Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140001) Rigormortiis válasza ρσгτσ (#140000) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért kéne a cdpr a Sony-nak? Mert kb 8 éve volt egy darab jó játékuk?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#140002) ρσгτσ válasza Rigormortiis (#140001) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az, hogy a Sony számára mennyire van potenciál a CD Projekt -ben, nem tudom kívülállóként megítélni. Engem nem igazán érint meg a cégcsoport létezése.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#140003) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#140000) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de valójában annyit sem ér. egy spiderman2 az elsō 24órában több casht fog hozni,mint amennyit a cd projekt az elmúlt 5évben összehozott :D

Life, Uh, Finds A Way

(#140004) Wesder válasza ProEvoFan (#139987) üzenetére


Wesder
félisten

Mindkettő bukta.

A DG2-n a Community Manager is csak röhögni tudott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#140005) ProEvoFan válasza Wesder (#140004) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Legalább ez a pletyka igaz lehetett volna....

(#140006) Wesder válasza ProEvoFan (#140005) üzenetére


Wesder
félisten

Mèg mindig nem játszottam vele, de tudom mennyire rossz, ha egy szeretett játék sose kap folytatást.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#140007) Moby válasza hombre[EU] (#140003) üzenetére


Moby
addikt

Nananana...elcseszték ők ezzel a CP2077-el, de az elcseszték jelent 20 milliós eladást, és amikor nem cseszik el(W3), akkor az 40 milliós eladást jelent.

(#140008) Moby válasza Wesder (#140006) üzenetére


Moby
addikt

És nem is biztos, hogy kell. Nekem a sony elmúlt évekbeli folytatásai jellemzően olyanok, hogy a folytatások csak degradálták a jó, és vagy ígéretes előzményeket, és a folytatások nem tettek hozzá érdemben semmit. Szinte a komplett PS5 1st party lineup ilyen. A nagyrészük végig sem ment. Simán benne van, hogy ez sem járna jobban.

(#140010) Nescafé


Nescafé
őstag

Diablo 4-ből ugye a (deluxe) 06.02-án indul, ha aznap veszem meg akkor is tudok vele már játszani?
Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#140011) Bazsi1987 válasza Nescafé (#140010) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Igen ha a szerverek is akarják... :D

(#140012) Nescafé válasza Bazsi1987 (#140011) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi, mert ugye aznap kapok csak fizut :)
Akkor tudom megvenni, reméljük hogy akarják majd :)

 iPhone 15 Pro

(#140013) RangerFox válasza Nescafé (#140010) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Úgy viszont bukod az előrendelői bónuszokat.

- Light-Bearer Mount* for use in Diablo® IV
- Caparison of Faith Mount Armour* for use in Diablo® IV

(#140014) Nescafé válasza RangerFox (#140013) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi ezt nem tudtam..

 iPhone 15 Pro

(#140015) floatr válasza hombre[EU] (#140003) üzenetére


floatr
veterán

Brutális számokat hozott a CP még a visszatérítésekkel együtt is.
Garantált, hogy a következő játékok egyenként is hasonlóan nagy eladásokat produkálnak.
Gondold el, mekkora lehetne a spiderman bevétele, ha nem exkluzív lenne... bár amilyen hulladék portok készülnek mostanában, valószínűleg a sony fejesei előre rettegnek, hogy mi lesz, amikor PC-re küldik.

(#140016) Imilenni


Imilenni
addikt

(#140017) _drk válasza Moby (#140008) üzenetére


_drk
őstag

Ragnarok nem volt rossz folytatás. Nyilván lehetett volna sokkal jobb is meg sokkal rosszabb is, de amit kellett azt hozta!
Nekem most a HFW csalódás. A TLoU2 -vel fél éve szenvedek.
De ezek jó játékok nagy átlagban!

(#140018) Moby válasza _drk (#140017) üzenetére


Moby
addikt

A jó játékokat az ember végigjátssza, alig várja, hogy odaüljön elé, és ha vége, nem tudja abbahagyni. Inenne tudjuk, hogy jó :D Nekem ezekből ami végig is ment, azok is inkább csak "kötelességtudatból", de alig vártam, hogy vége legyen.

[ Szerkesztve ]

(#140019) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#140020) hombre[EU] válasza floatr (#140015) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a cdpr bevétele a 2020-as pénzügyi évükben (cp2077 megjelenés) ~500M dollár volt. ez 7millió eladott spiderman az elsō 1-2hétben :D a többi évük sokkal gyatrább

Life, Uh, Finds A Way

(#140021) Farkassacred válasza Moby (#140018) üzenetére


Farkassacred
őstag

"hogy odaüljön elé, és ha vége, nem tudja abbahagyni." Na ez a veszély minket manapság már nem annyira fenyeget. Igazi rabságot lassan már egy se tud okozni, max szimpla függőséget, pl. mint valami csoda live service game..
Legközelebb rabságot tuti ezer százalék, hogy a gta új része fog csak tudni hozni. (Legalábbis azok közül, amiről tudunk, hogy tényleg készülnek.)

(#140022) Moby válasza hombre[EU] (#140020) üzenetére


Moby
addikt

A horizonból ment el 8 millió 1 év alatt a két platformra. Úgy, hogy az már csak PS5-re jön, ráadásul itt vannak az előfizetéses modellek, amikre sokan inkább bevárják a címeket, szerintem kizárt 7 milliós eladás 1-2 hét alatt. Tény, hogy a másik oldalon meg ott van, hogy szinte semmi mást nem lehet venni idén a sonytól.

(#140023) ProEvoFan válasza Farkassacred (#140021) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Élő szolgáltatás...a Diablo 4. Tervben van jópár seasonpass vásárlása. Nálam nagyon betalált a Pinball FX.Ide is kellene vennem pár asztalt. Idei live service függőség letudva. Vagy nem. :D Az a baj, hogy mindig van valami amit találok magamnak. Több fórumtársammal ellentétben még nem mutatkoznak rajtam a kiégés jelei.
GTA sorozat annyira hidegen hagy, hogy azt leírni nem tudom neked. Tudom, ez fura, mintha ufó lennék. :D

(#140024) Moby válasza Farkassacred (#140021) üzenetére


Moby
addikt

Ha semmi más nem jönne, Zelda TotK-vel, meg DIO4-el akkor is elleszek év végéig, amennyire nincs időm játszani sem. Szopókember2 nekem pl tuti kimarad idén. Mondjuk absz nem is ver érte a víz. Miles Morales is volt vagy másfél év, meg istentudja hány nekifutás, mire végigment. PS5-ön idén maximum VR játékok fognak menni, ha RESI4 kijön, vagy esetleg valami érdekes. Jórészt folytatja ajtókitámasztó státuszban :DDD

(#140025) ImACeltic válasza S e t h (#140019) üzenetére


ImACeltic
őstag

Főleg Sasa miatt nagyjából megnéztem, de amúgy nem tudom ki nevezte el ezeket az időzítéseket, viszont nem lepődnék meg ha Zoly tette volna a negatív megközelítés miatt. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#140026) icemad válasza Moby (#140024) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jó gyerek, olyan szöveged van, hogy nem tudom elolvasni mosolygás nélkül. :DDD Neked valami kritikusnak kellett volna menned. Szívesen olvasnék tőled nagyobb hangvételű cikkeket.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140027) S e t h válasza ImACeltic (#140025) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbálta provokálni Sasát, de védi az összes labdát, most hallgatom őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#140028) Moby válasza icemad (#140026) üzenetére


Moby
addikt

Cikkírókkal van teli a padlás.Biztos, hogy nem kell több. De ha esetleg mégis hiány mutatkozna bármikor, garantáltan nem én fogom betölteni az űrt :DDD

(#140029) sting2 válasza icemad (#140026) üzenetére


sting2
addikt

50 felett, jó esetben, mindenki az ha 30, 40 évnyi hobbit kell jellemezni.. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#140030) Farkassacred válasza ProEvoFan (#140023) üzenetére


Farkassacred
őstag

Csak aztán nehogy annyiból álljon majd az a seasonpass, mint pl. az Ac Valhallánál.. :DDD Van egy rakat belőle, de fabatkát se érnek..
Várom én is azt a játékot egyébként, de hogy akkora élvezeti faktor lesz e benne, mint régen a Diablo/Sacred vonalban azt kétlem sajnos.

(#140031) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Én meg untam a open wolrd story cuccokat, ha ilyenre vágyok akkor film vagy sorozat, nba és majd péntektől Diablo 4 fog pörögni :) :)

(#140032) markknight


markknight
veterán

Kb hónapok óta le van törölve a Miles Morales mégis kb úgy egy hete napi szinten jön az értesítés, hogy nem tudja szinkronizálni a mentésem, csináljak valamit. Mit tegyek? Van erre valami megoldás? Azon kívül, hogy ez random előfordul, ettől az akkut problémától meg akarok válni. Elindítva se volt a játék, akkor mit szenyózik? :D

(#140033) Wesder válasza Farkassacred (#140030) üzenetére


Wesder
félisten

Dio4-ben BattlePass lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#140034) Farkassacred válasza Bazsi1987 (#140031) üzenetére


Farkassacred
őstag

Persze, hogy unjuk, mert nincsen jó. :DDD (Oké, a Totk a kivétel idén)

Wesder: Kipróbálni sajnos nem tudtam a játékot, 40-50 perceket írt beengedésig. Hát gondoltam magamban a ... ;]

Moby: Azért az, hogy elleszel egy játékkal, nem egyenlő azzal, hogy a hajad is égnek áll tőle, olyan jó. Úgy vagyok vele, hogy lepjenek meg lassan 30 ezer forintért, vagy húzzák le magukat a vécén.

[ Szerkesztve ]

(#140035) undercover


undercover
senior tag

Idén nem fog a Sony akciót adni a Playstation Plusra? :( Ilyenkor mindig volt akció most semmi.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#140036) ProEvoFan válasza undercover (#140035) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nemsokára jön a Days of plays vagy mi a fene.Minden évben június elején kezdődik. Akkor vannak nagy leárazások, többek között ps plus is.

[ Szerkesztve ]

(#140037) Moby válasza Farkassacred (#140034) üzenetére


Moby
addikt

A Dio4 béta nekem nagyon beütött. És viszonylag olcsón is vettem :)

(#140038) floatr válasza hombre[EU] (#140020) üzenetére


floatr
veterán

A CP első 3 heti eladott példányszáma 13m volt, miközben a w3 is az eladási listák elején van. Nyilván piaci szempontból a profit számít igazán, bár számomra a népszerűség sokkal jobban mutatja egy játék értékét. Ezzel nincs is semmi gond, hiszen óriáscégek, pénzből élnek, csak ezt a gamerközpontú BS-t ne kelljen hallgatnom a sonytól.

(#140039) Tyler Durden válasza Moby (#140037) üzenetére

Én sokat filiztem rajta, hogy PC-re vagy PS-re vegyem meg, végül PC lett. 2 open bétán játszottam, megmondom a frankót engem megvettek kilóra, pedig elég szkeptikus voltam az elején. Olcsósítás kapcsán annyit tudtam meghúzni, hogy dollárban vettem euró helyett.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#140040) Nayrobi válasza undercover (#140035) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#140041) Bazsi1987 válasza Moby (#140037) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hol vetted? :)

(#140042) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!

Haveromnál most akciós a ps plus premium, nálam pedig nem. Ez mitől lehet? :(

(#140043) floatr válasza cross56 (#140042) üzenetére


floatr
veterán

Nem mostanában jár le neki?

(#140044) cross56 válasza floatr (#140043) üzenetére


cross56
senior tag

De, azt mondja júniusban jár le neki. Akkor gondolom ez lehet az oka.

(#140045) Nescafé válasza RangerFox (#140013) üzenetére


Nescafé
őstag

Megoldottam , megvan a deluxe :)

 iPhone 15 Pro

(#140046) syler123 válasza Moby (#140037) üzenetére


syler123
veterán

Mi az a viszonylag olcsó? Végül melyik platformra vetted meg?

(#140047) ProEvoFan válasza Nayrobi (#140040) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így legyen telitalálatom a lottón. :D

(#140048) syler123 válasza ProEvoFan (#140047) üzenetére


syler123
veterán

Na akkor lehet hosszabbítani az extrát :D

Nekem totál megérte, olyan játékokkal játszottam, amit egyébként nem vennék meg, de nagyon tetszettek. Teljesen jó volt a felhozatal.

(#140049) Hiei555 válasza Moby (#140037) üzenetére


Hiei555
tag

Jaja ez engem is érdekelne hogy mi az a viszonylag olcso :D illetve azt tudja valaki hogyha megvan osztva a ps haverommal és ő már megvette a diablot tudok játszani mint más játékkal? Console shares téma. Csak ehhez ugye kell a battlenet azért kérdem.

(#140050) markknight válasza Hiei555 (#140049) üzenetére


markknight
veterán

A kérdést nem teljesen értem, de ha ő megvette a Diablot és te be vagy lépve a PS-eden az ő fiókjával akkor tudsz a sajátodból játszani vele.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.