Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) Elderath válasza hombre[EU] (#42953) üzenetére


Elderath
őstag

Júniusra cp 2.0?

doubt.jpg

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43002) EnterR válasza hombre[EU] (#42953) üzenetére


EnterR
veterán

Pont hasonlókat képzeltünk el szerintem, seems legit.

PSN ID: marquuard

(#43003) keIdor válasza CptAdamica (#42959) üzenetére


keIdor
titán

Hatalmas +1.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43004) keIdor válasza cyberkind (#42987) üzenetére


keIdor
titán

Pedig el kellett volna tolni.
Komolyan, nem tudom felidézni, hogy mikor volt utoljára olyan, hogy elhalasztottam egy játék “játszását, kijátszását” bugok miatt, mert annyira vállalhatatlan.
Biztos volt már ilyen, csak annyira rég, hogy se évszámot, se játékot nem tudok felidézni. Pedig nálam sok minden day1, nem várok.
A Cyberpunk ilyen, 7-8 órám volt benne, de annyi buggal találkoztam ez alatt, hogy az nem igaz, teljesen elment tőle a kedvem. Liftbe szorult enemy, lebegő tárgyak, láttam clipping problémát NPC-nél... nekem a várossal, a kárókelőkkel nem volt ilyen “nem élnek” gondolatom. Ami probléma, ami zavart, az a bugok mennyisége. Ez a játék nincs kész, nem lehet rámondani, hogy 1.0...
Maga a játék nekem tetszett, de úgy voltam vele, ezt így, ebben a formában nem, mert rossz szájízem volt, ez a játék egy sokkal jobb formában érdemel majd végigjátszást.
Egy-egy bug belefér, de itt 7-8 óra alatt volt annyi, mint más OW-nél egy full végigjátszás alatt SE.

No meg persze szebb grafikával, de a mosott kinézet miatt nem hagytam volna félbe. Majd tavasz, nyáron visszanézek rá, PC-n inkább szerintem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43005) KaitouP válasza keIdor (#43004) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Egyetértek. Épp a napokban említettem barátnőmnek, hogy ebben a 7-8 évben annyira vártuk a játékot, hogy folyamatosan lestük, hogy mikor jön, mikor kapunk infót róla, most meg éppen annyira nem akarunk játszani vele. Majd ha vállalható lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43006) Moby válasza keIdor (#43004) üzenetére


Moby
addikt

Olyan gondom nekem sem volt a járókelőkkel, hogy "nem élnek". Inkább az arculcsapó valóság, hogy sosem léteztek :DDD

(#43007) Jim74 válasza sting2 (#42990) üzenetére


Jim74
nagyúr

Valószínűleg Nektek van igazatok... :(

(#43008) keIdor válasza Moby (#43006) üzenetére


keIdor
titán

Lockdown & teleporting. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43009) eisento


eisento
addikt

euronics honlapon fent a gep :DDD csak nem lehet kosarba rakni, meg amugy is digital erdekel az meg bezzeg nincs fent :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#43010) Frod válasza keIdor (#43004) üzenetére


Frod
addikt

"Ez a játék nincs kész, nem lehet rámondani, hogy 1.0..."

+1
A topicját so-so követtem, a sztoriról nem olvastam, de az ilyen titkos fegyverek, nagyrészét láttam, és mivel valójában csak egy félmillió+ pc-n néz ki úgy ahogy, így teljesen nem érdekel már. Ezen még a streamelt játszás sem fog segíteni, mert ott meg nem lehet majd moddolni, pl. legutóbb épp a katasztrofális minimapot javította fel egy lelkes amatőr. Pc-n ez pár kattintás, más verziókban ezeket sosem kapjuk meg.

Do you see the white shadow?

(#43011) Wesder válasza Moby (#43006) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a PS verzió, valami nagyon gàz.
Nekem ilyen egyszer volt, mikor küldetésnek vége volt, de még combatban voltam, de a helyet màr elhagytam ahol a küldetés jàtszódott. Ahogy elmúlt a combat màr tele volt az utca emberekkel, autókkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43012) Imilenni válasza modflow (#42933) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze hogy lesz :)
Abbyt fogja vadászni küszöb józsi feleségének a tesvérének a lánya, mert jozsi meghalt.
Trailerekben meg full másról lesz szó..
A tesztekben pedig az első óráról beszélhetnek csak a tesztelők, amikor Abbyvel edzessz, kutyákat segítesz világra etc.. ;)

Press "F" to pay respects.

(#43013) Wesder válasza Imilenni (#43012) üzenetére


Wesder
félisten

Instant buy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43014) Ron Swanson válasza eisento (#43009) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Egyik haveromnak sikerült rendelni.
13:26

(#43015) hyggelig válasza Moby (#43006) üzenetére


hyggelig
senior tag

Azért ez kemény.
Nekem sosem volt ilyen kihalt az utca. Pár napja már olyan durva (főleg a Dowtown résznél), hogy kerülgetni kell az embereket.
Biztos az utolsó hotfix segített rajta.

(#43016) Moby válasza Wesder (#43011) üzenetére


Moby
addikt

Igen-igen, a ps verzió ilyen. Minden máson masterpiece :DDD

/hint toltam párhuzamosan pécén is- Szögugyanazok a bénaságok méterenként, másodpercenként. Ez egy igénytelen fércmű. Nem egy hibás játék amit javítani kellene, hanem föld, lapát, gödör, mész :D

[ Szerkesztve ]

(#43017) akos.fulop válasza Ron Swanson (#43014) üzenetére


akos.fulop
csendes tag

Az király, mert 5 secenként frissítem az oldalt, és nekem nem ugrott be semmi.
Az ügyfélszolgálatos semmit nem tudott mondani erről az egészről, azt mondta 3 darab volt készleten, akkor az 2 fórumtársnál fixen landolt.
Félreértések elkerülése végett nem rájuk haragszom, hanem az egész helyzetre.

Nevetséges mostmár tényleg az egész, ezzel fel is adtam :D

Lassan visszatérünk a szocializmus hiánygazdaságába, és 2 évet várhatok egy ps5-re, vagy megveszem 3szor annyiért használtan

[ Szerkesztve ]

(#43018) nanorambo válasza akos.fulop (#43017) üzenetére


nanorambo
őstag

3 db? Az kemény :DDD
Szerintem felesleges ezt monitorozni egész nap. Normális ember, akinek vannak napi teendői kb esélytelen, hogy behúzzon a jelenlegi helyzetben egyet. Majd ha már lesz készlet rendesen. Talán nyáron.

[ Szerkesztve ]

(#43019) Wesder válasza Moby (#43016) üzenetére


Wesder
félisten

Ügyes vagy. Nem mondtam hogy masterpiece. :U
Ilyen szellemvàros effektus nàlam nem volt, csak egyszer, amit leírtam. Akàrmilyen nagyobb buggot olvastam, az mind PS-en volt. Ettől függetlenül ha szarabb is a PS port, majd javítva lesz idővel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43020) Jackie_Chan válasza akos.fulop (#43017) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Én is itt ülök a gép előtt folyamatosan,de nekem sem jelzett semmi.
Én is kezdem feladni lassan. :W

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#43021) Moby válasza hyggelig (#43015) üzenetére


Moby
addikt

Hát itt nem az a gond, hogy kihalt az utca. Talán jobb is az úgy. Nem jobb a helyzet akkor sem, ha sokan vannak :DDD

(#43022) akos.fulop válasza nanorambo (#43018) üzenetére


akos.fulop
csendes tag

Sony szalon is 8 darabot emleget, hogy annyit lát egyelőre januárban beérkezni 90 előrendelőre :W

(#43023) Jim74 válasza akos.fulop (#43022) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez már tényleg komolytalan... :(((

(#43024) Moby válasza Wesder (#43019) üzenetére


Moby
addikt

Nézd, biztos vannak olyan platformok, ahol annyira semmi nincs, hogy egy ilyen is jónak számít. A PS nem ilyen, ebben igazad van!

(#43025) nanorambo válasza akos.fulop (#43022) üzenetére


nanorambo
őstag

Akkor lehet ebből inkább ősz lesz itt Kelet-Európában :DDD Karácsonyra azért már remélem lesz. Mondjuk, ha ilyen 8 darabok jönnek a boltokba, akkor lehet 2022 lesz ebből :DD

[ Szerkesztve ]

(#43026) akos.fulop válasza nanorambo (#43025) üzenetére


akos.fulop
csendes tag

Elvileg márciusig a sony szalon előjegyzést se vesz fel, mert semmi értelme szerintük :D

(#43027) laci1117 válasza Jackie_Chan (#43020) üzenetére


laci1117
tag

Nekem jelzett, de előtte 2 perccel mentem el a géptől mert dolgom volt... jellemző :D
Dec 21.-én sikerült megrendelni, múlthéten törölték a megrendelést mondván nincs készleten így törölniük kell.. mondtam, hogy várjunk amíg lesz készleten és akkor tudják teljesíteni, erre az volt a válasz hogy az nem opció :D

(#43028) Wesder válasza Moby (#43024) üzenetére


Wesder
félisten

Lol. Nem tudom miért kell mindig ezzel takarózni, ha esetlegesen a PS verzió valamelyik multicím problémàsabb. Làtom én is a hibàit, a beigért dolgoknak a fele nem valósult meg, és csak annyit mondtam hogy PS-en bugosabb, és egyből ezzel a bullshittel kell védekezni. Akkor menj és fuss még velük pàr kört a PS ex címekkel, legalàbb nem unatkozol és a CP-vel sem kell jàtszanod. Tényleg nem értem hogy ez ennyire rosszul esett neked hogy szerintem a PS verzió bugosabb? Egyébként is szàmít? Jelenleg egy olyan konzolon jàtszol vele, amire el sem készült, és a BC sem lenne, még jàtszani sem tudnàl vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43029) Sityu1990 válasza mattheus (#42984) üzenetére


Sityu1990
csendes tag

Régóta szemezek ezzel a Steelseries Arctis 7-es fülessel, mi a véleményed róla? Van nagy különbség a sima 7-es és a 7P ill. a 7X verzió között? Azt tudom, hogy a 7P a PS-s a 7X a box-os verzió és a box-os verziót tudom PS-sel és PC-vel is használni, viszont a PS-s csak PS-sek megy.

(#43030) keIdor válasza nanorambo (#43025) üzenetére


keIdor
titán

18 milliót szeretnének legyártani idén, elég lesz-e az igények fedezésére? Szerintem nem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43031) Wesder válasza keIdor (#43030) üzenetére


Wesder
félisten

Ha az sem lesz elég, akkor majd csak 22-ben lesz itt a polcon gép. Mondjuk nem marad le semmiről az aki késöbb vesz gépet, a jàtékok megvàrnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43032) hyggelig válasza Moby (#43021) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ezen a részen már én is túljutottam. Nekem ezt sem csinálta. Sajnos nem én tehetek arról, hogy a rosszabbul patchelt platformon játszod.

(#43033) hombre[EU] válasza Moby (#43006) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nem "ps bug" jelentsen is bármit :D ez benne van a 60fps sx verzióban is. vannak határvonalak,ahol egyszerūen reseteli az npcket. meg ha missionbōl jössz vissza és "rossz" felé nézel hirtelen akkor látod elōugrani...de ez a pc verzióban is ott van csak mindig a hátad mögött

de azon kicsit meglepōdtem,hogy ezt így beveszi az emberek gyomra és nem a bug/glitchekrōl van szó, hanem magáról az openworld játékról

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#43034) Peace válasza Moby (#43021) üzenetére


Peace
nagyúr

És még ocsmány is. :(

(#43035) keIdor válasza Wesder (#43031) üzenetére


keIdor
titán

Akit idegesített a PS4 Pro hangja, annak a PS5 hatalmas előrelépés, nagyon gyors a letöltés is, akár 18 MB/s-et is láttam már tőle és a környékét tartja is.
Meg úgy alles zusammen nagyon gyors az egész.
Játékokról nem marad le, de nem csak annyiból áll a gép. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43036) Elderath


Elderath
őstag

Még mindig ott tartunk, hogy "nem marad le semmiről akinek nem jut gép?"

Ezzel szerintem max az hitegeti saját magát, akinek nincs. Aki rendszeresen játszik, annak minden szinten előrelépés az új HW.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43037) hyggelig válasza Elderath (#43036) üzenetére


hyggelig
senior tag

Miért gond az, ha valaki tényleg így gondolja?
Szerintem jó páran vannak itt olyanok, akiknek volt/van Ps4-e, azt nem a megjelenéskor vette és nem maradt le semmiről. Most is pont ugyanaz a helyzet.

(#43038) Wesder válasza Elderath (#43036) üzenetére


Wesder
félisten

Egyelőre a Demon's Souls-ról tudsz lemaradni, mint jàtékról. Most az hogy egyéb területeken is jobb az új gép, az nem meglepő, de a MM PS4-en is egy jó jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43039) Moby válasza Elderath (#43036) üzenetére


Moby
addikt

Mert túl kell valahogy tennie magát azon, hogy nem jutott. Azér'.

(#43040) Jim74 válasza keIdor (#43035) üzenetére


Jim74
nagyúr

Főleg ezek miatt szeretnék váltani... De 350-400-at nem fogok neppereknek fizetni. Akkor inkább 3 havonta megpasztáztatom :DDD.

(#43041) nanorambo


nanorambo
őstag

Én nem kimondottan játkok miatt venném, hanem mert a ps4 pro töltési idejétől és hangjától kifutok a világból. De szerintem azért nem jó felhánytorgatni, hogy kinek nem jutott és ki miért mondja, hogy nem maradsz le semmiről, mert konkrétan sehol nem kapható a konzol, mindenkinek önhibáján kívül nem jutott.

(#43042) Entonik válasza Elderath (#43036) üzenetére


Entonik
junior tag

De még nincs kihasználva a hw teljesen,tedd hozzá azt is :)

(#43043) S e t h válasza Elderath (#43036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Minden szinten, de szép, 80as években voltak ennyire jók a marketing szövegek.
Már-már annyira meggyőző, mint a pécés cp2077 elismerő hozzászólások. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#43044) Stef@N


Stef@N
tag

Akinek van kapacitása, figyel(tet)het német oldalt is. 18-án és 23-án is jön haza családtag. Nekem csak annyi a kérésem, hogy kettőt rendeljen, hogy nekem is jusson :D

(#43045) Elderath válasza S e t h (#43043) üzenetére


Elderath
őstag

Miért szerinted miben nem előrelépés az új konzol?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43046) Wesder válasza Elderath (#43045) üzenetére


Wesder
félisten

Méretben. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43047) VTom válasza hyggelig (#43037) üzenetére


VTom
veterán

Nem gondolhatod így, mert akinek jutott, az sokkal jobban érzi magát attól, hogy tudja, hogy akinek nem jutott, az csak magát áltatja azzal, hogy nem maradt le semmiről, érted? :D

Mint az óvodában.

#43045Elderath

Nem azt mondta, hogy nem előrelépés, csak azt, hogy akinek nem jutott még, az sem marad le semmiről. Ami eddig kijött rá, azzal PS4-en is lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#43048) Elderath válasza Wesder (#43046) üzenetére


Elderath
őstag

jogos :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43049) Kendek válasza keIdor (#43035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Remélem, hogy ezt az akár 18 MB/s-os letöltési sebességet nem gondoltad komolyan, mert az eléggé gyenge lenne. Ilyen rossz sebességgel egy átlagos 60 GB-os játék leszedése az egy óra. Sokaknak van itt gigabites internetkapcsolata, nekik ez a 144 Mbps irtó lassú lenne, kb. 15%-a neki. Nekem csak 300-as netem van, de bizton állíthatom, hogy ezt is szépen kimaxolja (~38 MB/s). :)

<-ƘƘ->

(#43050) hombre[EU] válasza hyggelig (#43032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hagyjátok már ezt a ... :) pontosan ugyanolyan a játék, maximum ti...nem látjátok?!
most felmentem 5percre,hogy megmutassam hogyan mūködik (seriesx 1.0.6):
karakter damage-re reseteli az npcket->[link]
itt meg csak úgy reseteli :DDD ->[link2]

többször találkoztam én is elōttem eltūnō szellemekkel, mert lehet én azon kívül,hogy bámulom a cutsceneket próbáltam játszani is vele

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.