Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Aciduzzu


Aciduzzu
aktív tag

Átpörgettem gyorsan az IGN reviewt, nem volt benne meglepetés. Nekem tetszik az új GUI, új érzetet ad a konzolnak, a váltás érzetét, nem értem, hogy a mikro miért nem lépte ezt meg a másik oldalon. Hazaviszed az új xboxot, benyomod, és pont olyan érzésed lesz, mint két hete, amikor X1X-en játszottál.

Szerintem ez is fontos része egy generációs váltásnak.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#28002) Wesder válasza sasa134 (#27997) üzenetére


Wesder
félisten

Az biztos hogy 60fps módban lesz végigtolva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28003) Wesder válasza Aciduzzu (#28001) üzenetére


Wesder
félisten

Ott a régi gép kapta meg az új finomított dashboard-ot, és nem fordítva. Nincs ezzel semmi baj. Màr az X360->One-nàl is így volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28004) Zoleee83 válasza Aciduzzu (#28001) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hazaviszed az új xboxot, benyomod, és pont olyan érzésed lesz, mint két hete, amikor X1X-en játszottál.
Szerintem -> Hazaviszem, benyomom, gyors mint a villám, nem laggol, brutálisan gyors a store, ami PS4-en kismilliószor kifagyott, stb..

Nekem nagyon tetszik ez a fancy PS5 dash, tényleg jól néz ki, de a legminimálisabb időt fogom PS5 dashon tölteni addig amíg elindítom a játékot, szóval ha választani kell akkor inkább a gyorsaság, mint a szépség, ha együtt jön akkor az tök oké. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#28005) ambushka válasza bulikavagyok (#27969) üzenetére


ambushka
aktív tag

A MM gyönyörű :Y :C

PSN ambushka8989

(#28006) predakon


predakon
őstag

MM egészen elképesztő :Y

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#28007) hombre[EU] válasza Def26 (#27994) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy nagy 60fps tervnek a része volt az egész generáció :DDD ezzel az ~1440p-s Próval bemákolták a lockedsixty-t

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28008) Def26 válasza hombre[EU] (#28007) üzenetére


Def26
félisten

:DD na jó.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28009) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múltkor picsogtam itt, hogy fos ez a ray tracing. Na hát eddig volt az. Ez a MM ahogy kinéz... Szarom le a 60fps-t, egész végig a karaktert meg a tájat fogom bámulni az ablakról visszaverődve. :D

DF vicces volt azért amikor részletezték, hogy tükröződés a tükröződésben viszont nincs. Oké. Mondjuk nem rosszindulatú megjegyzés volt, de azért na. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28010) 3L1T3


3L1T3
addikt

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#28011) Szabi® válasza bulikavagyok (#27969) üzenetére


Szabi®
addikt

A filmiparnak is össze kell kapnia magát.
Ezek a játékok látványosabbak lesznek, mint a legtöbb Ridley Scott film :)

(#28012) Aciduzzu válasza 3L1T3 (#28010) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Na, ez viszont király.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#28013) oriic válasza 3L1T3 (#28010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vicces azért. PS4-ben nem volt, XO-nál alap volt, majd utólag kivezették (Pontosabban már nem kötelező), Series gépeknél ugyanez, PS5-nél meg behozzák. :C

Live-Die-Respawn

(#28014) Elderath


Elderath
őstag

Besírok hogy néz ki spiderman a DF videóba. Még inkább besírok azon, hogy hónapokat várhatok mire tolhatom

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#28015) cyberkind válasza .LnB (#28009) üzenetére


cyberkind
félisten

Jöhetne egy tükörszobában játszódó játék, ott aztán lenne ray meg tracing. :K

Paranormal Cocktivity

(#28016) predakon válasza .LnB (#28009) üzenetére


predakon
őstag

En sem magyarazok tobbet arrol h baromsag :Y photo mode level 900

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#28017) hombre[EU] válasza .LnB (#28009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez a tükrözōdés még csak lófütyi...mondom cyberpunk rtx3000-sen lesz az elsō eyecandy :D

Life, Uh, Finds A Way

(#28018) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Visszafele kompatibilitásban vannak infók a Death Stranding-ről és a Red Dead Redemption 2-ről? Esetleg The Crew 2 is 60fps lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28019) Madoc válasza oriic (#28013) üzenetére


Madoc
veterán

Pedig egy nagyon jó feature!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28020) tboy93 válasza .LnB (#28018) üzenetére


tboy93
nagyúr

RDR2 remélem kap normális HDR-t, meg kipeccselik rendesen, mer' 4K-ban elég hányadék volt a Pro-n...

(#28021) Wesder válasza .LnB (#28018) üzenetére


Wesder
félisten

Minden olyan jàték, ami nem lockolt a mostani generàcióban, illetve kap patchet, mint a DG vagy Tsushima, az 60fps lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28022) .LnB válasza 3L1T3 (#28010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28023) hombre[EU] válasza .LnB (#28018) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem azok 30-ra vannak lockolva...bár a killzone is 60-nal ment ...kitudja

Life, Uh, Finds A Way

(#28024) oriic válasza Madoc (#28019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyik legjobb, nem is értem MS oldalon miért változtattak rajta.

Live-Die-Respawn

(#28025) hombre[EU] válasza oriic (#28024) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mire jó az? nekem olyan mint a trófeák...whocares?! :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#28026) .LnB válasza Wesder (#28021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konkrétumot. Köszi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28027) Wesder válasza .LnB (#28026) üzenetére


Wesder
félisten

Konkrétum.
Ha a Death Stranding nem kap patchet( amire kicsi az esély) akkor 30 lesz.
Sekiroban van perf mód, így az 60.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

"However, a slightly lower autonomy than that of the DualShock 4 must be taken into account. With Astro's Playroom, a title that deliberately amplifies the sensations triggered by DualSense and also makes extensive use of the integrated microphone, it remains under four hours of use, while with other products the seven hours of play are more easily reached."

4 óra akksi idő Playroom alatt, amúgy meg csak 7? Keveslem nagyon. (Még a végén tényleg az lesz, hogy ki kell kapcsolni a rezgést meg az új extra feature-öket)

Live-Die-Respawn

(#28029) Wesder


Wesder
félisten

Ezt hogy? Oké, hogy csak BC, de nem értem. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28030) Madwe válasza hombre[EU] (#28025) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hogy lasd aminor haverod mar ezredszer aláz fifa multiban, h nem csoda mert neked a /played csak 20 óra neki meg 2400 :)
vagy amikor asszony beszól h már megint a szaros codot nyomod ahelyett h a gyerekeid pesztrálnád, megmutathasd neki h csak 3600 órát toltál bele idén ;]

amugy nem rossz pl utolag merlegelni h mennyire erte meg xy jatekot megvenned, nalm sok 2 óra alatti cím lesz attól tartok ;)

[ Szerkesztve ]

(#28031) zozika84 válasza Elderath (#27990) üzenetére


zozika84
őstag

Mert alacsonyabb felbontáson futtatja, mint a Series X :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#28032) hombre[EU] válasza Madwe (#28030) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nemtudom, mozi után sem nézem megb a stoppert meddig tartott...és nem várom el,hogy minden elfogyasztott deci popcorn után megsimigassák a buksim ;] :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28033) Madoc válasza tboy93 (#27656) üzenetére


Madoc
veterán

link

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28034) echterion válasza Deck (#27875) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is ezt írták, aztán most meg jött sms meg mail is, hogy írjam meg, mikor veszem át. Pedig jobb lett volna, ha BF utánig tudom húzni, mert egy oled az fő célpont, ez a backup megoldás csak.

**********

(#28035) hombre[EU] válasza Wesder (#28029) üzenetére


hombre[EU]
veterán

sz*r lassú ;] nehülyéskedj, 500ember évekig azon dgozott,hogy az xbox a bc-ben jól mutasson...itt az eredmény :DDD

vagy a 60framet tovább tart betölteni?! :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28036) Def26 válasza Wesder (#28029) üzenetére


Def26
félisten

hát beérett a gyümölcs. :D gyorsabban tölt be boxon.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28037) hombre[EU] válasza Def26 (#28036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak aztán a haloban ne popineljen ám a subhd textúra,hej! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#28038) Madwe válasza hombre[EU] (#28032) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én speciel trakt.tv-re scrobbleözöm a filmeket sorozatokat automatikusan nasrol, netflixről stb, h szörnyülködhessek abban mennyi idő megy el oda :) ahogy edzéseim, motoros túráim is, nem mindenki stat geek, de vagyunk mi is, ne vess ki minket pls :DDD

(#28039) Deck válasza echterion (#28034) üzenetére


Deck
titán

Igen? Ne szórakozz :Y
Direkt azért rendeltem így mert nem akartam a hónapban venni már semmit..

PS5

(#28040) oriic válasza oriic (#28028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na közben valszeg valaki kummant, IGN szerint meg 10-12 óra. Ez már jobban hihető: [link]

Live-Die-Respawn

(#28041) Wesder válasza hombre[EU] (#28035) üzenetére


Wesder
félisten

Abban azért mind egyetértünk hogy a Pro miatt van az a 60fps, amivel nincs is baj. Az MS cseszte el ezzel a nyomjuk a 4K-t, akkor is ha nem megy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28042) Madoc válasza Def26 (#28036) üzenetére


Madoc
veterán

Nem erről van szó, tegnap még az volt hogy mindenki többet várt az xsx-től betöltési idő javulásra. Ps5-be nem gyorsabb az ssd amugy mint az xboxban?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28043) Madoc válasza oriic (#28040) üzenetére


Madoc
veterán

Az is elég gatya, de mondjuk van is benne ami merítse az akkut!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28044) zozika84 válasza hombre[EU] (#28035) üzenetére


zozika84
őstag

Nem hinném, hogy az a 60 frame kissebb felbontáson indokolná a hosszabb betöltést ;]

Itt valami más lehet a háttérben, amire egy jó kis patch érkezhet majd :K

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#28045) Def26 válasza Madoc (#28042) üzenetére


Def26
félisten

sztem gyorsabb. Nyilván gyorsabban kéne betöltenie, de gondolom úgy voltak vele, hogy meghagyják a mosolygós phil spencernek egy twitterbe, hogy ebben is a világ legerősebb konzolja nyert. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28046) oriic válasza Madoc (#28043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondom hogy jó lenne majd egy olyan teszt is, amit akkor mérnek majd, amikor minden ilyen extra feature ki van kapcsolva kontrolleren. (legkésőbb megjelenéskor megcsinálom én)

Live-Die-Respawn

(#28047) hombre[EU] válasza Wesder (#28041) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én ma csak az olajat öntöm...letojom ezek a gamek hol-mennyi fpssel futnak,hogyan töltenek. a BB érdekelt, kapjabeasony(ha nem jön patch vagy remaster)
én demons soulsozni fogok egy hónapig :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#28048) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Tudja valaki, hogy fizikálisan, mikor érkeznek a konzolok a boltokba? :C

(#28049) Madoc válasza oriic (#28046) üzenetére


Madoc
veterán

Lesz géped?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28050) Def26 válasza Tomtailor85 (#28048) üzenetére


Def26
félisten

na, rablásra készülsz? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.