Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) KoNZoLik@ válasza WaterWave (#18982) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én pl gyakorlatilag egyedül a Demon's Souls remake miatt veszek day 1 gépet, de azt hiszem már írtam is! Ha kiplatkóztam utána adom el a Ps5-öt, mivel ami engem még érdekelni fog a Sony konzoljára, az kb 2 év múlva fog megjelenni👍 Addig meg el leszek SeriesX-el meg GP-al...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19002) felixo válasza WaterWave (#18997) üzenetére


felixo
őstag

Ez szép monológ volt. :C
Van benne bőven igazság is. :K
Amúgy 43 éves vagyok.

Redmi Note 9

(#19003) WaterWave válasza vg (#19000) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem fáj, de az hogy hazajövök és MINDEN NAP 4oooo oldalt telehánytok és csak az emag, és egyéb boltok szarjairól szól, hogy nem kaptatok előrendelést, mi lesz így a novemberrel, nem lesz gépem, borzalmasan pánik rohamom van mert nem lesz ps5 idén, azt azért szóváteszem neharagudj.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19004) lipitloty válasza WaterWave (#18997) üzenetére


lipitloty
csendes tag

Miért érzed úgy, hogy mindenkinél jobban tudod, mi a jó neki? Két kisgyerekes apuka vagyok. Esténként lenne időm kb. 2 órát játszani. Hónapok óta nem játszok semmivel, mert kiábrándultam a PC-ből, azóta is értelmesen töltöm azt az esti két szabad órámat, de már kezd erősen hiányozni a játék. Soha nem volt még konzolom, hónapok óta figyelem az akciókat a PS store-ban, és előre megvettem a kimaradt exkluzívokat kb. 2 évvel ezelőttig amikor éppen olcsók voltak. Egy hónapja a tévé is megvan a PS5-höz. Olyan szar ember vagyok, mert szeretnék végre játszani is velük egy jót a nap végén?

(#19005) KoNZoLik@ válasza WaterWave (#19003) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19006) vg válasza WaterWave (#19003) üzenetére


vg
addikt

Inkább sétálj egy jót valamelyik luxus wellness kertjében, az biztos megnyugtat.

(#19007) myckey válasza lipitloty (#19004) üzenetére


myckey
veterán

Ja te így nyomod.

Én, én inkább megnézem majd ezt a pspluskollekciót, egy évre befizetek rá, jó áron. :D
Annyi idő alatt csak csak eljutok benen valameddig, aztán max jön még egy év...
Közben meg lecsapok egy egy akcióra, ami kimarad ebből a best of dologból.

Nekem sem volt még PS, asszem.
Jók leszünk. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19008) Wesder válasza felixo (#18998) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben lehet értelme, ezt neked kell tudnod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19009) front3r válasza WaterWave (#18997) üzenetére


front3r
őstag

Nagyon el vagy tévedve, akik ide járnak, azoknak ez a kedvenc hobbija, és igen is sokan akarnak a megjelenés napján PS5-ön játszani. Nem csak arról van szó, hogy mi jelenik meg csak PS5-re, de az új konzolon sokkal jobb framerate-el, jobb grafikával játszhatnak egy 3rd party játékot is, nem csak az exkluzív címeket.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#19010) lipitloty válasza myckey (#19007) üzenetére


lipitloty
csendes tag

Sajnos azt csak a legutóbbi eventen jelentették be, én meg már egy részét bevásárolgattam. :U De elég sok van, ami nincs még meg a listáról, úgyhogy ha kijátszottam a meglévőket, valószínűleg hasznos lesz még nekem a collection is. :)

(#19011) zozika84 válasza WaterWave (#19003) üzenetére


zozika84
őstag

Annyira jó programok vannak.... ottalvós bulik; wellnes, yakuzzis szállodák. Tele a világ érdekes lehetőségekkel minek olvasnád a fórumot? :N
Poén volt ne vedd magadra :R

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#19012) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#19013) WaterWave válasza lipitloty (#19004) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem vagy szhar ember, én is játszom ahogy időm engedi. De ha fizikailag nem tudnak első körben annyit szallitani, tehát megegyszer hangsulyozom, fizikailag nem tudnak, akkor ha fejedre allsz akkor sem lesz... Egyelore a boltok is balfhaszok mert azt se tudjak mennyi keszletet kapnak, van ahhol meg elo lehet rendelni, van ahhol mar nem... Most azon megy a vita, hogy aki marciusban elorendelt, annak papiron elobb kell megkapnia a gepet, mint aki juniusban... De most ha nem kap akkor mi van? Dragabb lesz a kenyér...
Ezért mondtam a programok lehetőségét, mert vicc, hogy minden nap több oldal szhar gyülik össze, és érdemben mindig ugyanarról kell olvasnom... (emag, konzolvilag stb) én leadtam, én elkuldtem, én várom, én nem tudom mi lesz.

Ha pc-t meguntad játszol a gyermekeiddel addig, vagy lekötöd magad. Mivel hiánycikk lesz ugyis megéljük, hogy van aki hozzájut a géphez 185 ért, aztán fogja és felrakja 25o-ért mert nincs, a sok birka meg megveszi majd, gondolom te nem akarod elkövetni ezt a hibát.
Talán február márciusban rendezodik minden, fogod magad, hetykesen bemész a legkozelebbi konzolboltba, és ki tudod fizetni a ps5-öt amig a gyerkocok, ovodában vagy iskolában. Boldog lesz mindenki, nem beszélve kevesebb szhar hsz-t kell itt olvasni a vergődésről.
Nem kényelmesebb? DE

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19014) Sordoran válasza kIsDe` (#18972) üzenetére


Sordoran
addikt

Cyberpunk 2077-el. Esélyes, hogy megjelenést követő hetet kiveszem szabinak, na nem azért mert hű de rá vagyok pörögve, hanem még benn van 18 napom. :DDD
Amúgy nekem lecseréli a PS4 Pro-t a gép, és jó nagy backlogot fogom ledolgozni egy darabig. Felmerül sokaknál miért váltanak, mikor egy darabig alig lesz új, kizárólag ps5-re megjelenő cím, de nekem a gépem fura hangot ad ki, ami zavar. (talán táp ventilátor) Már bő másfél éve, nem befolyásolja a teljesítményét vagy ilyesmi, de zavar. Havernak nyomott áron eladom ha megveszi, mellé jó pár lemezes játékot is kap amit azóta ps+ miatt megkaptam digitálisan, illetve a PS+ Collection-be is bekerül ugye nekem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#19015) hombre[EU] válasza kIsDe` (#18972) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Cyberpunk és Demons Souls first day...aztán meglátom melyikkel kezdek. attól függ lesz-e pvp a DeS-ben és mennyire lesz bugos a Cyber :)

Life, Uh, Finds A Way

(#19016) zozika84 válasza felixo (#18998) üzenetére


zozika84
őstag

Hát ezt neked kell tudnod.
Mindkét platform megéri a pénzét. :K
Én az Xbox vásárlással megvárom a Stalker 2 érkezését :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#19017) RangerFox válasza felixo (#18981) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak humoros, hogy minden kérdésed mögé odabiggyesztesz egy felkiáltójelet is. Meg a kérdéseid is általában olyanok, amikre senki nem tudja a választ, vagy evidensek (legalábbis könnyen visszakereshetőek lennének). :N

(#19018) lipitloty válasza WaterWave (#19013) üzenetére


lipitloty
csendes tag

Igen, nyilván este 9 és éjfél között fogok játszani a gyerekeimmel, miután letettem őket aludni. :) Normális apa és férj vagyok, amíg a gyerekek ébren vannak, minőségi időt igyekszem velük tölteni mindennap, a feleségemet elviszem heti egyszer napközben egy ebédre, este igyekszünk egy kis időt együtt tölteni altatás után (csak hullák vagyunk jelenleg), meg hát rengeteg közös program a gyerekekkel amikor tudunk beszélgetni. A családjainkkal egy városban élünk, jó a kapcsolatunk, sokat vagyunk együtt. Sőt, aktív vagyok gyülekezetben is, még igét hirdetni is szoktam. Mindennap olvasok, bepótoltam már sok sorozatot, mióta nem játszok, de egyszerűen szeretnék novemberben visszatérni a játékokhoz. Ha meg nem sikerül, hát ez van.
Lehet magas lóról osztani az észt, de nem látsz bele mások életébe. Nem kell náluk jobban szakértened hozzá, hogy mi a jó nekik. :R

(#19019) Alvin_ti4200 válasza erahurka (#18988) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Biztos vagy ebben? Elég félreérthető nekem a PS Store fogalmazása. Ez a screenshot a PS Plus részről van konkrétan. Nekem úgy tűnik (a megfogalmazás ellenére), hogy a 29%-ot már levonták az árból, tehát nem 59.99 - 29%, majd megint -29%.

(#19020) vg válasza WaterWave (#19013) üzenetére


vg
addikt

Én úgy érzem ezekből a hsz-eidből, hogy bizony bassza a csőröd, hogy nem tudsz venni első nap és nem tudod tovább adni haszonnal. Cselesen beleveszed gyerekeket is, hogy felsőbbrendűséged bizonyítsd az itteni nyomorultak felett, akinek nincs (pl én). Amúgy te felfogod miket irkálsz?

(#19021) WaterWave válasza lipitloty (#19018) üzenetére


WaterWave
veterán

Az hogy van két gyereked hát oké... ÉS?
Én megvárom hogy legyen készleten mindenhol, és akkor meg tudom vásárolni.
További jó vergődést.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19022) WaterWave válasza vg (#19020) üzenetére


WaterWave
veterán

Jó, inkább maradtál volna csendben:DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19023) lipitloty válasza WaterWave (#19021) üzenetére


lipitloty
csendes tag

Mi az, hogy és? Te ajánlgattad annak, akinek nincs, hogy csináljon. Akkor már ez sem elég jó? :C

(#19024) myckey


myckey
veterán

Beszarás, hogy a pées öttől hogy jutunk el az életmód-tanácsadásig
nem tudtam, hogy itt így megy. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#19025) Moby válasza WaterWave (#19013) üzenetére


Moby
addikt

Ahhoz képest, hogy papíron mennyire nem érdekel ez az egész, kívülről-belülről ismered a topikban folyó témákat.
Olyan hiteles hozzászólások ezek, mint a képviselők vagyonnyilatkozatai :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19026) stickermajom válasza WaterWave (#19021) üzenetére


stickermajom
addikt

Oké oké fogtuk, hogy csak a jövő évi készletből kapsz és ez téged nem zavar. Másokat meg igen. Lapozzunk.

(#19027) arewan


arewan
kezdő

Szerintem ezért kár nekünk jönni. :)
Mi a családdal és két baráttal beterveztük, hogy egy ennyire elcseszett év után Karácsony környékén összejövünk, és esténként rongyosra tolunk pár játékot, amit utoljára PS2-vel tehettünk meg, 12 évesen.
A Sony egy szóval nem kommunikálta azt, hogy ilyen nevetséges példányszámmal kezd, és a második szállítást sem várhatjuk idén.
Az emlékek miatt személyesen mindenképp kivárom Xbox helyett, de biztos vagyok benne, hogy ezzel sok bizonytalan vásárlót megnyer a MS.
De ha már ennyit sunnyog a Sony, legalább itt had adjuk már ki 1-1 hozzászólásban. :))

(#19028) felixo válasza RangerFox (#19017) üzenetére


felixo
őstag

Jogos. :K
Néha kiírom a költői kérdést is magamból.
Sorry, de izgatott vagyok ... hibernáltatom magam november 19-ig. :D

Redmi Note 9

(#19029) erahurka válasza Alvin_ti4200 (#19019) üzenetére


erahurka
félisten

"Save an EXTRA 29% with PS Plus"

PS Plus dupla akció része ráadásul. PS Plus árat csak akkor mutat, ha van előfizetésed.

(#19030) Alvin_ti4200 válasza erahurka (#19029) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Értem, kicsit félreérthető, köszi. Így már valóban jobbnak néz ki a dolog.

(#19031) sasa134 válasza WaterWave (#19003) üzenetére


sasa134
addikt

Akkor ne olvasd a topicot. Sztem.
Launch előtt 2 hónappal mi a fenéről kéne írogatni?

Ja, ne válaszolj kérlek. :R

Avanti Roma

(#19032) hombre[EU] válasza myckey (#19024) üzenetére


hombre[EU]
veterán

félek lassan eljutunk oda,hogy egymás méreteit is megosszák majd itt velünk :B :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#19033) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Van lehetőség arra, hogy a magyar PS accountomnál az angol árakat lássam majd és ne forintban akarja levonni az immáron angol bankkártyámról a pénzt a Sony? Utoljára két éve volt PS-em és akkor még otthon laktam, de azóta elköltöztem Londonba, viszont minden a magyar accounton van. Ez alapján country of residence-t nem tudok váltani. Érdekes, hogy Steamen ez egyáltalán nem volt probléma...

(#19034) EnterR


EnterR
veterán

Nem gyenge ez a mai nap. :C

PSN ID: marquuard

(#19035) RangerFox válasza Alvin_ti4200 (#19033) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Storefront region-t tudod állítani Ps4-en a store-ba belépve. Nem hiszem, hogy kivennék ezt a funkciót Ps5-ből.

(#19036) Alvin_ti4200 válasza RangerFox (#19035) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi, nem emlékeztem erre az opcióra :R

(#19037) predakon


predakon
őstag

Ismet beszelhetnenk a 350.000es PS eladorol inkabb :D :D :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#19038) Tomtailor85 válasza predakon (#19037) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Köszönöm, hogy szóba akarom mondani írásba hoztad! :DDD :DDD :DDD

(#19039) turikoczka válasza WaterWave (#19021) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Szóval most azon vergődsz, hogy szerinted mások itt "vergődnek". :U

(#19040) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Kezdeményezem, hogy legyen napi 30 perc családi tanácsadás, 1 óra kinek jut ps5 a megnyitó napján, 30 perc kössünk bele másokba, mert mások a nézeteink, a maradék időben szabad foglalkozás legyen! :DDD :DDD

(#19041) EnterR válasza predakon (#19037) üzenetére


EnterR
veterán

Sokkal égetőbb kérdés, hogy hova soroljuk azt, aki megveszi majd. Nem az eladót bántanám.

PSN ID: marquuard

(#19043) JanR válasza Tomtailor85 (#19042) üzenetére


JanR
addikt

Na jooo! :DDD

(#19044) RangerFox válasza Tomtailor85 (#19042) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na jó, az ilyenekkel menjetek az off topikba! Az utóbbi napokban túl sok az off, ráadásul nekem kell őket offba tenni. Tartsunk mar meg egy szintet...

[ Szerkesztve ]

(#19045) Tomtailor85 válasza RangerFox (#19044) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

:R

(#19046) Tomtailor85 válasza felixo (#19028) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Friss info Emagtól! Az email semmit nem jelent, csak általános tájékoztató jellegűek!

(#19047) felixo válasza Tomtailor85 (#19046) üzenetére


felixo
őstag

Honnan az infó ?

Redmi Note 9

(#19048) BlazeH


BlazeH
újonc

Euronicsnál az első nap mintha írtátok volna páran, hogy az automatikus visszaigazoló e-mail mellett kaptatok megerősítő e-mailt is átvételi időponttal. Ilyet azóta kapott valaki? Vagy ezt még aznap feladták és nem küldtek ki többet?

(#19049) S e t h válasza felixo (#19047) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tomtailor85 írta ide.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19050) felixo válasza BlazeH (#19048) üzenetére


felixo
őstag

Csak visszaigazoló emailt küldtek.

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.