Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163001) Moby válasza markknight (#162998) üzenetére


Moby
addikt

Ezt nem írja, de a lényeg nem is a két nap: ilyen állapotban kiküldték a reviwereknek, és ki fogják kükdeni a vásárlóknak is. Nem sokat számít, hogy két napja, két hónapja, vagy két éve ilyen kutakodnak az ügyben. Teljesen nyilvánvaló, hogy mindig tudták, hogy ilyen. Az érthetetlen az, hogy mit hittek? Mire számítottak? Mit vártak?
A másik hogy bármit is gondoltak, végeredményben bejött, hiszen így is repültek rá a 10/10-ek. Hogy az is mennyire érthetetlen, abba ne is menjünk bele. IGN-nél a teszter át kellett üljön pc-re, mert rosszul lett a frémrátától, de azért dobrtak rá egy 8/10-et. Mondjuk érthető: ha ők rosszul voltak tőle, legyen rosszul más is! :DDD

(#163002) Atesz40 válasza Moby (#162996) üzenetére


Atesz40
kezdő

Továbbra is fenntartom.Ez a játék egy összetákolt kînai szar.
Remélem a piac megbünteti.
A minőség a játékokból már régen kiveszett..
Azért egy kaján vigyor elhagyta az arcomat mikor olvastam H pcn a 4090 kînlódik vele. ;]

Amit a 163001 hszben îrsz pont erröl îrtam jópár napja...
A vevő folyamatos hülyének megtévesztése zajlik folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#163003) Rigormortiis válasza Atesz40 (#163002) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem kínai, hanem japán...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#163004) Moby válasza Atesz40 (#163002) üzenetére


Moby
addikt

Japán. Akik épp feltörlik a padlót mindenkivel. De két nap, és jön a másik(sokadik) japán gigacsoda: a Ronin. Na majd az megmutatja a kutyafittyet! :D

/van még két napja mindegyiknek, hogy ringó csöcsöket csempésszen bele. Ha más nem is, az majd eladja ;]

(#163005) Moby válasza Atesz40 (#163002) üzenetére


Moby
addikt

Itt azért nehéz lesz. Mármint sonynál oké, maximum majd landolnak a lemezek a hardveraprón, de más lehetőség nincs. Viszont steamen olyan refundcunami lesz ebből, hogy már előre röhögök a kiosztott pontszámokon. Jön a következő 10/10 meta, 2/10 userscoreos izé.

(#163006) Rigormortiis válasza Moby (#163001) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jajj rosszul lett a tesztelő a framerate-től. Na ne már :D Akkor hogyan tesztelt eddig ps1-ps4 játékokat...

De valóban, a piac majd eldönti, mennyire fontos manapság a framerate.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#163007) Moby válasza Rigormortiis (#163006) üzenetére


Moby
addikt

Nem én írtam. Ő. Egyébként van ilyen. Bizonyos framrate/FOV/akármi kihúzza az emberből a motion sicknesst. Nálam is vannak ilyen címek.

(#163008) Wesder válasza Rigormortiis (#163006) üzenetére


Wesder
félisten

Framerate miatt mèg nem bukott meg játék, most se fog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163009) zozika84 válasza Moby (#162996) üzenetére


zozika84
őstag

Most erre mit írjon az ember....nekünk már bármit el lehet adni...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#163010) Atesz40 válasza Moby (#163004) üzenetére


Atesz40
kezdő

Nem is értem.
Egy rajzolt karakter ki tud váltani bármilyen vonzalmat egy férfiból?
Nekem furcsa ez....

Rise of the Ronin.
Kivàncsian várom.De mîg nem látok teszteli,gameplayt nem veszem meg.
A kiadók már régen eljárszották a bizalmunkat.Látatlanban elörendelni bármit is?!Nem méltók rá a kiadók.

(#163011) Xaels válasza Rigormortiis (#163006) üzenetére


Xaels
félisten

Én a Bloodborne-tól vagyok ki így fél óra után pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163012) Rigormortiis válasza Atesz40 (#163010) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk ez a Ronin már a hivatalos traileren is ronda, mint a lóharapás. Elképzelni nem tudom, hogy ez jobban fog kinézni megjelenésig.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#163013) Atesz40 válasza Rigormortiis (#163012) üzenetére


Atesz40
kezdő

A játék menete elviheti a hátán.
Ha élvezhető lesz a harcrendszer olyanoknak is akik csak akció dús játékra vâgynak akkor akár jól is elsülhet .
Ennek a játéknak egyik hátránya H van egy Ghost of Thusima a piacon.
Grafikát meglátjuk.Holnap már lesznek streamek.

(#163014) S e t h válasza Rigormortiis (#163012) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én próbálom elképzelni azt a meetinget, ahol mindenki tapsol, amikor meglátja a lovaglás animot.

Ehhez mekkora radioaktív sugárzás kell?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#163015) Moby válasza Wesder (#163008) üzenetére


Moby
addikt

Gotham Knights? :)

(#163016) Wesder válasza Moby (#163015) üzenetére


Wesder
félisten

Mièrt, az jó volt? Nem hiszem hogy a 30fps miatt nem vettèk meg a tömegek. Volt annak nagyobb gondja is, mint a 30fps.

Szerk.

Itt a DD2. Lehet hogy szarul fut, de amiket láttam belőle mèg így is birizgálják a "vedd meg" gombomat. Egyelőre kitartok.

Lènyeg hogy a jó játékot 25fps-sel is megveszik az emberek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163017) Moby válasza Wesder (#163016) üzenetére


Moby
addikt

Annyira nem volt szar, amekkora viszhangja volt a technikai problémáknak. Amit egyébként nagyrészt ki is köszörültek azóta, csak már senkit nem érdekelt. De ezen a vonalon maradva az Arkham Knight volt az egyik ilyen eklatáns példája, amikor egy kifejezetten jó játék bukik csúfosan a szar techno miatt. Ott nem konzolon, akkoriban minden úgy ment, de pc-n gigabukta lett.

[ Szerkesztve ]

(#163018) Elderath


Elderath
őstag

Roninnál kár fennakadni a ló animációkon stb. Gameplay még lehet jó, storytól meg semmit nem várok. Majd holnap meglesem a DF videót róla meg pár játékos véleményt

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#163019) TBT válasza Moby (#163017) üzenetére


TBT
addikt

Igen, de abban az Nvidia is szerencsétlenkedett. Legalább elintézték, hogy az Arkham Knight időlegesen konzol exkluzív legyen (valamikor csak az év végén érkezett a már jobb verzió PC-n). :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#163020) Moby válasza Wesder (#163016) üzenetére


Moby
addikt

>Lènyeg hogy a jó játékot 25fps-sel is megveszik az emberek.

Konzolon igen, pc-n nem. Néha már konzolon sem, amióta el lettek kapatva a népek Meg kíváncsi lennék meddig menne ez így konzolon, ha létezne a refund intézménye :D

(#163021) Atesz40 válasza Wesder (#163016) üzenetére


Atesz40
kezdő

Nem volt az egy rossz játék.
Több streamet néztem róla.
Nagyon tetszett.PS plusba mikor bekerült letöltöttem.De folyt ki a szemem a 30 fps től.
Tartom magam ahhoz a véleményemhez, hogy az elmúlt években a konzolos fogyasztói igények megváltoztak.
Egyre inkább igénylik a játékosok konzolon is a magas fps-t.

Természetesen elfogadom, hogy PS&PS4 ig elfogadható volt a 25&30 fps.
Aztán elkezdtek jönni a 60 fps el futó játékot.
És aki egyszer jàtszott 60fpsel,megszokja utàna màr bàntani fogja a szemét a 30 fps.

Ez kicsit olyan mint a szex.Mîg egész fiatal vagy azt mondod milyen klassz a hoki.De ha egyszer megkóstolod a női khmm-t utána már mindig arra fogsz vàgyni.Pedig elötte a hoki is milyen jó volt. :DDD ;]

(#163022) Wesder válasza Atesz40 (#163021) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan. RDR2-ből elment 20 millió megjelenèskor, pedig csak 30-cal ment, ès megy a mai napig konzolon.

GTA VI is tízmilliós tételben fog elmenni, pedig az is csak 30-cal fog szaladgálni.

Mondtam már hogy a 60fps csak a gcihangos fórumkisebbsèg nyígja, átlagbéláék meg többen vannak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163023) Moby válasza Wesder (#163022) üzenetére


Moby
addikt

Egy Dragon's Dogma 2 nem RDR2, se nem GTA. Oda vezet egy út, hogy majdnem bármi bocsánatos bűn legyen. És még ha végig is járta valaki, és már-már érinthetlen jedi, még onnan is porba lehet hullani. Lásd Cyberpunk.

(#163024) Atesz40 válasza Wesder (#163022) üzenetére


Atesz40
kezdő

Én meg merem kockáztatni, hogy a Gta6 sima ps5 ön is tudni fogja a 60 Fps -
Ahozz,hogy a Rockstar ebből is eladjon több tîz millió példányt ahhoz egy nagyon jól skálázódó grafikus motor kell.
Amit majd átültetnek pc-re.
És ha vissza emlékszel a gta5 is nagyon jól skálázódott pc-n.
A Rockstar nem hülye.tudja nagyon jól,hogy nem a 4070,4080 a népkártya.De még a 3070 sem.Nem.2-3 év múlva sem lesz.
Ha pc-n is komoly eladásokat akar ahhoz egy jól skálázódó grafikus motor kell.

A kérdés az a ps5 performance módba mennyi munkát akar bele tenni.Feltéve ha lesz benne.
És bár engem a GTA mindig is hidegen hagyott mégis azt mondom mint fogyasztó.
100dollár lesz az ára?
Legyen annyi.De ezért a pénzért maximálisan szolgáljon ki.

[ Szerkesztve ]

(#163025) S e t h válasza Wesder (#163022) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olyan játékokat hoztál példának, ahol még a kompromisszumos 20 fps is oké lenne, mert van vmi plusz a játékban ami feledteti a dadogást.

Viszont nem egy játékot meg csak a 60 fps ment meg attól nehogy elmenjenek mellette.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#163026) Wesder válasza Atesz40 (#163024) üzenetére


Wesder
félisten

Soha egyik 3D-s GTA nem futott 60fps-sel egyik konzolgeneráción sem mikor megjelent, na de majd pont most. Az ember általában felnő ès elfelejt hinni a csodákban.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163027) Wesder válasza S e t h (#163025) üzenetére


Wesder
félisten

Ezèrt mondtam hogy a jó játéknak nem kell 60fps.

Szerk.
Elden Ring sem fut stabil 60-nal, mégis elment belőle 20+ millió.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163028) negyven2 válasza Wesder (#163026) üzenetére


negyven2
veterán

Na-na-na! a GTA IV talán elérte a 60fps-t Xbox360-on... amikor valami kietlen helyen csak az eget nézted :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#163029) Moby válasza Wesder (#163026) üzenetére


Moby
addikt

Ahogy olyan sem volt még, hogy 12 évig ne jött volna új GTA. Lassan a múlt ilyen távlati mintavételezését el is lehet felejteni, mert az elmúlt 5 évben akkorát változott ez az iparág, hogy semmi sem vetíthető le a mára ami 5 évnél régebben történt. Nemhogy évtizedes távolságban. Senki és semmi nem ugyanaz már, mint az utolsó GTA-nál. Ebből nem következik, hogy lesz belőle 60fps, csak annyi, hogy ha nem lesz, annak nem sok köze lesz bármilyen múltbéli GTA-hoz.

(#163030) Atesz40 válasza Wesder (#163026) üzenetére


Atesz40
kezdő

Leîrom mégegyszer.
A fogyasztói igények megváltoztak.
Igény van a performance módra.
Az,hogy mekkora részben pontosan egyikünk sem tudja felmérni.
Amik viszont tények:
A GTA 5 grafikus motorja nagyon jól skálázódott.
Pc-n szinte bármin elfutott.
Ki lehet adni úgy a GTA 6 őt H értelmes sebességgel csak 4070 el fusson.de abból nem lesz pc-n több tîz milliós eladás.

És ha a hat is ennyire jól fog skálázódni miért is ne csinálnának performance módot ps-re?

A 60 fps mód erősen függvénye bele akarja e tenni a munkát a rockstar.

[ Szerkesztve ]

(#163031) Wesder válasza Atesz40 (#163030) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan jól skálázódott hogy a prevgen fèlgenes gèpein se futott 60-nal, pedig egy PS360 játékról beszélünk ès a a mostani genre is csak nagy sóhajtozások közepedte kiadták ki hogy meglegyen a 60.

Nekem mindegy, ha lesz 60 akkor örülünk, ha nem akkor meg megint koppanni fogsz. ¯\_(ツ)_/¯

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#163032) ProEvoFan válasza echterion (#162993) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor ketten vqgyunk betegek. Nekem is tetszett. :K

(#163033) Atesz40 válasza Wesder (#163031) üzenetére


Atesz40
kezdő

Mivel nem én vagyok a GTA célközönsége îgy elég nehéz lenne koppannom.
És mégegyszer mondom az a kiadó 30 fps el ad ki játékot nem velem tol ki.Az ö zsebéből esik ki 70-80 euró....
Én pedig játszok más játékot.
Szóval ezt a "ki koppan" dolgot szerintem gondold újra... ;)

Mondjuk tovább gondolva ha kb 300at kiad az ember fia egy ps5 pro ért és 100 dollárt egy GTA ért akkor forduljon már föld felé a hüvelyk újj ha az nem képes 60 fps el futni.

Én a PS5 árához is úgy állok.: Kerül amibe kerül.Megveszem.
De nekem is vannak elvárásaim.

[ Szerkesztve ]

(#163034) erahurka válasza negyven2 (#162985) üzenetére


erahurka
félisten

Teljesen reális hogy 4 emberből csak egy fehér a II. Világháborúban.

(#163035) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Rise of the Ronin live spoiler!! - - [élő ]
Lehet lenni női karakterrel? (ha jól látom lehet váltani két karakter közül.
(Mintha Wo long 2 lenne kb.)
Van : Performance, RT, meg a quality

(#163036) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Dragon's dogma 2 [How Long is Dragon's Dogma 2?] hát ez elég rövid ekkora térképhez képest!

(#163037) Hiei555 válasza Szoke1982 (#163035) üzenetére


Hiei555
tag

Belenéztem, amúgy itt nem annyira csúnya mint gondoltam :D

(#163038) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Chrono Odyssey - Official Trailer | State of Unreal 2024

MMO PC-re és konzolokra. 2020-ban volt bejelentés, megjelenési dátum még mindig nincs.

Live-Die-Respawn

(#163039) frankdelgado válasza Atesz40 (#163033) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha 3 kilóèrt a p5 pro vagy nevezzèk akàrhogy mèg mindíg a 30 fps el vergődik, akkor nyugodtan a f....ukra húzhatjàk felőlem.

(#163040) markknight válasza frankdelgado (#163039) üzenetére


markknight
veterán

Ha tudja, ha nem, én biztos, hogy ezt a generációt már a simával fogom zárni.

[ Szerkesztve ]

(#163041) nagyatt válasza Szoke1982 (#163035) üzenetére


nagyatt
tag

Hát ez a lovaglás valami botrány továbbra is. A távolban elmosódott tájkép szintén. Mintha valami mobil játék lenne. Nekem ez nem gyere be. :W

(#163042) Bazsi1987 válasza markknight (#163040) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ps4 prom volt de most én se fogok cserélni... kihuzom a simával :)

(#163043) spleenszuru válasza Szoke1982 (#163035) üzenetére


spleenszuru
őstag

Még az, hogy nő, de ez valami kreált valami?
Gondolom nem piros hajú, kék szemű nők gurulnak le arrafelé a gyárból. :DDD

Szerk.:
Nem tudom, ez fake-e, de ha nem, ajaj:
[link]

Amúgy, csessze meg nekem bejön a játékmenete ennek a cuccnak.

[ Szerkesztve ]

Malaka!

(#163044) polonic


polonic
félisten

Sikerült platinázni az avatart, nem volt egyáltalán nehéz. 75 órába telt.
Nekem tetszett a játék, várom a két kiegészítőjét.

(#163045) zozika84 válasza frankdelgado (#163039) üzenetére


zozika84
őstag

Márpedig ez lesz sajnos.
Remélem bukik egy szépet, és akkor elengedik végre ezt a félgenerációs szarakodást

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#163046) ViktorHUN válasza Hiei555 (#163037) üzenetére


ViktorHUN
csendes tag

Az előző gen.-es Ghost of tshushima,ezerszer különbül nézett ki,konkrétan gyönyörű volt még sima ps 4-en is.Akkor mi ez?Egy generációval feljebb ez? Nemtudom,hogy gondolták ezt roninék!Aztán telesírja a világot a játékipar,hogy nemveszik a játékot 30k-ért....és akkor 30k -ért ezek vannak,meg a dögunalom,meg az ezredik remaster, remake rerererere!

(#163047) ProEvoFan válasza zozika84 (#163045) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem neked címezve, ne vedd támadásnak.
Persze hogy ez lesz, mert ez egy konzol, nem PC. Emlékszem, mikor PS2ön a Gran Turismo 3at kőkemény 30 fpsel játszottam rongyosra, mert kurvára nem érdekelt a képkocka sebesség....
Most meg a konzolos topik tele van sírva ha valami 30 fps....venni kell PCt, és minden rendben lesz. Van ott már ex playstation exkluzív, gamepass, ingyenes epic játékok hegyekben állnak, első osztályú steam felület, szarásig akciós bundle csomagok....
Szóval, ez konzol, nem PC. Örökre az marad, ha tetszik, ha nem. Elfogadod vagy valtasz PCre. Más lehetőség nincs.
Talán a pro arra jó lesz, hogy gyengébb grafikával jön a 60fps kánaán, és akkor nem lesz telesírva a topik. Ámen.

(#163048) szasanyi válasza frankdelgado (#163039) üzenetére


szasanyi
félisten

Ártól független a dolog mert kizárt, hogy az képes lesz VRR range-en belül (ahol 48FPS a minimum érték) natív 4K-ra. Vagyis marad a 30FPS

(#163049) Sliderxy válasza polonic (#163044) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nem untad a végén a gyűjtögetést? Én a leszállítandó cuccok összevadászását már nagyon untam, ezen felül a játék nekem is nagyon tetszett, de egy ideig nem kívánom az ow-t.

(#163050) zozika84 válasza ProEvoFan (#163047) üzenetére


zozika84
őstag

Dehogy veszem annak.
Régen azért nem érdekelt senkit (engem sem) mert egyrészt nem nagyon ismertünk mást konzolos körökben, csak a 30-at, másrészt a kezunkre játszott az akkori kijelző technológia is (maszatolt, összemosott stb)
Manapság egy OLED tv esetében a szemed kiveri a 30 fps, annyira szaggatós, és egyre több embernek lesz ilyen kijelzője

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.