Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123801) Mizol29


Mizol29
senior tag

Üdv! Tegnap vettem egy HyperX Cloud 2 fejhallgatót és USB-n keresztül a PS-be dugva nagyon halk a hang. A fejhallgató vezérlője se reagál semmire se hiába nyomkodom a hangerő gombot. Kell ezen valamit frissíteni, hogy működjön? Kontrollerbe dugva okés, de kényelem szempontjából jó lenne ha usb-n is működne már a hangerőszabályozás miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#123802) Sordoran válasza krx21 (#123798) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezek alapján indultam el és találtam egyet ami megfelelhet. Dobozán rajta van a PS5 is, szóval csak nem lesz rossz.

snots: Láttam ezt is, mikor tegnap este keresgettem vissza topikban, de sajnos egyrészt ez is drága (ami kisebb baj), ami nagyobb gond hogy nem biztos hogy holnapra megjönne. 9ezerért találtam egy Savio-t, nem sokkal olcsóbb (9ezer), de péntekre 90sok% hogy megjön. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#123803) _drk válasza tboy93 (#123799) üzenetére


_drk
őstag

Nem játszol velük ha nincs előfizud...
Persze 2700ft-ért újra a tiéd egy hónapig!
De addig bukod!

Hiába véditek ezt a szolgáltatás, ez gyenge!
250ezer forintos konzol mellé nincs online mentés, de még multiplayer sincs. Inkább a második a fájó pont, mert a háttértar ritkán döglik meg.
Aztán kapsz 2 játékot ami sokszor nem is jó, de csak addig amíg él az elofizud.

Az extra/prémium egyébként sokkal jobb már, mert ott legalább kapsz is már valamit amihez nyulhatsz.
Így nekem hirtelen a Demon Souls/Returnal/AC Valhalla miatt már megérte a + ráfordítást.

(#123804) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz a tippeket, nem rendeltem még elő semmit, ezért nem voltam biztos abban, hogy jól csináltam. Gondoltam, hogyha elfogy az előrendelésben lévő darabszám, akkor a KV automatikusan leszedi az opciót, szóval biztos én nézek be valamit. Végül egy Horizon bundle-t sikerült foglalnom, úgyhogy várjuk a februárt (illetve a játékok listáját).

“The wha-"

(#123807) S e t h válasza Madoc (#123806) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha jól értelmezem, akkor ez ugyanaz lehet mint a 2018-as verzióban, akkor viszont mi a spoiler?
Az hogy nincs változás?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123808) krx21 válasza Sordoran (#123802) üzenetére


krx21
nagyúr

Jó kell, hogy legyen. Ha nem, hamar kiderül... ;)

(#123809) Madoc válasza S e t h (#123807) üzenetére


Madoc
veterán

Most magyarázzam el hogy mi a spoiler?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#123810) rezy89 válasza rezy89 (#123805) üzenetére


rezy89
tag

Jah, ezért nem gondoltam hogy spoiler lenne. De akkor SPOILER Aki játszik a Gow Ragnarökkel... A muspelheimi próbakat nem lehet egyszerre letudni ha nem értem még a történet végére? 15/10-nél állok, de nem ad új kihívást. Köszi!

(#123812) Farkassacred válasza _drk (#123803) üzenetére


Farkassacred
őstag

Pont ezt írtam én is tegnap, ingyenesek egy fenét azok a játékok. :C

(#123813) S e t h válasza Madoc (#123809) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, kérlek, de ebben a mostani kontextusban és ne általánosan.

Én is játszom most a játékkal, szóval nem értem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123814) Farkassacred válasza S e t h (#123813) üzenetére


Farkassacred
őstag

Kicsit én is úgy érzem, hogy spoileres komment volt.
Minden ami a játék tartalma azt rakjuk spoiler alá, beállítások, nehézség és vélemény mehet nélküle is talán.

(#123815) Madoc válasza S e t h (#123813) üzenetére


Madoc
veterán

Naszóval. Nem tartok ott a játékban amit az úriember leírt és eddig sehol nem olvastam vagy láttam hogy lenne ilyen az új részben. Kerültem minden spoilereset. Na itt nem lehetett kikerülni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#123816) rezy89


rezy89
tag

Egyrészt mondandóm azzal indult, hogy "aki játszik vele". Értelemszerűen ha nem akar vki semmit sem tudni az apróságokról sem, nem érdemes tovább olvasni. Belefért volna a spoiler felirat is legalább, de így sikerült. Másrészt nem találok módot rá hogy töröljem, nem ad szerkesztésre vagy törlésre lehetőséget... Aztán lehet én vagyok balf...

(#123817) RangerFox válasza rezy89 (#123805) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Semmi spoileres nincs ebben, majd a másik két Kolléga törli, ha ők spoileresnek találják...

(#123818) Madoc válasza rezy89 (#123816) üzenetére


Madoc
veterán

Épp ezaz, játszok vele. De ne ragozzuk. Túlélem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#123819) ldave válasza rezy89 (#123816) üzenetére


ldave
félisten

Nem te vagy balf..., van aki túl érzékeny ilyenre és már az is spoiler a számára, hogy Kratos szerepel a játékban. Jajj, bocsánat, Kratos szerepel a játékban.

A Slime draws near! Command?

(#123820) Madoc válasza RangerFox (#123817) üzenetére


Madoc
veterán

What? Az hogy milyen kihívások vannak, hol, és mennyi az nem spoiler? Grat.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#123821) rezy89 válasza RangerFox (#123817) üzenetére


rezy89
tag

Rendben! Ha sikerült túllendülni a kezdeti bonyodalmakon, akkor a kérdés még mindig áll azokhoz, akik végigjátszották már esetleg! :R

[ Szerkesztve ]

(#123822) S e t h válasza Madoc (#123815) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én sem tartok ott, de ugyanez volt az előzőben is.
Kb. olyan mintha azt taglalnánk, hogy itt lehet gyűjtögetni x dolgot, de közben 4 éve ugyanezt dolgot lehetett.
De elfogadom, nem ugyanaz a szenzitivitás, ezt kivédeni csak úgy lehet, ha minden megy spoiler tag alá.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123823) koncsik válasza ldave (#123819) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

B.meg, hagyhatom abba. :N Inkább a Nintalit spoilereznéd már... :K
(Most valahogy minden konzol topikban sértődős a hangulat...)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#123824) Sliderxy válasza koncsik (#123823) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Biztos az időjárás miatt. :D

(#123825) zozika84 válasza rezy89 (#123805) üzenetére


zozika84
őstag

Odáig el is kéne jutni, de nem találom hozzá a 2. Követ :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#123826) LeventeV válasza Mizol29 (#123801) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia!

Frissítetted a headset/USB "hangkártya" firmwaret?
PC-n keresztül lehet ezt megtenni, elvileg utána a PS-en is jól fog működni.

[link]

"Release Notes:
Improved firmware to enable PS4 compatibility"

PS5 is profitál majd belőle.

[ Szerkesztve ]

(#123827) Macccy


Macccy
senior tag

Na kis technikai kérdésem lenne srácok.
A GOWnarök érkezésekori sok telepítés és játék törlés, rendrakás közben - mert ezt csinálom, ahelyett, hogy játékra fordítanám az időm :DDD - feltűnt megint, hogy rosszul méri a PS5 a Storage-et, a Free Space nem igazán passzol a Total minusz a foglalt Game, App, Media, stb. számok összegével. Röviden azt hiszi lenne még vagy 40 GB -om a levegőből ...

Olvastam, hogy van ez a Rebuild Database, hiszitek vagy sem nekem PS4 érában ez meg se volt, nem tudtam, hogy ilyen ott is létezett. Itt is egyszer láttam csak kiírni, amikor a Returnal safemódban egyszer elköszönt, na mindegy is ... Szóval ez a Rebuild ez javíthatja a fájlrendszer nyilvántartását? Nem jár semmi veszéllyel az egyébként flottul menő rendszerre, mentéseimre, játékokra, stb ugye? Így sincs időm, nem szeretnék 500 gigát újra letölteni.

Köszi,

[ Szerkesztve ]

(#123828) Frod válasza bbuffy (#123793) üzenetére


Frod
addikt

Én nem mondom azt, pláne a jövőre esedékes játékárakkal (Dead Space Remake 30e, RE4 Remake 31e, lol), viszont már nagyon régóta nincsenek illúzióim azzal kapcsolatban, hogy simán van az a réteg, aki bármennyiért felveszi ezeket a dolgokat, így kár meglepődni.
Semmi értelme ezeknek a moralizálásoknak, hogy "sokan inkább fűtenének", amikor a 20+ ezres műanyaglap, és a szerintem totál nulla effortos +7ezres GoW kontroller is fogyogat.
¯\_(ツ)_/¯

Do you see the white shadow?

(#123829) Kendek válasza Macccy (#123827) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az adatbázis újraépítése nem jár adatvesztéssel, vagyis ilyen szempontból teljesen biztonságos. Egy-két játék ikonja az eltűnhet, de amint rádugod a külső vinyót, úgy beolvassa újra.

<-ƘƘ->

(#123830) fausto


fausto
addikt

Angol feltöltőt honnan érdemes venni. CDKeys-en ~10% kedvezménnyel vannak a nagyobb címletek, ennél van jobb deal valahol? 60-70 GBP körül vennék.
Köszi előre is!

(#123831) erahurka válasza fausto (#123830) üzenetére


erahurka
félisten

Én paysafe cardokat vettem régebben aztán feltöltöttem azzal, nem szórakoztam ilyen olyan kulcsos oldalakkal. Aztán be is buktam vagy 10,000 forintot mert sokáig nem használtam el a kódot és közben jött egy újítás hogy nem egy év hanem 3 hónap vagy mennyi után van "számlavezetési díj", szépen le is ürült mire használni akartam.

(#123832) Lackooo84 válasza rezy89 (#123810) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy nem lehet, én megcsináltam mindet.

Van egy trükkje, hogy mit és hogyan kell csinálni, de nem árulok el semmit, majd magadtól rájössz. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#123833) Mizol29 válasza LeventeV (#123826) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ó akkor csak ennyi lenne a baja? Na akkor ezt majd megcsinálom. Köszi szépen :)

(#123834) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

A VR-os Horizon játék előtt érdemes a korábbi részeket játszani, vagy ez teljesen önálló rész?

(#123835) opr válasza Wolfy33 (#123834) üzenetére


opr
veterán

Eddigiek alapján: Azonos univerzum, külön sztori. Biztos lesznek benne utalások, easter egg-ek meg ilyesmi, de elvileg ennél több kapcsolat nem lesz az Aloy-os fő történeti szállal.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123836) RangerFox válasza Madoc (#123820) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem az. :R

(#123837) Wolfy33 válasza opr (#123835) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi. Akkor várjuk a februárt. :)

(#123838) F-ECT$ válasza Madoc (#123820) üzenetére


F-ECT$
titán

A spoiler a történet szempontjából lényeges dolgok elárulását jelenti. Persze kinek mi a lényeges, de elég gyakran túl érzékenyek az emberek ezen a téren. Ezt megelőzendő a megjelenéshez közel érdemes a spoiler tag-et használni minden olyan dologhoz, amit csak az tudhat, aki már játszik a játékkal.

Dive ever, work never.

(#123839) detroitrw válasza F-ECT$ (#123630) üzenetére


detroitrw
addikt

Ma már azt írja, hogyha szeretnék az adott játékkal játszani akkor fizessek elő ... :))
Megelőlegezték volna, a ps+ -t? :U

(#123840) kona005


kona005
senior tag

Hali , valakinel sikerult mukodesre birnia a Warzone 2.0? Nekem nem megy fel egy update a jatekon belul se a nem lehet teleputeni azt irja

(#123841) bbuffy válasza Wolfy33 (#123837) üzenetére


bbuffy
senior tag

Teljesen be vagyok sózva a Horizonra. :D
Bár látom h amint megjön, evesztem a lányomat és a vr kütyüt jó időre :)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#123842) Raga


Raga
senior tag

Hello!
Hát meg vagyok lőve.
Új barátnő mellett be kell osztani a FIFA 23 UT-t ami borzasztó időigényes, mellette platina céllal újra játszom a gowot…de utána kezdem a Ragnarock…ma elkezdtem a warzone 2-t de jön a Witcher update….ajjaj lesz itt baj😊
Na a posztom lényeg hogy aki akar majd esténként menni pár br-t a warzone 2-vel az vegyen fel barátnak.
De mielőtt megteszi vegye figyelembe a fentieket és hogy teljesen béna vagyok😂😂
BalkanHunter1981

Ui: Ma éjszakás vagyon így sajnos a ma este off de holnap este leszek

[ Szerkesztve ]

(#123843) kona005 válasza Raga (#123842) üzenetére


kona005
senior tag

Neked mukodik? Nekem nem rakja fel az update et es igy nem tudok joinolni

(#123844) Raga válasza kona005 (#123843) üzenetére


Raga
senior tag

Nekem minden ok…reggel frissített most este nyomtam is két kört

(#123845) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Rainbow6 Siege-et csak streamelni lehet?
Nem találtam a letöltés gombot egyik verziónál sem.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#123846) syler123


syler123
veterán

Nem is lett rossz a Warzone 2. A grafika 120hz-es módban nem a legjobb, de maga a játékmenet nagyon jó, majd még 60hz-en is ki fogom próbálni.
Az adaptív ravaszokat jól használja, nem zavaróan. A fegyverhangok nagyon jók lettek, ütnek.
Én tuti el leszek vele egy darabig :)

(#123847) F-ECT$ válasza detroitrw (#123839) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor csak a kiírás volt rossz? Most mit ír lejárati dátumnak?

Dive ever, work never.

(#123848) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Következő probléma:

Need For Speed (2015 reboot letöltése EA Play-ből):

Hogy tudok ezen az akadályon túllendülni?

Amit eddig próbáltam már:

-Konzol restart
-Router restart
-License restore
-Konzol sharing kikapcsolása

Ezt az egyet továbbra sem tudom letölteni, miközben a Rivals és a HP remaster, valamint a Mirror's Edge és a Lost in Random le tudott töltődni.
(nesze neked all-digital életmód! :W )

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#123849) vm93hun válasza vm93hun (#123848) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Illetve annyi még, hogy kb egy órája iratkoztam fel a szolgáltatásra ha ez számít valamit. Mert mint kiderült, az ultra-szuper-fullos Premium PS+ -hoz nem jár az EA-Play. GPU után azt hittem, hogy ehhez is jár alapból. :D

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#123850) rezy89 válasza Lackooo84 (#123832) üzenetére


rezy89
tag

Majd visszamegyek később. Egy F betűs rúna nem villan fel a középső kard szobornál. Ha érthető :D Viszont csak az R és N jelzésűeket tudnám újratolni. 42,5 órám van benne eddig, de sok van még, tartalmas kis játék. :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.