Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#164001) Wesder válasza oriic (#164000) üzenetére


Wesder
félisten

A règi arckèped jobb volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164002) zozika84 válasza oriic (#164000) üzenetére


zozika84
őstag

Abban a cuccban minden átlagon aluli...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#164003) heihachi


heihachi
addikt

Stellar Blade demo ravett, hogy olyat csinaljak amit ezer eve nem: tobbszor vegig toltam egy demot es elorendeltem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#164004) ProEvoFan válasza heihachi (#164003) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
Na végre, valaki dicséri is. :)
Amúgy nem rossz, de nekem nem elég vagány a csajszi. Szexi, de műanyag, túl steril. A gameplay, grafika oké. A zene nagyooooon idegesítő.
Pont annyira tetszik az összkép, hogy 10K környékén majd megveszem. Tehát kb 2 év múlva. :)

(#164005) oriic válasza zozika84 (#164002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A grafika nem zavar annyira bár tény, hogy olyan mintha előző generációs lenne. A harcok jó, a loot jó, a harc stílusok váltása jó ötlet, a parry nem nehéz. A skillek annyit nem adnak hozzá, van hogy 1-2 óra játék után jut eszembe elosztani a pontokat. :D A sztori elmegy semmi extra, az AI buta mint a föld... Kitakarított terület után még ott visítanak az NPC-k és futkároznak össze-vissza :DDD (de a legjobb amikor az ellenség megvárja hogy a társait leölöm és nem csinál semmit csak ül a kapuban)

Live-Die-Respawn

(#164006) Lacielvtárs válasza oriic (#164000) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, micsoda avatar :D :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#164007) ripla válasza Mizol29 (#163993) üzenetére


ripla
őstag

Így lesz. :)

(#164008) zozika84 válasza oriic (#164005) üzenetére


zozika84
őstag

Mestermű :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#164009) Bad Pritt válasza oriic (#164000) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Carter?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#164010) semetka válasza oriic (#164000) üzenetére


semetka
őstag

Ez az avatar a Constellation-ból az űrhajós?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#164011) oriic válasza Bad Pritt (#164009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reach, Haunted helmet :D

Live-Die-Respawn

(#164012) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondoltam megkérdezem itt is, hátha.... Tudtok ajánlani valami jó játékot, ami nagyon hasonlít a Crimsonland-hoz? Ezek lennének fontosak: Felülnézetes, agyatlan lövölde, rengeteg fegyver/perk/powerup, aránylag nyílt pálya, rengeteg vér és testrészek ;] , esetleg local co-op, ha van...
Tesla vs Lovecraft, Vampire Survivors és Brotato-t ismerem, azok nem annyira ilyenek. Régen még ps1-en voltak a Loaded és Reloaded játékok, azokhoz hasonló is jöhet.
Van tippetek?
(xbox, switch, pc cím is jöhet privátban, hogy ne legyen túl sok off. :D)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#164013) Bad Pritt válasza oriic (#164011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Majdnem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#164014) oriic válasza icemad (#164012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Helldivers első része? The Hong Kong Massacre? Alienation?

#164013 Bad Pritt
Reach az talált legalább :D

Live-Die-Respawn

(#164015) semetka válasza Bad Pritt (#164013) üzenetére


semetka
őstag

Én akkor nagyon távol voltam :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#164016) ripla


ripla
őstag

Kis elmélkedés következik, pörgesd át ha nem érdekel a panaszkodás. :)

Én amúgy azt érzem, hogy ez az ötös széria az eddigi leggyengébb játékfelhozatal terén. Eltelt majdnem 3 és fél év a konzol megjelenése óta, és egy kézen meg lehet számolni hány darab olyan játék érkezett, ami kifejezetten a PS5 széria miatt készült el, nem remake, nem remaster és nem multiplatform.
Én konkrétan kettőt tudok mondani, ez a Ratchet & Clank - Rift Apart, és a Horizon Forbidden West ami szerintem a mai napig a legszebb PS5 játék. Lehengerlően néz ki, nem akad, nem bugos, open world, hatalmas terek, iszonyúan hangulatos és látványos világ, a játék motorjával készült átvezető animációk egy hajszálnyira vannak a real-time render fogalmától, és mindez egy pillanatra sem röccen meg, gyakorlatilag tökéletes.
Ezek után egy Dragon's Dogma 2, ami ezt a szintet messze nem éri el, de szerintem még a 9 évvel ezelőtti agyonmoddolt Witcher 3 is szebben néz ki, erre mondják azt hogy ehhez már sajnos kevés a PS5 hardvere.... Valójában nem az, csak a kód optimalizációjának elmulasztása, mára egy általános jelenséggé vált szinte mindegyik kiadónál.

És ezen a ponton el is jutottunk oda, hogy meglátásaim szerint néhány éve a játékipar egy válság közepén toporog, és fogalma sincs hogy merre van az előre. Lásd, dollár százmilliós összegekbe kerülő játékok sorra buknak meg (Atlas Falling, Suicide Squad - Kill the Justice League, Immortals of Aveum, stb.), mindezt tetézik a katasztrofális állapotban lévő megjelenések, orbitális szarvashibák a játékokban, akadások, bugok teszik tönkre a játékosok idegeit.
Ha megnézünk egy Crysis 3-at mondjuk, 11 éves játék, és még mai szemmel is röhögve padlóra küldi bármelyik mostani FPS-t, és már egy mobiltelefonon is elfutna. Talán az új Doom játékok vannak vele egy szinten. 2013-ban konkrétan a Crysis 3 pörgette fel a videókártya eladásokat, hová tűntek az ehhez hasonló innovációk?
Mindezek mellett folyamatosan erőltetik ezt az átkozott "szolgáltatás-alapú" megoldásokat, amik nem játékok, csak egy persely, ami azért ad egy minimális tartalmat a bedobált pénzekért cserébe, csakhogy ne érezd úgy mintha átvertek volna.

Visszakanyarodva a PS topik témájához, őszintén nem értem hogy mi szükség van egy PS5 Pro verzióra, tényleg nem értem. Minek egy erősebb gép, hogyha nincs hozzá tartalom? Ez senkit nem zavar?

(#164017) icemad válasza oriic (#164014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezeket megnézem. Köszi. 👍

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#164018) markknight válasza ripla (#164016) üzenetére


markknight
veterán

Hogy-hogy nincs tartalom? Pont ez a baj, hogy van millió játék és a pénz megy szanaszét a világban.

(#164019) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ezt a Stellar Blade demot azzal cseszték el, hogy a játék elejéről ezt az élettelen fakó gagyi részt rakták be, mert ettől nekem is majdnem elment a kedvem. Viszont a végén az előzetesben látszik, hogy szerencsére a többi rész nem ilyen lesz, illetve a boss challenge, azért javított a dolgon, az már rendben volt.

Amúgy aki elő akarja rendelni, az várjon egy kicsit, mert szerintem ez is lesz áprilisi challenge a ps starson, hogy vedd meg és kapsz érte pontot. Az FF7 Rebirth 250 pontot adott pluszban a vásárlásért járon felül.

(#164020) Elderath válasza ripla (#164016) üzenetére


Elderath
őstag

"Minek egy erősebb gép, hogyha nincs hozzá tartalom? Ez senkit nem zavar?"

Van tartalom, ami már most is szarul néz ki és szarul fut. Egy erősebb gép ezen segít majd, még ha töketlenek a fejlesztők akkor is

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#164021) syler123 válasza Elderath (#164020) üzenetére


syler123
veterán

Az a baj, hogy a pro nem fog segíteni a gyenge procival. Nagyon gyenge upgrade lesz, pedig nálam első napos vétel lett volna, de ezzel a specifikációval, ami kiderült, nem nagyon tud érdekelni. Majd ha jobb grafikára vágyom inkább veszek PC-t.

(#164022) Elderath válasza syler123 (#164021) üzenetére


Elderath
őstag

A fos képminőség nem a proci miatt van. Az GPU és az okádék FSR alacsony felbontásról való felskálázás keveréke. Ezen rengeteget segíthet a pro

Milyen gyenge upgrade? Eleve a nyers GPU plusz erő és a PSSR kombó hatalmasat dobhat a képminőségen 60 fps mellett

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#164023) cyberkind válasza Elderath (#164022) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, a tükörkép nélküli Alan Wake-en ez segít majd sokat, bár, a PS7 jönne inkább a Pro helyett, és a 6-ot átugorva, gyenge minden. :(

Paranormal Cocktivity

(#164024) Elderath válasza cyberkind (#164023) üzenetére


Elderath
őstag

Most felhoztál egy játék példát a több ezerből. Hagyjuk már. Amúgy meg pont hogy ott lehetne nagy javulás, mert a sokkal jobb RT teljesítmény miatt lehetne RT reflection a játékban a pron. Mindenkinek szíve joga eldönteni neki megéri-e a jobb gép, de azt mondani, hogy nincs rá igény meg semmi értelme hatalmas baromság.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#164025) Wesder válasza cyberkind (#164023) üzenetére


Wesder
félisten

Az simán lehet szándékos is hogy a túloldalt torz a tükörkép. Beleillik a világba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164026) ripla válasza markknight (#164018) üzenetére


ripla
őstag

#164020Elderath

Csak magamat tudom ismételni, kérlek benneteket, próbáljátok meg értelmezni amit leírtam.

"Eltelt majdnem 3 és fél év a konzol megjelenése óta, és egy kézen meg lehet számolni hány darab olyan játék érkezett, ami kifejezetten a PS5 széria miatt készült el, nem remake, nem remaster és nem multiplatform."

Megpróbálom jobban körbeírni, hátha... arról beszélek, hogy olyan játék ami kifejezetten azért készül, hogy megmutassa mi az a maximum, amit ki lehet sajtolni a PS5 hardveréből, abból a fentebb említett 2 játékot tudtam csak mondani (Ratchet & Clank - Rift Apart, és a Horizon Forbidden West), mert nem nagyon van más. Még így 3 és fél év eltelte után sem.
Próbáljuk meg kihúzni erről a képzeletbeli listáról az olyan címeket, amik megjelennek más platformokra is, illetve remake vagy remaster címek. Akármilyen irányból próbálom ezt megközelíteni, rettentően vérszegény a felhozatal. Az általam elvárt kritériumok alapján, miszerint PS5-öt megizzasztó és elsősorban PS5-re fejlesztett játékokat szeretnék látni, a felhozatal a sor legvégén kullog, lemaradva, valahol a kanyar mögött.
Ezt a Stellar Blade-t se hozzuk már fel légyszi, ahhoz képest hogy PS5-re készült, egyszerűen kevés amit ad, ismét csak a kedvenc példám, Horizon F. D., hasonlítsuk már össze a kettőt, a Horizon ahogy kinéz, az úgy hozza ki a maximumot a gépből, mint ahogy a PS4-el tette a Last of Us 2. Na ilyen játékokat szeretnék látni egy jelenkori "állítólag" csúcskonzoltól.
Nem tudom ez kinek a sara, a fejlesztőké vagy a Sony fáradt bele az egészbe, de valami nagyon nem stimmel.
Jim Ryan hálistennek áprilisban lelép és otthagyja a Sonyt, remélhetőleg egy olyasvalaki jön utána aki érti is, hogy mit várnának el a játékosok egy célorientált hardvertől.

[ Szerkesztve ]

(#164027) belan válasza TBT (#163996) üzenetére


belan
addikt

Nekem Nier: Automata fílingem volt a játéktól , ilyen csinos formás női karakter egy játékba se volt még és melle meg popsija mikor megy vagy mászik a létrán hogy mozog úristen ;] :)) . Grafika is szép nem a legszebb de szép .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#164028) Elderath válasza ripla (#164026) üzenetére


Elderath
őstag

Segíteni fog a jobb hw a mostani és a későbbi játékok kinézetén (elsősorban itt az IQra gondolok) és teljesítményén? Igen. Nincs miről beszélni. Most kár itt azzal jönni hogy mi használja ki a PS5öt meg mi nem. Ezek a játékok vannak és ezek is szarul néznek ki meg/vagy szarul futnak. Jobb hw ezen segít, pont

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#164029) cyberkind válasza Elderath (#164024) üzenetére


cyberkind
félisten

Legyen inkább PC a konzol, nekem pont ez a nyomorult hozzáállás a dologhoz vette el a kedvem a konokosditól, mindezt úgy, hogy nincs egy igazi nextgen cím se, nem is veszek több konzolt, ezért felesleges.

Wesder

Ezt a beleillik a világba dolgot elhinném, ha nem ismerném az ipart, csak sajnos az se igaz, amit kérdeznek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#164030) Wesder válasza Elderath (#164028) üzenetére


Wesder
félisten

"Jobb hw ezen segít, pont"

Ezt úgy hívják hogy PC. Lehet hallottál már róla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164031) syler123 válasza Elderath (#164022) üzenetére


syler123
veterán

Lehet kedvelni vagy nem a DF-t, de ebben igazuk van teljes mértékben, érdemes megnézni.

Ha 30 FPS a cél, arra jó lesz a pro, 60-ra nem, mert már volt jópár cpu limites játék, ami azért nem kapott performace módot, mert akkora volt a cpu bottleneck mint a fene.

Még a Ps4 pro is nagyobb upgrade volt, mégsem lett a 30 fps-ből 60, csak kicsit nagyobb felbontás.

(#164032) Elderath


Elderath
őstag

Stellar Blade no hit boss fight

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#164033) Elderath válasza Wesder (#164030) üzenetére


Elderath
őstag

Na nem mondod? Itt konzolokról van szó nem PCről, de azért köszönöm, hogy ezt megosztottad velem.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#164034) megyer11 válasza ripla (#164026) üzenetére


megyer11
tag

Én teljesen egyetértek veled, itt sokan vannak aki nem tudnak szöveget megfelelően értelmezni. Nem áll szándékomban senkit sem megbántani, day one óta van ps5, de alig van játék amit érdemes megvenni. Lehet itt a többség sokkal fiatalabb és több idejük van játszani, meg persze egyformák sem vagyunk, nehéz nagy tömeget, ennyiféle játékost megfelelően kiszolgálni. Talán a következő gen jobban figyel majd a nívóra bár optimista nem vagyok e téren.

(#164035) Phoen|x válasza oriic (#164000) üzenetére


Phoen|x
őstag

Pöpec avatar.

Go Gunners!

(#164036) Wesder válasza cyberkind (#164029) üzenetére


Wesder
félisten

Tükröződés már PS3-on is volt. Nehezen tudom elképzelni hogy pont arra nem maradt erőforrás PS5-ön. A játék vilàgába beleillik, és így talán maradt +0.5ms renderidő másra is. Legalàbbis én biztos nem pazaroltam volna renderidőt tükröződésre az AW2-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164037) TBT válasza ripla (#164026) üzenetére


TBT
addikt

A Stellar Blade még mindig egy külsős cím, a Horizon pedig egy belsős Sony csapat munkája. Tudomásom szerint a Shift Up-ot a Sony nem vette meg, csak időszakos exkluzivitást kért a játékra/finanszírozta a játék befejezését, míg a Guerilla Games az egy az egyben a Sony (PlayStation Studios) alá tartozik. Én egy "belsős" csapattól várom el, hogy megmutassa a konzolban lévő delejt és nem egy kívülálló csapattól. Naugthy Dog/Santa Monica Studio/Insomniac dettó.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#164038) Wesder válasza TBT (#164037) üzenetére


Wesder
félisten

A Stellar az nem Timed. Már csak azèrt sem, mert Sony törölte az Xbox verziót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164039) Bad Pritt válasza Wesder (#164038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De PC-re még jöhet. Xboxon amúgy sincs piaca az ilyesminek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#164040) Wesder válasza Bad Pritt (#164039) üzenetére


Wesder
félisten

3rdparty játékok PC portját nem igazán szokta a Sony finanszírozni, mikor ő a kiadó.

szerk.
Nincs piaca, de azért nekiláttak, hisz olyan jó égetni pénzt, főleg ha kevés is van belőle.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164041) icemad válasza Wesder (#164036) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem jóval régebbi játékokban is volt már tükröződés. Az első, ami eszembe jut, az a Duke Nukem 3d, de ott igazából nem volt lényeges. A másik a Nocturne PC-n, ott aktívan hozzátett a játékhoz is, mert pl a vámpíroknak nem volt tükörképe, más karaktereknek meg igen. Ott viszont a fix kamera miatt jóval egyszerűbb volt megoldani. Autós játékok jutnak még eszembe, de ott is voltak vicces megoldások. Pl a Screamer első vagy második részénél, ahol a kocsi hátsó szélvédőjén tükröződött a táj. Csak érdekes volt, hogy az előttünk lévő tájat rakta a szélvédőre, nem a mögöttünk lévőt. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#164042) Bad Pritt válasza Wesder (#164040) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kiadja majd más.

Nekiláttak, lelőtték, nem véletlen. Game Passen túl nincs ott élet az ARPG-k számára.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#164043) zozika84 válasza megyer11 (#164034) üzenetére


zozika84
őstag

Nem nem tudnak, nem akarnak értelmezni.
Ilyenkor szokott még jönni a mondanivaló kiforgatása stb :DDD :U

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#164044) ripla válasza Elderath (#164028) üzenetére


ripla
őstag

Lesznek későbbi játékok úgy érzed? :) Egy olyan érában, ahol erre az évre már megmondták, hogy senki ne várjon tőlük nagy címeket, mert nem lesznek? Ez azért egy elég gyatra hozzáállás egy olyan divíziótól, amelyik játékokat készít és már az év elején közli, hogy idén semmit nem kaptok ami nagy költségvetésű és jól néz ki. Tényleg így akarnak több ügyfelet szerezni?
A jobb hardver min segít? Továbbra sincs igazi nextgen játék a hardverhez, még pletyka szinten sincsenek ilyen fejlesztések, még a mostani géphez is csak a fentebb említett 2 exkluzív játékot tudom mondani ami fullosan kihasználja, ezek viszont a mostani gépen is tökéletesen futnak, tehát továbbra sem értem minek egy erősebb kiadású hardver a nem létező nagy semmihez.
Nem lenne ésszerűbb inkább a kód optimalizálását megtanítani a fejlesztőknek, és a hardver gyártásra szánt pénzt, időt és erőforrást a végletekig csiszolni és majd 3 év múlva kijönni a következő generációval? Csak egy ötlet.
Ez az év már kiesett a fentebb vázoltak alapján, tehát jövő ilyenkor ott fogunk tartani, hogy lett egy erősebb hardver, eltelt 4 és fél év, és még mindig nem kaptunk olyan nextgen címeket, amit meglátva tömegek rohannának az üzletekbe, hogy lerabolják a PS5 készleteket. De még ha kapnánk is, addigra már szinte teljesen kihunyna a láng, mert mindenki a következő generációt várná, vagy csak simán csalódott a Sonyban, köztük én is.
Szerintem borzasztóan rossz ütemben csinálják. Új konzol megjelenésre legalább 5-6 darab fullos gépizzasztó játékkal kellene előállni, és utána minden évben hozni legalább 2 hasonlót. De ez, hogy 3 és fél év után átlag 4 havonta kapcsolom be a gépet, ennél rosszabb reklámot egy cég sem akarna magának...

#164034megyer11
Köszi.

#164037TBT
Ha lesz PS6, biztos hogy megvárom vele a generáció végét, és majd akkor döntöm el hogy adok-e érte pénzt és lesz-e hozzá legalább 7-8 olyan játék, ami csak a konzol miatt érdekelne.
PS4-em volt, csak az exkluzívok miatt vettem meg, imádtam, a PS5 csak azért kellett mert elvakított engem is a hype, de itt már jött is a hidegzuhany, mert az első félévben egyszerűen alig volt rá olyan játék, amit érdemes lett volna megvenni, még most se nagyon van.
A következő generáció nem lesz első napos vétel... kivéve ha meglepnek és day 1 adnak mellé legalább 5-6 olyan játékot, amivel el AKARJÁK adni nekem a hardvert. Bár erre mondjuk semmi esélyt nem látok, mostanában mintha inkább arra játszanának, hogyan lökjék el maguktól a vásárlókat.

[ Szerkesztve ]

(#164045) Wesder válasza Bad Pritt (#164042) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy lelőtték. Sony nem fog Xboxra játékot kiadni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#164046) Bad Pritt válasza Wesder (#164045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, biztos csak azért lett offos. :D

De szerintem Xboxék inkább örülhetnek, hogy nem jelenik meg a platfornra ez az unrealistic, curvy női karaktereket felvonultató fertő. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#164047) belan válasza syler123 (#164021) üzenetére


belan
addikt

Már megint ez gyenge proci stbi nem unalmas még ez konzol topik nem pc ha valaki csúcs minőségbe akar játszani melyen nyúljon zsebe vegyen 2milláért jó pc-t . Ps5 pro se fogja meg váltani a világot valaki meg se fogja venni ! Részemről nagy oled tv és egy konzol nem kell több csak jó játékok ,aki meg fps húszàr meg felbontás bajnok ott pc . Persze 60 fps legyen meg azért de ha nincs meg nem dől össze a világ ha jó a játék tudjátok nagybetűs játék ! Ps1,ps2 korszakból nem volt felbontás meg fps . Gondolom nem kő gazdagok vannak itt akik meg engedhetik a drága pc ha csak konzolra telik akkor el kell fogadni ez van !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#164048) icemad válasza ripla (#164044) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj szerintem, hogy a játékosok többsége egyre szebbet, egyre többet, egyre jobbat akar. Ezt meg a mai világban nem lehet megoldani ilyen rövid idő alatt. Nagy átlagban egy konzol kb 7 évig számít current generation-nek. És egy normálisabb/komolyabb játék most már majdnem ugyanennyi ideig készül vagy éri el a majdnem bugmentes formáját. Szóval hosszabb távon nem lehet megoldani, hogy évente jöjjön egy Tlou, Gow, Ds vagy hasonló cím. Ha megszakadnak a fejlesztők, akkor sem. Ehhez jön hozzá, hogy ha holnap megjelenne valami szuper cím, azt már biztosan elkezdték fejleszteni 5-6 évvel ezelőtt. Vagyis az akkori technikai szintből indultak ki, és valószínűleg csak tippeltek, hogy mit fog tudni egy ps5 és mi kell a teljes konzol kihasználásához.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#164049) ProEvoFan válasza belan (#164047) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazad beszélsz. De mindjárt megkapod, hogy azóta eltelt ~20 év, és fejlődni kell. Igen, fejlődni kell, de sokan elfelejtik hogy ez konzol, nem PC.
Topikban kurvára uncsi már ez a sok(k) PCs faszság. Hányok tőle.

[ Szerkesztve ]

(#164050) markknight válasza belan (#164047) üzenetére


markknight
veterán

Itt amúgy nem csak a pénz a téma, szerintem sokan vannak akik szeretnék a konzol kényelmességét és a maximum grafikát élvezni. De sokan nem a grafikán hőbörögnek, hanem főleg az fps-en, már amennyire a topikot olvasom. Azért ha megveszel egy brutál PC-t 2 misiért, az is crashel, telepítheted a geforce frissítést hetente, random egy kép megnyitásakor lefagy, hát csak windowsról beszélünk. Konzolon letöltöd és indítod, nincs felesleges rizsa, kiadáskor is jobb állapotban vannak általában a játékok (kivétel helldivers) sok-sok olyan kényelmi faktora van a konzolnak, ami PC-n sehogy nincs, meg nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.