Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) 3L1T3 válasza Tegla80 (#2000) üzenetére


3L1T3
addikt

Nincs hivatalos magyar forgalmazója. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2002) l.skywalker válasza 3L1T3 (#1998) üzenetére


l.skywalker
félisten

15 óra után nem jön PS5 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2003) crue válasza NyMRooD (#1985) üzenetére


crue
őstag

Nem fanboykodásnak szántam, csak úgy gondolom ennek nem itt van a helye. Nem kell rögtön megsértődni.

(#2004) hombre[EU] válasza Wesder (#1999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

few dollars-t említett a Bloomberg,ami azt jelenti minimum 3 lesz :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#2005) Tegla80 válasza 3L1T3 (#2001) üzenetére


Tegla80
addikt

ezt neztem,de mivel masoknal rendelheto igy nem felteteleztem,h nalatok nem lesz.(ezert is kerdeztem)
Nah majd akkor lesz valahogy.
koszi

Sony® & PlayStation®

(#2006) VTom válasza ImACeltic (#1981) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem meg a kávéjukat iszogatják a 16TF-os gép mellett. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2007) Wesder válasza VTom (#2006) üzenetére


Wesder
félisten

Annak a tetején màr biztos lesz főzőlap is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2008) NyMRooD válasza crue (#2003) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát nekem úgy tűnt, általában a fanboyok sértődnek meg ha a kedvencük topikjában megemlítik a konkurenciát, de ha félreértettem sry. Egyébként nem sértődtem meg, csak zavaró az önkéntes moderátorkodás, főleg, hogy aki ellen irányult l.skywalker mostanában elég sok ps hírt is szállított és nem rossz szándékkal osztotta meg ezt sem. Arról nem is beszélve, hogy a ps5-ben nagyon hasonló hardver lesz, szóval ér annyit ez a XsX hír mint a legtöbb pletyka amit eddig kaptunk.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2009) Scholes9 válasza tboy93 (#1996) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:C ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2010) Wesder


Wesder
félisten

Idén mi az utolsó PS ex, és mikori a dàtuma? Mi van, ha a Sony hagyja kifutni ezt a generàciót, és csak az idei utolsó ex utàn bombàzza a nagyérdeműt a PS5-tel? Feltéve ha az utolsó ex még júliusig megérkezik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2011) VTom válasza Wesder (#2007) üzenetére


VTom
veterán

Nem nem. A melegentaró funkciót a MS már lenyúlta. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2012) gyuromoj válasza Wesder (#2010) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg a GoT lesz júniusban.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2013) Wesder válasza gyuromoj (#2012) üzenetére


Wesder
félisten

Utàna semmi? A Yakuza 7 akkor elöbb jön?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2014) gyuromoj válasza Wesder (#2013) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gyorsan ra keresve, az év második felére várják.
Hazai pályán már január közepén megjelent.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2015) Wesder válasza gyuromoj (#2014) üzenetére


Wesder
félisten

Oké, akkor csucsima utàn biztos megered a nyelve a Sony-nak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2016) #67467520 válasza ImACeltic (#1981) üzenetére


#67467520
törölt tag

Csak ugy fustolni fognak a redmondiak, figyeld meg. 🙂

(#2017) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#2018) Wesder válasza hombre[EU] (#2017) üzenetére


Wesder
félisten

Devkitek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2019) 3L1T3


3L1T3
addikt

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2020) oriic válasza 3L1T3 (#2019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na holnap PS5 infok. Vegre. :R

Live-Die-Respawn

(#2021) Wesder válasza 3L1T3 (#2019) üzenetére


Wesder
félisten

Ideje volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2022) Def26 válasza 3L1T3 (#2019) üzenetére


Def26
félisten

Érdekes, hogy ahogy hivatalos lett a részspecifikáció boxon, hirtelen a ps is lép. vajon mit jelent ez? Magabiztosan fölé licitálnak, vagy... :DDD Sony -t ismerve szerintem fölé mennek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2023) Wesder válasza Def26 (#2022) üzenetére


Wesder
félisten

Làttàk mit tud a box, és röhögve mondtàk hogy, jó akkor nincs mitől félni mutassuk meg mink van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2024) oriic válasza Def26 (#2022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esetleg ledobják a bombát egy ármegjelöléssel. (Inkább az érdekel engem most hogy fest a gép, remélem azt is látni fogjuk. :D)

Live-Die-Respawn

(#2025) 3L1T3 válasza Def26 (#2022) üzenetére


3L1T3
addikt

Holnap kiderül! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2026) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#2019) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Erre vártak? istenem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#2027) hombre[EU] válasza Def26 (#2022) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az SX felett már nincs sok hely :D

Life, Uh, Finds A Way

(#2028) l.skywalker válasza oriic (#2024) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen! Engem főleg az, az elmúlt hónapok geometriai show-ja után :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2029) -secret- válasza 3L1T3 (#2019) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Végre.

(#2030) Mike


Mike
veterán

na. holnap 17h
ennyire bujkálnak

(#2031) Wesder válasza Mike (#2030) üzenetére


Wesder
félisten

Mostmàr hogy az MS mindent közszemlére tett, még szép hogy ők is megmutatjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2032) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Én elég nagy magabiztosságot érzek ebben az azonnali reagálásban.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2033) Wesder válasza ImACeltic (#2032) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor pukkanthatod a pezsgőt holnap nem? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2034) keIdor válasza ImACeltic (#2032) üzenetére


keIdor
titán

Vagy csak nem jó nekik, hogy most "mindenki" az Xboxról beszél, írkál és videózik.
Inkább csak nem maradhattak már tovább csendben. Akár 9TF lesz, akár 13TF, mindkettő jó lesz.
Az Xbox is amúgy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2035) Mike válasza Wesder (#2031) üzenetére


Mike
veterán

itt írogattad, hogy biztos bujkálnak

(#2036) Wesder válasza Mike (#2035) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nincs miért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2037) ImACeltic válasza Wesder (#2033) üzenetére


ImACeltic
őstag

Remélem. :D

Meg azt is, hogy lesznek next-gen demók.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2038) AxBattler válasza oriic (#2020) üzenetére


AxBattler
félisten

Kénytelenek lépni az MS után... mondjuk túl nagy eltérésre nem számítok.
Inkább az extra fícsörök, brand jellegzetességek izgatnak.

No meg a back compat. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2039) gyuromoj válasza 3L1T3 (#2019) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kíváncsian várom, remélem árat mondanak.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2040) balazs025 válasza gyuromoj (#2039) üzenetére


balazs025
senior tag

Ne legyen igazam, de szerintem az árral bevárják a MS-t.

(#2041) NyMRooD válasza Wesder (#2023) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az MS már egy ideje elmondta az erejét, igaz akkor még csak annyit, hogy "12 TFLOP a cél", szóval sztem nem azért várt a Sony, hogy most bemutasson egy erősebb cuccost, bár nem értem, hogy miért várták a teljes XsX hardver specet meg, már változtatni úgy sem tudnak, kivéve ha esetleg később jön. Ok, volt pletyka, hogy március elején lesz a bemutató és lehet az lett eltolva a vírus miatt, de akkor miért egy nappal MS után jelentették be az időpontot? Ha MS-nél lett volna ár vagy be lettek volna mutatva az egyéb featurek is, akkor még érteném, de így fura a Sony-tól ez a lépés. Kíváncsi vagyok miért így időzítettek, sokkal logikusabb lett volna amit te írtál nemrég, hogy megvárják az utolsó ps4 ex címeket.

Na de mind1 is, a lényeg, hogy lassan mindent megtudunk a next gen-ről :D

(#2031) wesder még árat és egyéb feature-ket MS sem villantott, ahogy gameplayeket sem, szóval még ott is van mit, de szvsz azzal is bevárja őket a Sony :(

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2042) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez a playstation blog-on lesz? Azt hittem stream...
Akkor itt is csak száraz számokról lesz szó, semmi gameplay?!

Life, Uh, Finds A Way

(#2043) Wesder válasza NyMRooD (#2041) üzenetére


Wesder
félisten

A DXR meg a HDR minden jàtékra lett promózva.
Meg a Quick Resume meg prevgen jàték indítàsa SX-en.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2044) FollowTheORI válasza hombre[EU] (#2042) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mivel a szó ott "Watch..." így biztos, hogy valami videó lesz nem csak számok írásban... az akkor "Read..." lett volna.

Ettől független sok gameplay videót ne várjatok. Kb annyit max ami eddig is volt vagy pl az MS mutatott.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2045) NyMRooD válasza Wesder (#2043) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már mint volt Hellblade 2, Halo inf. (next gen), új forza (mondjuk az talán nem volt még bejelentve), etc xsx gameplay? Vagy nem értem, hogy mire reagáltál? Ha igen akkor ezekről lemaradtam, de ha esetleg tudsz valami linket dobni, hogy munkaidőben ne guglizgassak sokat, azt megköszönöm :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2046) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#2044) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azon a blogon még nem láttam streamet. Egyébként ez lehet a GDC-talk lett volna (Cerny/PS5)

Más:

Kingston ramok?!

Life, Uh, Finds A Way

(#2047) Wesder válasza NyMRooD (#2045) üzenetére


Wesder
félisten

Minrcraft-ra raktak RT-t techdemo gyanànt, a Gears 5 PC Ultra + RT minőségben lesz àllítólag kész a rajtra. Megmutattàk hogy akàr 5 nem SX is el tud tàrolódni, kb mintha asztalra raknàk, meg HDR gameplayt mutattak a Halo 5-ből, amihez nem készült HDR, meg a majd 20 éves Fusion Frenzy Classic Xbox jàtékról, ami szintén HDR mentes volt anno, hisz akkor még HDTV àlmunkban sem létezett.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2048) NyMRooD válasza Wesder (#2047) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ah, features-re gondoltál, igen, de én nem az ilyenekre gondoltam, hanem mint pl a haptic kontroller, a bc, a gamepass etc, ilyesmirő még nem eset túl sok szó (csak annyi, hogy ami volt az lesz továbbra is)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2049) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ok,mára elég volt az internetbōl,mert percrōl-perce egyre magasabbak az elvárásaim ilyen tweetek után :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#2050) Mr Bond 007 válasza hombre[EU] (#2049) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Na most már én is felültem a hype trainre... Tsuuu tsuuuuu! :DDD

hombre[EU] #2046: Kingston ssd-t is gyárt. ;)
Valószínűleg az sx mintájára itt is külső ssd-vel lehet majd bővíteni amibe jól illik pl ez is [link]
Vagy ennek az utódja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.