Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130001) Raga válasza Maxtreme (#129952) üzenetére


Raga
senior tag

Úgy értem az elején elkezdtem annyira nem tetszett…hagytam is picit aztán mondom ha megvettem ki játszom…ahogy haladtam előre és fejlődtem egyre inkább beszippantott és egyre jobban tetszett a játék…

(#130002) tboy93 válasza Sefneni (#129951) üzenetére


tboy93
nagyúr

7 óra

(#130003) bbuffy válasza hombre[EU] (#130000) üzenetére


bbuffy
senior tag

Pont a felháborító forgatókönyvtől egyedi a játék.
Persze van aki egy rezihéttől is telerettegi a nadrágját, annak ezek a játékok nem valók, nyilván. Kell gyomor, kell széles látókör, es ugye tudni kell kikapcsolódni, hisz mindössze ennyi a célja. A másik célját is elérte, még mindig erről a játékról beszélünk. :D

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#130004) front3r válasza Moby (#129976) üzenetére


front3r
őstag

Hoppá! Akkor ez egy igen jó válasz volt, és így megértem, hogy miért nem szeretted.
Nekem meg pont ez tetszett benne, hogy az emberiséget így mutatta be, hogy már minden mindegy, kiveszett teljesen az emberekből a jó. Mivel a mai világunkra is ez reflektál, hogy haladunk ebbe az irányba, nekem nem tetsző módon. Nekem ezért volt zseniális.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#130005) Anti-Hero válasza oriic (#129992) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Hmmm VR2 akkor nem kap promó játékot :U :O

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#130006) ImACeltic válasza Moby (#129976) üzenetére


ImACeltic
őstag

Az teljesen oké, hogy vannak, akiknek megüli a gyomrát ez a brutális sztori, de azt az írásodból ítélve szerintem Te is elismered, hogy maga az írás benne, a karakterek és a történet top minőség. Neked és még sokaknak nem jön be, ez oké, csak sokan kiabálják, hogy egyszerűen szar, lyukak vannak benne, stb. Ezekre persze nincs értelmes válasz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#130007) floatr válasza Sirandrish (#129962) üzenetére


floatr
veterán

FTR: A szaksajtó imádta, a rajongók kevésbé
Positive: 38,867
Mixed: 4,540
Negative: 36,455

Abban igaza van, hogy nem lehetett negatív véleménye senkinek, mert egyből valamilyen -ista vagy -fób lett. Nem szeretem az ilyet, mert így sosem lehet eldönteni, hogy egy adott játék mennyire jó. Nálam eleve rosszul indult, mert a zombis marhaságokat utálom, és az ennyire történetközpontú felépítést is.
Hogy most a sztori jó-e vagy sem, más kérdés, akárcsak az is, hogy mennyi politika van benne, de az sosem volt pozitív dolog, ha valamit a politika túlságosan átszőtt.

(#130008) oriic válasza RangerFox (#129998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ezt most én sem vágom, hogy miért? :D Legalább a Witch Queent adnák, vagy mi. :D

Live-Die-Respawn

(#130009) hombre[EU] válasza Wesder (#129994) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hifi rusht sem hozták psre? akkor itt elbúcsúzhatnak az összes bethesda játéktól :D

Life, Uh, Finds A Way

(#130010) Szabi® válasza floatr (#130007) üzenetére


Szabi®
addikt

A 11 millió eladott példányból, 68-ezren negatívoztak ? Az hány százalék is ? Kellene nézni az arányokat is. :U

(#130011) Wesder válasza hombre[EU] (#130009) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, de még prevgenre sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130012) Wesder válasza Wesder (#130011) üzenetére


Wesder
félisten

Ha minden igaz akkor 2017-ben kezdték el, így valamilyen PS portnak csak kellett lennie belőle.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130013) Bad Pritt válasza Szabi® (#130010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De nem az egzakt számok a lényeg, hanem hogy nem egy univerzálisan elfogadott játékról van szó, de ez nem is feltétlen a minőségének szól. Már pusztán az a tény, hogy egy napja megy rajta a vita itt is azt bizonyítja, hogy megosztóbb játék, mint a többi ND produkció és ez a jelenség jól látható több releváns fórumban is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130014) Hazli17 válasza Hazli17 (#129949) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Erre valakinek tipp?

(#130015) Szabi® válasza Bad Pritt (#130013) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez ki van kissé sarkítva, melyik játék az, amelyik univerzálisan elfogadott ? Sztem fröcsögés mindegyiknél van. Hol jogosan, hol csak a haterkedés miatt. Itt vitát ugyanaz a 3-4 ember csinálja, amióta megjelent, és már 50 szer leírták hogy a TLOU2 sz@r. Nem tudják feldolgozni, hogy van ilyen játék. (pedig van)
A 11 millió eladott darab nem arra bizonyíték, hogy ez rossz játék, még ha megosztó is. Az alufóliasityakosok ezt is valami csalásnak tudják be nyilván. " - Mert ez egy rossz játék!"

[ Szerkesztve ]

(#130016) LÁZ válasza Hazli17 (#130014) üzenetére


LÁZ
addikt

ki tudtad nyitni az összes ládát?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#130017) Hazli17 válasza LÁZ (#130016) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ezaz, hogy nem, mert az utolsó ládára azt írja, hogy 48 holló kell.

ha a küldetést megnézem, ott is 47/48 hollót ír, de a térképet végignézve mindenhol megvannak a hollók. Kivéve ezen a hollófás területen ír 0/1et. De ott nincs holló..

[ Szerkesztve ]

(#130018) proly01


proly01
őstag

A motion blur milyen hatással van a játékokra? Dead space esetében jobb kikapcsolni vagy feljebb tenni? Alapból felénél van a beállítás. :R

....Pr:)ly....

(#130019) tboy93


tboy93
nagyúr

Jáj. Belekezdtem a Godfallba. Első óra alapján elég lapos. A map design full cső, a sztori nem tűnik túl erősnek és valahogy a megvalósítás is sokszor olyan meguszosnak erzodik. A grafikatol sem estem hanyatt. Adok neki még pár órát, hátha jobb lesz.

(#130020) Woodslave válasza Hazli17 (#130017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Börtön? Passz csak tipp

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#130021) heihachi válasza Szabi® (#130015) üzenetére


heihachi
addikt

A 11 millio eladott peldany semmire sem bizonyitek, en is megvettem elovetelben, masnap mar reg megbantam. Valoszinuleg ha nem rendezik meg a videojatek tortenelem leggusztustalanabb hazugsag kampanyat es review embargojat, akkor most nem allna a konyvtaramban az a jatek. Engem csak atbasztak, ez van.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#130022) Hazli17 válasza Woodslave (#130020) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Igen, azthittem én is. Megörültem mikor megnyílt a terület, de ott nem volt holló.. :( csak “tudjukki” :D

(#130023) Wesder válasza tboy93 (#130019) üzenetére


Wesder
félisten

Én kimaxoltam. Nem egy erős játék, de arra a kb egy hétre lefoglalt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130024) Szabi® válasza heihachi (#130021) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor ennyi erőből a metacritic is invalid. Az mindegy hogy te hogy jártál, mert a 11 millió példány után a naugthy sikert könyvelt el. Megjelenés előtt már vastagon voltak gameplay trailerek, lehet nem ártott volna megnézi párat. Nekem pont azok alapján tetszett.

(#130025) RangerFox válasza proly01 (#130018) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyénfüggő, én szeretem a jól implementált motion blurt.

(#130026) Bad Pritt válasza Szabi® (#130015) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az abszurd véleményeken túl azért kevés játék van, ami ilyen indulatokat generál évekkel később is a játékosokban. Meg hadd legyek tök őszinte, én se tudom, hogy értékelném pontszerűen és soha nem ajánlottam senkinek, mert fogalmam sincs, kiben miként csapódna le a sztori vagy hogy egyáltalán végigvinnié-e.
Személyes tapasztalatom, hogy rengeteg ismerősöm végig se vitte megjelenés óta sem és habár egyáltalán nem reprezentatív kis mikroközeg az sem, ahogy a meta és ez a topik sem, de megvan az oka, hogy az emberek miért érzik problémásnak ezt a játékot és nem egy Unchartedet, God of Wart vagy Horizont.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130027) Szabi® válasza Bad Pritt (#130026) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez tiszta sor +1. Nincs is gond, ha valakinek nem tetszik, de le kell írni 50-szer hogy neki nem tetszik ? Nyilván nem, és ezzel nyomatékosítani sem tudja jobban, hogy neki nem tetszik. Tudomásul vette mindenki, és pont. Vagy mit csináljon a naugthy dog, hozzon létre egy nonprofit segélyközpontot azok számára akik csalódtak ? :N

(#130028) Sirandrish válasza tboy93 (#130019) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mennyi most az a cucc? Még megjelenéskor szemeztem vele, azóta is kimaradt, de mindig is érdekelt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#130029) Sirandrish válasza Bad Pritt (#130026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Másik topikban valaki PONT a Horizont nyilvánította ki a leggyengébb Sony Ex címnek...
Ilyen ez.
Mindenkinek nem tetszhet se ez, se az. És lehet hogy valaki csalódott a Last of Us-ba. Azt is elhiszem hogy sokan nem vitték végig, de akkor is egy k*rvajó játék. És ezt nem én mondom, hanem 100ból legalább 97 ember, ami talán nem véletlen!

De még ha nem is így lenne, és azon keveseknek lenne igaza akik szerint sz*r. Kell ezen rágódni a mefjelenés után lassan 3 évvel???

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#130030) heihachi válasza Szabi® (#130024) üzenetére


heihachi
addikt

Engem a metacritic sem erdekel (ahogy az eladasok sem), nagy vagyok mar, el tudom donteni egymagam is, hogy egy jatek nekem tetszik-e vagy sem.
Teljesen mindegy, hogy a ND hogy megszedte magat, nalam annyit ertek el (es nem csak nalam), hogy ez eletben tobbet nem rendelek elo jatekukat. Egyike volt annak a kevesnek, akikkel ezt megmertem tenni eddig a jatekig.
Nezhettel te akarhany megjelenes elotti gameplay videot vagy trailert, mert azokkal semmi baj sem volt, csak abban nem lottek le a jatek "poenjat", sot, kifejezetten szandekosan atvertek vele az embereket (Joel megoregitese, olyan jelenetekbe belekamuzasa, amiben a jatekban ott sincs, kizarolag Ellie gameplay, stb).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#130031) tboy93 válasza Sirandrish (#130028) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kölcsön kaptam, de mar eleg olcso hasznaltan ahogy néztem.

(#130032) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#130026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

annyira nem reprezentatív,hogy akkoriban 50-60% körül járt a végigjátszásért járó trófea, ami AAA-ban nagyon sok :D

szerk.: ‘The Last Of Us Part 2’ Has The Highest Completion Rate Of Any Major PS4 Game pontosan 58%

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#130033) Bad Pritt válasza Sirandrish (#130029) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Számítani nem számít, inkább csak érdekes, hogy mennyire erősen végletes a játék megítélése. Az egyik fél nem akarja belátni, hogy az általa szeretett produktum megosztóbb a szokottnál (mert az), a másik fél csakazértsem látja az erényeit (pedig vannak).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130034) Sirandrish válasza Bad Pritt (#130033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem aztán teljesen mindegy hogy hány ember szerint sz*r.
Akciózzák lefele a Part 1-et, mert újra akarom játszani az egészet, és csak a ramester van meg, és a part 2 :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#130035) lmno válasza heihachi (#130030) üzenetére


lmno
őstag

Nem értem ezt az "átverés" dolgot; ha van egy film aminek a végén van egy k. nagy csavar, akkor ahhoz is olyan trailert kell gyártani, ami lelövi a "poént", az egész sztorit elmondja 5 percben? Annak mi értelme van? Semmi.
Legegyszerűbb, ha nagyon érdekel valami film/játék, akkor nem kell 20 videót előtte megnézni, cikkeket olvasni; így kevésbé érhet csalódás.
(Egyébként volt Abby-s gameplay trailer is.)

(#130036) EasyLife válasza Hazli17 (#130022) üzenetére


EasyLife
aktív tag

A hollofánál a holló boszit mutatja 0/1 nek. Nilfheimben nincs holló. Valahol máshol hagyhattál ki.

(#130037) Sirandrish válasza lmno (#130035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vannak akik a könyveket is hátulról kezdik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#130038) ProEvoFan válasza Sirandrish (#130034) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jövő hét szerdán jön az akció váltás, remélem megint 15Kért (vagy olcsóbban) adják. Én is megszeretném venni. :K

(#130039) EasyLife válasza heihachi (#130030) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Mire gondolsz joel bele kamuzása alatt?

(#130040) Raga válasza Sirandrish (#130034) üzenetére


Raga
senior tag

Én tegnap fejeztem be!
Csodálatos Remake!
Grafika, hang fenomenális.
Plusz hogy magyar nyelvű így még elvezhetőbb.
Kezdem a kiegészítőt majd

(#130041) Bogyi007 válasza heihachi (#130030) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jajj hagyjuk már ezt az árverés dumát, nem a ND volt az első és nem is ők az utolsók akik ezt tették.

Ubisoft is gyakran alkalmazza, a filmeknél a Marvel Studios teszi ezt (Bosszúállók Végtelen Háború és Végjáték rólatok beszélek) mégis irgalmatlan bevételeket hoztak és azóta is adjuk nekik a pénzünket.

Oké te nem adod, megértettük, lapozzunk. :K :U :U

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#130042) Hazli17 válasza EasyLife (#130036) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Igen, ezt sejtettem, de az összes területen megvannak a hollók a térképnek a statisztikája szerint.

(#130043) S e t h válasza Sirandrish (#130037) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem mindenki kezeli egyformán a váratlan helyzeteket, meglepetéseket.
Pl. egy introvertált, amikor meglátja a mekiben, hogy az asztala felé közelednek egy tortával, miközben a happy birthdayt éneklik.

Vagy aki elkezd játszani a Last of us II-vel.

[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#130044) heihachi válasza EasyLife (#130039) üzenetére


heihachi
addikt

“You think I’d let you do this on your own?”

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#130045) bbuffy válasza Sirandrish (#130034) üzenetére


bbuffy
senior tag

Én megrendeltem az Alzától 26000. Végigjátszom szépen, kényelmesen, és minimum 20 ért elmegy. Bőven jó. Ezt sztem egynél többször már nem fogom végigtolni. Ha meg igen, akkor megmarad. Digitben múltkor volt 17 asszem, az alá nem fognak mostanában bemenni, főleg hogy a sori viszi az eladásokat. Azt mondanám akció sem lesz egy darabig.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#130046) Moby válasza bbuffy (#130045) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem sem lesz akció, amíg megy a sori.

(#130047) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Asszony barátnője megkérdezte, mikor nálunk volt, hogy tudok-e majd segíteni konzolt választani párjának (és neki).
Mondom, hogy olyat kéne venni, mint ami a haverjainak is van.
A válasz, hogy dehogy, mert nem kéne az éjszakába játszania velük. Majd ők ketten a tv előtt...

Mivel nem sürgős, így most ezt ennyiben is hagytuk. Én PS3-4-5 tapasztalattal PS5-öt ajánlanám. De milyen játékok vannak, amikkel együtt tudnának játszani, akár coop, akár egymást váltva körönként? Nem annyira gamerek.

(#130048) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Srácok, napi LOL:
Most tudtam meg,hogy God of War Ragnarökben a fegy ezekhez adott rúnatámadásokat lehet upgradelni. Lvl1-es szinttel hoztam le a teljes sztorit :DDD :DDD

(#130049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#130050) Wolfy33 válasza Sanyi.mTs (#130047) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Overcooked 1-2, vagy már jobb áron a az összes dlc-ket tartalmazó all you can eat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.