Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123451) bordi10 válasza opr (#123359) üzenetére


bordi10
senior tag

Köszi a felajánlást. Próba-cserkó. Jelentkezem én is. :R

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#123452) Szoke1982 válasza opr (#123359) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Váó nem semmi ,hogy van ilyen is, le a kalappal előtted! (Amúgy olvastam,hogy lehet lesz!)
A másik meg először is jobbulást, és remélem mihamarabb meggyógyulsz, de tényleg! (Mert ha beteg az ember rohadtul nehéz felépülni én tudom!)
Sok szerencsét mindenkinek, és köszönöm én is a lehetőséget ,hogy legalább van rá mód játszani! :R

(#123453) Madoc válasza opr (#123359) üzenetére


Madoc
veterán

Nemes gesztus, köszönjük!:R Én megvettem és játszom is.

Hatalmas fan-nak tartom magam de mégis nagyjából ricshard444-el értek egyet. Jó játék nagyon, de nekem olyan mintha folytatnám az előző részt,ami persze szintén kiváló.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#123454) Musaka válasza opr (#123359) üzenetére


Musaka
senior tag

Szia.
Nagyon szép gesztus. :R :R
Nekem meg van lemezen ezért nem
jelentkezem.

Jobbulást.

(#123455) lsg válasza opr (#123359) üzenetére


lsg
tag

Szeretnék jelentkezni a sorsolásra.
Köszönjük a felajánlást és jobbulást.

[ Szerkesztve ]

(#123456) S e t h


S e t h
nagyúr

Befejeztem a GOW-ot , újráztam 4 év után, nagyobb élmény volt mint akkor.

1 óta játék után a Ragnarok olyan érzést kelt, mintha egy film folytatását látnám,, egy jó filmét.

Mivel a játék nem fukarkodik a beállítási lehetőségeket illetően, és ki is alakult bizonyos polémia a megjelenítéssel kapcsolatban, így szeretném megkérdezni, hogy melyik a legjobb mód a teszterek szerint?

2.1 hdmi lehetőség megvan, de én is elvesztem a beállítások között, 30 képkocka kilőve mert nagyon töredezetté teszi az élményt és a harc forgatagában kifejezetten hátrány.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123457) GazRic válasza opr (#123359) üzenetére


GazRic
senior tag

Szeretnék részt venni a sorsolásban :))

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#123458) krx21 válasza opr (#123359) üzenetére


krx21
nagyúr

Szeretnék én is részt venni a sorsoláson. :DD

(#123459) .LnB válasza opr (#123359) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretnék én is részt venni a sorsoláson!

Nagyon nemes felajánlás, köszönjük! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123460) Lackooo84 válasza S e t h (#123456) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

VRR-el teljesítmény mód képkocka korlátozás nélkül, VRR nélkül pedig a kolátozott 60fps.

The Truth is out there...

(#123461) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem most reggel, hogy 280 olvasatlan hsz. Gondoltam a GoW miatt. De erre a felajánlásra nem számítottam. :) Amikor ahhoz a kommenthez értem az olvasásban, gondoltam is, hogy na erről lecsúsztam, de végül nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123462) Maxell014 válasza S e t h (#123456) üzenetére


Maxell014
senior tag

(#123463) Hiei555


Hiei555
tag

Hali! Èn is szeretnèk jelentkezni ha mèg lehet. Sok szerencsét mindenkinek!

(#123464) mucsácsó válasza opr (#123359) üzenetére


mucsácsó
tag

Köszönjük a felajánlásod, jelentkeznék a nyereményjátékra! :)
Azt meg tudom ígérni, hogy instant tolni fogom orrvérzésig, ha esetleg előkerülnék a kalapból :D

(#123465) amdk7 válasza opr (#123359) üzenetére


amdk7
aktív tag

Ha még lehet. :F :R

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#123466) sternp válasza opr (#123359) üzenetére


sternp
csendes tag

Üdv!

Jelentkeznék én is.
Sok sikert mindenkinek!

(#123467) Blizz válasza opr (#123359) üzenetére


Blizz
őstag

Szia, jeletnkeznék én is a sorsolásra. :))

No mistakes, just happy little accidents

(#123468) bexinho23 válasza opr (#123359) üzenetére


bexinho23
őstag

Szeretnék én is részt venni a sorsoláson. :) Imádtam a GOW-ot. PS4-en végigvittem, PS5-ön platináztam.

(#123470) F-ECT$


F-ECT$
titán

1. Kiderült (ismét), hogy milyen sokan olvassák a topicot úgy, hogy nem szoktak kommentelni, de most "kénytelenek" voltak :)
2. A Ragnarök előtt csodálkoztam rajta, hogy írta a PS, hogy 9-en is előrendelték a barátaim közül, amit elég soknak tartottam, de ezek szerint sokkal több embert érdekel, csak nem 30e Ft-ért.
3. Én a kezdeti hibák és az ár miatt nem vettem meg day 1. A terv az (ha nem nyernék), hogy 20k körül megveszem, végigjátszom és 15k körül eladom ~1 hónap múlva.

Dive ever, work never.

(#123471) cactuar válasza F-ECT$ (#123470) üzenetére


cactuar
aktív tag

1. Kiderült (ismét), hogy milyen sokan olvassák a topicot úgy, hogy nem szoktak kommentelni, de most "kénytelenek" voltak :)

Xbox topicban ezt úgy oldják meg, hogy egy minimális hozzászólás számhoz kötik a nyereményjátékban való részvételt.
Hirtelen sokan előbújtak, akiknek ez volt konkrétan az első hozzászólása a témában :DD

(#123472) itldj válasza opr (#123359) üzenetére


itldj
aktív tag

Nagy respect a felajánlásért. :R :R
Szeretnék én is jelentkezni, bár csak november utolsó hetétől lesz rá időm, remélem ez nem kizáró ok.
Még egészen új a PS5 nincs egy hónapja, hogy rábeszéltem magam, de anno pont GOW miatt lett Ps3 az Xbox helyett. :D :C
Sok sikert mindenkinek. :DD

(#123473) _drk válasza opr (#123359) üzenetére


_drk
őstag

Én is jelentkeznék! :R

#123470 F-ECT$
Én is most szereztem be PS5-öt+ment a premium előfizu, egyszerűen nem akarok megint 27ezret kiadni, úgy hogy most hirtelen rám is szakadt a next gen.
Pedig nincs az a játék ami jobban érdekelne.
Én is majd a bundle-ök által lenyomott 15-20 ezres árra hajtok. Viszont én nem hiszem, hogy eladom! Egy ilyen játéknak polcon van a helye! Nem mellesleg ha haveromék is beszereznek lassan PS5-öt, majd nekik jó lesz kölcsön adni.

(#123474) .LnB válasza F-ECT$ (#123470) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezért limitálom a felajánlást aktív tagokra, ha ilyet csinálok. Ezek a friss regek, meg sose látott felhasználó nevek... Itt már megint hívta mindenki a haverját is. :U
De hát mind1.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123476) Deck válasza .LnB (#123474) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#123478) tboy93 válasza .LnB (#123474) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem irigylem opr-t, már a felhasználó nevek kigyűjtése is lesz egy fél óra.

(#123479) Farkassacred válasza F-ECT$ (#123470) üzenetére


Farkassacred
őstag

4-5 órám már benne van a játékban, de bug-al nem igazán találkoztam még. Szerencsére nem minden játék indul úgy, mint a Cyberpunk anno.

(#123480) fausto


fausto
addikt

Nem értem, hogy a kolléga törölt HSZ-ében mi volt a spoiler... :U
Lenne nekem is egy Ragnarök-ös kérdésem, de inkább sp-be rakom az érzékenyek miatt

Amikor a szereplők beszélgetnek, akkor gyakran visszautalnak az előző részre. Pl. mesélik, hogy "legyőztük a vakűr királynőt" vagy "megcsináltuk Sultur összes próbáját"
A Ragnarök figyeli az előző rész mentéseit? Mindenkinek ez a szöveg vagy csak azoknak, akik tényleg megcsinálták ezeket?

(#123481) kerti008 válasza opr (#123359) üzenetére


kerti008
aktív tag

Szia! En is szeretnek resztvenni a sorsolason, ha meg nem keso jelentkezni. :DD

(#123482) Alexios válasza fausto (#123480) üzenetére


Alexios
veterán

Mindenkinek ez

(#123483) Bencus88 válasza .LnB (#123474) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha csendes tagok kapják meg, valaki csak olvasni szeret és nem belefolyni a beszélgetésekbe, ezt meg tudom érteni az itt zajló színvonaltalan csevegések miatt.
Az meg ha valaki képes ilyenre, hogy mindenkit ide vonz, hogy nyerjen, az számoljon majd el a lelkiismeretével.
Nem mindig happy endel zárulnak a történetek, ettől függetlenül remélem jó helyre kerül, és itt nem magamra gondolok, hanem olyanra aki tényleg a sok kiadás mellett most nem tud kifizetni ennyit, de szívesen játszana vele.

(#123484) RangerFox válasza fausto (#123480) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Gameplay spoiler, hogy Atreuszt is irányítanunk kell majd.

(#123486) sting2 válasza opr (#123359) üzenetére


sting2
addikt

Örömmel nyomnám végig Kratos új kalandját.
Jobbulast!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#123487) nitro16 válasza F-ECT$ (#123470) üzenetére


nitro16
senior tag

1. Igen, én pl biztos kizárnám azokat aki új reg/nem aktív tag a topicba/ és min hsz függvényében sorsolnék ahogy más is írta. :K

2. Az egyik legnagyobb ps cím szóval egyértelmű a nagy érdeklődés.

3. Milyen kezdeti hibák? Day 1 megvettem digit-be és van 31 órám már benne lassan vége a sztorinak és semmi hibát nem tapasztaltam... amúgy tényleg ennyire visszatartó elég sok embernél az ár?

Mindenki akarja a jobbnál jobb AAA gameket legyen az új ip vagy egy játéknak a folytatása, plusz ugye elég sokan akarják már mondhatni követelik a magyar nyelvet de fizetni pedig nem akarnak... ha nem egy új gow/horizon/spiderman/last of us/tsushima akkor mi az a játék aminél az emberek hajlandóak lennének kiadni teljes árat? :F

(#123488) tboy93 válasza nitro16 (#123487) üzenetére


tboy93
nagyúr

"mi az a játék aminél az emberek hajlandóak lennének kiadni teljes árat?"

Nálam nincs ilyen. Egyetlen játékért sem vagyok hajlandó ennyit fizetni. Ez a hobbi nekem nem ér ennyit. Szépen megveszegetem használtan 5-6e Ft-ért őket, az a lélektani határ :) Újonnan day1 mondjuk egy 10-est talán nem sajnálnék rá, de az a teteje! :DDD

(#123489) Lackooo84 válasza RangerFox (#123484) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, végülis az összes (PSC kivételével) tesztben lelőtték ezt a poén, szóval ha ott nem zavart senkit... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#123490) Kendek válasza nitro16 (#123487) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem vagyunk egyformák... van aki szívesen játszana, de el tudja költeni ezt a pénzt más, ennél fontosabb dolgokra is. A kritériumok, hogy aktív legyen a tag, meg, hogy eddig nem tudott játszani vele, de szeretne, az oké. Viszont kérném, hogy ne kritizáljuk a jelentkezőket!

<-ƘƘ->

(#123491) Nescafé válasza opr (#123359) üzenetére


Nescafé
őstag

Szeretnék részt venni a sorsoláson :)
köszi ;)

 iPhone 15 Pro

(#123492) Farkassacred válasza tboy93 (#123488) üzenetére


Farkassacred
őstag

Valahogy azért el kell, hogy készüljenek ezek a játékok. :B Ha nincs lóvé, késztermék se lesz.

(#123493) F-ECT$ válasza nitro16 (#123487) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs sok hiba szerencsére, de van 1-2, ami megkeseríti néhány ember életét. (Pl volt innen is valaki, akinek el sem indult a játék, nekik nem segítség, hogy másnál jó.)

Én a magyar átlag fizetés fölött keresek, de van 2 gyerekem, így meggondolom, hogy mire mennyit költök. Ha nem lehetne csak 30e Ft-ért játékot venni, akkor meg tudnám tenni, de inkább keresem az olcsóbb megoldásokat, mert miért ne. Ha pár ezer forintból (lemezes verzió vétele majd eladása) is megoldhatom azt, ami másképp 30e Ft lenne, akkor úgy érezném, hogy "rossz üzletet kötöttem". Nálam nem opció a játék megtartása, szinte semmit sem játszok újra. No meg úgyis bekerül majd a plusba pár év múlva, mint ahogy az előző rész is.

Dive ever, work never.

(#123494) vonSux válasza cactuar (#123471) üzenetére


vonSux
őstag

Azért az se legyen hőstett, hogy valaki kommentel. Néha inkább hálás vagyok azoknak, akiknél a kevesebb, több ;]

(#123495) tboy93 válasza Farkassacred (#123492) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát ja. Ha rajtam múlna megállna az ipar ;]

(#123496) vaguny válasza opr (#123359) üzenetére


vaguny
tag

Köszönjük a lehetőséget!

Részt vennék én is a játékban, sorsoláson.
Mielőbbi jobbulást, felépülést kívánok!

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#123497) Frod válasza nitro16 (#123487) üzenetére


Frod
addikt

"amúgy tényleg ennyire visszatartó elég sok embernél az ár?"

Igen.
HFW februárban egy 20-as volt, az még határeset, azóta egy sima bolti bevásárlás is egy traumával ér fel, a játék meg lett 27. Sajnálom, nem fér bele ennyiért.

Do you see the white shadow?

(#123498) hand6923 válasza opr (#123359) üzenetére


hand6923
újonc

Szuper ajanlat !
En is beallok a sorba es elore is koszi,akarki nyeri vegul .

(#123499) xbdream válasza opr (#123359) üzenetére


xbdream
csendes tag

Szia jobbulást.Én is jelentkezném a sorsolásra,ha még belefér.Imádom a szériát 😉 Köszi

(#123500) ρσгτσ válasza .LnB (#123474) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. Ezért jó, ha topikgazda sorsolja ki és meghatározott, minimum ON hozzászóláshoz van kötve a részvétel. Ahogy az Xbox topikban is. Pl. 20 ON hozzászólástól (ebben a topikban) lehet nyerni.

Persze én nem jelentkeztem a Ragnarök -re és nem is az én dolgom sorsolni, meg most már kb. mindegy. Csak gondoltam szólok, hogy más ne járjon így. Mert lesz vele dolga opr -nek. Szóval kitartást hozzá és előre is gratulálok a nyertesnek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.