Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) 3L1T3 válasza Mike (#79999) üzenetére


3L1T3
addikt

Lesz. volt is róla szó, tele is van vele a net.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#80002) Moby válasza Nescafé (#79998) üzenetére


Moby
addikt

Nem, 3000Ft az upgrade a deluxe bundle-re, de ott van minden leírva a storeban.

(#80003) Frod válasza Nescafé (#79998) üzenetére


Frod
addikt

1. persze, nyilván lesz olcsóbb, a kérdés, hogy megéri-e várni neked ha esetleg pár ezerrel még karcsúbb lesz mondjuk a november végi/karácsonyi akcióban.

2. nincs ingyenes upgrade, ha jól emlékszem 10$/€. (röviden: mindenképpen jobban jársz ha a bundle-t veszed, ha új géped van)

Do you see the white shadow?

(#80004) Moby válasza Mike (#79999) üzenetére


Moby
addikt

Lesz, de ez is volt már itt :D

(#80005) Mike válasza Moby (#80004) üzenetére


Mike
veterán

köszi szépen mindenkinek

(#80006) Nescafé


Nescafé
őstag

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

 iPhone 15 Pro

(#80007) penge111 válasza hyggelig (#79991) üzenetére


penge111
addikt

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#80008) -secret- válasza Mike (#79999) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt olvastam tegnap egy cikkben, hogy igen.

(#80009) -=Jam=- válasza Mike (#79999) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Lesz, a PS magyarország már kiírta facebook-on, hogy magyar felirattal jön.

(#80010) Kendek válasza Mike (#79999) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hivatalos: lesz benne magyar felirat! Kivéve ha nem a magyar Store-ból vásárolod.

<-ƘƘ->

(#80011) .LnB válasza Mike (#79999) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz benne magyar felirat. Volt egy cikkben. A Playstation Magyar Facebook oldala is kiírta. És megírta már: 3L1T3 Moby -secret- kendek -=Jam=- is. És most én is, hatodiknak, hogy tutibiztos legyen.
Szóval még egyszer, a Horizon Forbidden West, Magyar felirattal fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80012) pzstm válasza .LnB (#80011) üzenetére


pzstm
titán

esetleg nem tudod Ps4-re is jön-e? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#80013) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Kormányt vagy komplett szettet vásárolnék Playstation 5 és Xbox series x hez. Tehát mind2 konzollal kompatibilitisnek kellene lennie. Viszont sosem volt még. Tudnátok adni pár javaslatot miben gondolkozzak? Max 100.000 környékén adnék érte . Előre is köszönöm !

(#80014) light1994012 válasza Mike (#79999) üzenetére


light1994012
tag

Igen lesz, igaz nehéz volt 15 hozzászólást visszaolvasni...

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#80015) balazs025 válasza pzstm (#80012) üzenetére


balazs025
senior tag

Bízzunk benne. És remélem, hogy a ps5-ös upgrade ingyenes lesz.
;]

(#80016) .LnB válasza Dinasti (#80013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az, hogy minkét konzollal kompatibilis legyen, nem is tudom, hogy van e ilyen. Rég nem vagyok naprakész kormány ügyben, de erre kíváncsi leszek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#80017) tboy93 válasza Mike (#79999) üzenetére


tboy93
nagyúr

lesz neki, ps magyarország bejelentette

szerk: bár úgy látom előbb el kéne olvasnom minden hsz-t, mielőtt írok valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80018) saelin válasza Dinasti (#80013) üzenetére


saelin
veterán

Fú, nekem az Ace Combat és az Elite Dangerous közben fordul meg a fejemben hogy venni kellene egy fligh sticket. Mekkora élmény lehet már egy ilyennel játszani... csak hát sajnálom a pénzt egy ilyenre, mert csak pár játékkal használnám ki...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#80019) VTom válasza .LnB (#80011) üzenetére


VTom
veterán

De ez biztos?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#80020) Frod válasza pzstm (#80012) üzenetére


Frod
addikt

Jön, bár minek...

Do you see the white shadow?

(#80021) opr válasza .LnB (#80011) üzenetére


opr
veterán

[Subtitles!]

;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#80022) Colossus


Colossus
csendes tag

Sziasztok! Na nálunk megdöglött a PS5 :( Márciusban szereztem a Telekomtól, úgyhogy kevesebb, mint fél évet bírt.
Játékot elindítva kb. fél perc alatt túlmelegedett és kikapcsolt, de a ventillátora mindeközben konkrétan meg sem mozdult. Tavasz végén egyszer csinált egy semmiből kikapcsolósat, amit anno nem tudtam mire vélni, mert akkor sem nyomatta különössebben a ventit, bár akkor még legalább 0 RPM-nél többet produkált, illetve pár perc után visszakapcsolva működött tovább látszólag rendesen.
Tegnapelőtt viszont végképp megadta magát a ventillátor vezérlése - legalábbis szerintem az, mert maga a ventillátor nem volt megakadva, nem kerregett, nem zörgött, nem volt zajos (akkor sem, amikor még működött :DDD ). Nem látszott a lapátokon, hogy túlságosan porosak lennének vagy ilyesmi, mondjuk ennyi idő alatt amúgy sem kéne neki, de időnként egyébként is kifújkodtam sűrített levegővel.

Lényeg a lényeg, a Triwardennél tegnap gariztattam, és helyben cserélték is a masinát. :R Méghozzá a kontrollerrel együtt, mert az meg néhány hét után már driftelt, illetve az X gombja beragadozott... :)) Valószínűleg sikerült a gyártás korai időszakából egy korona miatti kényszerleállás utáni hétfőről kifogni ezt a bundlet, vagy nem tudom, de az biztos, hogy a quality control nem annyira volt topon.

Mindenesetre a történet vége abszolút happy end lett:
- Egyrészt lelkiekben arra készültem, hogy heteket kell majd várni, mire lesz cserekészülék, ehhez képest 10 perccel később már az új géppel sétáltam ki az ajtón.
- Az új gépet tegnap este beüzemeltem, és boldogan tapasztaltam, hogy ezúttal egyáltalán nincs coil whine (az előzőnél még az is volt, bár >1m-ről nem volt vészes, de azért na)
- A ventillátora ennek is halk, de működik :D
- Lehetett fekete kontrollerre cserélni a hibásat, és az is tök jól néz ki, úgyhogy most van itthon 1 fehér (amit anno utólag vásároltam 2. kontrollernek) és 1 fekete is
- És bónuszként, mint megtudtam, a 2 év gari tegnaptól így újra indul

[ Szerkesztve ]

(#80023) KaitouP válasza .LnB (#80011) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Az lenne a kérdésem, hogy akkor magyar felirat lesz a Horizon Forbidden Westben?

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#80024) solfilo válasza _ak_ (#79869) üzenetére


solfilo
veterán

Lesz majd vajon PS5 verziója a Cyberpunk 2077-nek?
Nem követtem eddig a témát, de ha egyszer meghozza az alza a gépet, lehet megvenném. :)

solfilo

(#80025) Peace válasza solfilo (#80024) üzenetére


Peace
nagyúr

Lesz, de nem garantált az idei megjelenés. [link]

[ Szerkesztve ]

(#80026) Madwe válasza solfilo (#80024) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt mondták, hogy nem kizárt hogy még idén lesz cp2077 s witcher 3 ps5 verzió. Szóval lesz, de szerintem idén már nem :)

(#80027) tboy93 válasza solfilo (#80024) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lesz. Most úgy néz ki, hogy csak jövőre.

(#80028) pr0bi válasza Colossus (#80022) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szabad tudni, hogy hol vásároltad a gépet és melyik céghez vitted gariba? Így kellene mindenhol működni sajnos nem túl jó véleményeket olvastam eddig a gariztatásról.

(#80029) solfilo válasza Peace (#80025) üzenetére


solfilo
veterán

& Madwe & tboy93

Köszi srácok! Meg is nyugodtam. :B

solfilo

(#80030) balazs025 válasza tboy93 (#80027) üzenetére


balazs025
senior tag

Hogy pontosítsak, azt mondták, hogy továbbra is 2021 végére tervezik (mint, ahogy a witcher 3-at is, bár ezt külsősök csinálják), de tanultak a hibáikból, ezért fix-re nem mondhatják, amíg be nem fejezik.

[ Szerkesztve ]

(#80031) solfilo válasza balazs025 (#80030) üzenetére


solfilo
veterán

Gondolom ezért óvatoskodnak már most, mert már most bizonytalan az év vége. :)

#80032 Peace:
szerintem is jobban jár mindenki az ilyen kommunikációval :K
(a botrányról hallottam tavaly még én is, pedig aztán tényleg nem követem az AAA játékok piacát)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#80032) Peace válasza solfilo (#80031) üzenetére


Peace
nagyúr

Valahol érthető. Óvatoskodjanak is. Magukra haragítottak pár 10 milla játékost tavaly.......

(#80033) Wolfy33 válasza pr0bi (#80028) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Írta: Telekom és javítás a triwarden

[ Szerkesztve ]

(#80034) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Egy kérdés. Megvettem én is a Sackboyt de a PS5-öm még késik kicsit. Nekiállhatok PS4-en és a végén a mentéseket ha áttöltöm majd PS5-re akkor tudom majd folytatni a PS5-ös verzióban is a menéseimet?

(#80035) F-ECT$ válasza pr0bi (#80028) üzenetére


F-ECT$
titán

Komolyan elfelejtett mindenki olvasni? :W Hogy írtok akkor hozzászólást? Vagy a Google-nek diktáljátok be?

Dive ever, work never.

(#80036) Blaze_ válasza F-ECT$ (#80035) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Egy PISA-mérés itt a fórumon is szomorú eredménnyel végződne ;]

[ Szerkesztve ]

(#80037) Moby


Moby
addikt

A 100e forintos HFW Regalla-t olyan gyorsan elkapkodták előredenlésben, hogy már esély sincs rá. Tegnap még a platinumshopon sikerült, most küldték az emailt, hogy nekem már nem jut.
Kváncsi leszek hényat fognak ezekből tényleg átvenni...mindenesetre ha valakinek sikerült rendelnie, és esetleg nem tart rá igényt (tudom, nem lesz ilyen), én szívesen átveszem.

(#80038) Frod válasza Moby (#80037) üzenetére


Frod
addikt

Talán IGN cikk alá írta valaki kommentben, hogy egymaga rendelt 6-ot valamelyik gyűjtőiből...
Csak a szokásos szarrágás.
Remélem itt is van valamiféle szűrés, bár nyilván több regisztrációval az adott boltnál lazán kijátszható.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#80039) saelin válasza Blaze_ (#80036) üzenetére


saelin
veterán

Nekünk már PIAAC kell, de értem a vicc lényegét amúgy. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#80040) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érthetetlen módon szivatja a PlayStation tulajdonosokat a Sony [link]
Ha már feldobta a Google. ;] Teljesen egyetértek a cikkel.

(#80041) Elderath válasza ProEvoFan (#80040) üzenetére


Elderath
őstag

Én nem vettem meg tsushima PS5 directors cutot se, pedig alap játékot imádtam. Én nem támogatom ezt a fajta lehúzást. Sajnos vannak elegen akik benyelik így sony röhögve kérhet többet a semmiért

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#80042) bandi0000 válasza ProEvoFan (#80040) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Annyiban megértem, feltéve ha tényleg hasonló okok állnak a dolog mögött, hogy azért optimalizálni kell mind2 konzolra, hogy az elvárt exc minőséget kapjuk, mert ha nem ez lenne, akkor valszeg elfogadhatatlanul szarul futna prev genen, és mindenki kiadkadna.

Másrészről meg pofátlanság elkérni a teljes játék árat, viszont látva a tsishima DC változatán mennyien kiakadtak, hogy fizetős, így kvázi a társadalom szempontjából 2 verzió van, vagy ingyenes és oké, vagy fizetni kell érte, bármennyit is akkor rohadjon meg a sony

Ha engem kérdez valaki, persze senkise, én simán elengedtem volna az előző gent, bár akkor meg azért menne a nyafogás

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#80043) saelin válasza ProEvoFan (#80040) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk az "rendes" tőlük hogy kínálnak gyűjtői kiadást csak kóddal, mert így a digitális verzióval rendelkezők is behúzhatják azt és nem marad egy fölösleges lemeze/tud játszani is.

bandi0000
Mondjuk én kíváncsi leszek mi lesz a különbség PS4 és PS5 között a játékban. Ha csak annyi hogy szebben, több fps-el és trigger effekttekkel megspékelve jön... Rémlik valami hogy talán használnak RT-t... Tényleg nagyon kíváncsi vagyok ezt hogy oldják meg.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#80044) Tomasonda válasza Moby (#80037) üzenetére


Tomasonda
tag

tegnap 7 körül még lehetett rendelni mindegyikből a konzolvilágnál, csak még ár nélkül volt. Ma küldtek is emailt, hogy visszaigazolták árral együtt a collectors-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#80045) Elderath válasza bandi0000 (#80042) üzenetére


Elderath
őstag

ghost ps5 változata annyira minimális upgrade volt, hogy pl olyan dolgok mint az armor asset gyorsabb betöltése a menüben is később lett bepatchelve a PS5 verzióba, mert egy az egyben olyan fos volt megjelenéskor, mint alap PS4en... Az meg hogy támogatja a kontrollert az kurvára alapnak kell hogy legyen mivel az a PS5 kontroller. Ezért ne kérjünk már 10 euróval többet. Főleg hogy más kisebb fejlesztők ennél ezerszer komolyabb nextgen patcheket adtak ingyenes updateként. Sony csak kurvára kapzsi lett, ezzel a bohóc Jim Ryannal az élen.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#80046) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok. Egyelore PS4 tulajkent csak erdeklodnek hogy ps4-es kontroller es Gold fules hasznalhato-en PS5-hoz?

(#80047) Elderath válasza hitchins (#80046) üzenetére


Elderath
őstag

füles igen, kontroller csak PS4 játékokhoz

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#80048) hitchins válasza Elderath (#80047) üzenetére


hitchins
őstag

Koszonom

(#80049) noxon válasza Kendek (#80010) üzenetére


noxon
őstag

Szia, nekem nem magyar a ps store és digitális gépem van.
Így is hozzáférhetek majd a magyar feliratos HZD westhez? Köszi.

We live in a simulated world...

(#80050) Mike válasza noxon (#80049) üzenetére


Mike
veterán

kell magyar acc, különben nem

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.