseget erted? :B

(#112513) Kernel válasza detroitrw (#112508) üzenetére


Kernel
nagyúr

Mai kaputelefonok digitális buszra vannak felfűzve, digitális címzéssel. Így nem kell minden lakáshoz külön vezetéket kihúzni, a központnál pedig hatalmas gubancot kialakítani. Ilyet elvileg nem is cserélhetsz (vagy minek), mert a központon is rá kéne programozni, hogy megtalálja.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#112514) Druss válasza Real_Necro (#112488) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem tegnap megérkezett GW6-ból a Lenovo P8 és a DPD hozta. 7 nap volt. Neked is megjön hétfőn.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#112515) detroitrw válasza Kernel (#112513) üzenetére


detroitrw
addikt

Nem illik a "miliobe" :U
ill. halk is :(

[ Szerkesztve ]

(#112516) szpeti40


szpeti40
addikt

Akinek van a kék elm 327-es bluetooth csatija, az elmondaná, hogy hogy kell használni? Neken Opel astra h-ra nem akar kapcsolódni se a torque se az obd car doctor. A telefonhoz kapcsolódik az adapter, de a torque szerint a kocsi ecu-jával nem tud kommunikálni, a műszerfalon a lámpák égnek (esp, abs, stb) de nem megy tovább. Csak villog a kocsi jel az appban.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#112517) Imy


Imy
veterán

Kerékpár első lámpából nincs valami ajánlott? Esetleg akár kuponnal. :)

(#112518) solor válasza szpeti40 (#112516) üzenetére


solor
tag

Nem minden márkával/tipussal/motorverzióval/vezérlővel működik sajnos, a dízelek zömét pl. nem szereti...
Esetleg próbáld ki másik autókkal, hogy egyáltalán a kütyü müködik-e.

[ Szerkesztve ]

(#112519) kcsa válasza detroitrw (#112512) üzenetére


kcsa
veterán

Igen.
Vannak analóg egy-két-sokvezetékesek, ezért sem mindegy milyen van.
Digitálishoz pedig digitális beltéri való.

(#112520) Czimby válasza Dolphine (#112501) üzenetére


Czimby
addikt

Beépített akksis

Külső tápos

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112521) DJGABI válasza Kalandor (#112511) üzenetére


DJGABI
addikt

nem használtam, de simán jó lehet. katonáknak ennél gagyibbat csomagolnak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#112522) finest


finest
őstag

32GB Samu sd-re kupon esetleg?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#112523) azbest válasza DJGABI (#112521) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk a kaja pakkokban gondolom egyszer használatosak vannak, mert mindben van, amihez kell :)

(#112524) smithsys válasza Masooo (#112487) üzenetére


smithsys
aktív tag

Kb. 2 éve ezt használom. Mindent ezzel töltök ( a káposztán kívül ), legyen az NiMH, Li-Ion, Li-Polimer (AA, AAA, 18650 ) etc. Még nem volt gondom vele.

(#112525) Beni2360 válasza Dolphine (#112501) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem egy ilyen van igaz ehhez kell még egy 12V táp is de kemény, vígan meghajtott egy polcsugárzó párt is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112526) L3fty válasza szpeti40 (#112516) üzenetére


L3fty
csendes tag

Nekem is pont tegnap jött meg. Én levett gyújtás mellett dugtam be(Focus II), majd a BT párosítás után érzékelte is a Torque. A BT kapcsolat megvan?

(#112527) Czimby válasza Beni2360 (#112525) üzenetére


Czimby
addikt

Ezzel el is lőné a hangcucc bemenetét.
Nagyjel , kisjel nem mindegy.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#112528) mekker válasza finest (#112522) üzenetére


mekker
őstag

Szerintem reálisan ennyi a minimum ára. De azt javaslom, hogy csak olyan SD-t vegyél Kínából, amiből van már több is a fórumon, le van benchmarkozva, tudjuk hogy hosszabb távon is használható.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#112529) Dolphine válasza azbest (#112509) üzenetére


Dolphine
addikt

A helyzet a következő.
Két eset van!
1. Amikor vezeték nélkül kell megosztanom a notebook teljes tartalmát és ha mozgóképet akarok lejátszani (akár youtube, akár bármiféle fájlt formátum), akkor a projektorra átküldve, azon szólal meg. Ilyenkor normális lejátszás (értem ez alatt akadásmentes) lejátszás érhető el. Ha teljes asztal klónozás van vezeték nélküli eszközzel (akár EZCast, akár ChromeCast), akkor a videó akad, darabos. Muszáj "castolni", akkor viszont a projektoron akar megszólalni minden. A projektor beépített "hangfala" :DDD egy vicc. Van kimeneti jack csatlakozója, de hiába adok rá hangot a projektor menüjében (maxon van) elég gyenge a jel. Ha egy normális nagy erősítőn van a közelben, arra rácsatlakozva no problem. Adok rá egy kis hangerőt, akkor meg van oldva. De van olyan eset, amikor nincs a közelben egy darab erősítő sem, csak egy JBL3 hangfal, jack bemenettel. Hiába kötöm össze a projektorral, halk, pedig a projektor is maxon van, a castolás hangereje (EZCast hangerőt lehet maxra állítani) és a JBL3 is. Ezért kell egy erősítő a projektor és a JBL közé.
2. Adott ez az eszköz. Ha van normál erősítő, akkor nincs semmi gond. Viszont, hogyha JBL-el akarom összekötni, akkor nagyon halk. Ennek a kimeneti jelét is erősíteni kell.
Bocsánat, kicsi hosszú lett! :)

Czimby
A külső tápost én is néztem, szimpatikus. A külső tápos úgy látom, hogy a csatlakozóval gond van. :F

Beni2360
Ezt az eszközt sokan dicsérik, viszont nekem sajnos így ebben a felállásban nem jó. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#112530) PainKiller13


PainKiller13
őstag

eBayen tegnap óta nem enged fizetni, konkrétan be sem tudok jelentkezni paypallal, másnál is ez a helyzet?

(#112531) w.miki válasza tobias40 (#112497) üzenetére


w.miki
veterán

kb. havonta kell tölteni, de elég kevés a mozgás azon a helyen. Lehet, hogy erősebb védett akkuval tovább bírná. Vagy ha 2 akku lenne benne... De még jobb lenne, ha USBről lehetne tölteni.
A fényereje rendben van, kb. 80W izzó lehet ennyi. 60W-osnál biztosan több, 100w talán nincs.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112532) KTU válasza Masooo (#112487) üzenetére


KTU
addikt

Van Nitecore D4-em, jó töltő,
meg LiitoKala Lii 500,
és egy régi Voltcraft IPC-1
Az utóbbi kettő tesztelni is tud.

Lii 500 olcsóbb, sokszor volt hozzá kupon 15$ körül,

Rákerestem a lámpás topikba Nitecore D4

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#112533) Masooo válasza KTU (#112532) üzenetére


Masooo
aktív tag

végül legyűrtem a vágyat és maradok a zanflare c4-nél. :9

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112534) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. E14-es ledes "égőből" van valami ajánlott ? 3db kell :) Természetesen kupon is érdekel :DD
Hasonló lámpához csak hármashoz , 50mm a tartó belső átmérője . :R

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#112535) dugynok válasza ZsoltG60 (#112534) üzenetére


dugynok
senior tag

Auchanban vettem most sajàtmàrkàs e14 5w 470 lumen körtéket, az 5000k-s 500Ft, a 3000k-s 400Ft. Nézegettem 2 hete, akkor dupla àron adtàk. Ennyiért tök jó :)

[ Szerkesztve ]

(#112536) asdasdasd válasza ZsoltG60 (#112534) üzenetére


asdasdasd
tag

Ilyen lámpám van, és nagyon mélyen van az érintkező, magas a perem, nem megy bele a kinai spot led.

(#112537) w.miki


w.miki
veterán

Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 - SILVER
Ár: 11,99$
Kupon: NyearCZ49 (50 db)

PHILIPS CVR108 1-inch 1920 x 1080P Mini Dash Cam - BLACK
Ár: 42,99$
Kupon: NyearCZ47 (25 db)

YWXLight Double Sided RGB LED Lightsaber 2PCS - SILVER
Ár: 5,99$
Kupon: NyearCZ48 (30 db)

(Lehet, hogy már lejártak, nem csekkoltam)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#112538) erdey_a válasza tobias40 (#112502) üzenetére


erdey_a
őstag

van ez a cross action fej [link]

meg vettem már abból a sárga gumis közepűből, de ahhoz most nem találtam linket.
ezen kívül még a sima gyerekfej van meg a fogszabályzóhoz való pár sörtés

Vérboci

(#112539) huniross válasza PainKiller13 (#112530) üzenetére


huniross
tag

Nekem működött ma.

(#112547) Pzoli2 válasza ZsoltG60 (#112534) üzenetére


Pzoli2
tag

E14 átalakító e27-re és jó a normál égő.
Én Így használom.
[link]

https://www.google.hu/search?biw=1097&bih=542&tbm=isch&sa=1&ei=k4NjWoPzHtHfwQKXw63IDQ&q=e14+e27&oq=e14+e27&gs_l=psy-ab.3..0i67k1j0l2j0i30k1j0i8i30k1l3j0i30k1j0i5i30k1l2.2061.2061.0.2278.1.1.0.0.0.0.127.127.0j1.1.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.1.126....0.DzYrV_nRnvE#imgrc=-chFPI-V8bHD0M:

V-tac led (vékonyabb nyakban általában a nyakban , nem tul drága és van rá 2 év garancia .

[ Szerkesztve ]

(#112550) KTU


KTU
addikt

Mostanában érkezett és más nem írt róla (vagy csak nem láttam :U ).

COB LED Pen Shaped Work Light - RED, zseblámpa
Total: $1.13 kuponnal
Aldiba majdnem megvettem ugyanezt 2 vagy 3 ezer Ft-ért, már nem emlékszem. :U
3db, AAA Ladda ment bele, hideg fehér, nagyon jó.

5PCS USB LED Mini Flashlight - WARM WHITE LIGHT
2 x 5db volt kuponnal = Total: $0.40
1db usb "lámpa" ára 0,04 $ = kb. 12Ft
Tényleg meleg fehér, power bankba, töltőbe, laptop dokkoló hátsó felébe raktam,
éjszakai fénynek is jó, bár el kell dugni valami mögé, mert ez is tud vakítani.

Original Xiaomi Portable USB LED Light ( Enhanced Edition ) - WHITE
2db = Total: $2.00
5 fokozatban állítható fényerő, színhőmérséklet kb. 4000-4200°K,
Áramszünet esetére vagy kempingezéshez pover bankba vagy LiitoKala Lii 100 / 200 -ba beszúrom, jó szórt fényt ad.
mirci18
Nekem is van régebbi Zapals-os noname usb-s lámpám, azoknál sokkal jobb.

Original Xiaomi Portable Mouse - SILVER kuponnal Total: $9.99
"Utazós" egérnek vetem, annak jó lesz.
Alacsony, hosszabb ideig nekem kényelmetlen, alacsony a görgő kiemelkedése (microsoft egerekhez képest).

Tablet tartók egyik kuponnal Total: $1.17
és másik kuponnal Total: $0.94
Mindkettő jó, ennyit bőven megértek.

A kuponokat nagyon köszönöm akik linkelték!
:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.