Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161001) markknight válasza Xaels (#160964) üzenetére


markknight
veterán

Először én is azt hittem, hogy a sample az olyan amit magadnak szedsz, aztán persze leesett. Én most próbálgatok mindent, de vannak olyanok amik tagadhatatlanul legjobbak és kötelező vinned. A Helldive nehézség neked megvan már? Szerencsére ki tudtam fogni olyan randomokat akik a teljes operationt végigcsinálták, így elég könnyen ugráltam felfelé.

Nagyon kíváncsi vagyok milyen cuccokat, esetleg járműveket fognak majd behozni idővel, meg hogy merre megy tovább a játék, egyáltalán terveztek-e neki éveken átívelő jövőt.

(#161002) voorhees


voorhees
csendes tag

Pacific Drive-ot tessék inkább nyomni a nagy sopánkodás közepette, hogy nem jelenik meg semmi értelmes. Iszonyatosan jó hangulat, feszült de szórakoztató játékmenet, ami néha tud kicsit repetitív lenni, meg persze kell egy kis mikromenedzselésre való hajlam, de ez a része is remekül működik.

Itt egy kiváló teszt róla:
Pacific Drive is destined for cult classic status.

[ Szerkesztve ]

(#161003) 3L1T3 válasza Moby (#160988) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem a pixelcici hianya a baj. Hanwm hogy ennyire kifordult a vilag hogy mar az is baj ha testi adottsagokon van hangsuly.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#161004) Rigormortiis válasza 3L1T3 (#161003) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Bezzeg ha szakálla lenne, az nem volna baj...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#161005) Moby válasza 3L1T3 (#161003) üzenetére


Moby
addikt

Én ezt pontosan értem, de jelenleg azt látom, hogy mindkét szekértábor a játékon keresztül próbálja meg elverni a port a másikon, miközben ha a játék minősége, vagy mint játék (eltekintve a fetisiszták igényeitől) nem függ a csöcsök mennyiségétől, akkor tényleg a zsák a foltját tipikus esete megspékelve némi indokolatlan károkozással egy egyébként is halódó területen. Kár, hogy az "üvöltözés" közben ez senkinek nem jut az eszébe.

/spec engem a játék minden tekintetben hidegen hagy, de azt látom, hogy egy amúgy eléggé közkedvelt cím megy a darálóba a szokásos őrület miatt

(#161006) Scholes9 válasza nagyatt (#160985) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én a Demon’s Souls-t simán odatenném a Ratchet mellé.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#161007) ProEvoFan válasza nagyatt (#160985) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Volt ez a nagy bejelentés, mikor ígértek nekünk kb 10 trendi szolgáltatásos játékot, majd pár év múlva majdnem törölték az összeset. Itt volt egy irányvesztés. Reméljük visszatalalnak a helyes útra. Első lépésként jöhetne a Days Gone 2. :K (álmodik a nyomor)

(#161008) icemad válasza markknight (#161001) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Casper van Dien is jelezte a készítőknek, hogy tetszik neki a játék, és nem zárta ki egy Starship Troopers crossover/dlc elkészítését. Kérdés, hogy neki mennyi beleszólása van. Gyanítom, hogy nulla.
Egyébként, ha valakinek kimaradt a Starship Troopers (fiataloknak esetleg, mert majd 30 éves film) , érdemes pótolni. Mai napig megállja a helyét. Bár szerintem csak az első rész sikerült jól.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#161009) Xaels válasza markknight (#161001) üzenetére


Xaels
félisten

Meg van, de általában 7-es szinten megyünk inkább, robotok ellen még annyin sem.

Jön új frakció és stratagemek, köztük ugye a mech amit már lelepleztek. Az első rész után azt mondom, hogy hatalmas nagy dolgokra azért nem kell számítani, nem hiszem hogy olyan szintű Season-ok lesznek mint más játékokban, nem fogják teletömni ide nem illő dolgokkal.

Ami nekem fura, hogy megy a játék nem is kicsit, de valahogy nem érzem, hogy a Sony foglalkozna vele a minimális kötelezőn túl...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161010) Bazsi1987 válasza Xaels (#161009) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem azert nem mert ugye nem belsős cégük kimondottan csak sony konzol exluziv :)

(#161011) spleenszuru válasza mrThomi (#160993) üzenetére


spleenszuru
őstag

Sajnos bele van égetve a vignette, nem lehet.
Mondjuk engem nem zavar, fel sem tűnt eddig.

Malaka!

(#161012) jbnd-007 válasza nagyatt (#160985) üzenetére


jbnd-007
tag

Én is így vagyok, de még PS5-öt se vettem. PS4-en megvettem kb. 10-15 játékot, amiket néha újrajátszok. Kedvenceim a Subnautica, Surviving Mars és az XCOM 2, de persze az összes nagy játékot végigtoltam (TLoU, Days Gone, Uncharted, stb, stb...). Most télen előfizettem Extrára és végigjátszottam még párat, amiben bizonytalan voltam, hogy érdemes-e megvenni. Három hónap alatt végeztem és most itt hever a PS4 kikapcsolva már jó ideje.

Az meg már az én személyes problémám, hogy kell, hogy mindegy, hogy mekkora tech bravúr egy játék, ha a sztori nem szippant be, akkor elvesztem az érdeklődésem. Így jártam a Csucsimával is, megcsodáltam a gyönyörű grafikát, elvittem az első fejezet végéig, aztán ráuntam. A Spiderman bugyuta, tízéveseknek szánt történetét még eddig se bírtam.

(#161013) GEIL válasza nagyatt (#160985) üzenetére


GEIL
addikt

Majd a GTA6 miatt le lesznek porolva a most keveset pörgő PS5-ök is....esetleg addigra aki tudja eladja és beújít majd PS5 pro-ra és azzal fog nekivágni a GTA6-nak. :R

Nálam most "csak" heti 6-8 órát pörög a PS5, és kb csak Mortal Kombat (XL, 11, 1) teker rajta, de nem érzek ez miatt lelkiismeret furdalást hogy "nincs kihasználva" vagy áll benne a pénz......ez hülye hozzáállás, mert akkor a dolgainknak a 95%-át "nem használjuk ki" rendesen.
(barom példa: személyautóinkban 240 km/h-ig van skálázva a sebességmérő, aztán maximum pedig 130km/h-ig hajtuk, de a nagy átlag az 0-90 km/h....tehát akkor adjuk el mert nincs kihasználva ? :D ugye hogy nem.....szóval le kell nyelni és el kell fogadni, hogy ha kell akkor ott van és bármikor tudjuk használni és örülünk neki hogy megtehetjük hogy ott legyen a sarokban a PS5 és nem kenyérre kell az értéke...stb)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#161014) lmno válasza jbnd-007 (#161012) üzenetére


lmno
őstag

A Days Gone sztorija megfogott? Az a Tsushimához képest is gyenge szerintem. Mondjuk a játékmenet attól még nem rossz.

(#161015) 30z.Samu válasza lmno (#161014) üzenetére


30z.Samu
félisten

A story elég gyengécske lett, de az atmoszféra odab***ott.

Sic Parvis Magna

(#161016) frankdelgado válasza 30z.Samu (#161015) üzenetére


frankdelgado
őstag

Pont a játék fílingje volt jó szerintem is. a B kategóriás filmeket idéző sztorinál meg nem is kell több e mellett.

(#161017) S e t h válasza lmno (#161014) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rakd mellé az azóta kijött Sony exkluzívokat és azokat amiket várunk ezután és máris más színben fog feltűnni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#161018) marinea2


marinea2
addikt


Ez most vegleges tiltas? Mert nem latom hogy hany nap vagy het lenne :Y :U

Kicsit gagyi hogy egy ilyenre, "Yes my noob friend"-re akarmennyit is tiltanak ha valakinek valaszolok a beszolasaira :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#161019) F-ECT$ válasza nagyatt (#160985) üzenetére


F-ECT$
titán

15 évnyi játék backlogot végigjátszottál 3 év alatt? Ez hány játékot jelent kb?

Dive ever, work never.

(#161020) spleenszuru válasza marinea2 (#161018) üzenetére


spleenszuru
őstag

Mit tettél?

Malaka!

(#161021) tboy93 válasza marinea2 (#161018) üzenetére


tboy93
nagyúr

Long story short: toroltek a feltoltott tartalmad es legközelebb bannolva leszel.

Ne jatsz idegenekkel :D

[ Szerkesztve ]

(#161022) marinea2 válasza tboy93 (#161021) üzenetére


marinea2
addikt

De megsem tudtam tegnap online jatszani. Lehet csak vissza kell jelentkeznem a PS networkre? :U

spleenszuru: Egy toxicus cukkolo sokkal csunyabb uzenetre valaszoltam hogy reportaltalak. Amire jott egy valasz hogy tenyleg? Es erre ezt irtam "Yes my noob friend" amit tenyleg kitroltek a levelezesbol. Brutal micsoda nagy pc vilagban elunk :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#161023) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Jim Ryan azért milyen cukker egy figura már. Pár napja meglátogatta a londoni stúdiót, hogy parolázzon egy kicsit velük. Elképzelem, ahogy a fontos munkamegbeszélések után együtt kóláztak a Sohóban, hogy aztán hazamenve küldjön nekik egy üzit: "Ja, amúgy mind ki vagytok rúgva". :U
[link]

www.adventuregames.hu

(#161024) tboy93 válasza marinea2 (#161022) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat ő is nyomtam rad a reportot :) Az ilyenbe nem erdemes beleallni, az accod tobbet er.

(#161025) marinea2 válasza tboy93 (#161024) üzenetére


marinea2
addikt

En azt ertem, de abban hogy noob bro meg noob friend, mi reportalhato? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#161026) GEIL válasza marinea2 (#161022) üzenetére


GEIL
addikt

Hány éves is vagy amúgy ? :U :Y
(mondjuk nálm alap, hogy semmi chatre nem is válaszolok....olvasás nélkül törlöm is XD)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#161027) marinea2 válasza GEIL (#161026) üzenetére


marinea2
addikt

32 es 2 eve mar buktam egy accot :DDD :P

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#161028) 30z.Samu válasza GEIL (#161026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Anno amikor Dragon Ball FighterZ-zel toltam sokat nekem is jöttek az üzenetek rendesen. :D Nem válaszoltam olyan stílusban, van hogy csak egy nevető fejet küldtem el. Ma már lehet azért is járna a figyelmeztetés. :D

Sic Parvis Magna

(#161029) vg válasza marinea2 (#161025) üzenetére


vg
addikt

Azért mert a játékos világban az a szó sértő. Tipikusan a zaklató mondja ezeket a zaklatottra, éreztetvén azt, hogy szerinte ő feljebb van az adott játék hierarchiájában... Jogos az ilyenek tiltása.

(#161030) ribizly válasza marinea2 (#161025) üzenetére


ribizly
veterán

Le kell szokni errol a stilusrol, vagy akar siman az ismeretlenekkel valo chat interakciorol. Ez utobbi a leginkabb celravezeto. Egy coop jatek eseten ez lehet problemas, de ott is megoldhato. Sima multiplayer eseteben meg mindenkit mute-olni kell. Sokkal jobban fogod elvezni Te is a jatekot, hogy nem kell hallgatnod a visitozo gyerekeket. ;)
A masik, hogy siman neman (chat es voice egyarant) lehet a hulyeket report-olni. Aztan hatra kell dolni, hogy "mindent megtettem". Tobbet nem lehet es mint a pelda is latszik, nem is erdemes.

#161029 vg
+1

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#161031) Nescafé válasza DaVE-1 (#160996) üzenetére


Nescafé
őstag

De jó :)
Mikortól?

 iPhone 15 Pro

(#161032) F-ECT$ válasza Xaels (#161009) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem így kb 1 hét után kezd kicsit uncsi lenni. 3-an játszunk esténként kb 2 órát, jelenleg 4-es szintű pályákat tolunk, de eléggé repetitív kezd lenni a dolog. A fejlődést is kicsit lassúnak érzem (most vagyunk 12-es szinten), mert vagy az xp-re mész rá, vagy takarítod a mapet a sample-k miatt, de egyik se gyűlik túl gyorsan, le kell tolni jó pár missiont, hogy 1-1 új dolgot tudj venni.
Arról nem is beszélve, hogy a robotok ellen egyszerűen nem jó játszani, messze nincs meg bennük az a fun faktor, mint a bogarak ellen.

Dive ever, work never.

(#161033) markknight válasza F-ECT$ (#161032) üzenetére


markknight
veterán

Én van mikor podcasteket hallgatok közben, így duplán "hasznosan" töltöm az időt :D

(#161034) Lackooo84 válasza marinea2 (#161022) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem olyan is volt már, hogy barátlistámon levő ismimnek írtam egy tök átlagos üzit, és az is átváltott erre a "üzenetet törölte a ps safety csapata" hát mi a qrva annya' már beleolvasnak miket irkálunk?! De a vicc az, h nem volt benne semmi vulgáris szó, mondom egy tök átlagos üzenet volt amiben felsoroltam pár játék címet amik megvannak nekem, mégis törölgetnek, röhej.... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#161035) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#161034) üzenetére


F-ECT$
titán

Simán, gondolom benne van az EULA-ban is ez :K

Dive ever, work never.

(#161036) tboy93 válasza marinea2 (#161025) üzenetére


tboy93
nagyúr

Beletiportal a kis lelkebe na... ;] Azota sir a sarokban, xanax kell neki az alvashoz.

(#161037) tboy93 válasza 30z.Samu (#161028) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lassan mar ott tartunk, hogy azert is jar ha nem válaszolsz. Reportolnak mert bunko vagy es nem irsz vissza :P

(#161038) 30z.Samu válasza tboy93 (#161037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na igen, tiszteletlen magatartás. :D

Sic Parvis Magna

(#161039) tboy93 válasza Lackooo84 (#161034) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezt ne ugy kepzeld azert, hogy Brian a londoni HQ-ban ul a gepe elott fankot ragcsalva es olvasgatja random az uzeneteidet :D Legalábbis nem mindet ;] Egy automata logika vegigfut minden uzeneten felteszem, aztan keresi benne a tiltolistara vett szavakat, kifejezeseket. Ha beflagel akkor jó eséllyel automatikusan megy is ra a ban meg az email. Aztan ha kersz felülvizsgálatot, akkor esetleg ranez ember is a dologra...

[ Szerkesztve ]

(#161040) zozika84 válasza F-ECT$ (#161032) üzenetére


zozika84
őstag

Mi még el vagyunk vele, de valóban kezd kissé kifulladni, reméljük nem hagyják elveszni...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#161041) jbnd-007 válasza Lackooo84 (#161034) üzenetére


jbnd-007
tag

Valószínű olyan szó volt benne ami a világ valamelyik nyelvén sértő valakire nézve. :)

Gyerekbarát mobiljátékban (Hay Day) régebben chateltem magyarul, elég sok ártalmatlan szót kicsillagozott tök érthetetlen okból.

(#161043) Xaels válasza F-ECT$ (#161032) üzenetére


Xaels
félisten

Tessék feljebb tolni a szintet. Több XP-t is kaptok, jönnek újabb ellenség típusok, a Super Sample a 7-től található, a többiből is több van és ott már alapból jönnek a Splitterek, Chargerek, Titánok és Stalkerek. Valamint ha jól emlékszem még küldetés típusok is változnak, összetettebbé válnak. Persze a Core játékmenet marad.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161044) nagyatt válasza F-ECT$ (#161019) üzenetére


nagyatt
tag

Nem mondtam ilyet, hogy 15 évnyi backlogot játszottam végig. Azt írtam, hogy 15 évig nem játszottam semmivel és aztán volt nagy backlog amiből tudtam válogatni a nekem tetsző címek között. Ebbe a PS4 éra játékai értendőek túlnyomóan illetve az új PS5ös címek folyamatában.

[ Szerkesztve ]

(#161045) csabiy


csabiy
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy PS5 testvéremnek, és egy PS4 nekem. PS5 fizeti a PS Plus-t.
Ennek a megosztásához PS5 bekapcsolja az offline megosztást, PS4-en bejelentkezik a PS5 gazdája a saját profiljával és a PS4-et beállítja elsődleges konzoljának. Ez idáig rendben van?
Nekem a saját profilommal be kell, hogy jelentkezzek PS4-en, és azon keresztül tudok játékot letölteni és játszani is? Vagy tesóm profilján keresztül kell használnom a PS4-et?

Köszi előre is :)

(#161046) marinea2 válasza vg (#161029) üzenetére


marinea2
addikt

Akkor ezennel szeretnek itt elnezest kerni minden forumot olvaso kollegatol hogy tobbszor is beirtam kicsillagozas nelkul a serto N**b (zoldfulu) szot :R :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#161047) ribizly válasza marinea2 (#161046) üzenetére


ribizly
veterán

Lehetseges alternativak ban elkerulesere:
n00b
n006
NOO8
...
;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#161048) 30z.Samu válasza ribizly (#161047) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Núb" ;]

Sic Parvis Magna

(#161049) vg válasza marinea2 (#161046) üzenetére


vg
addikt

(#161050) ribizly válasza 30z.Samu (#161048) üzenetére


ribizly
veterán

Kulonosen jo, hogy ez barmit is jelenthetne magyarul. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.