Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#71001) Elderath


Elderath
őstag

BF trailer ODABASZOTT

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71002) EnterR válasza Elderath (#71001) üzenetére


EnterR
veterán

Nem győzöm befoltozni.

PSN ID: marquuard

(#71003) S e t h válasza saelin (#70966) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem nevezzünk ki tagokat a topikban, akik megállapíthatják, hogy mi számít jó játéknak és mi nem, és ez legyen megfellebbezhetetlen, azokkal senki se vitatkozhasson.
Mégiscsak nonszensz, hogy nem azonos az ízlése az embereknek!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#71004) Lackooo84 válasza eisento (#70991) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Grat, a k.virágos géped majd átveszem... ;]

The Truth is out there...

(#71005) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

MM-ben [link] [link] is rendelhetők már az új színű DualSense joyok, elég jó áron👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#71006) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Halo-tól továbbra sem estem hanyatt, de összességében jó a konferencia eddig.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71008) Elderath válasza wolf13 (#71007) üzenetére


Elderath
őstag

*fap *fap *fap

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71009) EczkE válasza Elderath (#71001) üzenetére


EczkE
addikt

Ultimate Edition elo is rendelve. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#71010) eisento válasza Lackooo84 (#71004) üzenetére


eisento
addikt

annak mar megvan a gazdaja. :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#71011) EnterR válasza ImACeltic (#71006) üzenetére


EnterR
veterán

Én ma nem láttam rosszat.

PSN ID: marquuard

(#71012) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Szerintem fasza volt ez a Micro konferencia. Az arcomat nem tépte le, de nagyon jó volt. S.T.A.L.K.E.R. 2 remélem hamar jön PS5-re is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71013) RangerFox válasza wolf13 (#71007) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na ebben tényleg benne volt minden, amit szeretek a Battlefieldekben.

(#71014) EnterR válasza ImACeltic (#71012) üzenetére


EnterR
veterán

Az egész E3-nak talán emiatt van létjogosultsága. De már egyáltalán nem létszükséglet. Sony jöhetne már amúgy.

PSN ID: marquuard

(#71015) KaitouP válasza wolf13 (#71007) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Esküszöm CoD-osként szurkolok, hogy legyen az idei game totál érdektelen számomra, és elhúzhatok akkor játszani ezzel a faszának tűnő BF-el.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#71016) Elderath válasza ImACeltic (#71012) üzenetére


Elderath
őstag

Jön majd később

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71017) ImACeltic válasza EnterR (#71014) üzenetére


ImACeltic
őstag

Reméljük a hónap végén tényleg hoznak Ők is egy konferencia féleséget.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71018) keIdor válasza ImACeltic (#71012) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem teljesen jó volt, a Forza Horizon 5 első napos vétel game pass. :)
Nagyon várom az új Plague Tale-t és a Starfield-et is.
Stalker 2 is jónak tűnik...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#71019) Szabi® válasza ImACeltic (#71006) üzenetére


Szabi®
addikt

A Halo-n sok mindent nem csinálhattak a 10 hónappal ezelőtti látványhoz képest, de ez borítékolható is volt.Kicsit Duke Nukem Forever feeling van, marha sokat vártak arra is az emberek, és egy közepes pruduktum született.
Stalker 2,Forza Horizon 5, Atomic Heart viszont jó kis gamek . Starfield jó-jó, csak hozza is ezt a szintet, amit promóznak :)

[ Szerkesztve ]

(#71020) ProEvoFan válasza keIdor (#71018) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Forza Horizon 5 videó alatt konkrétan a látványától lefostam a bokámat. :DDD Baszki, hogy néz ki az a játék!!!???!!! Gyönyörű!

Ja, és mellesleg kiderült a Diablo 2 Resurrected megjelenése. 2021. szeptember 23. :C

[ Szerkesztve ]

(#71021) EnterR válasza ProEvoFan (#71020) üzenetére


EnterR
veterán

Én azt hittem az a valós környezet amit rögzítenek, aztán megjelentek az autók. :Y

PSN ID: marquuard

(#71022) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#71020) üzenetére


Zoleee83
addikt

Remek show volt, sok-sok trailerrel. :K
Várjuk szeretettel a Sony show-ját mihamarabb, hasonlóan jó felhozatallal. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#71023) ImACeltic válasza keIdor (#71018) üzenetére


ImACeltic
őstag

Plague Tale nem lesz Microsoft exkluzív, ugye?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71024) oriic válasza ImACeltic (#71023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak Xbox és PC.

Live-Die-Respawn

(#71025) balazs025 válasza oriic (#71024) üzenetére


balazs025
senior tag

Viszont még az se volt előtte kiírva, hogy launch exclusive, szóval elég valószínűnek tartom, hogy ps5-re is jön. (De egyáltalán nem biztos.)

[ Szerkesztve ]

(#71026) pzstm válasza ImACeltic (#71023) üzenetére


pzstm
titán

Szerintem nem, de Gamepass Day1 :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71027) oriic válasza balazs025 (#71025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán lehet, hogy ma-holnap bejelentik, hogy jön PS-re is.

Live-Die-Respawn

(#71028) hombre[EU] válasza ImACeltic (#71012) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a stalker nekem letépte :DDD nem hiszem el,hogy ilyen részletesség mellett openworld lesz...vagy hogy így néz ki konzolon,nem oedig egy rtx 3090-en :D

Life, Uh, Finds A Way

(#71029) CptAdamica válasza pzstm (#71026) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elmebeteg ajánlat a Gamepass, innentől fanboykodhat bárki...

Megyen!

(#71030) Elderath válasza CptAdamica (#71029) üzenetére


Elderath
őstag

Ezért vettem St. Gamepass nagyon durva. Főleg ilyen játék árak mellett. Rengeteget spórolok meg

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71031) hombre[EU] válasza CptAdamica (#71029) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fōleg így,hogy világosan látszik a bethesda nem fog psre,nintendora gyártani...elōbb utóbb must have lesz a hardcore rétegnek. jön a starfield, a tes6, az újgenerációs id játékok,indiana jones, arkane játékok stb.
túl sok mindenbōl marad ki,aki nincs a másik platformon is

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#71032) pzstm válasza CptAdamica (#71029) üzenetére


pzstm
titán

igen. Abszolút durva és közelébe sem ér semmi jelenleg. KB annyit megspórolok, hogy egy PS5 kijön az itteni exkluzívok miatt :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71033) ImACeltic válasza hombre[EU] (#71028) üzenetére


ImACeltic
őstag

Jó mondjuk annak a látványa tényleg brutál. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71034) Szabi®


Szabi®
addikt

Volt boxra egy Killer Instinct nevű verekedős game, az kap új részt ?

(#71035) .LnB válasza CptAdamica (#71029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most tényleg jókat húzott az MS. Főleg a Sony áremelés mellett, nagyon erős alternatíva lett/lesz a GP.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71036) Mirage válasza Szabi® (#71034) üzenetére


Mirage
tag

Pletyka szinten él hogy vissza akarják hozni a szériát, de hivatalos életjel még nem volt...

(#71037) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

SE menjen már a fenébe az FF title megerőszakolásával. :U Mi ez a h&s marhaság megint. FF VII Part II persze sehol.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#71038) oriic válasza KaitouP (#71037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt szerintem még egy két évig nem látjuk. A Babylon's Fall egyelőre tetszik, kár hogy live-service lesz.

Live-Die-Respawn

(#71039) Silεncε válasza oriic (#71038) üzenetére


Silεncε
őstag

Talán az volt az egyetlen értelmes, azon kívül az egész műsor felejthető...

(#71040) KaitouP válasza oriic (#71038) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Persze, mert olyan marhaságokkal vannak elfoglalva, mint a VII Battle Royale játék mobilra, meg ez a h&s förmedvény, stb. 10 év múlva talán kint lesz PS6-on az egész játék. Talán.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#71041) Mirage


Mirage
tag

Gondolkodtam nemrég hogy a Series X-em eladom amint meglesz a Ps5, hiszen minek kettő nemde?
Ez a mai felhozatal azért rávett hogy visszavonjam ezt a gondolatot, a Forza és a Stalker nagyon várósak.
És hát hiába bravúrosak a Sony játékok, de a Ratchet is olyan drága... ezek meg a legtöbbet azonnal felrakják gamepassre, azért az nem semmi ajánlat a 20k+ árú játékok világában, pláne ilyen jó kis infláció mellett ami manapság van... akár hogy is, egy év gamepass nem sokkal drágább mint egy új next gen játék...

Annyi biztos hogy a mikrószaft mindent megpróbál megtenni hogy az embereket a platformjukra (egész pontosan a gamepassra gondolok ez alatt) csalogassa. :U

(#71042) Elderath válasza oriic (#71038) üzenetére


Elderath
őstag

mi tetszik azon? :DD

Komolyan kérdem. Okádékul nézett ki. Platinum nagy ívben zuhan lefele. Bayonetta 3at is kb 5 éve csinálják már, lehet ki se jön de jobb is főleg ezek után.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71043) Szabi® válasza Mirage (#71036) üzenetére


Szabi®
addikt

Az pedig amikor megjelent egy elég jó kis játék volt, nextgen-en biztos ütne :R

(#71044) Silεncε válasza Elderath (#71042) üzenetére


Silεncε
őstag

Azért a NieR: Automata nem kicsit volt jó játék, szóval tudnak ők még, ha akarnak

(#71045) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN

Trial version available on PlayStation 5 until June 24th, 2021.

Live-Die-Respawn

(#71046) Mirage válasza Szabi® (#71043) üzenetére


Mirage
tag

Nem volt rossz game, plusz volt benne pár egész jó zene is.
A probléma állítólag az hogy a microsoftnak nem nagyon volt kivel megcsináltatnia a folytatást, talán ez az új studio vásárlásokkal megváltozott már és előbb-utóbb láthatunk majd valamit :DDD

(#71047) totalwarrior válasza Mirage (#71041) üzenetére


totalwarrior
tag

Ugyanígy vagyok én is, ráadásul akinek digital edition gépe van, az ki is fizeti keményen a játékok árát, ha csak nem 1,5-2 évvel akar velük játszani a megjelenés után...brutál pénzek, és spórolt 35 ezret a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#71048) ProEvoFan válasza Mirage (#71041) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért ha az MS bezárja a kiskaput, amivel olcsón hozzájutunk a gamepass havi előfizetéshez, akkor azért más lesz a leányzó fekvése.
Most még ok a gpu ára, de ha a "rendes" árat kellene fizetni érte ( 1év/48000-50000 ft) akkor nem biztos hogy ekkora lenne a hurrá hangulat(om).
Addig jó nekünk, amíg ilyen olcsón hozzátudunk jutni.Remélem sokáig marad így.

[ Szerkesztve ]

(#71049) pzstm válasza ProEvoFan (#71048) üzenetére


pzstm
titán

nem egeszen 2 jatek araert egy evre akkoris kapod ezeket ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71050) saelin válasza S e t h (#71003) üzenetére


saelin
veterán

Ízlésről nem vitatkozom, de én kétlem hogy bárki úgy állna fel az Ubisoft játékai után, hogy "Hű, ez de király volt!". A viszkető grind spotot vakargatja csak az ember agyában. Nekem egy szavam nem lenne az AC, Farcry stb játékok ellen, ha a story hozna egy bizonyos színvonalat és nem ilyen ZS kategóriás semmivel töltenék ki azt a rengeteg időt amit rájuk kell szánni.
Nálam a játékok kb két-három kategóriába esnek és ha egyikbe sem tudom őket belerakni, akkor azok nálam gyengén szereplő alkotások lesznek.
- Story, amiben csak az visz előre hogy lásd mi történik következőleg. (LoU, Life is Strange, Ghost of Tsushima, Mass Effect stb)
- Loop játékok, amik a gameplay-el fognak meg és/vagy érdekes játékmechanikákkal tartanak bent amíg lehet. (Returnal, Little Big Planet, No man's sky, Formula 1, Minecraft...)
- Multiplayer/Coop játékok, ahol egymással vagy egymás ellen tudja az ember különféle játékmódokban és helyzetekben kipróbálni magát. (Borderlands, Destiny, Mortal Kombat, Overwatch stb)

Persze vannak áthajlások egyik halmazból a másikba, de mindig valamelyik oldala erősebben megmutatkozik. Nekem nem azzal volt bajom, hogy valaki élvezte a játékot és tetszett neki valamilyen szinten (szíve joga), hanem azzal hogy 100+ óra van benne ami végig önismétlő és mindenféle ingertől mentes... És ez már jónak számít! Egy tisztes iparos munka sosem lesz jó játék, mert semmiben nem tud igazán domborítani. Szimplán csak játszható és szép. Nem kell még a Sony exkluzívokkal sem összehasonlítani az Ubisoft játékait, mert anélkül is látszik rajtuk hogy mennyire sablon szerűen épülnek fel mindenféle kreatívitás nélkül. Egy AAA játéktól többet várjon már az ember ha lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.