Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112201) Masooo válasza KTU (#112193) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszönöm, kuka :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112202) szabifotos válasza szabifotos (#112199) üzenetére


szabifotos
senior tag

Kicseréltem az elemet. Így jobbnak tűnik. A rapoo-nak talán simább a mozgása, de nem vészes.
Tud viszont egy jó dolgot amit most vettem észre. Ha nincs áram alatt a vevő (kikapcsol a gép, vagy kihúzom), akkor az egér is kikapcsol :)

[ Szerkesztve ]

(#112203) nimfas válasza géeles (#112044) üzenetére


nimfas
addikt

Nálam itt bukott a történet a Sata-ATA dokkolóval.

"Support 2.5" SATA and IDE HDD for notebooks.
Support 3.5" SATA and IDE HDD (HDD capacity≤1TB)
(Notice: Not support West Digital IDE hard disk)"

(#112204) MurdR


MurdR
veterán

U-King 600lm Pen Flashlight
70%OFF$1
Price: 0.69 USD (~0.57 EUR)

Szállítással együtt 280Ft.

Nagyon kellemes csalódás, nekem a napokban jött meg egy, akárhányszor látok, mindig rendelek belőle, amikor 1USD körül van az ára. (úton van 3 :D)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#112205) Donki Hóte válasza nimfas (#112203) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Milyen az a West Digital IDE hard disk :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#112206) Masooo válasza MurdR (#112204) üzenetére


Masooo
aktív tag

1 zsákban. köszi

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112207) dudikpal válasza Donki Hóte (#112205) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Western Digital. Nem szabványos távolságra van egymástól a táp meg az adat aljzat. Jobb kütyüknél ezért mozgatható a tápdugó.

(#112208) D0zeR


D0zeR
tag

Segítséget kérek, rendeltem egy ilyet november 23-án és nem érkezett meg, hogy tudnék reklamálni?

(#112209) Masooo válasza D0zeR (#112208) üzenetére


Masooo
aktív tag

várj még 3-4 napot keddig pl.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112210) Donki Hóte válasza dudikpal (#112207) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi!

IDE csatolós HDD évek óta nem volt a kezemben, nem tudtam, hogy voltak szabványos és szabványon kívüli elhelyezkedéssel gyártott csatolós HDD-k.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#112211) hunaqua válasza MurdR (#112204) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszi,hát jöjjön. :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#112212) Beni2360 válasza nimfas (#112203) üzenetére


Beni2360
félisten

6 Tb elég lenne?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#112213) nimfas válasza szabifotos (#112195) üzenetére


nimfas
addikt

Én anyámnak rendeltem egyet.... ugyanilyet. Még nálam van tesztelésen.
Ha megy akkor fasza.
De csinál olyat, hogy bekapcsolom a gépet (w10, i5, asus Z97pro gamer) és nem megy az egér... irány az eszközkezelő (másik egérrel) és látom hogy nem jó az egérnél valami.

Eszköz törlés, újra keresés... és jó lesz. Na ezt eljátsza heti 3x.
Így nem merem elvinni anyámnak, mert a fejemhez bassza :Y

(#112214) JDMKid válasza Smith Ügynök (#112185) üzenetére


JDMKid
tag

Én is kérdeznék, ha már itt egy fogdoki. :)
Az ultrahangos fogkeféről mi a vélemény, az ajánlott?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#112215) nimfas válasza Beni2360 (#112212) üzenetére


nimfas
addikt

Elég, de ez csak SATA, ATA nincs ;-)
De legalább ez USB3-as, az előtte ajnározott pedig USB2-es.

Én ilyet használok:

[link]

Ez ugyan szintén csak SATA, 1db 2,5" és 1db 3,5", de cserébe gyors :)

(#112216) spileraaa válasza Smith Ügynök (#112185) üzenetére


spileraaa
senior tag

ez az elektromos fogkefém van Oral-B Professional Care 500 ez megfelelő vagy ennél erősebb kell?
[link]

de ezzel használtam lehet ez volt a probléma
dontodent active young
[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#112217) ZsoltG60 válasza szabifotos (#112202) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Na ugye megy ez :DDD na most meg nálam van a hiba , kezd megdögleni az E10 2$ egerem görgője :O tekerem és alig akar menni van , hogy felugrik az oldal tetejére.

Lumia 950XL

(#112218) Smith Ügynök válasza DeFranco (#112187) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Ha olcsón akarsz, akkor az is teljesen jó.

Itt a link a csere akksiról, forrasztani is kell, nem annyira macerás.
[link]

Lentebb van video is a cseréről. Ja mondjuk nekem konkrétan ez a típus van ami a videón, más típusnál kis különbségek lehetnek biztos a szétszerelésben.

(#112219) Smith Ügynök válasza kurtuzov (#112200) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Köszi, akkor nem erőltetem a dolgot, marad a gyári 5k-ért.

(#112220) Smith Ügynök válasza spileraaa (#112216) üzenetére


Smith Ügynök
tag

500-as széria nagyon jó ár-érték arányban. Hja, inkább Oral-B fejet használj. Precision Clean a hagyományos, Floss Action jobban tisztít a fogközökben, Cross Action meg talán a legjobb, de mind a 3 fajta jó.

JDMKid Ultrahangos fogkefén mit értesz? Ha a Philips Sonicare termékcsaládját, akkor igen, az ajánlott.

Igazából én 2 fajta elektromos fogkeféről tudok, ami jobb, mint a kézi:
1. bármelyik Oral-B
2. Philips Sonicare termékcsaládja

[ Szerkesztve ]

(#112221) Smith Ügynök válasza spileraaa (#112216) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Fejekből hirtelen ezeket találtam jó áron:

[link]

[link]

Ezzel 1 ember 1 évig elvan vígan. (mármint a 4 db-bal)

[ Szerkesztve ]

(#112222) Mr.Csizmás válasza Smith Ügynök (#112220) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

doktor úr, az 1-esbe beletartozik a legolcsóbb Oral-B is? vmi 5e környékén vettem a MM-ban 1-2 éve. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112223) Smith Ügynök válasza Mr.Csizmás (#112222) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Szerintem vállalható, régebben használtam én is, amíg egy nagykerből be nem tudtam szerezni féláron a Triumph 5000-est, de az csak egyszeri alkalom volt sajnos :D

(#112224) DeFranco válasza Smith Ügynök (#112218) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha jó a vitality akkor megnyugodtam. tényleg egy bajom van csak vele, hogy most már gatya az akksi, megy de érezhetően hamar "elmegy az ereje", forog de lassan.

#112226: az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#112225) sambenez válasza Beni2360 (#112212) üzenetére


sambenez
addikt

Ennyiért már itthon is van.

(#112226) Smith Ügynök válasza DeFranco (#112224) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Igen, mondjuk abban lehet nem is éri meg 2-3 ezer Ft-ért akksit cserélni. Valami jó akcióban nézz olyan 5k körül újat.

Na ahogy nézem az árakat inkább 6k az az 5.

[ Szerkesztve ]

(#112227) Whynot? válasza Doki16 (#112102) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Sima usb hosszabbítóból akár 10 méteres is van, abba meg bedugsz egy rövidebb micro USB-t?

(#112228) anorche1 válasza Smith Ügynök (#112220) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem dm sajátmárkás elektromos fogkefém van, de nem vagyok vele megelégedve. A hozzá kapható fejek elég hamar elkopnak, de nem a sörték, hanem a fej forgása. Egy kopottabbat megtudok úgy állítani, hogy egyszerűen rárakom az ujjam, még csak erőt sem kell kifejtenem. Ha egy új fejnél teszem meg ugyan ezt, akkor jó, szépen mozog tovább, de 1 hónap alatt kikopik. A pótfejek árából meg simán vehettem volna egy komolyabb fogkefét.
Az oral-b fejek ilyen szempontból jobbak?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#112229) Smith Ügynök válasza anorche1 (#112228) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Nekem nagyon sokáig bírják, barátnőm gyakrabban cseréli, valahogy jobban koptatja :DD de neki is 3-4 hónapig bírja, úgyhogy szerintem tartós.

(#112230) Saccco válasza Smith Ügynök (#112229) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fogkefére nem 3 hónap az ajánlott csere? Bacik miatt.
Míg nem figyeltem előfordultak afták, azóta nem. Google calendar szól, kefe repül. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#112231) Sub-S válasza Smith Ügynök (#112220) üzenetére


Sub-S
senior tag

Curaprox CHS 100 szónikus fogkeféről mi a véleményed?
Ahogy látom nincs a 2 ajánlott között.

[ Szerkesztve ]

(#112232) DJGABI


DJGABI
addikt

gearbest is tehetséges banda... a takonypisztolyhoz [link] csomagoltak egy átalakítót, meg mellé pluszba még egy gocommásat is dobtak a csomagba :U [kép]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#112233) Emperor_ válasza HXY (#112087) üzenetére


Emperor_
addikt

Bg-on nézz rá a vention márkára. Nekem 1 méteres van. Ajánlom.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#112234) JDMKid válasza Smith Ügynök (#112220) üzenetére


JDMKid
tag

Egész pontosan erre gondolok, ilyenem van. Szerintem a működése ugyanaz, mint a Philips Sonicareé. Ha jól vettem ki, ezek az ultrahangos rezgésen kívül más mozgást nem végeznek.
Tehát ez a technológia maga, használható?

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#112235) Smith Ügynök válasza Saccco (#112230) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Teljesen igazad van, én azért van hogy tovább használom, de ott a pont.

Sub-S
Curaprox neves fogászati gyártó, biztos nem rossz az sem. Én pár éve olvastam egy tanulmányt, ott csak azt a kettőt ajánlották, amit írtam. De alapvetően a Curaprox jó brand a fogászatban, roszat biztos nem csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#112236) Smith Ügynök válasza JDMKid (#112234) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Huhh ezt nem ismerem. Az a baj ezekkel a kevésbé neves gyártókkal, hogy konkrét klinikai teszteknek nem nagyon vetik alá őket, így aztán bármit írhatnak a csomagolásra. Én inkább maradnék a Philipsnél, ha már szónikus fogkefe.

Vagy egy Oral-B Pro 500, ár-érték arányban az talán a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#112237) motoflug


motoflug
őstag

Gearbestről rendelt termékem eléggé siralmas állapotban érkezett. Ott hol tudok panaszt tenni? :R

(#112238) szabifotos


szabifotos
senior tag

2017. Augusztusban rendelt YKZ töltőfej kezdi megadni magát. Csak akkor tölt, ha kijjebb húzom az USB kábelt. Ha rendesen be van tolva akkor nem tölt. Pedig már úton a következő... :(

(#112239) bazsimano válasza motoflug (#112237) üzenetére


bazsimano
őstag

amikor belepsz akkor akkor ott van h my tickets arra katt es utana ertelemszeruen kivaalsztani hogy melyik temakorben irsz nekik

(#112240) Exian válasza DJGABI (#112232) üzenetére


Exian
őstag

Hehe, ugyanilyen átalakítót én is kaptam egy olyan termékhez, amihez nem is jó :D Mindegy, most már ilyenünk is van...

(#112241) Smith Ügynök válasza JDMKid (#112234) üzenetére


Smith Ügynök
tag

Ja azért annyit még elfelejtettem, hogy nyilván itt most a legjobb lehetőségekről beszélünk, ha ez a fajta van, akkor azt használd. Talán az, hogy használd, az fontosabb, mint az hogy mit :D Lényeg, hogy minden nap 2x, legalább 2-3 percig mosd vele. Persze ennél többször lehet, ha úgy érzed jobbnak.

(#112242) Masooo


Masooo
aktív tag

na kivi leszek beg v mad mikor szól hogy off :D

pedig jó téma, sok dolgot megtudtunk, nomeg árnyaltan köze van a topik témához is, mert legalább tudni mit vegyünk és mit ne ha fogakról van szó.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#112243) Toms_ válasza HXY (#111799) üzenetére


Toms_
csendes tag

Sajnos már elfogyott :O

Esetleg valamilyen hasonló árértékű, könnyen használható okostelefont nagyszülőnek ha valaki tudna a GB-n, köszönöm.

(#112244) JDMKid válasza Smith Ügynök (#112241) üzenetére


JDMKid
tag

A használattal nincs gond, köszi az infót. :R

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#112245) Ghard


Ghard
őstag

Ti kaptatok megnyugtató emailt gearbesttől?
Semmi infó nincs benne, hogy melyik rendelésről van szó, gondolom köremail. Sok a refund mostanság? :DDD

(#112246) farkas-j


farkas-j
őstag

Az elektromos fogkefével kapcsolatban jelezném, hogy néha a Lidl-ben lehet kapni "saját márkásban" olyan forgófejes fogkefét mint az OralB forgófejes, csak harmad áron. Ránézésre még a fej is kompatibilisnek tűnik. 8db tartalék fej 990Ft volt, így vettem 3 csomaggal. Kb 1,5 éve nyúzom (csak én mert a párom nem szereti az elektromosat) és a negyedik fejet koptatom. Én használat után ezüstkolloiddal fertőtlenítem a fejet.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#112247) davenport válasza farkas-j (#112246) üzenetére


davenport
aktív tag

A fej kompatibilis, és jóval olcsóbb is, de úgy 3-4 hét után nekünk eddig mindegyik eltört. Igaz a többi utángyártottnál még ez is jobb egy fokkal.

No money, no honey.

(#112248) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Üdv!
Plasztik kártyák tárolására keresnék valamilyen normálisabb bőr tárolót. Eddig ezt találtam: [link].
Tudtok esetleg ajánalni olyat, ami tapasztalatból jó? :)

(#112249) anadroid válasza _ATi_1 (#112248) üzenetére


anadroid
senior tag

Ez nem bőr. PU Leather. PU=poliuretán.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112250) tick


tick
aktív tag

Megérkezett a BlitzWolf ES2. Egy AKG N20-hoz képest is előrelépésnek érzem elektronikus zenét hallgatva. Le a kalappal. 4317 HUF volt.

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.