Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133001) Maxell014 válasza Kendek (#133000) üzenetére


Maxell014
senior tag

Igen, ez megvolt, de ennek ellenére nem jó. nem reagál semmit csak alap zúgása lesz ha maxra tolom a jelszintet.

(#133002) Maxtreme válasza F-ECT$ (#132976) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ezzel? Hogy megírták kb :D

(#133003) itldj válasza Lackooo84 (#132985) üzenetére


itldj
aktív tag

(#133004) bordi10


bordi10
senior tag

Pls help Skacok és nem nevetni :DDD
Horizon2-t kezdtem el. Teljesen az eleje, első "pálya". Mászkálok Aloy-al meg ezzel a Varl sráccal.
Mi az Isten nyila csipog a környezetemben? Olyan mintha leriasztóznám az autóm, néha elhalkul, néha hangosabb, néha csönd van.
Honnap jön, mi adja ki ezt a pittyegő hangot?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#133005) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Hello!

Valahol megtudom nézni, hogy egy adott játéknak mennyi volt a legalacsonyabb ára?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#133006) fausto válasza ƵøŁĭ (#133005) üzenetére


fausto
addikt

Digitális árakat a psprices.com oldalon tudod csekkolni

(#133007) chris0000 válasza bordi10 (#133004) üzenetére


chris0000
őstag

hi. én is most kezdtem el pont, h bekerült catalogba... én nem tapasztaltam... nézz már bele a beállításokba, mert ott van ezer apró szar, én is ott kezdtem, mert teljesen testre kell szabni, érdemes... :) ott van egy olyan opció, h zajok szűrése/kikapcsolása. hátha segít... üdv.

(#133008) KaitouP válasza opr (#132994) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Azt a Beat Sabert az 1000 éves létezése óta már a VR1-re is ki kellett volna adni tbh.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#133009) icemad válasza KaitouP (#133008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kiadták már.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#133010) KaitouP válasza icemad (#133009) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Akkó jóvan akkó, félreértettem. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#133011) d@vee válasza KKaresz45 (#132958) üzenetére


d@vee
őstag

Miért, mi ez az ez ez meg ez? Én azt is full gagyinak látom. Plusz idegesít hogy találatonként még akad is egyet szándékosan.
Számomra ettől sokkal szebbnek hat a majd 4 éves MK11.

Érdekes a Suicide Squad gameplay, valahogy nem jön át a cucc. A többi antihős még so-so, de Harley Quinn nem illik oda, túl hétköznapi szerintem. Persze lehet ettől függetlenül, hogy jó játék lesz. A Gotham Knights buktája óta várok valami Batman folytatás szerűre, de úgynézki ez sem fogja megadni :(

[ Szerkesztve ]

Ja

(#133012) hadam98 válasza RangerFox (#132921) üzenetére


hadam98
senior tag

Ha már a Gotham Knights nem lett olyan jó így gondoltam ebből lesz valami. Azért a Rocksteady nagyon is tudott a témában játékot csinálni, a Batman részeket is imádtam. Minden bizalmam ami feléjük fel épült itt vége lett. Annyira Live Service amennyire csak lehet. Köze nincs az előző játékaikhoz. Ha már ilyen irányba mennek el mert gondolom kell a pénz akkor ütne meg egy színvonalat. Meg amúgy mi ez a grafika? Mondjátok, hogy a legalacsonyabban volt :(
Mindenki szidja és csak remélem, hogy senki nem fogja még előrendelni se. Volt valami csapat átszervezés mint a DICE-nál? Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#133013) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Jött pár DICE trófea. God of War Ragnarök 12 jelölést is kapott, és végül 7 -et megnyert.

+ a Gran Turismo 7 is bezsebelt egy díjat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#133014) F-ECT$


F-ECT$
titán

Aloy haja össze vissza leng akkor is ha nem mozog. Ezt hogy a francba sikerült ilyen szarul megoldani?!

Dive ever, work never.

(#133015) Mrdevil válasza F-ECT$ (#133014) üzenetére


Mrdevil
addikt

Fúj a szél. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#133016) vonSux válasza F-ECT$ (#133014) üzenetére


vonSux
őstag

Szél.
(Szerk: Mrdevil ua. a hülyeség ugrott be ;] )

[ Szerkesztve ]

(#133017) Revolit válasza F-ECT$ (#133014) üzenetére


Revolit
senior tag

Rohadt idegesítő, átvezető videóban állandóan arra téved a figyelmem, annyira szürreális

(#133018) kapicsabi


kapicsabi
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy Logitech G923-as kormányt és nem akar működni a ps5-el (Ps-hez való). A Ps3-nál úgy volt, hogy mikor bekapcsoltam a gépet, akkor a kormány bekalibrálta magát rögtön, elfordult koppanásig jobbra, majd balra és beállt középre és lehetett érezni, hogy van ellenállása, nehéz volt tekerni már ilyenkor is. A PS5-nél semmi ilyet nem csinál a kormány, bekapcsolom a gépet és semmi. Elindítottam az F1 22-t, ott meg is jelenik a kormány a vezérlők között. Mikor elindítok egy futamot, a pedál működik, tudok gázt adni és fékezni, viszont irányítani nem lehet a kocsit a kormánnyal és ugyan olyan könnyű tekerni, mint mikor ki van kapcsolva a ps. A gombok a kormányon működnek, azokkal tudok lépkedni mind a játék, mind a ps menüjében.

Van valakinek esteleg ötlete, hogy mi lehet a probléma?
Próbáltam mind az első, mind a hátsó USB-be dugni a kormányt, de semmi változás.

Előre is köszi a segítséget! :)

(#133019) razor1010


razor1010
tag

Sziasztok!

Most kezdtem neki a Guardians of the Galaxynak, próbáltam beállítani normálisan a kontrollert de mintha nem lenne arra lehetőség hogy állítsam a turning dampening time-ot. Nem az érzékenységre gondolok, azt megtaláltam, hanem ki szeretném kapcsolni, vagy csökkenteni a csillapítást, tehát ha fordulni szeretnék akkor azonnal reagáljon.. Remélem valamennyire érthetően írtam :D
Most kb olyan a játék hogy csak akkor fordul ha teljesen eltolom a sticket de akkor nagyon...

(#133020) KKaresz45 válasza d@vee (#133011) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Ha ennyire senki nem érti hogy miről beszélek akkor le kell vonnom a következtetést hogy én vagyok a helikopter. :D

Én az animáció minőségét hasonlítottam össze. A Suicide Squadnál elhangzik, hogy Harley Quinn baromira akrobatikus, ezek után fordul egyet a levegőben majd kb. 3-4 másodpercig szál egyenesen zuhan lefelé Newton törvénye szerint.

A SF6-ban senki nem bizonygatja hogy bárki bármennyire akrobatikus, csak lenyomnak néhány olyan fantáziadús mozdulatsort amitől Harley Quinn köpni-nyelni nem tudna.

Igen, más az art style a kettőben, és mind a kettő gagyi a maga módján, tudom azt is hogy más stílusú játékokról van szó. Észrevettem én is hogy a youtube akad, intézkedtem is hogy haladéktalanul mondjon le a vezetőjük. :DDD

Ezzel együtt nekem ez megütötte a szememet, én nem így szerkesztettem volna, de ha másnak nem rontotta a State of Play élményét annak temészetesen csak örülök. :R

(#133021) Skynet258 válasza F-ECT$ (#133014) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát a hajszimuláció az valóban érdekes, de azért én most is beletoltam pár órát úgy, hogy már végigjátszottam. :K Nálam nagyon betalált ez a játék anno, várom hozzá a DLC-t is.

https://geekpulse.hu

(#133022) dan83 válasza kapicsabi (#133018) üzenetére


dan83
tag

Szia! Valszeg a tápegységgel van a baj, ha van lehetőséged próbáld meg egy másikkal.

(#133023) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok,
nálunk lehet majd kapni a Hogwarts Legacy-s DualSense-t?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#133024) RangerFox válasza bod101 (#133023) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs róla hír, hogy jönne EU-ba.

(#133025) razor1010


razor1010
tag

A Dark Pictures Anthology játékokat csak sorrendben érdemes játszani vagy lesz értelme a storynak, ha csak a little hope-ot szeretném kipróbálni?

(#133026) RangerFox válasza razor1010 (#133025) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Antológia, különálló sztorik.

(#133027) razor1010 válasza RangerFox (#133026) üzenetére


razor1010
tag

Köszönöm!

(#133028) TrishtanAG válasza RangerFox (#133026) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Az első rész idején még volt arról szó, hogy a részenkénti túlélők valami közös epizódban vesznek majd részt. Lett ebből eddig valami? Engem pont a Little Hope annyira kiidegelt, hogy nem követem azóta a sorozatot :D.

www.adventuregames.hu

(#133029) razor1010


razor1010
tag

Még egy kérdésem lenne :D
A ps plus catalogban az util dawn-nál két lehetőség közül lehet választani, mindkettőnek "Game" a neve, és ahogy látom ugyan az a verzió mindkettő. Másnak is így mutatja vagy csak nekem bugos?

(#133030) Woodslave válasza razor1010 (#133025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én kettővel játszottam köze nem volt egymáshoz. Legalábbis én nem fedeztem fel :D

Ja bocs nagyon pörög a topic :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#133031) Jorus


Jorus
nagyúr

Tegnap 261 órával befejezettnek tekintettem az AC Valhallát az összes DLC-vel együtt. Maradt még pár fehér, kék és sárga pötty a térképen, de a végére kicsit megfáradtam bele. :D

Úgyhogy este el is kezdtem a Dead Spacet, egy 5 órát játszottam vele, nagyon tetszik a hangulata. Az első pár percben hozzá lehet szokni az idejétmúlt grafikához, utána meg már visz a hangulat, kellemesen hasonlít a Doom3-ra bizonyos helyeken.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#133032) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Egy kis vicces RE Village PSVR2 klipp.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#133033) Kendek válasza CptAdamica (#133032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdekes, nálam a baba fixen volt a bal kezemben, és egyáltalán nem lehetett így mozgatni.

<-ƘƘ->

(#133034) Nirvatti válasza Kendek (#133033) üzenetére


Nirvatti
tag

A kép alján lévő felirat segít a megoldásban. :K

(#133035) chris0000


chris0000
őstag

hi. nektek is 3544ft-ra hozza ps storban a GTAV-öt ps+al? ha belelépek akkor meg az online jön be ennyiért.. thx. üdv.

(#133036) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Kicsit elvesztettem a fonalat... Lejárt a premium előfizetésem tegnap, nem szeretném megújítani, csak sima essentialban folytatnám tovább. Próbálta levonni kártyámról a 36 ezret, szerencsére sikertelenül, mert nincs rajta annyi :D 1 havi essentiallal folytatnám, de azt nem vonta le, mit állíthattam be rosszul? Miért írja még mindig, hogy 2024. februárig él az előfizu? A lakat ami tegnap rákerült a plusos játékokra az eltűnt, de storeban még mindig hozzaférek pl. a demókhoz, ami premium kiváltság ugye... :F [kép]

[ Szerkesztve ]

(#133037) RangerFox válasza rezy89 (#133036) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem vont le 2700-at és aztán azt upgrdaelte premiumra? A transaction historydat nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#133038) Yodafon válasza chris0000 (#133035) üzenetére


Yodafon
senior tag

igy van. Csak a GTA Online az akcios.

I'm gangsta!

(#133039) rezy89 válasza RangerFox (#133037) üzenetére


rezy89
tag

Semmi új tranzakciót nem jelez, utolsó egy premiumos játék amit kipróbáltam. Azt szeretném elkerülni ugye, hogy ha pénz kerül a számlámra, ne vonja már le még egy évre...

(#133040) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Csak megjött a PS vr2 szerdán, csak szólni nem sikerült és telefonon is hülyeséget mondott. Ma besetaltam és ott volt.
Szerintem jó nagy ugrás az egyhez képest. De még csak éppen beállításokig jutottam. A sisak kényelmesebb.

(#133041) RangerFox válasza rezy89 (#133039) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kapcsold ki az auto renewt

(#133042) polonic


polonic
félisten

GoW Ragnarök-nél még hiányzik egy trófea, a collector. Minden terület 100 %-ra van csinálva, azt gondoltam ezzel így meg is lesz minden. De mégsem.
Mi kellhet még ehhez?

(#133043) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Baszki kiszedték a metro exodus (ps5) -verzát?

Épp a héten szedtem le, és nézem PS+on lakat van rajta! Csak a ps4-es verzió érhető el!
Viszont ott írja free ps5 upgrade ! (Érdekes)
Ez magas.. a héten a játék elejét még el is indítottam és ment is. (Ps5-s)
Akkor most le kell szednem a ps4-es verziót , és free upradelni?
Vagy ez nem fog működni ha PS+os? (Gondolom)
Még a hét elején vagy mikor épp elkezdtem mondom jó lesz ez..
Akkor ez is kikerült? (PS+ex/prémiumból)

(#133044) Frod válasza Szoke1982 (#133043) üzenetére


Frod
addikt

Igen, kikerült, volt róla szó többször is korábban.

Do you see the white shadow?

(#133045) markknight


markknight
veterán

Valid? [link]

(#133046) Raysen623


Raysen623
addikt

Wild hearts-ról valakinek van valami véleménye?

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#133047) Wesder válasza markknight (#133045) üzenetére


Wesder
félisten

Még ha kamu is lenne, akkor is tudjuk hogy lesz PC-re, itt a kérdés csak az hogy mikor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#133048) proly01


proly01
őstag

Egy dead space remake VR..... az milyen kemény lenne.... :C
Szerintem RE village kanyarban sem lenne félelemben. :D

....Pr:)ly....

(#133049) icemad válasza proly01 (#133048) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy egy Alien Isolation. :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#133050) markknight válasza Wesder (#133047) üzenetére


markknight
veterán

Ok, de ennek mi köze ide? :DNyilván PC-n fejlesztenek MINDEN játékot, itt a bugos background volt a téma :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.