Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) NyMRooD válasza l.skywalker (#999) üzenetére


NyMRooD
őstag

De ott a PS now is, ami az azure-ra átállás után jó eséllyel nagyot fog előre lépni és mai hír, hogy kilépet bétából (alfából) az Nvidia now, ahol eléred a Steam, Uplay, Origin és Blizzard könyvtáraidat és van ingyenes verziója is (a fizetős meg 5 euró körül van /hó és az ad fullhd-t meg rtx támogatást). Szóval xCloud-al az MS nem új piacot csinál, hanem csak belép egy másik több szereplősre.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1002) ImACeltic válasza ldave (#1000) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nekem a UK oldalon megjelent 1-2 perc várakozás után, hogy adjam meg a nevem és az email-em.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1003) hombre[EU] válasza l.skywalker (#999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Engem egy zavar ebben a politikában: 7milliárd ember-cloud-mobil nekem nagyon free2play-microtranzakciónak būzlik. Tudom,hogy tele van cashel,jó üzlet és mūködik, de neee :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1004) l.skywalker válasza NyMRooD (#1001) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az új piac főleg új régiót jelent. Ahogy eddig én olvastam a cél meghódítani azokat a földrajzi területeket, ahol a PC és a konzol luxus cikk, ellenben az okostelefon a mindennapok része. Pl. India.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1005) Wesder válasza l.skywalker (#1004) üzenetére


Wesder
félisten

Indiàt ràszabadítjàk erre a cloud gaming-re, ott vége lesz mindennek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1006) Moby válasza NyMRooD (#1001) üzenetére


Moby
addikt

Hagyjuk már. Az az egész egy vicc :D Nem gondolták ők ezt komolyan, olyan is lett. Technikai oldalról okés lenne, de ezért ember aligha fog fizetni. Ahogy az működik, az valami kabaré. Nem annyira az nvidia hibája ez, ezt az egész multistore-poklot, ami ma a pécét jellemzi, ezt egy ilyen szolgáltatással nem lehet kezelni (lassan egy komplett géppel sem, nem egy olyan rendszerrel, ami mögött nincs a user számára oprendszer).

/az ingyenessel napi 1 órát használhatod, 1 hónapig. A fizetőssel meg ötöt naponta.

(#1007) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1004) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elképzelem ahogy az xcloud-ot ráeresztik az indiai/afrikai purtikra, ahol milliárd szám fogynak a mobilok, de mind legalsó kategóriás és a 3G is elérhetetlen luxus. Ha ez az életbenmaradásuk záloga akkor komolyabb a baj mint azt mindig mondom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1008) Carlos Padre válasza Moby (#1006) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem nem 1/5 órát naponta, hanem 1/5 órát megszakítás nélkül. De én sem látom a fenntartható üzleti modellt náluk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1009) Carlos Padre válasza Wesder (#988) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te nagyon rákattantál erre a konzol háborúra ma, olvastál valamit, ami nem tetszett a fanboy lelkednek vagy mi? Miért a Sonynak kellene a Microsoft szabályai szerint játszania? Csinálja inkább a Microsoft úgy mint a Sony vagy a Nintendo, jól. Az üzleti sikert még mindig eladási számokban és bevételben mérik és nem szolgáltatásban eltöltött órákban. Az is egyfajta siker de ha kvázi ingyen adod a szolgáltatást és még így is boostolni kell a statisztikát a reward programmal az hosszú távon nem fenntartható üzleti modell és ezt a hq-ban is tudják nagyon jól. Egyszer majd egy kíváncsi részvényes megkérdi majd, hogy jó jó de mennyi kenyeret is kapok a boltban egy 1 useróráért és akkor baj lesz. Mert azért lássuk be olyan bullshitet, hogy ők a sikert nem pénzben mérik csak a vesztesek mondanak. Főleg, hogy a portfóliójuk minden más területén ők is abban mérik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1010) l.skywalker válasza Carlos Padre (#1007) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez inkább hosszú távú dolog. Az 5G-vel együtt terjedhet el. De amúgy India nagyobb városai már infrastruktúrálisan jól fel vannak szerelve LTE-vel és mindegyikben lakik egy Európányi ember :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1011) Wesder válasza Carlos Padre (#1009) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom hànyszor kell még leírnom hogy fanboisàgom ellenére engem pont a legkevésbé sem érdekel hogy ez az egész a MS-nak megéri e vagy sem. Részvényes meg mindaddig nem fog pattogni az Xbox divízió miatt, amig az MS részvényàrfolyama pozitív.
Véleményom mondom gondolom csak lehet erről a taktikàról. Ha a MS csinàlnà arra is azt mondanàm hogy punciskodnak. De mindegy... Sony viszi majd a nextgent is nekem meg max jelképes összeget kell fizetnem a jàtékokért. Én ezt nem bànom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1012) #10186752 válasza Wesder (#978) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egyrészt A Microsoft ugyanúgy kivár, mint a Sony, árat ők sem mondtak még. Másodsorban az ipari kémkedés nagyon is aktív jelenség, kizárt dolognak tartom, hogy a Sonynak nincs arról információja (és fordítva), hogy a Microsoft mennyire lövi be az árat.

Nem tudom mivel foglalkozol, de egész biztos nem nagyvállalati környezetben dolgozol, pláne nem döntéshozóként, hisz akkor tudnád, hogy milliárd dolláros bizniszek esetén az árazás (sem) nem tökösség vagy bevállalás kérdése, hanem nagyon komoly számításokkal, elemzésekkel kivert úton történő végigmenetel eredménye.

Teljesen racionális lépés részükről, hogy február elején kussolnak egy olyan termék áráról, amit majd csak november végén dobnak piacra.

Az, hogy a sok virnyákoló nyafogó játékos ezt nem tudja helyén kezelni, az meg nem a konzolgyártók sara.

(#1013) .LnB válasza Wesder (#1011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Részvényes meg mindaddig nem fog pattogni az Xbox divízió miatt, amig az MS részvényàrfolyama pozitív.

Checkpoint podcast-ban mondták Sasáék, hogy ha az Office nem lenne ennyire sikeres a Microsoftnak, már rég beszántották volna az egész Xbox divíziót. :) Persze nem biztos, hogy ők aztán tévedhetetlenek. De csak jobban értenek hozzá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1014) NyMRooD válasza Wesder (#1011) üzenetére


NyMRooD
őstag

De jelenleg az MS sem jelentett be árat szóval ők is ezt csinálják. :F

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1015) Wesder válasza NyMRooD (#1014) üzenetére


Wesder
félisten

Ja azt mondtàk hogy hasonló/azonos àrazàst kap, és nem azt hogy a Sonytól függ az àrazàs.

.LnB
Én tisztàban vagyok mindezzel, de mint jàtékost, ez engem miért is kell érdekeljen?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1016) l.skywalker válasza .LnB (#1013) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom pár geek mitől értene jobban egy cég üzleti eredményeihez, de mivel az MS egy részvénytársaság, így publikusan jelentik le az éves eredményeiket: [link]

Az Office az éves bevételek 27%-a, ennél pl. a felhőszolgáltatások is többet raknak a lavórba. (~30%)

FY2019: 125 milliárd $ bevétel
Commercial Cloud (O365, Azure, LinkedIN Com., MS Dynamics 365, etc): 38,1 milliárd $
Office: 34,8 milliárd $

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1017) ldave


ldave
félisten

Egyáltalán ez hogy a Sony az MS-re vár az árral csak pletyka vagy valaki hivatalos ember mondta?

A Slime draws near! Command?

(#1018) l.skywalker válasza ldave (#1017) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyáltalán nem így hangzott el [link]

"What is not very clear or visible, it's because we are competing in the space. So it's very difficult to discuss anything about the price at this point of time. And depending upon the price level, we may have to determine the promotion that we are going to deploy and how much cost we are prepared to pay. So it's a question of balance."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1019) ldave válasza l.skywalker (#1018) üzenetére


ldave
félisten

Értem, akkor csak a szöveg egy nagyon erőltetett értelmezése miatt megy itt a vita.

A Slime draws near! Command?

(#1020) frankdelgado válasza ldave (#1017) üzenetére


frankdelgado
őstag

Valaki mondta, aki hivatalosan ember.

(#1021) frankdelgado válasza l.skywalker (#1016) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szóval az a lényeg, hogy h az egyik nyereséges üzletágból, eltartanak egy másik veszteségeset. Világos. Azt hittem ez csak a kommunizmus idején volt menő :DDD

(#1022) l.skywalker válasza frankdelgado (#1021) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, pont így van... :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1023) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1016) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem olvastam el,de a kiadásokat is írja vagy csak a bevételeket?

Life, Uh, Finds A Way

(#1024) frankdelgado válasza Wesder (#1015) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért mert szerintem le lett írva szerintem a lényeg már korábban (szerintem). [link]
Mert amiből ugyanabban az üzletágban kevesebbet adnak el, az bukott, aki meg ilyet vesz az is. Magyarán hülye vagy, ha nem abba az étterembe jársz, ahová a többiek, hanem abba, ahol jobban ízlik a szakács főztje. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1025) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1023) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bevétel: 125milliárd
Nettó bevétel: 39milliárd

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1026) .LnB válasza Wesder (#1015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát mert egyszer tisztes versenyért sírsz, egyszer meg nem érdekel semmi. Akkor eldönthetnéd, hogy mi jó neked.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1027) .LnB válasza l.skywalker (#1016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A nyereség lenne a lényeg, nem a bevétel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1028) bandi0000 válasza frankdelgado (#1024) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem unod még ezt a flame keltést folyton? Pár napja már olvasom a hozzászólásaid de majdnem mind arra irányul, hogy miért szar a PS, ha nem szereted nincs baj, de ezért kár idejárni...

Xbox One: bandymnc

(#1029) l.skywalker válasza .LnB (#1027) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja értem. Én csak az Office-ra akartam kijavítani a dolgot, hogy nem az Office nyereségessége miatt viselik el az Xbox veszteségeit. Összességében profitábilis a cég, még az OEM Windows-ok is +4%-ot hoztak az elmúlt évben. A podcast kijelentése felelőtlen, hogy "mi lenne ha", mert az Office valszeg csak akkor menne a levesbe, ha már nem vennék az emberek, de látod a portfólió nem is erre az egy bevételre van felépítve. De ugyanez van a Sony-nál is, hogy a SIE bevételei is jócskán megoszlanak, de tény, hogy ott a Gaming szépen termel, már ami az össz bevételt illeti.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1030) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1025) üzenetére


hombre[EU]
veterán

külön részlegek alapján gondoltam, pl. cloud vagy office

Life, Uh, Finds A Way

(#1031) NyMRooD válasza Wesder (#1015) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Sony-nál még csak nem is említették az X-et, még csak úgy sem, hogy hasonló árazást kaphat a ps5, a részvényeseknek mondták azt, amit (#1018) l.skywalker linkelt és a sajtó kezdte el találgatni, hogy lehet az XSX árára várnak, de ilyen erővel az MS meg lehet a ps5 árára vár.

(#1020) frankdelgado Ez így konkrétan nem igaz, lásd fentebbi részt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1032) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1030) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ennyire részletesen én sem néztem.

De amúgy is rém nehéz lenne, mert még az infra költségeket lehet dedikáltan kezelni, de a sales az biztos, hogy adott szintek felett már központilag van irányítva, amit csak belsős szinten tudnak visszaosztani a szegmensekre, kiadásokra. Szóval gyanítom, hogy ez ennél sokkal árnyaltabb, de némi részelt azért felfedezhető benne.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1033) NyMRooD válasza l.skywalker (#1029) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem hiszem, hogy az MS valaha is (belátható időn belül) elengedné az xbox divíziót, ahogy kinéz hamarosan presztízs üzletág lesz, mert most már a Google és az Amazon az ellenfél, ellenük nem fogják feladni ha elegen választják a szolgáltatásaikat / termékeiket még akkor sem ha masszívan veszteséges lesz (ami kétlem, hogy megtörténne).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1034) l.skywalker válasza NyMRooD (#1033) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen ez is és talán az, hogy nem olyan mértékű részleg, mint anno a Nokia/WP volt. Relative kicsi a célközönségük, ennek megfelelően valszeg a kiadásaik sem olyan egetrengetőek, ráadásul hybrid infrastruktúrára van építve a működése.

De szerintem ennyi OFF elég volt a PS5 topikban az MS-ről :D

Én személy szerint nagyon várom mindkét gépet és ha valaha is úgy adódna, akkor vennék szívesen mindkettőt. A részleteken múlik és azon, hogy lesz-e időm kihasználni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1035) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Cloud érdekelne mekkora mūködési kiadásokkal mehet. Ha úgy nézzük az Azure még igazán be sem indult (ahhoz képest mi lesz 5-10év múlva) és ha már most ekkora részét teszi ki a bevételnek akkor lehet "mindent" arra tesznek fel

Life, Uh, Finds A Way

(#1036) Moby válasza NyMRooD (#1033) üzenetére


Moby
addikt

Náluk nagy hagyománya van annak, hogy a valós ellenfélről nem vesznek tudomást, helyette kreálnak maguknak olyanokat, akiket le sem győzni, mert nem azok :DDD Egyszer akár még be is jöhet.

(#1037) #10186752 válasza frankdelgado (#1024) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én, aki ebben a generációban sokkal többet játszom PS4-en, párszor hangosan felröhögtem.

Már ennél a mondatnál abba akartam hagyni az olvasást: "A készülék pofásan néz ki, kicsi, csendes".
De utána kényszerítettem magam, hogy még pár sületlenség biztos vár rám. Hát várt. :D

Én egyszerűen csak annyit mondanék erre, mert a PlayStation 4 a jobb választás. Nincs miről beszélni, lehet, csak felesleges. Gamepass, One X, visszafelé kompatibilitás... ugyan már.

Kinek? Miért? Milyen alapon? Melyik országban, milyen kultúrában, milyen érdeklődési kör mellett? Univerzális igazságként leírni egy alapvetően preferencia/ízlés/habitus/érzelmi kérdésre válaszként ilyet ezt hatalmas balgaságra vall.

De nem is az a szomorú, hogy valaki ilyet leír, hanem, hogy van oldal, aki ezt közzé is teszi. Legalább olyan béna az egész, mint amilyen ugyanott a Death Stranding-kritika volt.

(#1038) frankdelgado válasza #10186752 (#1037) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én jól kijövök a ps4-el, meg az ezidáig kijátszott játékaimmal. Van egy két dolog, ami nem tetszik, azt nem is rejtem véka alá. Ilyenkor rinyálnak a puncik, hogy flémelek, vagy mi. :DDD

Ez az írás mondjuk konkrétan nevetséges így, ahogy van. Szerintem.

(#1039) bandi0000 válasza frankdelgado (#1038) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nemhiába lettél te kidobva a PS fórumból se

Xbox One: bandymnc

(#1040) AxBattler válasza frankdelgado (#1038) üzenetére


AxBattler
félisten

Senkit nem érdekel a véleményetek.

;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#1041) hyggelig válasza frankdelgado (#1038) üzenetére


hyggelig
senior tag

A puncik nevében ezt kikérem magamnak :P

(#1042) frankdelgado válasza hyggelig (#1041) üzenetére


frankdelgado
őstag

Téged meg is követlek. Vagy nevezzem meg a segédeimet? :D

(#1043) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tudjátok kinek kell a Nextgen :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1044) Wesder válasza frankdelgado (#1024) üzenetére


Wesder
félisten

Ez az ő sajàt véleménye. Ezzel vagy egyetértesz, vagy nem. Ha nekem is PS4 lett volna az életem ellső konzolja, soksok év PC gaming utàn, akkor lehet én is írtam volna ilyen rózsaszín ködben úszó szerelmes véleménycikket a PS-emről. Nincs ezzel semmi baj, csak ràjött, hogy amit eddig szarozott az mégsem az.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1045) l.skywalker válasza Moby (#1036) üzenetére


l.skywalker
félisten

Épp ellenkezőleg, arról van szó, hogy magukat pozícionálják oda, ahol a legjobb lehetőségeket sejtik/gondolják. Egyértelmű, hogy a dedikált konzolok piacán nemhogy a PS, de a Switch is masszívabb bázissal bír, mint az Xbox, legalábbis ami a hűséges "tulajdonosokat" illeti. Ők pedig egyrészt emiatt, másrészt a Microsoft egyébként is a felhősödésre építi a marketinget, ezzel az Xbox is beállt a sorba. És sokkal inkább előre akarnak ezzel "tervezni". [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1046) RudY válasza frankdelgado (#1021) üzenetére


RudY
addikt

Ez nem feltétlenül komcsi módi. Klasszikus üzleti megoldás olyankor, amikor szükséges a piaci jelenlét másik szegmensben is, aminek számos oka lehet: boldog részvényesek, újabb befektetők stb. Nem mindig a fizikai termék az "érték", de amit a körítése magával húz, az a részvényeknél sokkal többet jelenthet.
Saját példával illusztrálva. A szűk hazai piacon importőrként és forgalmazóként jó (és szerencsés) időzítéssel befértem az éppen kialakult résbe, ami 2 cég csődje után keletkezett. Simán elégedett lehettem volna ezzel, de a - szintén bukott - volt munkáltatómat mindenképp el akartam zárni végleg a piaci visszatérésétől. Ennek oka eleve a bosszú, de a későbbi nem kívánt konkurencia ismételt megjelenése. Így bevállaltam iszonyú sok melóval és némi veszteséggel egy másik platformon való forgalmazást is. Nagyon szépen bevált a taktika, lefogtam és jelen voltam ott, ahol akartam... ráadásul bő 3 év után pedig még nyereséges is lett ez a vonal, holott messze nem erről szólt. Aki pedig külsősként látta, halvány fogalma sem volt arról, hogy mi van a háttérben.
Márpedig a nagyiparban ez brutális méretekben és erőforrásokkal zajlik, gyakorlatilag halvány fogalmunk sincs a miértekről. :DDD

(#1047) frankdelgado válasza RudY (#1046) üzenetére


frankdelgado
őstag

Tisztában vagyok azzal, hogy ez egy működő stratégia jelenleg is. Mondjuk a kicsinyes bosszúállásról meg van a véleményem, de az nem ide tartozik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1048) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1045) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt a piacot könnyedén dominálhatják,mert (én úgy látom...elég gáz hogy mindig le kell írni ezen a fórumon,hogy szerintem különben jön a dili :D ) a Google,Amazon stb nem fog tudni érvényesülni egyedül. Nekik meg van a tech, de azt csak tartalommal lehet eladni. Számukra az lehet a recept,hogy összejönnek egy Acti-Blizzard/EA/egyéb óriás kiadóval aki feltölti a felhōjüket. A MS mindkét követelménnyel rendelkezik(tech-saját tartalom), easy :)
Valahol igaza van Mobynak, ōk nem lesz ek a konkurenciái,mert a MS egy komplett csomag míg a Google/Amazon csak "beszállítja" a technológiát

Life, Uh, Finds A Way

(#1049) AxBattler válasza l.skywalker (#1043) üzenetére


AxBattler
félisten

Szép márvány mintás! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#1050) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1016) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Amiben szépen részletezik minden divízió eredményeit, csak az Xboxról van akkora kuss, amennyit csak megengedhetnek maguknak :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.