Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91001) eM'82


eM'82
addikt

Arra a Remote Play-en kívül van megoldás, hogy a PS5-tel úgy játszunk, hogy az egy másik szobában van, 30-40cm-es válaszfallal bonyolítva...?
Oké, a bluetooth-t csekkolom, hogy megy-e rendesen, de a HDMI jelet átvenni nemigen szeretnem egy 15m-es kábel segítségével.

Van a sugardaddy módszer, hogy veszek még egy PS5-öt, de ettől most tekintsünk el :).

köszi

(#91002) RudY válasza eM'82 (#91001) üzenetére


RudY
addikt

+1 tápkábel és +1 HDMI kábel és át lehet hurcolni a konzolt. :DDD

(#91003) eM'82 válasza RudY (#91002) üzenetére


eM'82
addikt

nyilván ez is opció, de ezt is szeretném elkerülni :). Egyelőre úgyis ez lesz. Meg max. hétvégente kerül rá sor.

(#91004) tboy93 válasza Frod (#90995) üzenetére


tboy93
nagyúr

A resi nagyon jó áron van.

(#91005) bgunne válasza eM'82 (#91001) üzenetére


bgunne
tag

Egy kis kreativitás és kézügyesség kelleni fog a kialakításhoz, de megoldható: [link]

(#91006) eM'82 válasza bgunne (#91005) üzenetére


eM'82
addikt

Az igen ! :DDD
Hát 65"-os a tv, ami egy karos állványon lesz. +Sajnos nem a közvetlen mögötte levő szobában lesz a PS5, hanem egy másikban, "átlósan".

(#91007) Dr. Venkman válasza eM'82 (#91001) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nincs. Erre találták ki a Remote Playt. Azzal mi a baj? Ha nem akarod kábellel se összekötni, akkor vajon hogy kerülne a kép a másik szobában lévő tévére?

Esetleg meg lehet próbálni felszögelni a falra a péest, a tévét meg a másik szobában a legközelebbi falra és ha légvonalban elég közel vannak akkor csak hiltivel áttolod a két elválasztót, áthúzod a szobákon a gyári kábelt, és voálá még felfúrni meg tiplizni se kell a tévét, a 2.1-es, erős HDMI kábel megtartja őket, és a középső szobában tudtok teregetni is a tyúkbélre.

[ Szerkesztve ]

(#91008) Tyler Durden válasza S e t h (#90955) üzenetére

Hogy állsz a BB-vel? Én is nekikezdtem pár napja, még nem volt sok időm játszani, eddig 2 boss-t sikerült lefektetni. Az atmoszférája király a játéknak, a bossok közül a másodikkal megszenvedtem, szerintem vagy 20x haltam..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#91009) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#90853) üzenetére


F-ECT$
titán

Tsushima: felvettem a nehézséget Lethalra. Így azért halok jó párszor, de legalább oda kell figyelni egy kisebb csoporttal való harcra is, ami a játék egyik legjobb része, bár a kardozós rész lehetne kicsit szofisztikáltabb is.
Ami viszont nem tetszik, hogy még itt is segít neked a játék. Pl egy hajóról kellett valakit megmentni, és az első próbálkozásnál sajnos túl korán riasztottam az őröket, és nem értem oda, de újraéledés után az előző alkalommal megölt őrök egy része nem éledt újra. Pedig már tök jól elterveztem, hogy mit csinálok majd másképp, erre szinte alig maradt őr :( Illetve ha egy random csoporton halok meg 2 város között, akkor pedig eltűnik a csoport, nem tudok másodszorra nekik menni.

Dive ever, work never.

(#91010) Zolabol


Zolabol
tag

Sziasztok.

Akinek van tapasztalata a PS5 Pulse 3D fejhallgatóval kapcsolatban, érdemes beruházni rá?
Jelenleg egy Hyperx Cloud-om van. Ad annyit a hangzáshoz hogy megérje az árát?

köszi

(#91011) 3L1T3 válasza Zolabol (#91010) üzenetére


3L1T3
addikt

Használtam sokáig Cloud-ot, és kipróbáltam a Pulse 3D-t is. Számomra kényelmetlen is volt a lekerekített fülkagylók miatt és a hangzása se tetszett. Ami pedig egyedi probléma, hogy a fejpánt tetején található műanyag húzta a hajamat. Ez miatt is kényelmetlen volt számomra.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#91012) F-ECT$ válasza Zolabol (#91010) üzenetére


F-ECT$
titán

Semmit olyan extra funkciót nem tud a Pulse 3D, amit ne tudna egy mezei fejhallgató, viszont az árához képest kicsit gyenge a hangzása. Ha van egy jó fejhallgatód, akkor nem éri meg lecserélni rá.

Dive ever, work never.

(#91013) Gubu0101 válasza Dr. Venkman (#91007) üzenetére


Gubu0101
veterán

:C :DD Mekkelek :D (vicc)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#91014) eM'82 válasza Dr. Venkman (#91007) üzenetére


eM'82
addikt

Leginkább a 720p. Osztott képernyős game esetén nem lenne hátrány, ha legalább a FHD átjönne. Előbbi bántja a szemem :).

Biztos, hogy nem a sony lesz a dekoratőröm, de értem a lényegét ez is egy megoldás :).
A PS5 és a kontrollerek közti távolság lesz ami leginkább problémás lehet a helyi hülye adottságok miatt.

(#91015) Kendek válasza eM'82 (#91014) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Remote Play esetén elérhető az 1080p, plusz HDR. Belső hálózaton ezt simán engednie kell, mert a hálózati kapcsolat nem lesz szűk keresztmetszet. Persze vezeték nélkül lesz ott valamennyi extra késleltetés.
A kontroller az természetesen arra a számítógépre fog csatlakozni, ami nyomja ki a tévére a képet.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#91016) ProEvoFan válasza Frod (#90995) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Annyi mindent vennék....de a FH5 és a Diablo 2 mellé jelenleg lehet nem kellene venni semmit....
Meg a Godfall ha tényleg jön ps+ba, akkor az is pörögni fog, mert tetszik az a játék. Aztán hamar itt lesz a február-március... jön a Horizon Forbidden West és a GT 7.

(#91017) eM'82 válasza Kendek (#91015) üzenetére


eM'82
addikt

akkor valami régi leírást nézhettem, ott max 720p-t írtak. köszi :R , alkalomadtán jó lesz akkor ez így, max tényleg költöztetem. Végső esetben meg egy 10m-es HDMi kábelt is beszerzek hozzá.

(#91018) tboy93 válasza Kendek (#91015) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem sosem működött normálisan a remote play. Próbáltam otthoni eszközökkel még anno PS4 Pro-n és PS5-ön is, wifin és kábelen is. 1080p-ben és 720p-ben is. Mindig laggos volt, kockásodott a kép és le is szakadt 5-10 perc után. Próbáltam öcsémnél is az ő gépén (PS5) ott is kábelre kötött gépekkel és ugyan ez lett a vége.

(#91019) Kendek válasza eM'82 (#91017) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 10 méteres HDMI kábel az egy kicsit sok lesz, max 5 méter, de még az sem igazán ajánlott. Esetleg ha teljesen lebutítod a képet, akkor azt talán át fogja vinni.

(#91018) tboy93: Nem tudom, elvileg működnie kellene, főleg belső hálózaton. Ha már egyszer mobilneten keresztül, jó távolról is használható. De őszintén szólva sokat nem próbálkoztam vele. Egyszer néztem én is tablettel, de valóban, érezhető volt a késleltetés.

<-ƘƘ->

(#91020) tboy93 válasza Kendek (#91019) üzenetére


tboy93
nagyúr

Működnie kéne, ja. Megy is valahogy, csak nem üti meg azt a minőséget, amire azt mondanám hogy játszható.

(#91021) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Szerintetek megérné Disney+ ra előfizetni?Egyáltalán van már itthon?van valakinek,milyen?

(#91022) bbuffy válasza Bazsi747 (#91021) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ez milyen szinten jön ide, ontopikban főleg?amugy fos.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#91023) Major Lion válasza Bazsi747 (#91021) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem nem eri meg.
Nincs meg itthon.
Van(nem sajat :D) , szar.

Kicsit bovebben, ha szereted a disney meseket akkor biztos bejonne neked, mert abbol ott az osszes, meg persze ha szereted a Marvel-t, abbol is ott van minden, meg ezek az ujabb bena sorozatok is. Minden mast meg mar lathattal. Nem hemzseg az eredeti/uj tartalmaktol.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#91024) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#91016) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor ne vegyél. Lesz még rá akció, lehet hogy jobb is, mint most :)

Dive ever, work never.

(#91025) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy ha kaptam németországból Playstationös adventi naptárat amiben kódot szerepelnek azt,hogyan tudom a saját accountomon felhasználni?
Jelenleg azt írja a régió nem megfelelő.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#91026) S e t h válasza Tyler Durden (#91008) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ötön vagyok túl, most csak a farmolás megy, mert a hatodik nem vicces, de szerencsére lehet majd vinni npc huntert diverzánsnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#91027) RangerFox válasza Jackie_Chan (#91025) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sehogy, csak német fiókkal jók. Persze a német fiók tartalma elsődleges konzolon osztódik minden fiókra, így a sajátodon is fogod tudni használni.

(#91028) Jackie_Chan válasza RangerFox (#91027) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Sajna nincs német fiókom.Akkor mostezt hogyan tudom megoldani?VPN-el csinálom egy német fiókot?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#91029) losilee1337 válasza S e t h (#91026) üzenetére


losilee1337
aktív tag

üdv sorry hogy közbe szolok de ti off-line nyomjátok semmi online partner a föelenségeknél?
mert az ugy komoly! :)

Psn id: HungaryLosi

(#91030) Kendek válasza Jackie_Chan (#91028) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs szükség VPN-re, simán csak regisztrálsz egy új account-ot, de német lakcímmel.

<-ƘƘ->

(#91031) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a PS4-PS5 verziós baszakodás, tök gáz. Nioh2-t letöltöm telós appból. Ingyenes a PS5 verzió. A telefonon látja, hogy PS5-re akarom letölteni. Erre leszedi a PS4-est.. És keresgéljek, hogy hogy lehet letölteni a PS5-öst.. 2021-ben azért ezt a lécet megugorhatná egy ekkora cég. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91032) sp8787 válasza S e t h (#91026) üzenetére


sp8787
addikt

Ha ez az a boss amire gondolok oda 2-ot is tudsz vinni.
Soloban mondjuk sokkal gyorsabb/konnyebb.

(#91033) Kendek válasza .LnB (#91031) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez sima pebkac. Mivel két külön játék, a PS5-ös az a Remastered, és nem azt választottad ki letöltésre. Nem mondom, hogy nincs túlkomplikálva, de azért eléggé egyértelmű.

<-ƘƘ->

(#91034) Wolfy33 válasza F-ECT$ (#91009) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Az elsőt nem tapasztaltam, csoport eltűnés sajnos igaza. Sok esetben bosszantó volt.

(#91035) .LnB válasza Kendek (#91033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De miért akarnék én egy játék PS4-es verziójával játszani PS5-ön? Ha annak van ingyenes PS5-ös verziója is amennyiben birtoklom a játékot. Innen induljunk ki..
Egyértelmű (számomra), hogy akkor alapból azt töltse le, és a PS4-es legyen opcionális, és az legyen eldugva, mint ez a free upgrade, amit "megvettem" 0 huf-ért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91036) Kendek válasza .LnB (#91035) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez amúgy így is van, ha egy játéknak van PS4-es és PS5-ös változata is, akkor alapból a PS5-öset tölti le. De ez két különálló játék, és a Nioh 2 az csakis PS4-es, ezért kizárásos alapon a PS4-eset tölti le.

<-ƘƘ->

(#91037) Jackie_Chan válasza Kendek (#91030) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

OK megcsináltam. Ha a kalendáriumban lévő 30 EUR-t feltöltöm erre a német accountra ott van arra lehetőség,hogy azt vagy az abból vett játékot magyar accountra ajándékozzam?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#91038) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Dauntless up jön ps5re Egészen jól néz ki. [link]

(#91039) Kendek válasza Jackie_Chan (#91037) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyesmire nincs lehetőség. Viszont a megosztás révén fogsz tudni játszani a német account-ra beváltott és megvásárolt játékokkal.

<-ƘƘ->

(#91041) 3L1T3 válasza .LnB (#91031) üzenetére


3L1T3
addikt

Teljesen igazad van már többszőr hisztiztem én is miatta. Aki az ellenkezőjét vallja az elvakult! Neked is van x-ed fura mód sokkal egyszerűbbek ezek a dolgok. :(

kíváncsi vagyok mikor jön a kövi update, azt mondták rengeteg ötletük van de ez az évenként egy nagyobb dash update lókuki!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#91042) S e t h válasza .LnB (#91031) üzenetére


S e t h
nagyúr

Várjál, várjál, várjál, ingyenes a Nioh2?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#91043) S e t h válasza losilee1337 (#91029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Párszor jelentkeztem be online és csengettyűztem is a bossok előtt, hogy jöjjön már vki, de ennyi erővel hárfázhattam is volna itthon a képernyő előtt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#91044) losilee1337 válasza S e t h (#91043) üzenetére


losilee1337
aktív tag

igen én még megjelenéskor toltam sokat akkor voltak társak böven,sajnos mikor a ds2 nyomtam alig voltak pedig szerintem a legnehezebb ,ds1 és ds3 ott szinte mindig volt segitség a bosoknál.mindbe beletoltam jonehány végig játszást.

Psn id: HungaryLosi

(#91045) Kendek válasza S e t h (#91042) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ahogy írja, a PS5 upgrade az ingyenes. :K

<-ƘƘ->

(#91046) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Mondjuk elég világosan oda van írva, hogy PS4 -hez [link],
de azért csak felteszem a kérdést:
PS5-el is működhet ez esetleg? :U

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#91047) Kendek válasza nylontacsko (#91046) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg működnie kell, igen. A PS odáig érzekeli, hogy USB-s hangkártya, azokat pedig generic kezeli.

<-ƘƘ->

(#91048) sp8787 válasza .LnB (#91035) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt a "De miért akarnék én egy játék PS4-es verziójával játszani PS5-ön?" kerdest amugy rossz jateknal teszed fel mert pont a Nioh az aminel ez kimodottan hasznos ,hogy vissza tudsz menni a PS4-es verzioba. Mondjuk nem egy normal vegigjatszasrol van szo amit sokan bekepzelnek vegigjatszasnak.

(#91049) nylontacsko válasza Kendek (#91047) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Sejtettem.
Köszönöm :R

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#91050) .LnB válasza S e t h (#91042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvettem storeban. PS4-es. Aztán kellett egy PS5 remaster vásárlást is imitálni, nulla forintért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.