Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) Bencus88 válasza Rony949 (#80991) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor most nem igaz? :O ;]

(#81002) Griff55 válasza Moby (#80965) üzenetére


Griff55
senior tag

A teljes 2021-es év ramaty játékok terén a covid miatt. Nem sok AAA játék látott napvilágot, és nem csak a Sony részéről.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#81003) penge111


penge111
addikt

Ugye ezt kell majd este nézni?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#81004) RangerFox válasza penge111 (#81003) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Aha.

(#81005) ImACeltic válasza RangerFox (#80996) üzenetére


ImACeltic
őstag

Igen, a következő pár évben fog főleg kibontakozni ez a generáció, de a Sony legalább már el is kezdte a generációt, adott ki elég jó exkluzívokat. Míg a Micro oldalán tényleg alig van valami.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#81006) penge111 válasza RangerFox (#81004) üzenetére


penge111
addikt

Akkor előtte letolok pár Crash Bandicoot 3 pályát :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#81007) ImACeltic válasza penge111 (#81003) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szerintem nézd majd Twitch-en, ott jobb a bitráta (minőség).

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#81008) Frod válasza penge111 (#81003) üzenetére


Frod
addikt

Tube? Én Twitchen szoktam nézni, a chatet nyilván kikapcsolva.

#81109: 22.00 előtt belépsz, akkor már szokott menni visszaszámlálás.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#81009) Peace válasza ImACeltic (#81007) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahhoz van link már? Én itt nem látom: [link]

(#81010) ImACeltic válasza Peace (#81009) üzenetére


ImACeltic
őstag

Saját link ugye Twitchen nincs, csak majd gondolom 1 vagy fél órával előtte elkezdi a visszaszámlálást a Playstation fiókja élőben.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#81011) Moby válasza Griff55 (#81002) üzenetére


Moby
addikt

Nem a mennyiségre gondoltam. A minőséget viszont nem lehet a covidra kenni, bár manapság már mindenről a covid tehet :DDD

(#81012) saelin válasza RangerFox (#80960) üzenetére


saelin
veterán

Cross gen is, de hagyjuk a témát mert látom majdnem flame lett belőle... Várom az esti show-t! Hátha mutatnak valami szaftos új IP-t, folytatást vagy valami király indie címet. Én biztos nem fogok csalódni, mert semmi elvárásom nincs a show-ra nézve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#81013) S e t h válasza Griff55 (#81002) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez pontosan így van, trágya a felhozatal mindegyik oldalon, ami a ps-re nézve hátrányosabb, mert ps ex híján viszont xboxon ott van az ingyen leves.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81014) KaitouP válasza penge111 (#81003) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Nem kell, de reméljük érdemes. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81015) Szabi® válasza Griff55 (#81002) üzenetére


Szabi®
addikt

Miért ez annyival jobb volt :F

(#81016) Peace válasza Szabi® (#81015) üzenetére


Peace
nagyúr

De jó, hogy 2018 nyarán vettem PS-t! :DDD

(#81017) Szabi® válasza Peace (#81016) üzenetére


Szabi®
addikt

Ennyi :D Mindenki ekézi a mostani launch-ot, csak épp azt felejti el, hogy a Ps4 debut kovid nélkül volt olyan, amilyen. :)

(#81018) KaitouP válasza Griff55 (#81002) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ilyen kijelentések olvasása során azért mindig kicsit vakarom a fejem. Azért az lehet, hogy az elmúlt évek közül nem ez volt játékfelhozatalból az erősebb, aminek egy része érthető okokból következik. De ha végignézek az idei megjelenéseken, akkor azért azt messze nem lehet mondani hogy ramaty volt a kínálat. Kezdtünk januárban egy The Mediummal, februárban Persona 5 Strikers, márciusban Crash Bandicoot 4, áprilisban Nier Replicant (oké, ez PS3-mas remaster, de eléggé várt cucc), májusban Resident Evil Village, és a rajongók örömére Mass Effect Legendary Edition... Nem is folytatom.

Ha azt állítjuk, hogy kevés volt a friss, új AAA cím, az még valahogy megállja a helyét. De aki játszani akart eddig is, és elég széles az érdeklődése, az bőven talált magának minden hónapra szórakozást. Nekem ebben az évben is csak backlogom keletkezett, de nem panaszkodom, inkább mindig legyen a tarsolyban valami, mint semmi.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81019) Peace válasza KaitouP (#81018) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is rohadtul jól elvagyok idén csak az idei megjelenésekkel!!! ÉS nem unatkozom egy pillanatra sem. ;)

(#81020) Moby válasza Szabi® (#81015) üzenetére


Moby
addikt

Lassan 1 évvel vagyunk a launch után, ami a ps5-nél rohadtjó volt. DeS, Póki, Sacboy...egy rakat rohadtjó játékot vettem. Csak ez 2021-re lelankadt.

(#81021) Griff55 válasza KaitouP (#81018) üzenetére


Griff55
senior tag

Szubjektív, de ezek közül egyedül a Resident Evil Village jelntett nekem valamit :)
Illetve én új címekre gondoltam, nem remaster meg remake-ekre.
AAA kategóriában gyenge év volt. Talán most az év végén kicsit megtolják a nagy címek.

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#81022) Szabi® válasza KaitouP (#81018) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem is tök jó címek voltak, én ráadásul a Miles Morales-t már Ps5-ön kezdtem, és az állam leesett sokszor, a Demon's Souls szintén egy nagyon jó játék volt számomra, és a Village is.
Mass Effect Legendary-t most kezdem majd, és hátra van még a Ratchet és a Sackboy, amit az Ac Valhalla fog követni. :)

#81020 Moby Azért az "AAA"-s játékok eddig sem kéthetente jöttek. Sőt sztem felkészülhetünk ebben a generációbban is arra, hogy egy-egy nagyobb címből kb jön egy rész és füst. Pl. Uncharted, God of War stb.A másik oldalon is kb lesz most egy-egy kiugróan magas minőségű játék és ott is a multiplat fogja vinni generációt.

[ Szerkesztve ]

(#81023) KaitouP válasza Griff55 (#81021) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Az említett 6 címből (fél évre 6, 1 hónapra jutó 1, vagy 2 játék) 2 volt csak remaster, és jóval több havi megjelenés volt, én minden hónapból csak kiragadtam egy-egy komolyabbat.

Ne is fossák a játékokat. Akkor fossák csak őket, ha azok úgy tudnak megjelenni, hogy day one patika állapotban kerülnek ki. De ilyen nem lesz, szóval ha lassabban is, de inkább minden készüljön el rendesen.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81024) ProEvoFan válasza Griff55 (#81021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Idén nem jön semmi komoly AAA+ Sony exkluzív.
Maximum multiplatform.

(#81025) arn


arn
félisten

segitsetek sracok, mert kivagom a ps5ot az ablakon...

1. ausztriaban elek, nemetre allitotta a logint, a playstationt meg angolra kertem. atallitottam a logint is angolra, de ettol fuggetlenul folyamatosan nemetul irogat. weben meg cifrabb, elkezdi magyarul, folytatja angolul majd atvalt nemetre. wtf?

2. offline accountot hozza tudok adni a gyereknek, de online eleve mi a retkes fenenek kell egy email a 7 eves fiamnak. de ok, csinaltam neki kettot is, hozzaadtam a parental controlnal. eddig franko, de ha be akarok lepni, akkor azt irja, hogy bannolva van a frissen letrehozott gyerek accountom.

3. hogy lehet a parental controlbol letorolni a hozzaadott emaileket?

nem tudom mit csinalok rosszul, de nekem nagyon nem intuitiv ez a resze.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81026) S@c@


S@c@
őstag

A ps4-es Last of us 2 az ingyenesen frissíthető ps5-re?
Csak, mert ebben a listában nincs benne: [link] :F

(#81027) Elderath válasza S@c@ (#81026) üzenetére


Elderath
őstag

tlou2 nem PS5 verzió csak sima patchet kapott 60 fps unlockal

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#81028) Kendek válasza S@c@ (#81026) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a játék csak patch-et kapott, nincs PS5-ös változata. Előbbit automatikusan telepíti mint frissítés, utóbbira pedig nem lehet ingyen frissíteni, mert nem létezik.

<-ƘƘ->

(#81030) Moby válasza Szabi® (#81022) üzenetére


Moby
addikt

Ahogy említettem most sem a mennyiséggel van gondom. Évi két cím teljesen oké, de az az évi kettő az üssön. Mármint ne csak a szememet akarja kiütni :DDD Jöttek azért jó játékok az idén nekem is, de nem a sonytól. Nem ehhez vagyok szokva.

(#81031) Sanyex84


Sanyex84
csendes tag

Ha valakit esetleg érdekel. MM-nál van PS5 standard. :)

(#81032) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

[kép]
Ma még úgy sem volt szó arról, hogy szar az újabb kiadású ps5...vagy mégsem?

(#81033) oriic válasza ProEvoFan (#81032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért az utolsó mondat kicsit ironikus, hiszen most neki generálnak kattintásokat! ;]

Live-Die-Respawn

(#81034) Kendek válasza arn (#81025) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1. Jobb felső sarokban avatarod > Profil > Profil szerkesztése (ceruza) > Nyelvek, itt állítsd át. Beállítások > Rendszer > Nyelv > Konzol nyelve, itt állítsd át, meg a Beviteli nyelvnél is.

2. Mindenképpen kell egy PSN profil a gyereknek, mert azon fogja tárolni a játékállás mentéseit. Hogy miért lett egyből bannolva ami account-ot létrehoztál, azt nem tudom.

3. Ha erre gondolsz; Account Settings > Family Management, akkor nem lehet törölni a felvett családtagokat, csak hozzáadni. Állítani pedig annyit lehet amennyit látsz, ha belemész valamelyik profilba. Gondolom majd felnőttként (18. életévét betöltve) fog teljes értékűvé válni az account, és akkor ki fog kerülni a listáról.

<-ƘƘ->

(#81035) VTom válasza ProEvoFan (#81032) üzenetére


VTom
veterán

Biztos fizetett a Sony, hogy ezt írják :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#81036) Kendek válasza ProEvoFan (#81032) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De kedvesek vagytok...

youtu.be/Pwu_fkYwLEQ

(#81031) Sanyex84: [link]

<-ƘƘ->

(#81037) Szabi® válasza ProEvoFan (#81032) üzenetére


Szabi®
addikt

Már Idle-ben is hatalmas a különbség. Csak tudták hogy mit csinálnak.

(#81038) EczkE válasza Szabi® (#81017) üzenetére


EczkE
addikt

Plusz most a BC miatt tobbezer masik jatek is van es sokuk jobban is fut. Nekem mar ezert megerte megvenni a PS5-ot.

Asszem mindenféleképpen!

(#81039) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Tud valaki Debrecenben olyan helyet ahol ki lehetne próbálni a topkik-eszközt?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81040) Lackooo84 válasza Szabi® (#81037) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De mi ez a "new" CPU, ugyanaz az APU chip van benne. Olyan meg nincs, hogy ugyanaz a lapka egyik nyákon ennyi, másik nyákon annyi fokon üzemel. :DDD

The Truth is out there...

(#81041) Kendek válasza Lackooo84 (#81040) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Félreérted. Nem a chipre vonatkozóan van írva, hogy az valami új lenne. Hanem a régebbi, 10xx szériás konzolra hivatkoznak Old-ként, az új, 11xx-re meg New-ként.

<-ƘƘ->

(#81042) adam1991 válasza Szabi® (#81037) üzenetére


adam1991
tag

ami szerintem gond, hogy a memóriachip viszont melegebb az újban nem kevéssel és az érzékenyebb rá mint az APU szerintem. Az APU-nak meg kb nem édesmindegy hogy 40 vagy 50 fok? tudom,tudom más technológia de 5800g ami ugyanúgy APU 95 fokig az AMD szerint okkés

#nagyonoff

[ Szerkesztve ]

(#81043) jeni


jeni
félisten

Tényként kell elkönyvelni,hogy az összes PS5 lemezes játék kivétel nélkül Ultra HD kiadású lesz?
Ami gondolom min. 68Gb feletti adatot fog tartalmazni.

(#81044) Kendek válasza adam1991 (#81042) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ne kezdjétek el megint. A memóriának az a hőmérséklet kb. meg se kottyan, semmi. Kétszer annyit is bír, sőt, az a normál üzemi hőmérséklete, nem ez.

<-ƘƘ->

(#81045) S@c@


S@c@
őstag

Bocsánat,ha buta kérdés, de friss ps5 tulajként a ps plus collection-t megkapom a ps plus előfizetésért?

-=Jam=- :R

[ Szerkesztve ]

(#81046) Szabi® válasza Lackooo84 (#81040) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem a Cpu a "New", hanem a gép típusa, vagyis a hűtésé.Ennyivel hűvösebb az újabb gép már idle-ben is. Én csak hoztam ami a videóban volt.

#81038 EczkE Pontosan, most akarok én is ránézni az Ac Originsre, hogy ott van-e 4k/60 fps patch. De a Tlou2-t is ki szeretném játszani Ps5-ön is. :)

(#81047) -=Jam=- válasza S@c@ (#81045) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen, megkapod.

(#81048) Peace válasza jeni (#81043) üzenetére


Peace
nagyúr

Rift Apart az 33 GB volt.....

(#81049) RangerFox válasza jeni (#81043) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Felső korlát van megadva, hogy mennyi adatot tud a lemez tárolni, de nem muszáj min. 68GB-nak lennie egy játéknak, ez utaság.

(#81050) Kendek válasza jeni (#81043) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A lemez típusa az adott, igen. De a játékok telepítési méretének nem kell kitöltenie a rendelkezésre álló összes helyet. Ha csak töredéke annyit foglal, akkor csak annyit írnak rá a korongra.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.