Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162001) TBT válasza ProEvoFan (#161997) üzenetére


TBT
addikt

Inkább ne, bár felőlem jöhet... addig sem kell videojátékot vennem és tudok haladni a még végigjátszásra váró - régebbi - játékokkal. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162002) ProEvoFan válasza TBT (#162001) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dehogynem. Ezek a jatekok miatt is van itthon playstation.

[ Szerkesztve ]

(#162003) markknight válasza Szoke1982 (#161977) üzenetére


markknight
veterán

Mit tükröznek ilyen skinekkel? Csinálják meg pucérra akkor már azt cső :D

(#162004) TrishtanAG válasza S e t h (#162000) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Kifejthetnéd, hogy pontosan hol, mivel van gondod? Az erdeti 7-el? A csőjátékos Remake-kel? Az eredeti hangulatát ügyesen nyugati játékmenettel keverő Rebirth-el? Mert ez így kábé olyan, mintha azt írtad volna, hogy
"Nem csodálkozom, hogy egy ismerősöm sem vezeti ezt a BMW nevű, nem is tudom mit. Ehhez a kocsikoz tényleg másképpen kell gondolkodni."

www.adventuregames.hu

(#162005) TBT válasza Szoke1982 (#161980) üzenetére


TBT
addikt

Nem rossz. Kifejezetten tetszik, bár nagyon Nier Automata vibe nekem az egész. A játékos úgy tűnik, nem játszott ilyesmi játékkal korábban, mert rendszerint beleszalad a pofonfába és meghal. Szólni kéne neki, hogy ez nem Diablo. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162006) TBT válasza ProEvoFan (#162002) üzenetére


TBT
addikt

Persze, csak nekem a PC után kicsit olyan potato érzésem van most tőle. Szerencsétlen gép még a 2020-as Final Fantasy VII Remake-t sem tudja natív 4K-ban 30 FPS-sel hozni, mert szépen a 2K-t skálázza fel (Rebirth-nél szintén). Szó se róla, ügyesen megoldja, de azért PC-n egész más az élmény. Nemrég építettem új PC-t az meg úgy viszi a Steam-es FF7 Remake-t (natív 4K-ban, 120 FPS-sel, nagyfelbontású textúrákkal), mint az álom.

PS3 volt az első konzolom, aztán volt PS4+PS4 Pro és most pár éve a PS5, de valószínűleg ez lesz az utolsó. A játékok miatt vettem, de ebben a generációban eddig csak 3 olyan játékot találtam, aminél nem bántam meg a 0day vásárlást. Az egyik a Ratchet & Clank: Rift Apart volt (már rég elérhető PC-n superior verzióban) a másik pedig az FF16 és az FF7 Rebirth (esélyes, hogy ezek is jönni fognak PC-re). A többi játék nem igazán nekem készült, illetve szép sorjában szivárognak PC-re is, szóval nálam a PS5 Pro-nak nem lesz létjogosultsága, de valószínűleg már a PS6-nak sem, ha ugyanilyen "színvonalas" lesz a felhozatal majd. És a Stellar Blade is jönni fog majd PC-re, ebben biztos vagyok, persze a PS5-ös verzió még érdekel, ameddig megvan a gép. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162007) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#161999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nōk voltak benne, felöltözve bammeg! arra nem ágaskodik a minirépa :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#162008) lmno válasza Bad Pritt (#161999) üzenetére


lmno
őstag

Nem volt benne elég csöcs meg segg, mint a Stellar Blade-ben

(#162009) TBT válasza hombre[EU] (#162007) üzenetére


TBT
addikt

Nem, inkább az volt a probléma vele, mint a legutóbbi Marvel filmekkel.
(Gonosz - kizárólag - fehér férfiak az erős, ám szegény, gyengéd, elnyomott nők ellen, akik mindig mindent jobban tudnak, mint a férfiak - ez abban a játékban is benne van.) Plusz a felütés is erős volt, az egyik olyan "karaktert" pátyolgatni, aki amúgy Nathan Drake halálát akarta? Ilyesfajta pálfordulásokkal vannak tele manapság a hállivúdi filmek is. Fárasztó.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162010) Bad Pritt válasza TBT (#162009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egyetlen fehér férfi abban a játékban Sam Drake volt egy cameo erejéig. :D A főgonosz meg a minyonjai indiaiak, ahogy pl. Chloe is.

Plusz a felütés is erős volt, az egyik olyan "karaktert" pátyolgatni, aki amúgy Nathan Drake halálát akarta?

Jaja, japán játékokban soha sehol nincs ilyen, főleg nem a mai napon többször emlegetett Final Fantasy meg Nier sorozatokban. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#162011) Rigormortiis válasza Szoke1982 (#161980) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Istenem azok az animációk és a mimika :N De ja, virtuális tyifi-tyifire jó lehet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162012) lmno válasza TBT (#162009) üzenetére


lmno
őstag

Akkor a te gondolatmeneted szerint az összes Tomb Raider "woke"? Volt 4 Uncharted Drake-kel, belefér egy spinoff női főszereplőkkel.

(#162013) zozika84 válasza Lackooo84 (#161967) üzenetére


zozika84
őstag

És tényleg nem vicceltek ezzel a grafikaval :O :O ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#162014) S e t h válasza TrishtanAG (#162004) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az hogy nem az én világom, és nem hallgattam a haverokra, hogy engedjem el.

Mert erőt vettem magamon és azt mondtam, nincs abban semmi szokatlan, hogy 40 kilós fiúk mázsás kardokkal rohangálnak és a lányoknak kilóg minden másodlagos nemi jellegük, ez a stílus velejárója.

Sőt, amikor eljutottam egy arénába, akkor még élveztem is ahogyan jöttek az egyre erősebb ellenfelek, aztán ott eltört bennem vmi, amikor a teljesített feladaton felül bedobtak az arénába egy bosst, aminél nem tudtam, hogy ezt most komolyan gondolták?

Egy házzal kellett küzdenem.
A ház volt a boss, ami ugrált és repült az arénában.

Aztán amikor lefekvés előtt egy 25 perces menet után kifeküdt a csapatom, akkor arra gondoltam, hogy ez tényleg nem nekem való. Úgy vett el tőlem fél órát egy házikó boss, hogy nem is élvezem a játékot és nem akarok többször 30 percet elvesztegetni arra, hogy vhogyan legyőzzem, mert jó pár open world játék után sem éreztem ennyire hangsúlyosnak, hogy nem tisztelik az időmet, inkább csak vesztegetik.

De csak nem hagyott nyugodni, és mint kiderült a játék egyik megnehezebb bossa volt a ház, megemésztettem, de ami utána jött, attól megint leraktam a kontrollert.

Még alig dőltem hátra a házas boss után, amikor az ultra mega hiper csillagharcos hajú főhősömnek táncórát kellett vennie és a kontroller gombjainak megfelelően időzített nyomkodása alapján kellett táncikálnia, mert ez volt a belépő egy homokos előadáson való részvételnek, ahol női ruhába öltöztették a főhőst és úgy kellett táncikálnia a színpadon tapsvihar közepette.

Mondom mi a jó istent csinálok én? Azt tudtam ,hogy ez nem az én játékom és a mini gamek sem érdekelnek, de lefutott előttem, hogy milyen játékokat kedvelek, milyen karakterek a kedvenceim és ezt nem tudtam közéjük illeszteni.

Ha be lennék tépve akármilyen tudatmodosító szer hatására, akkor lehet tudnám élvezni, de ez tényleg nagyon távol áll tőlem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#162015) ldave válasza S e t h (#162014) üzenetére


ldave
félisten

Erre mondhatnám azt, hogy te nem tiszteled a játék mechanikáit, mert a ház boss pont arra van, hogy letesztelje, érted-e mit, miért és mikor csinálsz a csata alatt, mert akkor nem 25 perc az a boss, hanem 5 :DDD

A Slime draws near! Command?

(#162016) Mephike válasza TBT (#161991) üzenetére


Mephike
senior tag

Meg is van a mai nap gyöngyszeme. Köszönjük.

(#162017) TBT válasza Mephike (#162016) üzenetére


TBT
addikt

:R :R :R

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162018) Lackooo84 válasza Szabi® (#161974) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát én a saját tévémen láttam hidd el, hogy ocsmány. :)

The Truth is out there...

(#162019) TrishtanAG válasza S e t h (#162014) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Jó, de ezek mind mellékfeladatok. Minek csinálod őket, ha nem élvezed? A Hellhouse eleve nem könnyű ellenfél.

szerk: a táncolás meg mókás kiegészítése az eredi játékban lévő Honeybee Innek, ahol meg izmos pasikkal pancsikálhatott Kláud. Ezek ilyen japános elvont dolgok :D

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#162020) Hiei555 válasza Lackooo84 (#162018) üzenetére


Hiei555
tag

De ennek nem is a grafika a lènyeg mondjuk. A niohk sem a grafika miatt voltak jók akinek tetszett szerintem. Annyi h mivel ez nem fantasy világ annyira így sokkal jobban szembetűnik.

(#162021) Moby válasza TrishtanAG (#162019) üzenetére


Moby
addikt

>japános elvont

Nekem a japán játékok esetén nem az elvont az a szó, amit eszembe jut, hanem az "infantilis", esetleg az "imbecilis" :DDD

(#162022) Moby válasza Szoke1982 (#161980) üzenetére


Moby
addikt

Ez a játék valszeg egy genratív AI-al készült azzal a specifikációval, hogy: készíts egy NIER játékot bugyi és szoknya nélkül, nagyobb csöcsöcskkel. A világ maradhat ugyanaz az üres szar, ami NIER-ben is volt" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#162023) Rigormortiis válasza Moby (#162022) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oké csak elfelejtjük, hogy a Nier játékok legnagyobb erénye a sztori és a hangulat, ami ebben nem nagyon hiszem, hogy meglesz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162024) Scholes9 válasza S e t h (#162000) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az én példányom már az aprón van. Ez van, nem jött be :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#162025) S e t h válasza TrishtanAG (#162019) üzenetére


S e t h
nagyúr

A ház main storyhoz kapcsolódott, utána meg jött az ikon velem szemben, kattintottam, táncoltam, azt hittem az is a main szálhoz tartozik, mert még szóltak is, hogy nem akarok-e még gyakorolni?
Nem akartam, örültem hogy megszabadultam, de utána rögtön rájöttem miért kellett volna gyakorolnom.

A homokos performansz miatt amikor egy meleg bonvivánnal kellett érzéki táncot lejtenem miközben beöltöztetett női ruhába és a tudomásomra hozta mit érez irántam.

Szóval oké, elfogadom, hogy ez ilyen és nem lenne illendő közhelyekbe bocsátkozni radioaktív sugárzással kapcsolatban, ami a szigetországnak jutott, de lassan az sem lepne meg, ha vmelyik női szereplő a játékban polipot szerezne és nem vacsorához.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#162026) Rigormortiis válasza Scholes9 (#162024) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha jól emlékszem, te a XVI-al is így jártál :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162027) Moby válasza Rigormortiis (#162023) üzenetére


Moby
addikt

Ehhez én nem értek, hangulatot én abban sem találtam, illetve azzal pont úgy vagyok, mint ezzel: ha nem lett volna benne a bugyis kislány, valszeg elnyelte volna videójátéktörténelem hosszútávú memóriája, mint a többi névtelen ázsiai kőegyszerű hackandslasht. Ez a játék is csak a segg+csöcsökről szól, minden más az útszéli kavics bonyolultságú 12-egy tucat dolog benne. Egy jó sztori persze fel tudja dobni, de ahhoz, hogy kiderüljön, hogy jó a sztori el is kell jutni odáig, ahhoz meg értékelhető gameplay kellene.

/sosem játszottam vele, de ettől a stellar izétól messziről hunyorogva is több a kurázsi egy évek óta létező, ingyenes Genshin Impactben, és a téma kedvelői tudják csak hány ilyen van, én nem.

(#162028) ProEvoFan válasza S e t h (#162014) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:))
Ez jó volt.Köszönöm az rövid ismertetőt. :D

(#162029) TrishtanAG válasza S e t h (#162025) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Amúgy neked akkor az eredetit tudom ajánlani, abban nem nagyon vannak elvont dolgok. Plusz van egy agyon pimpelt mod a Steamen kapható változathoz, nagyfelbontású hátterekkel, lecserélt 3D-s karakterekkel és akár még rajongói szinkronnal is.
[link]

www.adventuregames.hu

(#162030) ldave válasza TrishtanAG (#162029) üzenetére


ldave
félisten

Dehogy kell neki FF, vagy bármilyen japán játék, csak téged húz itt ezzel.

A Slime draws near! Command?

(#162031) Hiei555 válasza TrishtanAG (#162029) üzenetére


Hiei555
tag

Szerintem meg nem kell erőltetni. Látszik hogy alapból úgy áll hozzá hogy nem kèpes meglátni benne ami szerethető illetve nem is tetszik neki. Tett vele egy próbát ennyi.

(#162032) markknight válasza Moby (#162027) üzenetére


markknight
veterán

Kb az összes japó gémet ez adja el évek óa. Csöcs, segg, aranyos arc, nyivákoló vagy éppen erős női karakter és a többi. 90% játék szexista vagy így, vagy úgy.

[ Szerkesztve ]

(#162033) S e t h válasza ldave (#162030) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért húznám, kérdezett, válaszoltam.
Próbáld úgy értékelni, mint egy véleményt, attól neked még okozhat kellemes perceket, és én ezt valahol még irigylem is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#162034) hombre[EU] válasza markknight (#162032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

armored core,elden ring,pikmin4, mario wonders, zelda totk,pokemon,ff xvi, street fighter6, Like a dragon, Monster hunter, Resi 4 remake, octopath traveller, Sonic, wo long, fire emblem... az elmúlt 1-2 évbōl a japán jàtékok,amelyekkel játszottam. sok csöcsre nem emlékszem

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#162035) mcwolf79 válasza S e t h (#162025) üzenetére


mcwolf79
veterán

Annál a résznél (mikor beöltöztetik Cloud-ot) elsőre nekem is kicsapott valamit , de miután rájöttem a “terv-re” , hogy így kell bejutni a maffia főnökhöz már inkább viccesnek találtam .
Amúgy igen , kicsit át kell hozzá kapcsolni az agyat japóba, de ha ez megvan akkor elég szórakoztató .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162036) Moby válasza markknight (#162032) üzenetére


Moby
addikt

Hát én nem ezt azért nem adnám meg. Még JRPG szinten sem igaz ez. Ni No Kuni pl, vagy DQXI, ezek a szó nagyon szoros értelmében vett mesék. És még biztos rengeteg ilyen van, de én nem vagyok nagy kedvelője a zsánernek, de ezek konkrétan ismerem.

(#162037) markknight válasza hombre[EU] (#162034) üzenetére


markknight
veterán

Street Fighter 6? Az ember szemét kiüti Juri meg Chun li. Illetve bocsánat, de gyerekeknek készült címekben még jó, hogy nincs ilyen.

(#162038) hombre[EU] válasza markknight (#162037) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tehát a felsorolt 15-20 japán játékból a street fighterben van 2 karakter ( a 20!-ból) csöccsel...
Kb az összes japó gémet ez adja el évek óa. Csöcs, segg, aranyos arc, nyivákoló vagy éppen erős női karakter és a többi. 90% játék szexista vagy így, vagy úgy. stfu :D

Life, Uh, Finds A Way

(#162039) markknight válasza hombre[EU] (#162038) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem magandak, meg esetleg a családodnak stfu-ozzál ember. Érdemes lenne kicsit körülnézni SF körökben. Felsorolsz Mariot meg ilyet? Isten tudja mi japó bógyó és babócát?

[ Szerkesztve ]

(#162040) hombre[EU] válasza markknight (#162039) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Si tacuisses, philosophus mansisses ✌️

Life, Uh, Finds A Way

(#162041) TBT válasza hombre[EU] (#162038) üzenetére


TBT
addikt

Néha kell ilyen is, amolyan bűnös élvezet, mint a meki/burger king/kfc. Senki sem megy be oda/rendel onnét, mert egészségtelen és hulladék a kaja, de mégis rekordokat dönt az eladás. :D Vagy olyan, mint az a borzalmas magyar sorozat... Barátok közt vagy mi volt. Senki nem nézte, de mindenki tudta, hogy éppen mikor és mi történik benne.

Ez is ilyen. Szexista, boobs + ass / feszülős latex rucik / meg monnyonle mindenki / biztos nem játszik vele senki / az iparnak nincs szüksége ilyen játékra / pusztuljanak a fejlesztők is, de attól még 1 millió el fog belőle menni az első napon. :DDD

Látod a Nier: Automata is már 8 millió eladott példánynál tart, mégse vette meg senki/játszott vele a megjelenés óta. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162042) Moby válasza TBT (#162041) üzenetére


Moby
addikt

Nem, ez nem ilyen :D A családomat még beviszem néha bűnözni a mekibe, de azért elég cinkes lenne, hogy egy családapa a felesége és a gyerekei előtt ringócsöcsű, nyíltan szexista játékkal nyomja. :DDD Mondjuk magammal is nehezen tudnék elszámolni, ha csak azért játszanék egy játékkal, mert rajzolt csöcsök vannak benne. Nyilván nem minden esetben van ez így, de vastagon benne van ebben a témában a géming aprópénzre váltása. És ha azt ki tudja mondani a gamertársadalom, hogy a lootboxok, egyáltalán a gambling bármilyen módja gáz, akkor illenék azt is, hogy ez is legalább annyira az.

[ Szerkesztve ]

(#162043) markknight válasza TBT (#162041) üzenetére


markknight
veterán

Igény az van ezekre. Dunát lehetne rekeszteni az otthon magányosan kuksoló emberekből, meg a barátnőjüket, feleségüket hanyagoló, virtuális térben fantáziáló emberekből. Rengeteg cikk van erről és terjed mint a pestis.

(#162044) S e t h válasza mcwolf79 (#162035) üzenetére


S e t h
nagyúr

'Annál a résznél (mikor beöltöztetik Cloud-ot) elsőre nekem is kicsapott valamit"

Én sok mindenre képes vagyok kicsapni, de itt nem ment. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#162045) TBT válasza Moby (#162042) üzenetére


TBT
addikt

De ezek Ázsiai cuccok (lényegében Japán piacra szánva), ha láttál szezonos anime sorozatokat! (és nem a Ghibli féle nagy filmeket) legalább az elmúlt 5 évből, akkor nem lesz több kérdésed. Sokat láttam, egyik-másiktól ledobtam az ékszíjat, de azt is tudom, hogy ezek teljesen más kultúrának és közegnek készülnek (Crunchyroll streaming szolgáltatónál és nem hentai!). Nem "itteni" embernek valók, de már erősen kezdenek nyugatiasodni is (elég megnézni a Final Fantasy 16-ot - abba még a Japán lypsinc-et is sajnálták beletenni). Nem is csoda a Japán PS előrendelői listán a Stellar Blade a második helyen áll, Dél-Koreában pedig az első helyen. És igen, pont Japánban (és Dél-Koreában is) rengeteg a teljesen egyedül élő/mindenféle emberi kapcsolatot / munkahelyet nélkülöző "Hikikomori style" férfi. Valódi nőt az életben nem láttak még vagy beszéltek nővel. Oda mennek ezek a cuccok elsősorban, de vannak még ennél betegebb dolgok is. Ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#162046) Moby válasza TBT (#162045) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ezzel kicsit pont ez a bajom. Egy totál más kultúra vajon tudja-e ezeket a helyén kezelni? Kicsit olyan ez, mint az egyszeri európai ember a sushi bárban. Lehet, hogy a kovászos uborkát esszük a madártejjel :D
A kultúrális különbségeket nem lehet áthidalni csak azzal, hogy a végtermék minden résztvevő számára valamilyen módon értelmezhető. Az értelmezés módja is lényeges lehet, és az pont nincs meg a világ ezen felén. Az sem biztos, hogy az európai ember különbséget tudna tenni a valódi érték, és a talmi szar között ebben a témakörben (amúgy lehet, hogy ők sem). Én ezzel sokat nem tudok kezdeni. Illetve annyit igen, hogy ami Ghibli, vagy mondjuk azt az irányvonalat kéviseli azt beengedem, a többit meg inkább elkerülöm. Mondjuk akkora igényem sem lenne rá, de leginkább nincs meg hozzá az mértékegységem sem

(#162047) Rigormortiis válasza TBT (#162045) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Semmi gond nincs ezekkel, egy codot vagy fifát sem tartok többre, mint egy Stellar Blade-t.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#162048) markknight válasza TBT (#162045) üzenetére


markknight
veterán

És igen, pont Japánban (és Dél-Koreában is) rengeteg a teljesen egyedül élő/mindenféle emberi kapcsolatot / munkahelyet nélkülöző "Hikikomori style" férfi. Valódi nőt az életben nem láttak még vagy beszéltek nővel. Oda mennek ezek a cuccok elsősorban, de vannak még ennél betegebb dolgok is. Ez ilyen.

Ezzel meg is válaszoltad azt amit fentebb írtam, nyilván volt benne túlzás. Úgy igazán, engem se bántanak én se bántom őket, tőlem hentait is lehet nézni 0-24, nagyon nem idegeskedek rajta. Ami jobban zavar az a konstans tagadás, bármikor beszélek hasonló emberrel, egyik se mondja, ismeri be azt, hogy hát igen, nekem bejön, tetszik stb. Pornónál érdekes nincs ilyen jelenség, sőt. Street Fighter ranked/beginner listát magasan Juri vezette sokáig, nyilván ráharaptak mint gyöngytyúk a takonyra. De a Zelda is egy olyan, hogy elég 2-3 jelenetet megnézni a hercegnőről és éppen csak azt nem mondja ki linknek, hogy gyere és hágj meg.

A Nier se volt egy rossz játék, voltak benne jó gondolatok, de kár tagadni, a pucér segges android karakter igenis rengeteget hozzátett, hát konkrétan ezt bámulta az ember állandóan, a kamera is direkt olyan sejtelmes szögben mozgott, hogy láss is, meg ne is, szóval ki volt ez mérlegen szépen súlyozva miből mennyit.

[ Szerkesztve ]

(#162049) VTom válasza S e t h (#162044) üzenetére


VTom
veterán

Vgigolvasva ezt a beszélgetést, egyáltalán nem bánom, hogy az egséz sorozat teljes mértékben kimaradt az életemből.

Illetve nem teljesen, mert egyszer PC-n játszottam egy órát a 15 demojával.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#162050) vonSux válasza VTom (#162049) üzenetére


vonSux
őstag

Olvasva a topikot már napok óta vakarom a fejem, hogy mi is a kapcsolódásom a videójátékokkal? :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.