Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) Chalez válasza stilo18 (#83998) üzenetére


Chalez
őstag

Így van, de én ki is próbáltam, és tényleg igaz :DDD Brutál szép a játék, és mint kés a vajban

(#84002) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#83995) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem magyar accos digit verzióm van, szóval nálam ez nem opció. De ez azért nem kicsit gáz, hogy nemrég a csucsima $10 upgrade 3k volt, most meg már 4k.... röhej ez a sony. Ezzel azt érik el, hogy még kevesebben fogják megvenni, 3-ért megvettem volna én is azonnal, de 4-ért tolják fel abba jó litván qrva édesanyjuk p*cs****ba bele. :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#84003) .LnB válasza Lackooo84 (#84002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD ValóVilág szint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84004) Wolfy33 válasza ProEvoFan (#83997) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ohh, akkor ez a baj. Mondjuk már elkezdtem egy újat, remélem az nem kavar be. Max letörlöm.

Köszi

(#84005) AuraSync válasza Lackooo84 (#84002) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Itt a pénzügyi különbségekkel van a baj.
Míg te 1000Ft-on vacillálsz más a 10k-s upgrade-re is azt mondja, hogy olcsó.
Ez a Sony hibája is de leginkább a magyar béreké.

Most ugyan ebben a helyzetben vagyok, megvettem a PS-t de a 13k-s Kena-t már nem tudom megvenni, várnom kell a kövi hónapig hogy kapjak fizut.

Ha most havonta többet keresnék akár csak nettó 15k-val már tolhatnám a játékot.
Ennyin múlik csak.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#84006) ProEvoFan válasza Lackooo84 (#84002) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tiszteletből megvettem ennyiért is.
Igaz, én Death Stranding rajongók közé tartozom. Tehát máshogy vagyok összerakva. :)

Milyen 3000 forint?
A Ghost of Tsushima nekem ~10Kba fájt....

[ Szerkesztve ]

(#84007) Zoleee83 válasza Lackooo84 (#84002) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én az árképzésre lennék kíváncsi, hogy az 5Ł-ból hogy lett 4k?
Gondolt egyet az algoritmus aztán rádobott egy 2x-es szorzót az eredeti árra, vagy csak ennyire "kiemelt" piac vagyunk itt a balkánon, hogy ez jött ki?
Egyre gázabb amit a Sony az árakkal művel..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#84008) winery válasza ProEvoFan (#84006) üzenetére


winery
aktív tag

7000ft volt a sziget és 3000 Ft a PS5 javítás.

(#84010) ProEvoFan válasza winery (#84008) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok, ez ok.
De itt is kapsz ps5 upot és egy "mini" dlct is.Ok, nem egy Ghost of Tsushima szintű kiegészítő/dlc, de nem is 10K.
Amúgy az 5font vs 4K alapból tényleg gáz.

(#84011) stilo18 válasza ProEvoFan (#84009) üzenetére


stilo18
addikt

Jó szándékú fórumozó vagy, de ez vékony jég...
Szerintem inkább törölje is a TG azt a hsz-t.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#84012) .LnB válasza stilo18 (#84011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben semmi törölni való nincs. Ez tipikusan a "Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér". Azzal sincs baj ha valaki ezt szóvá teszi, vagy bevallja. Sőt azzal sincs baj, ha alaki 1000 Huf miatt kikel magából a fórumon. Joga van hozzá. Én meg legalább jót röhögök. Pedig aztán én sem vagyok egy szaúdi sejk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84013) Kendek válasza .LnB (#84012) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A szerző kérésére, töröltem.

<-ƘƘ->

(#84014) JanR válasza stilo18 (#84011) üzenetére


JanR
addikt

Veszek egy új/használt autót, de nem tudom megtankolni? Teljesen rendben van a hozzászólása.

Aki pedig tényleg ilyen helyzetben van, nem fog ideírni és sírni azon, hogy nincs játéka a géphez, hanem majd a kövi fizetéséből vesz hozzá és játszik. Régebben én is így fejlesztgettem az elektronikai cuccaim.. nincs ebben semmi szégyelni való. Nem mindenki Lölő az országban.

(#84015) ambushka


ambushka
aktív tag

Ha minden igaz mától átvehető egy Lemez+MilesMorales telekomos pakk pesten.

Termék
PlayStation 5 konzol + Marvel's Spider-Man MMorales szoftver

Listaár
206 800 Ft

Átvételi cím:OMV-BL XXL Kft., 1044 IV. kerület, Váci út 14-16

Akit érdekel írhat ismét.

PSN ambushka8989

(#84016) Lackooo84 válasza .LnB (#84012) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rohadtul nem az 1000Ft-on van szó, mert röhögve megvehetném a legfullabb csiricsáré verziót is teljes áron, hanem a hozzáállásukkal. Már csak elvből nem fogok ennyit adni érte, hát nézzék hülyének azt aki hagyja. Gondolják ha ígyis megveszik miért ne felfelé kerekítsük.... hát nem fogom megvenni.

The Truth is out there...

(#84017) RudY válasza Wolfy33 (#83991) üzenetére


RudY
addikt

Előbb a PS4 verzióban kell menteni, utána már betölthető, majdnem sokkot kaptam, hogy minden kuka. :DDD

+
jahh már látom kaptál megoldást, de itt hagyom, hátha más is keresgél.

[ Szerkesztve ]

(#84018) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani USB hub-ot? Külső SSD van rákötve hátul a PS-re és jönne még egy kormány, illetve wireless fejhallgató adapter, viszont előre nem szeretnék semmit csatlakoztatni. (Lehetőség szerint Alza-ból szeretném megvásárolni.)

Köszönöm a segítséget :R.

[ Szerkesztve ]

(#84019) Kendek válasza Jim74 (#84018) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bármilyen 2.0-s HUB jó hozzá, a legolcsóbb is. A 3.x HUB-okkal van csak probléma, de ezekkel is csak azért, mert általában nincsenek megfelelően árnyékolva, és zavarják a 2,4 GHz-en kommunikáló eszközöket (Bluetooth).

<-ƘƘ->

(#84020) Jim74 válasza Kendek (#84019) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R
Az jó megoldás, hogy a PS egyik csatlakozójába menne a külső SSD, a másikba pedig a HUB és abba menne a kormány és a fejhallgató transzmitter?
Ha a kormányt egy 5 méteres USB hosszabbító kábellel csatlakoztatm az nem okozhat gondot?

(#84021) Kendek válasza Jim74 (#84020) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a legjobb ha a füles adapterét az elülső Type-A csatiba dugod, és mellette nem használod a Type-C-t. Hátulra meg mehet minden más. Az ötméteres USB kábel nem tudom, hogy mennyire jó ötlet, de elvileg az a max hossz.

<-ƘƘ->

(#84022) RudY


RudY
addikt

The Last of Us Day
Annually since 2013, we here at Naughty Dog have celebrated The Last of Us Day – a special event that gives us the opportunity to recognize and honor the passion and support of the incredible The Last of Us community.

Please bookmark and check out this page on Sunday, September 26, 2021 when we unveil our exclusive lineup of items, content, and promotions for The Last of Us Day. [link]

(#84023) Major Lion válasza pr0bi (#83896) üzenetére


Major Lion
senior tag

Hát én nem bánom, eső legyen inkább, dinamikus időjárás.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#84024) Macccy válasza Lackooo84 (#84016) üzenetére


Macccy
senior tag

Én is egy Death Stranding fan-nak vallom magam. Azt hiszem 235 (nemnormális) :U órát tettem bele az alapjátékba, a Platina trófea is megvan, a hangulatát imádom és az újrajátszást fontolgattam is, a Director's változattal.

De fanság, újdonság ide vagy oda, az elv nem tetszik, pontosabban ez a 4000 Ft -os elv. Mert ez már nem a $10 ahogy mondtátok és nem is €10 és a legkevésbé sem £5 (ez mondjuk nem tudom honnan jött, ott valami háborgás indult és arra reakcióként?). Simán bankkártyával szavazok erre egy nemet, aztán majd durván akciósan, így kellene tenni mindenkinek és akkor az alacsony eladási szám itt is visszajelezne nekik, lehet az öt Font is így lett.


Szerk: Ja és igen, láttam a DFoundry videót, a mentési rendszer export-import eléggé szarul sikerült, tehát rendesen nem csinálták meg ezt a részét az update-nek.

[ Szerkesztve ]

(#84025) adalbert1


adalbert1
veterán

Death Stranding upgradenél, ha már spórolásról van szó :D, az mennyire működhet, hogy most a ps4 lemezes verziómat felupgradelem, utána ha később valamikor akciózzák a ps4 digitális változatot, akkor megveszem azt, hogy a lemezessel ne kelljen már foglalkozni (habár ahogy nézem a storet ps4 változatból már csak digital deluxe van, sima nincs is digitális kiadásban, illetve valószínűleg a közeljövőben nem hiszem, hogy akcióznák)?

(#84026) .LnB válasza Macccy (#84024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ezt a témát simán lehet a Death Stranding-től függetleníteni. Mert én is hasonló véleményen vagyok. Sőt.. De engem igazából a Sony egész éves tevékenysége zavar.

Kezdődik ugye az alap ár emelésével. Ami mondjuk megmagyarázható. Csak aztán ott a Miles Morales, meg a Ratchet, ami szerintem tartalmilag nem indokolja a magas árát.
Aztán meg itt vannak ezek a fizetős dlc-k. Minap gondolkodtam ezen. A Sony látta előre, hogy nem lesz igazán AAA játéka idénre. Ezért gondolom kiadta a ukázt minden stúdiónak, hogy csináljanak plusz tartalmakat a PS4-es játékukhoz, egy grafikai frissítéssel egybekötve.

Azok a stúdiók akik nem igazán tudtak sokat tenni, azoknak a frissítése sima patch formájában jelent meg. Akik meg tudták akár még bővíteni is a játékaikat, azok meg DLC-ként lettek kiadva. FF VII Remake, Tsutshima, Death Stranding... Sőt, tovább megyek, szerintem a Miles Morales se különálló játék ötleteként kezdte. Csak aztán gondolom jól haladtak vele, tartalmas is lett. Nincs is vele kimondottan bajom, élveztem, csak az árához képest rövid.

Bízom benne, hogy a Covid éra lecsengésével, a nextgen konzolok elterjedésével, ez az irány elfelejtődik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84027) Bogyi007 válasza .LnB (#84003) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehet hogy az a szint, de azért 5 fontos upgrade ára ne 4000 forint legyen már - ha meg 10 dollár/eurót számolunk akkor sem reális....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#84028) .LnB válasza Bogyi007 (#84027) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a kirohanására írtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84029) RangerFox válasza WhiteWalker (#83994) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Store-ban mit ír a dlc-kre? Nem játékon belüli ablakban, hanem rendesen store-ban. Addig is egy kis idézet a mortal kombatt 11 support oldaláról:

What versions of Mortal Kombat 11 are upgrade compatible?

Owners of the following physical AND digital copies of Mortal Kombat 11 on PS4 are digital upgrade compatible to PS5.
Mortal Kombat 11 Main Game
Mortal Kombat 11 Premium Edition
Mortal Kombat 11 Kollector’s Edition
Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection
Mortal Kombat 11 Ultimate

Players with a physical PS4 Mortal Kombat 11 disc will need to ensure that their PS5 console has a disc drive to be eligible for the upgrade. The physical disc region will also need to match the region of the player’s PSN ID.
If you purchased individual DLC, such as the playable character Shao Kahn for example, this content would also carry over to the PS5 version"

[ Szerkesztve ]

(#84030) polonic


polonic
félisten

Már említettem. De nagyon gondolkozom az RDR2 ultimate megvételén.
Rockstartól várható valami nextgen patch szerintetek? Upgrade-re nem gondolok, a gta5-öt látva. Ha lesz is, akkor kiadják újra valamikor és ennyi.

A másik pedig, hogy valaki a train sim world2-vel játszik? Nagy vonatbuzi vagyok. :D a train simulator-t, meg még jóval előbb a microsoft félét azt toltam pc-n.

(#84031) Gigicuci válasza .LnB (#84026) üzenetére


Gigicuci
senior tag

"Bízom benne, hogy a Covid éra lecsengésével, a nextgen konzolok elterjedésével, ez az irány elfelejtődik."

ha kifizetik az emberek akkor miért felejtődne el?! Én megveszem használt lemezesen vagy megvárom amíg szénné akciózzák. Innentől kezdve mindegy hogy 27e vagy 30e.

(#84032) Macccy válasza .LnB (#84026) üzenetére


Macccy
senior tag

Most a $70 -es áremelést nem is említem, én erre az egy esetre (és a Tsushima) ráncolom a szemöldököm. Nem az a bajom, ha pénzt kérnek a munkájukért, mert valamennyit dolgoztak vele. De ez a Stranding update a hülyeség (szerintem hangulatrontó) gadgetek mellett csak kevés új küldetést tartalmaz, arról sem tudunk minőséget egyelőre. Ezt én úgy véleményezem, hogy nekem nem ér többet kb annál az öt fontnál, de semmiképpen sem többet a 10 dolcsinál. Pont. Én ezért egy nemmel szavazok.

Ja és igen, ezt nem a Death Stranding -el kötöttem össze szorosan, ez a forgalmazó (SIE) hülyesége, de ezt az esetet most ehhez az upgrade-hez mérem, ez nem ér ennyit. Tsusima sem ért ... a véleményem szerint.

(#84033) Chris1983107 válasza weky (#83984) üzenetére


Chris1983107
tag

Szia!

Olyannyira 2.1, hogy minap megpróbáltam az újdonsült LG C1 OLED TV-met, a PC-vel összekötni. Gondoltam megnézem már ezt a 120HZ-et, mert az előző TV-m csak 60hz-es volt. Előtte egy LG C8-am volt, kb. egy 1 éves HDMI 2.0-ás kábelt használtam, igaz 5 métereset. Na már most mikor összekötöttem az új TV-t a PC-vel, 2 percenként pixelesedett a kép a TV-n, fura színes kockák, vibrálás jelent meg. Majdnem összecsináltam magam, hogy most az új TV, vagy az RTX3080 krepált be a gépben. Eddig minden flottul ment az előző kábellel és ezt is csak 60hz-en hagytam, hiszen a 2.0 nem tud 4K-ban 120Hz-et. Mindent állítgattam, RGB, YCCBR, stb, de csak nem lett jó. Utolsó mentsvár volt, hogy megnézzem a PS5 gyári HDMI kábelét. Láss csodát, hibátlanul működik. Szóval elég érzékenyek ezek az új 120hz képes eszközök a kábelekre. Most vennem kell egy új 5 méteres 2.1-es HDMI-t a PC -TV kombóhoz :DD Még jó, hogy kéznél volt a PS5 gyári kábele a pórbához.

(#84034) Mike válasza Macccy (#84032) üzenetére


Mike
veterán

nekem nem baj, ha kérnek a dlc-ékért pénzt, ha mondjuk ezt évente teszik. és főleg ennyiért. bár a Rockstar is ezt csinálná a RDR2-vel, és akkor lenne rendes tartalom, mert így ingyenesen kb a nesze semmi fogd meg jól van csak. szóval én szívesen adnék érte 10-30 dollárt évente, ha cserébe kapnék rendes tartalmat.

(#84035) Mike válasza Gigicuci (#84031) üzenetére


Mike
veterán

vagy amcsiban, ahol ugyanúgy 21k mint régen

(#84036) Mike


Mike
veterán

más: be lehet valahogy álltani az eredeti vizszintes trófea kijelzést? sokkal jobba bejött mint a ps4 stílusú lista.

(#84037) RangerFox válasza .LnB (#84026) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"Csak aztán ott a Miles Morales, meg a Ratchet, ami szerintem tartalmilag nem indokolja a magas árát."

A minőségnek kell indokolnia az AAA jelzőt, és a mellé csatolt árcédulát, nem a tartalomnak.

(#84038) Macccy válasza Gigicuci (#84031) üzenetére


Macccy
senior tag

"Én megveszem használt lemezesen vagy megvárom amíg szénné akciózzák. Innentől kezdve mindegy hogy 27e vagy 30e" :K

Igen ez alap, ami nem éri meg azt én se rohanok megvenni eszetlenül, ez a racionális. Ha a Store bevételeken megmutatkozna, hogy most az új 4000 Ft áron nem fogy az Upgrade, akkor el tudom képzelni, hogy lentebb viszik. Ahogy a PS + és EA Play is helyesen jobb áron van nálunk, mint pl. az USA ár, nem buziznak az euróval vagy ilyesmi. Szóval nem foghatják erre sem rá. Ez a piac egyszerűen nem lehet azon az áron, amin a nyugati.

(UK árat továbbra sem értem) :DDD

(#84039) Wesder válasza RangerFox (#84037) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi? Minőség+tartalom aminek indokolnia kell az àrat. A minőség önmagàban nem elég.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84040) RudY válasza Macccy (#84038) üzenetére


RudY
addikt

UK -> Fifa 22... másnak esélye sincs mostanában, gondolom ezért kaptak kedvezőbb árat, hogy hátha valaki mégis rácuppan. :DDD

(#84041) Lackooo84 válasza Macccy (#84024) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

+1 én is így vagyok ezzel. Én is oda-vissza kijátszottam benne mindent, na de álljon meg a menet... :N

The Truth is out there...

(#84042) .LnB válasza RangerFox (#84037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azzal nehéz vitatkozni, hogy ez így van. De szerintem együtt kellene a kettőnek, ahogy wes is írta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84043) formula01


formula01
aktív tag

Én a játékok árának emelését megértem, nem a játékok drágák, a hazai fizetések alacsonyak. Nem mindegy, hogy egy 1000 vagy egy 3-4-5000 eurós fizetésből kell kifizetni 1 játékért 80 eurót. Amit már kevésbé értek, hogy pl. a 70 dollárból hogy lesz 80 euró, valamint amit végképp pofátlanságnak érzek, az az, hogy a nextgen frissítésekért pénzt kérnek. Kicsit olyan ez, mintha PC-n azért, hogy mediumról highra tudjam állítani a grafikát, ki kéne fizessek újabb 3-4e Ft-t.

(#84044) alratar válasza polonic (#84030) üzenetére


alratar
addikt

Nem várható.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#84045) Kendek válasza Chris1983107 (#84033) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy hitelesített, 5 méteres Ultra High Speed kábel az kifejezetten zsebbenyúlós lesz. De ha erre a hosszra szükséged van, akkor ennél alább ne add, mert nem lesz jó. Amit a PS5-höz adnak, az azért is működik megfelelően, mert csak másfél méteres.

<-ƘƘ->

(#84046) Macccy válasza formula01 (#84043) üzenetére


Macccy
senior tag

A $70 ugye az mindig nettó, de igen, államonként az adóval együtt sem ér el az átlag $80 -at talán, ami még mindig nem annyi, mint a €80, ez eléggé undorító, ezt nagyon el kellene felejteni. És ez MS Xbox -éknál is UGYAN ez, ez nem egy Sony "betegség", ott is már egy sima $60 multiplatform játék is €70. Ez simán nagy pofátlanság. A magyar piacon a Store és Bolti árak szerencsére azért az EU és az USA piaci árak között lebegnek, de na ..... a magyar 4000 -es update akkor is sértés.

És itt tenném hozzá, hogy hál' Istennek ez nálam is inkább elvi kérdés, nem az az 1000 Ft zavar, sokkal inkább az 5 GBP, a 20 AUD, a szórás, a hülyéskedés, na meg az upgrade tartalom, ami ahogy mondtam, nekem nem ér ennyit.


"Death Stranding Director’s Cut is now available, and Australians have woken up to find it costs $20 AUD to upgrade"
"The $20 AUD upgrade cost seems a little steep to us, especially when Sony has recently come out to cancel a planned $10 AUD PS4 to PS5 upgrade for Horizon Forbidden West."

A Horizon Forbidden West upgrade is egy nap alatt robbant, nem lenne meglepő, ha ma ebből is tűz lenne, most ilyen szédült árak lettek világszerte :

UK: 2.000 Ft
US: 3.000 Ft (+tax)
EU: 3.500 Ft
HU: 4.000 Ft
AU: 4.400 Ft

[ Szerkesztve ]

(#84047) Zoleee83 válasza Macccy (#84046) üzenetére


Zoleee83
addikt

Annyi különbséggel ugyan ez zöld oldalon, hogy ott legalább a smart delivery miatt nem verik rád a nextgen update-ek árát.. Többnyire.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#84048) Chris1983107 válasza Kendek (#84045) üzenetére


Chris1983107
tag

Igen, sajnos ezzel szembesültem. :U Ezért is inkább a kábel helyett ma megvettem a The Lost Judgment-et PS5-re. :DD

[ Szerkesztve ]

(#84049) Gigicuci válasza Macccy (#84046) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Így van, ez messze a van a For the Players szlogentől. Egyszerűen addig fogják emelni az árat amíg megtehetik. Mo. meg külön speciális eset, sajnos nincs rá adatom de talán nem túlzok akkor, ha azt mondom a 27k-s játékár sok egyénnek, családnak stb. elég magas.
De szerencsére van választási lehetőség(használt, folyamatos akciók stb.) így kellő türelem birtokában egész diszkont áron kihozható ez a hobbi. Így aztán annyira nem neheztelek a Sony-ra a brutál emelésért. A zöldek tényleg elegánsabban csinálják, sokkal szimpatikusabbak ebből a szempontból. Csak ott nincs Kena. :)

[ Szerkesztve ]

(#84050) S e t h válasza RangerFox (#84037) üzenetére


S e t h
nagyúr

És persze arról is lehetne vitatkozni, egyáltalán milyen iparági standard alapján jelentjük ki, hogy mit is jelent a minőség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.