Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124301) erahurka válasza F-ECT$ (#124290) üzenetére


erahurka
félisten

Én se tudtam még eldönteni. Szerintem csak egy év lesz. Illetve 320 nap vagy mennyit tudok konvertálni most. Nálam az a kérdés hogy extra vagy premium :DDD

(#124302) opr válasza RangerFox (#124300) üzenetére


opr
veterán

Haptik az jogos, teljesen el is felejtettem. Biztos vagyok benne, hogy az ad az elmenyhez, ezt elismerem. Amugy igen, maradekban ugy latom egyetertunk... Meg mostmar ebben is, na. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#124303) Gaben360 válasza opr (#124302) üzenetére


Gaben360
senior tag

No meg a magyar felirat ugye...én amiatt fogom a ps5 verziót beszerezni, ha olcsóbb lesz.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#124304) erahurka


erahurka
félisten

GT7 karrier módja mennyire lett gagyi? Gondolok arra, hogy mennyire hasonlít a GT Sport offline ligáihoz. Hiába mondjuk egy 5 versenyes bajnokság, nincs pontszámolás, minden versenyen mehetsz másik autóval, az ellenfeleket össze-vissza osztja. Ez így atom gagyi. :R

[ Szerkesztve ]

(#124305) opr válasza Gaben360 (#124303) üzenetére


opr
veterán

A régiben nincs? Megmondom őszintén, fingom nincs, szerintem életemben nem játszottam magyar felirattal. :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#124306) Pferi válasza opr (#124305) üzenetére


Pferi
senior tag

Csak a felújított PS5 verzióban van magyar felirat.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#124307) undercover válasza oriic (#124299) üzenetére


undercover
senior tag

Most velem van baj, de valahogy nem adta ez az új NFS előzetes.

A youtube rontja le a minőséget vagy a grafika tényleg nem olyan nagy szám? Pl. Forzához képest. Éjszaka még csak csak, de nappal nem adja.

Valamint nem szólt igazán jó zene sem a verseny alatt.

Meg nem tudom a story mód mennyire lesz érdekes és motiváló.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#124308) F-ECT$ válasza undercover (#124307) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól függ, hogy a korábbiak tetszettek-e. Nekem pl már 15 éve nem adja az nfs kb.

Dive ever, work never.

(#124309) Sliderxy válasza F-ECT$ (#124290) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ezen agyalok én is néhány napja. 1 évet már behúztam, de ki tudja milyen árak lesznek jövőre. Lehet, hogy nem érdemes várni vele.

(#124310) Deck válasza undercover (#124307) üzenetére


Deck
titán

Az U2, Carbon, MW óta semmi érdemleges NFS játék nincs és úgy néz ki nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#124311) Lackooo84 válasza erahurka (#124304) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van benne karrier mód? Jó tudni... ;]

The Truth is out there...

(#124312) cross56 válasza Kendek (#124293) üzenetére


cross56
senior tag

Renden akkor típusszámból megpróbálom belőni őket.
köszönöm :R

(#124313) cross56 válasza undercover (#124307) üzenetére


cross56
senior tag

A grafika szépnek tűnik, bár azért nem egy forza szint.
Viszont ez a videó engem sem győzött meg. Én nem tudom ki a marketinges ezeknél, de ilyen unalmas semmilyen videót minek adnak ki?
Össze-vissza bevágott jelenetek, az autó hangját alig hallani, semmi jó zene. Nem értem.
A legelső trailer pazar volt, de amiket utána kis mini clipeket kiadtak, ultra gagyik.
Így továbbra is egy heat 2-nek néz ki + ezekkel a rajzfilmes effektekkel megspékelve.

[ Szerkesztve ]

(#124314) S e t h


S e t h
nagyúr

Döbbenet milyen frankó kis buildeket lehet összerakni a Ragnarökben. Annyi kiegészítőnk van már, hogy szinte puzzle módjára lehet rakosgatni, ami nehéz szinten is akár op Kratost eredményezhet.

Szinkronnal kapcsolatos, név nélküli élmény, spoiler?

Tegnap találkoztam egy karakterrel, aki nagyon ismerős volt, mondhatni egy az egyben hasonlított egy általam preferált sorozat egyik karakterére.
Nosza, beírtam imdb, karaktert megnéz és lám-lám, hangját adta a játékhoz.
HANGJÁT? Nem csessz fel, a vonásait is, nekem a hangja fel sem tűnt először.
Kellemes meglepetés volt és nem kis adalék a játék egyéb más kvalitásai mellett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124316) ImACeltic válasza S e t h (#124314) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ma platináztam 59 óra után és a végére én is elég OP lettem még ne adj kegyelmet nehézségen is. Boss-okon kívül meg sem izzadok. De Gná is könnyen, 3 próbából lement. A Berzerker Királyhoz kellett fél óra és 7-8 próba. De a top szopás nekem Alfheimben volt a 3 Berzerker ellen. Kb 2 órába került.

A szinkron meg a színészi játék amúgy elit szint, Naughty Dog játékok mellett van.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#124317) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes néhány hete még arról volt szó mennyire túlértékelt fos a God of War és a folytatás is csak egy dlc, bezzeg az atyaúristene RDR2 az minden díjat megérdemelne 2579-ig az összes évben. Most meg mindenki a Ragnarökre rángatja, nem értem, mi történt? :F

(#124318) .LnB válasza erahurka (#124317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az RDR2-ről csak én gondolom ezt. Úgyhogy nem kell ráerőltetni ezt a topikra, általánosságban. A Ragnarok meg most jelent meg, friss élmény sokaknak.

De jó lenne ha nem kötözködnél, és hagyjál minket/mindenkit békén!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124319) S e t h válasza erahurka (#124317) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én csodálkozom, hogy téged nem vágtak még ki innen ezzel a gyerekes, trollkodó stílussal.

A hozzászólásod provokatív, szerintem kérd a törlését, mert csak flamehez vezet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124320) BigBlue69 válasza ImACeltic (#124316) üzenetére


BigBlue69
őstag

Vigasztal H azzal a 3as berzerker csapattal nem csak én xoptam :DDD

Nekem Thor mélysége tetszett igazán

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#124321) erahurka válasza S e t h (#124319) üzenetére


erahurka
félisten

Én csak feltettem egy kérdést mert nem értem mi történt. Már szabályos gyűlölet kampány ment itt a gow ellen megjelenés előtt, aztán amint kézhez kaptátok day 1 a gyűlölet tárgyat ámuldoztok hogy milyen jó. :F

(#124322) S e t h válasza erahurka (#124321) üzenetére


S e t h
nagyúr

Semmi gyűlölet nem volt.
Véleményt formáltunk pro és kontra, valamint összevetést is végeztünk más játékokkal kapcsolatban, te rohantál ki a RDR2 ellen, pedig csak arról beszéltünk, hogy miért azt láttuk páran év játékának.

Az idei év ínséges, a februárt leszámítva én is jobbára backlogoltam, érthető a Ragnarok iránti nagyobb rajongás.

Ha egyszerre jött volna ki egy a RDR2-vel, vagy Last of ussal, akkor nálam harmadik helyre szorulna, de ez egyéni preferencia, amiben benne van a személyiségem, ízlésvilágom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124323) marinea2 válasza erahurka (#124321) üzenetére


marinea2
addikt

Gyulolet azert "kicsit" eros kifejezes.. :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#124324) Szabi®


Szabi®
addikt

Decemberben jön hozzá a kazán/olajkályha/sparhelt dlc is . . .

(#124325) Lord_Sordi válasza Mizol29 (#124287) üzenetére


Lord_Sordi
csendes tag

Én is így voltam vele. 3.500 Ft bőven megért. Majd pótlom a Part 1 -t valamikor és utána játszom ezzel.

PSN: Sordi91

(#124326) fausto válasza Frod (#124276) üzenetére


fausto
addikt

Még tart az akció és újra rendelhető online is, ha még érdekel.

(#124327) erahurka


erahurka
félisten

Na rájöttem közben, PS4-ről fogok előfizetést hosszabbítani mert a webes felület folyton átteszi magát magyarra (pedig UK profillal vagyok belépve, tiszta idiotizmus) és nem akarom hogy emiatt valamit bebugoljon.

(#124328) fausto válasza erahurka (#124327) üzenetére


fausto
addikt

A magyar oldalra rak, de ha be vagy jelentkezve, már az angol csomagokat hozza be.
Ettől függetlenül ott veszed, ahogy tudod/akarod, de nem fog a weben sem bugos lenni.

(#124329) erahurka válasza fausto (#124328) üzenetére


erahurka
félisten

Ha belépek store-ra, át kell írnom böngészőben az en-hu-t en-gb-re hogy brit legyen. Aztán átkattintok a PS Plus aloldalra, ami visszatesz magyarra, és azt megint át kell írnom. Attól félek hogy vásárlás közben megint visszatesz magyarra és valami gebasz lesz.

Konzolról nem megbízható?

(#124330) Sliderxy válasza Steady74 (#124257) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nagyon jó ajánlat volt ez a HyperX Cloud Core - Wireless, kár hogy lecsúsztam róla.
Én a SteelSeries Arctis 7P+ nézegetem egy ideje. Egyrészt az ára miatt nem vettem eddig, ami egyelőre csak emelkedő tendenciát mutat, másrészt a 700 gramm a HyperX Cloud Core 283 grammjával szemben elég súlyosnak tűnik. Nekem volt már nehezebb fülesem és kényelmetlennek éreztem.
emagnál tegnap még volt ebből 24-ért, mára már ott is 46.
Talán pénteken lesz még rá akció.

(#124331) RangerFox válasza erahurka (#124329) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Belépés után nem írja át magyarra.

(#124332) Lackooo84 válasza Sliderxy (#124330) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem csúsztál le, megnézed hol van készlet, fogod magad és besétálsz érte. :)

The Truth is out there...

(#124333) erahurka válasza RangerFox (#124331) üzenetére


erahurka
félisten

En-gb verzió van könyvjelzőnek elmentve, ha rányomok a bejelentkezésre átdob magyarra. :F

(#124334) Sliderxy válasza Lackooo84 (#124332) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Hát hogy én erre miért nem gondoltam? :) (vicc volt)
Azok az üzletek ahol kapható még, túl messze vannak.

(#124335) RangerFox válasza erahurka (#124333) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De miután már bejelentkeztél az UK accountba, már nem fog visszadobni magyarra, utána bárhova kattintasz, ugyanúgy en-gb marad. Most próbáltam ki a biztonság kedvéért. Egyébként bárhonnan megveheted a PS+-t, nem számít igazából.

(#124336) Bogyi007 válasza erahurka (#124333) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hiába látszik magyarnak, angol régiós lesz az.

Ezt például cimbora jövő novemberig érvényes PS Plus Essential előfizetésénél dobja fel ha most váltanánk Extrára.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#124337) erahurka válasza Bogyi007 (#124336) üzenetére


erahurka
félisten

Valóban, eddig nem is figyeltem mert amint megláttam hogy magyar, mindig átírtam a címben. Te így hosszabbítottál és nem volt gond?

(#124338) Mezcal válasza erahurka (#124304) üzenetére


Mezcal
addikt

GT7 karrier módja mennyire lett gagyi?

Semennyire, mivel nincs olyan :DDD Café van, az meg jó :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#124339) Bogyi007 válasza erahurka (#124337) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem nyomtam még rá, de sanszos hogy megteszem, mert így egy évig a Ps4 konzolon hozzáférnénk a Strayhez és a Miles Moraleshez is, azok pedig önmagában majdnem az upgrade összegét elérik külön-külön.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#124340) erahurka válasza Bogyi007 (#124339) üzenetére


erahurka
félisten

Tavaly 6000 forint volt a Miles Morales PS4-re az Alzán.

(#124341) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap megnéztem a Ps Plus prémium kínálatát és majdnem elcsábultam :D Egészen sok jó ps3 cím benne van, elgondolkodtam hogy lecserélhetném a ps3-am egy ps4-re a hálóban és streamelve mehetne a ps3 címek egy része, meg a ps5-öt is tudnám a ps4-re streamelni. A gond itt van, hogy csak a ps3 játékok egy része. Mert ugyan elég sok jó cím benne van, de rengeteg nincs, ami ps3 ex cím és érdekel is. Plusz azért árban nem kevés a felára a prémiumnak még így akciósan sem és a streamelés minőségétől is tartok kissé. Úgyhogy marad az öreg ps3 :))Azt sajnálom amúgy, hogy csak előfizetés mellé van lehetőség ps3 játékokat venni és streamelni, olyan opció nincs hogy megveszek 1-1 címet és streamelve játszom.

Btw tegnap láttam egy szép ps4 slimet némi cuccal, amit kiárulva a gép megmaradt volna 40-ért, az úgy csábító volt.

(#124342) Sliderxy válasza tboy93 (#124341) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Este dobott fel nekem egy üzenetet, hogy nézzem meg mennyi plusz játékkal bővült a kínálat. Megnyitva én ugyanazokat láttam mint 2 napja, de ettől függetlenül azért bővítgetik időnként. Végül én is meghosszabbítottam 1 évvel a prémiumot, mert most bele kerültek olyanok amiket anno PS2-nél kihagytam, meg jópár PS3 cím is van benne amit majd illene pótolni.

(#124343) Norbii87


Norbii87
csendes tag

PS5-ön és PS4-en is használt felhasználói fiókkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. A téma összefoglalókat átolvastam, de nem igazán állt össze a fejemben hogy mit lehet és hogyan. Tehát a szóban forgó fiók (amin van plus előfizetés és vásárolt játékok) a PS5-ön egyedüli fiókként aktív, a Ps4-en pedig elsődlegesen van beállítva, mellette egy másik fiók amin a tényleges játék történik. Így mindenkinek működik minden. Most hamarosan viszont lesz még egy PS4 a /tágabb/ családi kört illetően. Van arra valami mód, hogy majd azon is lehessen a plus-szos és egyéb vásárolt játékokkal játszani? (ezen az online játék nem lenne fontos amúgy) Anélkül persze, hogy a másik 2 gépen bármiféle korlátozás lenne. Ha igen, melyik gépen hogy legyen a fiók aktív? Fenyeget e ebben az esetben bannolás? (mert annak a kockázatát természetesen nem vállalnám). Vagy a PS5 mellett csak az egyik PS4-en működhet ez a megosztás? Köszi szépen előre is a segítséget!

(#124344) tboy93 válasza Norbii87 (#124343) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem csak 1db ps5 és 1db ps4 konzollal fog menni. Bannolás amúgy nem fenyeget emiatt.

(#124345) Frod válasza fausto (#124326) üzenetére


Frod
addikt

Érdekelne, de feladom, mert megint nem elérhető online...
Már a keresőjük sem adta ki semmilyen szinten, a korábbi linket nyitottam meg innen a topicból, ott azt írja a Corvinban a bemutató darab van össz-vissz (már ha lehet hinni a készletinfójuknak), és ahogy nézem más üzletük nincs is a belvárosban -.-

ui: egyébként tegnap láttam HA-n, valaki megvette gyorsba 22-ért, és repült is fel 35-ért eladósorba...

Do you see the white shadow?

(#124346) Octi válasza Sliderxy (#124330) üzenetére


Octi
aktív tag

A Steelseries oldalán a fehér 7p+ most 120 juró, 3-4 nap alatt nálad van. Szerintem elég korrekt ár.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#124347) fausto válasza tboy93 (#124341) üzenetére


fausto
addikt

Én a 25%-os akció miatt erősen gondolkoztam a Premium-on, de elég sovány a retro kínálat. Pedig lenne miből válogatni... Az a vicc, hogy a kínálat nagy része nem is PS3, PS2, PS1 vagy PSP cím, hanem PS4-re kiadott remaster.
Helyette inkább leporoltam a PS3-mamat, a kedvenc játékaim megvannak lemezesen, a retro miatt meg olyat tettem vele, amiről nem beszélhetünk itt :)
De ha ilyen lesz a premium katalógus, az elég meh...

(#124348) Sliderxy válasza Octi (#124346) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nekem már úton van a HyperX Lackooo84 jóvoltából! :D

(#124349) erahurka válasza fausto (#124347) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy vagyok vele hogy 316 napra tudom upgrade-elni az Essential csomagom, akkor már megnézem a Premium pakkot. De javarészt Extrás cuccok fognak pörögni. Meg a Forbidden West amit holnap veszek ha minden jól megy.

Illetve azt is vedd figyelembe, hogy a remastered játékokat néhány kivétellel a Premium csomagba tették, pedig azok is PS4-re jelentek meg...

[ Szerkesztve ]

(#124350) Kendek válasza Norbii87 (#124343) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyszerre csak egy PS4-et lehet adott account-ra beaktiválni elsődlegesként, és csak ott osztódnak a letöltött játékai. Mellette egy PS5-ön is aktiválni lehet a megosztást.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.