Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) Elderath


Elderath
őstag

Jimbo gyerek nem szarozik. Látszik rajta ő az a tipikus üzletember típus és nem játékos. Utolsó garast is kipréselik majd a PS execből, úgyhogy valószínű minden ex jönni fog PCre is csak nem day 1

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#87002) Xaels válasza RangerFox (#86993) üzenetére


Xaels
félisten

Mondtam nem akarok vitát generálni, nem azzal van bajom, hogy X év után megjelenik valami, bár szerintem a GoW-t túl korán odaadják, szemmel láthatóan elkezdték ny*lni mindkét oldalról a PC-sek valagát. Nem hiszem, hogy a Santa Monica vagy a Naughty rászorulna az "extra profit"-ra, egy Housemarque vagy Bend Studio más tészta lenne. Tolják a crossplay-t is, meg a többi PC-s baromságot. Szeretem a videójátékokat, szeretek játszani és gyakorlatilag ebben nőttem fel, volt nekem mindenféle konzolom és PC-m is mindenféle összetételben, de amit ezek csinálnak az elmúlt 1-2évben számomra egyre kevésbé biztató és ezek mellé még az IT szektorban is valami nagyon félre ment.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#87003) marinea2


marinea2
addikt

A Ps Plus Collectionban talalhato Days Gone 60 fps-es?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#87004) syler123 válasza Xaels (#87002) üzenetére


syler123
veterán

+1

Előbb utóbb meg fogják ölni a Playstationt (presze még nem ebben a generációban). Én ki merem jelenteni, hogy zavar, amikor ilyen korán kiadnak egy ps ex játékot pc-re, sokkal jobban zavar, mintha xboxra adnák ki, mert az xboxos legalább megveszi, sok pc-s meg letölti és ugyanazt kapja, mint én aki fizettem érte...
A PS azért PS, mert vannak ex címei, ha nincsenek, miért is válasszuk az xbox ellenében? Pláne ha lapul itthon PC is...
Akkor már adják ki Xboxra is ezeket a játékokat, aztán eladom a francba a Ps5-öt és veszek egy Series X-et.

[ Szerkesztve ]

(#87005) Bencus88 válasza marinea2 (#87003) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen

(#87006) Wesder válasza syler123 (#87004) üzenetére


Wesder
félisten

4 év az koràn? Lol.

Szerk.
MS Day1 viszi PC-re a cuccait, és köszöni szépen jól vannak. A Playstation-nek sem lesz semmi baja. Nem kell fosni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87007) keIdor válasza Xaels (#87002) üzenetére


keIdor
titán

Ha maradnak ilyen árak, mint most, tartósan, akkor a PC gaming úgyis lejtmenetbe kapcsol vagy már kapcsolt is.

Annyiba kerül egy jobb PC, mint egy 77”-es OLED + PS5, de alig nyújt többet. Ráadásul várhatsz 4-5 évet egy-egy jobb PS “exklúzív” címre… plus hozzáteszem, hogy az emberek 90%-nak nincs is ennyi pénze rá, tehát eleve csak gyengébbet engedhet meg magának.

Multizni meg nem lehet a sok szoftveres csaló miatt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87008) Moby válasza Elderath (#87001) üzenetére


Moby
addikt

Jimbo megmondta, hogy elfogadhatatlannak tartja, hogy a playstation exkluzívok csak néhány millió felhasználóhoz jutnak el, és nem százmilliókhoz, mint a mozifilmek. Az emberünk kicsit nem teljesen normális, amikor ilyeneket nyilatkozik (meg azok között sem).

(#87009) Elderath válasza Moby (#87008) üzenetére


Elderath
őstag

Minden interjú vele kész aranybánya, olyan beszólásai vannak

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#87010) syler123 válasza Wesder (#87006) üzenetére


syler123
veterán

Az ms? Még szerencse, mivel a Windows is a saját rendszerük, illetve túl sok saját címük nem nagyon volt eddig, ami miatt kár lenne. Ha még bejönnek jobb címekkel, akkor fog visszaütni az, amit most a Ps-el tesznek, elveszik az egyedisége.
Szerintetek ki venné a Nintendo Switch-t, ha a játékai jönnének PC-re? Megcsappanna a népszerűsége nem kicsit. Zelda és a metroid miatt még én sem kizárt hogy venni fogok 1-et, de még jobb lenne abból is egy "next gen"...

(#87011) eisento válasza Willhunting (#87000) üzenetére


eisento
addikt

Azert elobb utobb mindenki megunja a remastereket es annak a remasteret stb...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#87012) alratar válasza tboy93 (#86979) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem se. :)-
De vannak akik jobban szeretik az egy kaptafás, tartalmatlan sz@rokat játékokat, mint a jól kidolgozott és kreatív játékokat. ;)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#87013) Blaze_ válasza Xaels (#87002) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Pedig így lehet eladni a PC-seknek a PS5-öt, megkapja az első részt, ha a másodikkal is játszani akar akkor vegye meg a konzolt és ne Boxot. Ha nincs a PS+ collection akkor most lehet hogy XSX-em lenne és ott költöttem volna az elmúlt egy évben és nem a PS store-ban, és nagyon sokan vannak így külföldi fórumokat olvasva is. Verseny van, szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#87014) Mephike válasza Xaels (#87002) üzenetére


Mephike
senior tag

Mondjuk ilyen videokártya árak mellett a PC-s tábor nem hinném, hogy hatalmas lenne :)
Mondjuk én is többek között ezért váltottam PC-ről. De ha azt nézem, hogy számomra a GoW az egyik legjobb játék, akkor azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy megérte váltani.

(#87015) keIdor válasza Blaze_ (#87013) üzenetére


keIdor
titán

Aki eddig nem vett konzolt, ezután sem fog.
Általában azzal érvelnek ezek az emberek, hogy nem tudják a controllert megszokni.

Ráasásul idén nagyon rossz PC gamernek lenni, ez jövőre sem fog változni, ettől még mindig lesznek olyanok, akik akkor se váltanak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87016) kecsu10 válasza syler123 (#87010) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Én például nagyon örülök neki, hogy jön pc-re is a God of war, mert bár konzolra is megvan, de a pc verzió lesz a grafikai csúcs, mint a HZD esetében is. A Nintendo kapcsán pedig azt szeretném mondani, hogy egy decens pc minden gond nélkül emulálja, szóval aki szeretné, azokat is játszhatja. Nem hinném, hogy visszaveti ez a play station-t, egyszerűen ez üzlet. A pc tábor megkapja a régit jövő év elején, aztán az év későbbi részében jön az új God of war, és többen fognak emiatt konzolt venni. Xbox esetében még ez sincs, mert gamer pc mellé boxot venni aztán tényleg semmi értelme. De ennek amit a Sony csinál, nagyon is van. :)

(#87017) keIdor válasza Mephike (#87014) üzenetére


keIdor
titán

Nincsenek is sokan, legalábbis az a réteg, amelyik komolyabban AAA-s fogyasztó.

Ebből gondolom és tudnék még sok példát hozni:

The PC version of Horizon Zero Dawn sold 716,000 copies digitally during its release month, representing a strong start for PlayStation’s platform debut. [link]

PS4, 2017: Horizon Zero Dawn sales top 2.6M units in under two weeks [link]

Tehát ha a GoW-ból pl. elment 10 millió konzol példány eddig, akkor a PC-sből maximum ennek 1/4-e várható, vagy ennyi se. Ilyen árak mellett lehet az 1/5 vagy 1/6 lesz lassan reálisabb. Én se értek egyet a Sony PC stratégiájával, inkább mennének rá a 200 millió eladott gépre generációváltás idejére…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87018) VTom válasza keIdor (#87007) üzenetére


VTom
veterán

Nem hinném, hogy bármilyen PC többet nyújtana, mint egy ps5 és egy 77-es oled. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#87019) opr válasza keIdor (#87017) üzenetére


opr
veterán

A ketto erosen kapcsolodik. A SONY azt remeli, hogy a prevgenes/par eves cimek PC kiadasai novelni fogjak a PS vasarlok taborat, a'la "Latod itt milyen fasza jatekok vannak? Gyere Te is!".

Az, hogy ez mennyire mukodik, kivalo kerdes. Azt se tudom, hogy lehet-e ezt rendesen merni egyaltalan, ossze lehet-e kapcsolni a ket tabort.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#87020) kecsu10 válasza keIdor (#87017) üzenetére


kecsu10
aktív tag

De ez nekik majdnem ingyen pénz, mert konzolra már majdnem senki nem veszi ezeket a régebbi játékokat, ráadásul egyfajta erődemonstráció is: konkrétan a legszebb játék amit valaha láttam a HZD pc verziója egy valóban erős VGA alatt. Na arra szerintem a GOW csak rá fog tenni még egy lapáttal. S amint fentebb is írtam, (nemcsak én) hozhat potenciális konzol vásárlókat is, mert nem akar várni a folytatásra 4-5 évet. A kontroller kérdés pedig: én szinte mindent box kontrollerrel játszok pc-n is, egyszerűen jobb azzal. (Teszem hozzá semmilyen fps-t nem játszok, nemhogy még multiban).

(#87021) 3L1T3 válasza opr (#87019) üzenetére


3L1T3
addikt

Sokkal inkább arról van szó, hogy nem térül meg fejlesztés. Ezért dobják ki PC-re.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#87022) Moby válasza 3L1T3 (#87021) üzenetére


Moby
addikt

Ne vicceljünk kérem. 20 millió ment el belőle. Ha átlag $30-ért ment el, az 600 misi.
Degeszre keresik magukat ezen.

(#87023) kecsu10 válasza VTom (#87018) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Én is így gondoltam addig amíg meg nem láttam mit tud a 3090, éppen a HZD alatt, amikor először láttam azt a játékot 8k-ban.... Nem hittem el..azóta az a vágyam, hogy legyen egy olyan konfigom. Érdemes élőben megnézni mit tud. Szóval azért van abban nem kicsi potenciál, csak az ára ugye. Valahogy be kell adni az asszonynak, hogy szükség van rá. :D

(#87024) jupp008 válasza keIdor (#87017) üzenetére


jupp008
senior tag

PC -nél ráadásul egy nem elhanyagolható tényező, hogy a játékok elég komoly százaléka nem lesz "rendesen megvásárolva".

(#87025) RangerFox válasza 3L1T3 (#87021) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább profitmaximalizálás céljából, nem azért, mert rá vannak kényszerítve.

(#87026) keIdor válasza VTom (#87018) üzenetére


keIdor
titán

Nem is nyújt, annyi, hogy magasabb felbontáson is mehet a 60 fps feletti érték, ennyivel nyújt többet. Hogy ez megér-e 2000€-s VGA-t mindenki döntse el maga. :DDD (nem)

opr: Én úgy gondolom, hogy aki akart, már vett konzolt, vagy minimum kipróbálta. Csak az a réteg nem tartotta meg, aki controller ellenes. Elég csak a prohardvert olvasgatni, én ezt szűrtem le.

Én úgy gondolom rossz ez a stratégia, a Microsoft ugyanezt csinálta, az eredmény meg egy gyenge One generáció lett, mert kannibalizálta a PC.
Most annyi a különbség, hogy a hardverárak 3x, 4x-ese a korábbiakhoz képest, meg minden késve jön, de szerintem ugyanazt a hibát elkövetik. Egyetlen szerencséjük, hogy most minden írtó drága a bánya miatt meg a hiány is rátesz persze. Már CPU-n is bányásznak, annak is fut fel az ára épp…

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87027) keIdor válasza kecsu10 (#87023) üzenetére


keIdor
titán

Ha lenne natív PS5 változat, ugyanúgy nézne ki.
Csak nem kell hozzá a 2500-3000€ videokártya, csak a 400-500€ konzol.
Itt csúszik el a high-end PC, mert ezért a pénzért valamiben sokkal többet kéne adnia. (nem nyújt, sőt)

8K-ra natívan meg egy 3090 is alkalmatlan, kivéve ha 30Hz kijelző van mellette… 77”-88”-ra közelre még kellhet is ekkora felbontás, amúgy monitorra szerintem vakítás a 8K eleve.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#87028) Wesder válasza keIdor (#87017) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudsz eladni 200 millió PS-t. A PS2-ből ment el 156 millió úgy hogy a PS4 bejelentéséig gyàrtottàk, és a végén màr majdnem neked fizettek hogy elvidd. PS4-ből meg 120 millió úgy ment el hogy az Xbox az intenzíven vegetàlt kómàban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87029) kecsu10 válasza keIdor (#87027) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Lehet, hogy így van, de én még nem láttam semmilyen konzolos verziót ugyanabból a játékból, ami ugyanúgy nézett volna ki mint pc-n. De olyan mindegy, az a lényeg, hogy jön, még a nagy kedvenc Last of us-t várom, hogy megpörgesse a VGA és minden szépségével újra átélhessem. :)

(#87030) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Az EA play havi árát vissza lehet igényelni?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#87031) kecsu10


kecsu10
aktív tag

De, hogy on is legyek: ps5 kontroller használható PS4-en? Jövő héten megyek látogatóba, ott van egy 4, és vinném a kontrollert, ha használható PS4-en is.

(#87032) opr válasza keIdor (#87026) üzenetére


opr
veterán

Most nagyon sok dolog segiti a konzolokat, sokan olyanok is valtanak, akik a budos eletben elkepzelni nem tudtak volna ezt. Egyreszt az, hogy a mostani generacio eleg eros vas, masreszt azert, mert a PC alkatreszarak teljesen elmebeteg magassagokban jarnak. Aztan hogy ezek kozul mennyi marad, ha normalizalodik a PC piac, ki tudja. De emellett a PC-s megjelenesek is hasznosak. Plusz ugye profitot is hoznak olyan cimekbol, amikbol PS-en mar kb lehetetlen ertelmezheto mennyisegu penzt kivenni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#87033) Kendek válasza kecsu10 (#87031) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, a PS4 nem kezeli a DualSense kontrollert.

<-ƘƘ->

(#87034) Kendek válasza LendvaiFeri1 (#87030) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálaton keresztül tudod megkísérelni (az összefoglaló alján az elérhetőségük). Jelezd nekik, hogy lemondod az előfizetést, aztán elvileg időarányosan kapod vissza az árát.

<-ƘƘ->

(#87035) NyMRooD válasza keIdor (#87015) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem 2015-2016-ig egy konzolom sem volt (akkor voltam 26-27 éves) azóta vettem 4-et, pedig úgy voltam vele, hogy controllert nem tudom megszokni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#87036) Wolfy33 válasza Tomix24 (#86903) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Köszi. Így értem már. Ez a normális.

(#87037) Wolfy33 válasza ggbuffon1897 (#86932) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Örülök, hogy sikerült! :C

(#87038) Mephike válasza opr (#87032) üzenetére


Mephike
senior tag

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, valószínűleg soha sem fogok visszatérni full PC-s vonalra. Persze az lehet, hogy nem lesz Xboxom és PS-em is egyszerre, mint most, de valamilyen konzolom most már biztos lesz a jövőben. Ami nagy szó, mert ha 3 évvel ezelőtt valaki megkérdezte, hogy lesz-e valaha konzolom, kiröhögtem volna. Most meg konzolos videókat készítek a Youtubera öreg fejjel... :)

[ Szerkesztve ]

(#87039) madkiller válasza RangerFox (#87025) üzenetére


madkiller
őstag

Lehet is-is eltudom képzelni, h mézes madzag ez a pc-seknek. Most megkapnak pár címet később meg lehet nem jelennek meg. Sony ért ehhez. Pl mikor tavasszal ingyen adta a ratchetet. Sose néztem volna rá, jó pár éves játék már nem is igen fogyott, nem okozott nekik bevétel kiesést a gift. Marhára élveztem, a rift előrendelés is lett, ha nem kapom meg ingyen az első részt totál kimarad, mikor néztem róla a videót, mondom ez nekem nagyon gyerekes szar, aztán kedvencek közé került mikor játszottam.

(#87040) zkxdn válasza madkiller (#87039) üzenetére


zkxdn
őstag

"Most megkapnak pár címet később meg lehet nem jelennek meg."

De megfognak, ameddig pénz van belőle és nem kannibalizálja a PS5 eladásokat addig menni fog.

(#87041) marinea2 válasza madkiller (#87039) üzenetére


marinea2
addikt

Szerintem is a Ragnarok miatt adjak oda kis kedvcsinalonak.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#87042) opr válasza Mephike (#87038) üzenetére


opr
veterán

Szintén, csak én 5 éve váltottam. Pont ugyan ez volt, hogy PC gaming rules, nincs az az isten, hogy konzolozzak. Ma már rosszul vagyok a PC gamingtől, nem hiányzik. Ogaz, időm sincs annyi, így mások a prioritások. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#87043) N@idia válasza opr (#87032) üzenetére


N@idia
őstag

Nálam is hasonló a helyzet nagyon sokáig tartottam pc-t és konzolt egyszerre, de betelt a pohár ahogy egyre drágábbak lettek az alkatrészek és ma már meg se fordul a fejembe, hogy újra pc-re váltsak konzolrol. Abszolút elégedett vagyok a konzolal olyannyira hogy vettem is egy oled tv-t a pc árából megérte és egy laptop is kijött belőle nem is panaszkodom. Én jókor szálltam ki a pc világából jó áron tudtam eladni a kártyát is hála a banyaszatnak felverte az árakat :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#87044) Xaels


Xaels
félisten

Bocsánat, hogy későn reagálok de muszáj volt lefeküdnöm már bent vagyok melóhelyen. Igyekszem sorban reagálni mindenkinek.

(#87004) syler123 igen az exek fontosak, azért is lett PS anno mert itt volt az a játékfelhozatal ami leginkább érdekelt, de ha ez megszűnik akkor marad a pénzemért a legjobb teljesítmény/szolgáltatáscsokor szemlélet és akkor már közel sem lenne ilyen egyértelmű, hogy mit vegyek.

(#87006) Fizzie szerintem is az, főleg annak a tudatában, hogy hivatalosan a korábbi részek sohasem jelentek meg. Ugyanígy ott az UC4 is ami bőven 2szer olyan idős mint a GoW(4), ezek a címek anno megalapozták a felhasználóbázist és mai napig ott virít a dobozokon az Only on PS... aki ezek miatt tette le a voksát a platform mellett, esetleg vett a PC mellé egy konzolt azok igenis becsapva érezhetik magukat. Az MS meg az üzletpolitikája sokkal többet árt hosszútávon a gamingnek mint azt sokan gondolják.

(#87007) keIdor ha maradnak ezek az árak, meg úgy ámblokk ami van a piacon akkor nem csak a PC gaming lesz nagy szarban. Viszont bármi előfordulhat, lehet 1-2éven belül fordul a kocka, bár ezt szerintem senki sem fogja hagyni. Multizni lassan konzolon sem fogunk tudni mert Phil-ék nagyon tolják a crossplay szekerét és egyre kevésbé lehet majd kizárni ezeket, elég csak ránézni a COD Warzone-ra és erre indul a BF-fel az EA is... ilyen Fortnite meg hasonlókat nem is említek ahol meg már az Android is beköszön...

(#87013) Blaze_ nem kell "eladni" a PC-seknek a PS5-öt, szerintem még a Ragnarök megjelenésekor sem lesznek tele a polcok a géppel úgy fogy ezek nélkül is, aki akart már rég beszerzett egy konzolt a gépe mellé.

(#87014) Mephike a PC-s tábor nagy, nem szabad lebecsülni és nem csak a high end gépeket kell nézni, persze az AAA vásárlói mag nem olyan mértékű, de ez a kérdés elég összetett.

(#87021) 3L1T3 dehogynem térül meg, nem csak a sima eladások de a különféle licenszelt termékek, merch cuccok is jól tudnak hozni a konyhára és azoknak a piaca is évről évre növekszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#87045) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kiszivárgott az Uncharted első előzetese -filmbuzi-s link

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87046) HELLAFLUSH válasza .LnB (#87045) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Ez a Tom Holland maga a vicc...találhattak volna jobbat is. :DDD

(#87047) .LnB válasza HELLAFLUSH (#87046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja. :U Úgy mint Dicaprio volt a Titanic idejében. Pattinson volt az Alkonyat filmek idejében. Jared Leto a A szerelem színei-ben.... Soroljam még?
Nézd meg Holland filmjei közül a The Devil All the Time-ot.

Sose felejtem el, amikor George Lucas, Leo-t akarta Anakin-nak a második trilógiára. Akkora volt a népharag miatta, hogy kénytelen volt visszatáncolni. Pedig akkor még a közösségi média se volt sehol.
Aztán most meg lehet nézni, hogy hol tart Leo, és hol tart a SW franchise. :D Pedig akkor már Dicaprio-nak volt egy, Egy kosaras naplója filmje.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#87048) jozsef_pecs


jozsef_pecs
csendes tag

Sziasztok! Kb 1 hete van ps5-öm és imádom. Eddig volt minden ps1-4, vita)

Én is az ex játékok miatt maradtam a ps-nél.

Szerintem azzal, hogy a sony kiadja ezeket pc-re is el akarja mosni a platformfüggő felfogást.

Valószínűleg a végcél a hardverek felszámolása és a streaming játék elterjesztése lesz, ezért is vásárolják fel sorba a fejlesztőket. Lehet nem a ps5 lesz az utolsó fizikai konzol generáció de közeledünk felé.

Én hónapokig geforce now-val r6oztam pc-s csapatban semmi hátránya nem volt.

Most is előfizettem ps now-ra és nekem megfelelő a minősége már most, és valószínűleg ahogy az ms (felhőben már csak series x tolja) a sony is folyamatosan fogja fejleszteni.

Jelenleg még talán nem túl sikeres a streamgaming, de hosszú távon biztos ez a jövő. Gondoljunk csak bele, hogy kikopott a cd, dvd már talán a bluray is alig fogy a streaming meg hihetetlen ütemben fejlődik.

Nem beszélve a net fejlődéséről ami technikai feltétele a streamgamingnek. A digi már a 10 gigabites netet promozza.

Lehet sokunknak számít még a fizikai birtoklása a gépnek játéknak, de a 13 éves fiamnak és barátainak már nem jelent semmit.

Szóval én örülök hogy a 90-es évek vége óta részese lehetek a PlayStation világának és bármilyen formában is folytatódik a gaming akkor is az életem része marad.

[ Szerkesztve ]

(#87049) JanR válasza HELLAFLUSH (#87046) üzenetére


JanR
addikt

Ez most valami trend, hogy utalni kell Tom Hollandod?
Nincs kotekedo szandekom, csak mindenhol azt latom, miert O, meg bena es alkalmatlan es stb. Kivancsisagbol megneztem egy csomo musort vele, ahol improvizal, illetve rendesen szineszkedik es azt kell mondjam, hogy nem tehetsegtelen, sot..

(#87050) .LnB válasza JanR (#87049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rengeteg színészt leírnak ha volt egy gázabb szerepe. Ami általában úgy is karrierjük elején van. Jared Leto Joker-énél is mi volt.. Pedig a csávó egy zseni. Vagy ott van Matthew McConaughey. Mondjuk ő jó nehezen is jött vissza a romcom filmjeiből a csúcsra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.