Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137001) radir01 válasza -=Jam=- (#136998) üzenetére


radir01
tag

Most már nekem is szedi. :C Manualisan elindítva a Játéktartalom kezelésénél! 14 perc és indul a buli! :C

(#137002) proly01 válasza itldj (#137000) üzenetére


proly01
őstag

Szóval jobban járok, ha ellfozetek a plusz extra-ra letoltom a HFW et ingyen és aztán a DLC-T megveszem hozzá.
Mint hogy megvegyem használtan lemezesen a jatekot es aztán a DLC-T hozzá PS store ból.

....Pr:)ly....

(#137003) semetka válasza -=Jam=- (#136998) üzenetére


semetka
őstag

Nice :C

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#137004) Bogyi007 válasza semetka (#136979) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha gonosz és rosszmáju lennék, akkor azt mondanám hogy ennek illik is így lennie mivel sokat dolgoztak a játékon. :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#137005) semetka válasza Bogyi007 (#137004) üzenetére


semetka
őstag

True :DDD

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#137006) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The Division Day
YouTube/Twitch: 11AM PDT/ 8PM CEST/ 2PM EDT

ZX Spectrum - Commodore 64

(#137007) WhiteWalker válasza hadam98 (#136850) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha ez így van lehet ránézek ismét :R.
De akkor inkább megvárom a 2024-es kiadást.

(#137008) gyuromoj válasza proly01 (#137002) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én így csináltam. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#137009) ρσгτσ válasza proly01 (#137002) üzenetére


ρσгτσ
őstag

6-8 ezerért beszerezhető lemezen az alapjáték. Szóval csak akkor éri meg kifejezetten 1 játék miatt előfizetni, ha nagyon sok időd van játszani. Különben 2 hónap előfizetés már többe kerül, mint a játék.

Nyilván az előfizetés más előnyökkel és játékokkal is jár, tehát ezt neked kell eldönteni.

Meg aztán attól is függ ki hogy játszik vele. Csak végig akar rohanni rajta vagy több időt szán rá. Mert simán ki lehet végezni 1 havi előfizetéssel is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#137010) TrishtanAG válasza itldj (#137000) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ps Now, nem Remote Play. Utóbbi megy még Ps Plus előfizetés nélkül is.

www.adventuregames.hu

(#137011) marinea2


marinea2
addikt

Na milyen az uj DLC? :P :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#137012) ImACeltic válasza marinea2 (#137011) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én majd csak délután kezdek bele, de szerencsére letudtam most szedni, nem volt gond az előtöltési hiba után.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#137013) NdrewSunix válasza syler123 (#136954) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

(#137014) Kendek válasza NdrewSunix (#137013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Jonsbo-t javasolnám, az összepattintós. Ezek a gumis felfogatásúak nem túl jók.

<-ƘƘ->

(#137015) marinea2 válasza ImACeltic (#137012) üzenetére


marinea2
addikt

ugy erzem a forum most kifog halni par napra :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#137016) Kendek válasza marinea2 (#137015) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pár napra? Talán 6-9 óra lehet ez a DLC...

<-ƘƘ->

(#137017) fausto


fausto
addikt

Sony support story/kérdés.
Egy Alien: Isonlation season pass-t vettem meg, de vásárlás után láttam, hogy pont azt nem tartalmazza, ami érdekelne. A vásárlást követően a Pass-ben lévő DLC-k ára Free-re módosult, de nem "vásároltam" meg, azaz nem kerüt be a könyvtáramba és nem lett "Purchased" az állapota.
Gondoltam nézzük meg, hogyan működik a refund, hát leginkább sehogy. Elutasították az igényt, hogy habár 14 napig jár a visszatérítés, ha nem töltöttem le a content-et, de mivel ez season pass és én állítólag ingame cuccot vettem, ezért úgy látszik, mintha megvettem volna.
Most az az érdekes, hogy ahogy megnéztem, ezeket ugyanúgy hozzá kéne adnom a könyvtáramhoz, hogy játszani tudjak vele, most pl. elindítottam az alapjátékot és egyik DLC-sem érhető el, mert nem töltöttem le.
"Digital content that you have started downloading or streaming, and in-game consumables that have been delivered, are not eligible for a refund unless the content is faulty. Since add-ons, game packages and in-game consumables go directly into the game that it belongs to, we cannot offer a refund, because you own the base game Alien: Isolation and it is therefore seen as downloaded/streamed. "
(sorry, mivel angol profil, az angolokkal kellett leveleznem)
Ez tényleg így kell, hogy működjön vagy kifogtam egy fogalmatlan ügyintézőt?

(#137018) Frod válasza polonic (#136975) üzenetére


Frod
addikt

Mert van amikor a platináig tartó út, már átcsúszik "munkába", és egyáltalán nem élvezetes - sőt akár a korábbi élményt is tudja rombolni.
Nem új jelenség, rengeteg címnél van ez.
Nálam is ilyen volt a DS (bár az csak a legvégén, 100+ óra után), de pl a Tsushima, és a Spiderman-ek is.

Do you see the white shadow?

(#137019) Bad Pritt válasza Frod (#137018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt én is nagyon sajnáltam, hogy ahhoz képest milyen movement meg combat van a Spider-Manben, a platina inkább a fetch questekről szólt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137020) Lackooo84 válasza fausto (#137017) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Abból sokkal jobban meg szokta érni a complete edition (abban minden benne van). Anno nekem megvolt az alapjáték, és utána akcióban a complete olcsóbb volt, mint a session pass, így azt vettem meg. :D

The Truth is out there...

(#137021) radir01 válasza Kendek (#137016) üzenetére


radir01
tag

3 óra 15 percet toltam eddig a játékot és 0/18 trófeánál vagyok. Igaz ráérősen nézegelődve toltam azt a három órát de fő küldire még csak most fogok ráfordulni. Ennyi idő alatt egy mellék küldit fejeztem be amivel a térkép kb 1/8-ad részét fedeztem fel. 20 óra simán lessz benne szerintem.

(#137022) marinea2 válasza radir01 (#137021) üzenetére


marinea2
addikt

na es mik az elso benyomasok?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#137023) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap megérkezett a Charging station és az lenne a kérdésem, hogy a controller akár 0-24 ben rajta lehet a stationon, nem lesz baja az akksinak akár ha 1-2 napig rajta van de nem játszom? Vagy esetleg ha feltöltött a controller vegyem le róla és ne használjam tároló állványként?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#137024) NyMRooD válasza itldj (#137000) üzenetére


NyMRooD
őstag

A remote play helyett a cloud-ra gondolsz, előbbihez kell egy ps4 vagy ps5 otthonra, azon fut a játék es ingyenes, utóbbi a ps+ része és a felhőben futnak a játékok.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#137025) RangerFox válasza marinea2 (#137022) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azt adja, mint amit az alapjáték is nyújtott. Van új terület, gépek, küldetések. Seyka karaktere meglepően érdekes, az írás egy fokkal jobb, mint az alapjáték sztorijáé. Igazából ha tetszett az alapjáték, akkor nincs okod rá, hogy ne vedd meg, ha meg nem tetszett, akkor meg nincs okod rá, hogy megvedd.

(#137026) bod101 válasza RangerFox (#137025) üzenetére


bod101
aktív tag

Magyar felírat van benne?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#137027) Big_Boss válasza Zoona (#137023) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Maradhat rajta 0-24-ben, elektronika vezérli a töltést.

(#137028) RangerFox válasza bod101 (#137026) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Magyar profilról vásároltban biztosan van.

(#137029) marinea2 válasza RangerFox (#137025) üzenetére


marinea2
addikt

Azert is kerdezem mert az en lenduletem kicsit megallt 35 oranal es mar tobb mint 2honapja elkezdtem, hatha ad egy ksi uj lenduletet a dlc mert amugy szeretem a Horizont es a 7ezer ft az egyatalan nem sok ha pl. van legalabb olyan mint a HZD-nek a WF dlc-je. :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#137030) RangerFox válasza marinea2 (#137029) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Aha, pont olyan, mint a Frozen Wilds volt. Én a HFW-t előrendeltem anno, mégis előző hónapban fejeztem be, hogy most tudjam majd tesztelni a DLC-t. Hát annak a sztorija a végére totál elvesztett és érdektelenné/erőltetetté vált. A DLC egyelőre bent tart, meg szép és szórakoztató is.

[ Szerkesztve ]

(#137031) fausto válasza Lackooo84 (#137020) üzenetére


fausto
addikt

Impulzus vásárlás volt, leszedtem az alapjáték, mert kedvet kaptam hozzá, "Jé, van Ripley-s DLC, jé, akció a season pass, vegyük meg" :)
De egyébként nem volt nagy összeg, szerintem hagyon is a picsába, csak érdekes a support hozzáállása, nem ingame cucc, mintha teszem azt a GTA Online-hoz vettem volna játék pénzt. Nem került egyből be a játékba vagy a profilomba.

(#137032) toxicjew


toxicjew
addikt

Kijatszottam a Ragnarokot, nagy élmény volt, remek alkotás :) Gondolkozom mi legyen a következő. Ti mit ajánlanátok a most elérhető felhozatal öl amit mindenképp érdemes letolni? Plus extram van. Illetve gondolkozom még, hogy a sale alatt be kéne húzni vmit. Witcher 3 meg a Red Dead között vacilalok. Ti melyiket ajánlanátok inkább?

(#137033) Wesder válasza toxicjew (#137032) üzenetére


Wesder
félisten

Red Dead

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137034) Kendek válasza toxicjew (#137032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindkettő kellően hosszú játék, de a Witcher 3 az végig izgalmas, a Red Dead meg olyan, hogy legyen már vége... :D

<-ƘƘ->

(#137035) .LnB válasza toxicjew (#137032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A The Witcher 3 szerintem nem öregedett jól. :( Pedig top kedvencem volt.
A Red Dead Redemption 2 meg a valaha készült legjobb játék "csak". :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#137036) marinea2 válasza Wesder (#137033) üzenetére


marinea2
addikt

Ragnarokot milyen beallitason es TV-n jatszottad? Mert ha a 70-80fps-es mod utan bekapcsolod a RDR2-t a 30fps-tol sztem kifekszel(a nem jo ertelemben) :U :P

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#137037) Selmetz válasza toxicjew (#137032) üzenetére


Selmetz
újonc

ReadDead 2 kötelező, ha van rá időd :D

(#137038) Kendek válasza .LnB (#137035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az lehet, de azt legalább felújították, és ingyenes a PS5 változatra frissítés.

<-ƘƘ->

(#137039) Farkassacred válasza .LnB (#137035) üzenetére


Farkassacred
őstag

A legjobb játék címet max a Zelda kaphatná meg. A csapat ott tényleg azért dolgozott, hogy valami teljesen újat kapjál maximum minőségben.
Imádtam a Red Dead-et, de mint játék közel sincs olyan jó, mint a Zelda.

(#137040) .LnB válasza Kendek (#137038) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van amit nem kell felújítani. :D (Na jó a 60fps-t azért kívánná, de nincs baj így se)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#137041) LÁZ válasza toxicjew (#137032) üzenetére


LÁZ
addikt

mindkettő alap, witcher annyiból jobb talán, hogy van ps5 update, igaz, a red dead meg parádé amúgy is, de egyébként a lista végtelen :DDD

death's door
control
deliver us the moon
hellblade
ac valhalla/origins
sw fallen order
stray
kena
forbidden west
guardians of the galaxy
lost in random
unchartedek
ghost of tsushima
biomutant
plague tale
greedfall
little nightmares 1-2
days gone
the last of usok
detroit became human
...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#137042) .LnB válasza Farkassacred (#137039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Számomra a BotW csak egy nagy, nyílt játszótér. Jó-jó, de a narratíva hiánya számomra nem tette méllyé, maradandóvá az élményt. És három generációnyi különbség van külcsínben a két játék között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#137043) Wesder válasza marinea2 (#137036) üzenetére


Wesder
félisten

Teljesen mindegy min meg hogy játszottam a Ragnarököt. Ha valaki megkèrdezi hogy W3 vagy RDR2, akkor mindig az RDR2-t fogom javasolni, mert szerintem az a jobb játèk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137044) Farkassacred válasza .LnB (#137042) üzenetére


Farkassacred
őstag

A többiben meg túl sok a narratíva, lassan már inkább filmek ezek, mintsem egy igazán szórakoztató játék. Tehát a szememben a top játéka címre esélytelenek, de attól még remekművek és minden pénzt megérnek.

(#137045) pr0bi válasza Kendek (#137034) üzenetére


pr0bi
senior tag

Rdr2 szerencsére a lehető legjobb értelembe véve “legyen már vége” :) Ac odyssey/valhalla esetén már pont fordítva, bele se kezdtem.

(#137046) marinea2 válasza Wesder (#137043) üzenetére


marinea2
addikt

Bocsi nem neked ment volna a kerdesem, hanem a kerdezonek toxicjew-nak

. :U :R

Amugy mint jatek en is ezerszer inkabb az RDR2-t mondanam. Szemely szerint en most dobtam ossze egy lowbudget pc-t magamnak hogy tudjam normalis FPS-el jatszani FHD-n. A W3 szepen fut a ps5-on mar, viszont engem sem fogott meg.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#137047) hombre[EU] válasza .LnB (#137042) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a redeadben a játék hiánya nem okozott gondot? :D ami volt az is katasztrófa...de egy remek vizuális regény volt azt meg kell hagyni

Life, Uh, Finds A Way

(#137048) .LnB válasza hombre[EU] (#137047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak így összefoglalva, hogy ne kelljen mindenkinek egyenként magyaráznom.

Minden tekintetben, a valaha készült legjobb játék a Red Dead Redemption 2. Szerintem.
Ráadásul két játék, az online és offline részeknek köszönhetően.
Aztán lehet ezzel nem egyetérteni, felhozni példának a Zelda-t, az Ubisoft játékokat, bármit, engem nem fogtok meggyőzni. Én sem akarok senkit, csak leírtam a véleményemet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#137049) polonic válasza .LnB (#137048) üzenetére


polonic
félisten

A vélemény meg tudod milyen? :DDD
No offense, tényleg, csak szimpla trollkodás.

(#137050) S e t h válasza LÁZ (#137041) üzenetére


S e t h
nagyúr

Feladtad a leckét a biomutanttal. Én csak olyannak tudnám javasolni, akit nem nagyon kedvelek. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.