Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Wesder válasza .LnB (#21000) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy làtszik hogy a Sony a 7-10 év alatt felépített lojalitàsra és hype-ra tàmaszkodik jelenleg. Igazàból teljesen megtudom érteni, mert làthatóan működik. Minden gép elfogyott előrendelésben, még az utànpótlàs is, ami rajt elött jönne.
Persze ha màr úgy sem tudsz eladni több gépet, akkor minek tartanàl vissza informàciót, de volt erre egy olyan ötlet, hogy lehet ez hosszútàvon kifizetődik nekik.
Xboxra emállítólag 15.-éig még NDA van bizonyos dolgokra, akkor lehet a Sony-nàl is van ilyen dàtum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21002) Deck válasza .LnB (#21000) üzenetére


Deck
titán

Ennyire tisztelnek minket.. Én már ezt gondolom. :)

PS5

(#21003) RangerFox válasza .LnB (#21000) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem már nem lesz State of Play a megjelenésig. Az előzőben nem esett szó a Sackboy-ról, Bugsnaxről, GT Sportról, így reménykedtem abban, hogy mégis beütemeznek egyet. De aztán egy hete jött egy bővebb előzetes a Sackboyhoz, meg közben leleplezték a Deluxe kiadásokat az exkluzív játékokhoz, így szerintem már csak pár perces gameplay trailerekre meg ugye a launch trailerekre számíthatunk. Az UI leleplezés meg egy sima blog post is lehet egy fél perces videóval meg az új feature-ök felsorolásával.

De egy decemberi State of Playben bízok, jó lenne hallani a Horizonról, a GT Sport meg a Rathcet megjelenési dátumáról, jövőbeli tervekről.

(#21004) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21005) gyuromoj válasza RangerFox (#21003) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hátha idén meg lesz tartva a decemberi PSX.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#21006) .LnB válasza RangerFox (#21003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, és akkor mi van, ha (és most kicsit rugaszkodjunk el a valóságtól) megkapjuk a konzolt, és tényleg kiderül, hogy nem lehet használt lemezeket adni/venni?! Extrém, nem szeretnénk, nem túl valószínű, de ha még is.. Vagy akármi más ilyen baromság kiderülne?
Mert erről én is baromira kussolnék a helyükben.
És igazából tényleg mi vagyunk a hülyék, akik így infó nélkül is simán előrendelték. Kapkodunk, hogy jusson nekünk, de igazából alig tudjuk, hogy mit kapunk.

Leírom még egyszer, bár sokan úgy is erre fognak válaszolni. Nem tartom elképzelhetőnek, hogy ezt a használt lemezes dolgot meglépjék, csak egy példának írtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21007) Deck válasza .LnB (#21006) üzenetére


Deck
titán

A PS exkluzívok miatt rendeljük elő vakon mert, ezek nincsenek a másik oldalt.

Ha követed twitteren az Microsoft Xbox részleget akkor láthatod, hogy így is lehetne..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#21008) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#20984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem gond. én tudok veszteni , abból lehet tanulni :)

(#20988) nem voltam kint sokat, de ha osztok-szorzok akkor az jön ki,hogy 2-3havonta másikat vettem :D
ott nyugodtan beleugrottam a v6 bussotól kezdve a v8 audiig...

Life, Uh, Finds A Way

(#21009) nitro16 válasza .LnB (#21006) üzenetére


nitro16
senior tag

Mi lenne? 14 napos elállás és csók. ;]

(#21010) .LnB válasza nitro16 (#21009) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, ez eszembe sem jutott. Akkor no para. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21011) hombre[EU] válasza Wesder (#21004) üzenetére


hombre[EU]
veterán

halleluja :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#21012) Madwe válasza .LnB (#21000) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem azért jönnek majd infok, de jelenleg pl arra várnak, h ne minden az ms zenimaxról szóljon. Ezen a héten már jöhet vmi friss, előző hétvégén voltak a japán celebek kontrollált gameplayben. Plusz itthon tényleg minek aggódni nov19el, addigra már 1 hete kint lesz sok helyen, már létező nextgen címekkel, df tesztekkel stb.

(#21013) GegeWarrior válasza Wesder (#21004) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Na ez jó hír, féltem, hogy el lesz tolva megint.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#21014) stickermajom válasza .LnB (#21006) üzenetére


stickermajom
addikt

Mondjuk a Godfall állandó internetkapcsolat igénye akár gyanús is lehetne ebből a szempontból.

(#21015) Deck válasza stickermajom (#21014) üzenetére


Deck
titán

Remélem ez egyedi eset.

PS5

(#21016) bulikavagyok válasza hombre[EU] (#21008) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem állítom, h veszítenél, csak így nem lenne fair küzdelem. Amúgy azóta jutott eszembe, h a GT-nál nem biztos, h hátrány a kontroller! Nagy GT rajongó vagyok, de kormánnyal még nem volt hozzá szerencsém, így erről nem tudok nyilatkozni, de például a Forzában (sokkal) gyorsabb vagyok kontrollerrel mint kormánnyal. Szerintem ezek a konzolos "simcade" játékok így vannak programozva, szval lehet, h ezzel ki is egyenlítenénk az erőviszonyokat... :)

[ Szerkesztve ]

(#21017) .LnB válasza Madwe (#21012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó de ez a japán celeb, meg a rapper gyerek, hogy játszanak vele... Ennél valami profibb prezentációt várnék. Nem tudom mi van, eddig vakon "ide vele, semmi sem érdekel" alapon előrendeltem, most meg egyre jobban felcsesz ez a töketlenkedés. Vagyis még csak töketlenkedés se, mert ez egy semmi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21018) Elderath


Elderath
őstag

Tényleg egyeseknek még probléma, ha valami always online 2020 végén? Mikor nem vagy online manapság? Még a hűtőszekrényen is internet van. Ez a használt játék dolog meg teljes baromság. Sajnos vannak olyan emberek, akik ezeket még be is nyelik

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#21019) predakon válasza .LnB (#21017) üzenetére


predakon
őstag

Lehet megbánom a megjelenéskor, hogy ma eladtam a slimet :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#21020) Deck válasza Elderath (#21018) üzenetére


Deck
titán

Single játék. Ne kelljen neki folyamatos net kapcsolat..

PS5

(#21021) predakon válasza Deck (#21020) üzenetére


predakon
őstag

+1
Koszonom de en nem szeretnek fuggeni az internet szolgaltatotol

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#21022) Wesder válasza Deck (#21020) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàból Co-Op, csak jàtszhatod egyedül is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21023) opr válasza hombre[EU] (#21008) üzenetére


opr
veterán

Igen, teljesen mashogy all az ember a kocsihoz itt. Pl emlitett b vectra, vezetni tanitas.
Haver tolatott, egy eleg necces helyen parkolt (kb 40 metert kell betolatni egy eleg szuk helyen, egyik oldalt hazfal, masik oldalt kerites+random bokrok, egyeb novenyek altal sokszor eltakart extra tereptargyak, stb). Elso probalkozas, izzad, izgul, stb. Mondtam neki, hogy na En akkor most kiszalltam, kivulrol vegignezem mit muvelsz, nem segitek, sok sikert.
Vegigvitte a kocsit nagy nehezen (emlitett parkolas nekem kb 30-45mp volt rutinbol, neki 2-4 perc), aztan a legvegen gyonyoruen, centi pontosan leparkolta oda, ahova kell. Szall ki, orul, boldog, sikerult, aztan mondtam neki, hogy igen, igen, de a szep parkolas csak akkor er, ha egyszerre, az egesz autoval sikerul... Nem vett eszre egy aljasan, bokor szelen megbujo kb 40cm magas, 10*10-es betonoszlopot, es ott felejtette az elso lokharitot. :DDD

Magyarorszagon egy ilyen miatt biztos leizzadok ott helyben. Itt, mivel ilyen olcso a kocsi, csak vegigneztem, aztan rohogtem. Tanult az esetbol, tobbet, mintha idoben megallitom es szolok neki. Lokharitot meg visszaraktuk par csavarral oszt kesz. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21024) RangerFox válasza .LnB (#21006) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább csak kíváncsiak vagyunk és hajt a vágy, hogy végre a kezünkben legyen ez a drága műanyag doboz. És ez is a Sonyt igazolja, hogy ilyen kevés információval is ilyen hatást váltott ki a játékosokból. Én nem annyira izgulok, egyrészt mert biztosan minden lényeges infó kiderül a megjelenés előtt, másrészt minden hír/pletyka, amit nem közvetlen a Sony közöl velünk, az szinte biztosan kamu. Az általad felhozott extrém esetről egész biztosan tájékoztatnák megjelenés előtt a vásárlókat, habár ezt az infót én is az utolsó pillanatig eltitkolnám...

(#21025) Frod válasza .LnB (#21006) üzenetére


Frod
addikt

Egyelőre én is pletyka szinten kezelem.
Amennyiben esetleg igaz, akkor viszont én oldalt váltok, és majd második konzolnak, jó 1-2 éves eltéréssel pótlom a címeket, egy (akár használtként vett) digital-only-n.

(#21009) nitro16
:C

Do you see the white shadow?

(#21026) opr válasza bulikavagyok (#21016) üzenetére


opr
veterán

Gt Sportot anno a launch partyn rendesen erre epitett "szimulatorban" probaltam ki eloszor. Ertsd: Semmi hidraulika vagy ilyesmi, de rendesen recaro ules, fasza kis force feedback kormany (jo, gondolom nem olyan komoly, mint amit Te tervezel venni, de nekem boven jo volt), pedalok, szelvedo meretu TV kozelrol nezve...
Isteni volt. Es bar eloszor mentem vele, sikerult olyan idot menni a harmadik korben, hogy hetekig nem tudtam hasonlot otthon, kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21027) hyggelig válasza Scarletiel (#20977) üzenetére


hyggelig
senior tag

Sok lakásban konyha sincs, vagy csak nagyon kicsi (értsd az egész egy főzőlap és semmi más) étkező nincs, mert egy helyiség a nappali, a háló és az étkező is. A fürdőben a wc fölött van a zuhanyzó.
Na, igy :)

Iszonyat drága Tokió. Nagyon kicsike lakások vannak, amik erősen látszódnak az utcafrontról is. Nem is csodálom, hogy olyan népszerűek a kézi konzolok arrafelé.

[ Szerkesztve ]

(#21028) Oppenheimer válasza bulikavagyok (#21016) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Amikor az ember még nincs túl magas szinten akkor a controller versenyképes lehet a kormánnyal. Akik a top ligákban gurulnak GT Sportban ott már nem lehet kontrollerrel helytállni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#21029) Wesder válasza hyggelig (#21027) üzenetére


Wesder
félisten

Làttam 8m²-es lakàst, nagyon durva. Egy évig én is 8m²-en laktam. 2 szekrény 1 àgy, és egy zuhanyzó volt benne. Kisnagydolog miatt ki kellett menni a közösbe. Konyhàn főztek ràm, így az se volt baj hogy az nekem nincs. Most 40m² van, ahol a fürdőszobàm nagyobb, mint ahol elötte laktam. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21030) Deck válasza Wesder (#21029) üzenetére


Deck
titán

Az én szobám 18m² :P

PS5

(#21031) hombre[EU] válasza bulikavagyok (#21016) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lehet a DualSense-szel jobban járok :DDD
nagyon jó kormánnyal a Sport, azért gombával sokkal "butábban" mozogsz...na meg zéró feedback

Life, Uh, Finds A Way

(#21032) hyggelig válasza Wesder (#21029) üzenetére


hyggelig
senior tag

Amúgy tényleg nem nagyon van szüksége egy átlag egyedülálló japánnak konyhára.
Rengeteg kicsi, megfizethető étterem van mindenhol; a 7eleven, Family Mart és hasonló kisboltokban nagyon finom készételek vannak.

(#21033) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a végén tényleg Carlosnak lesz igaza a zseniális marketinggel kapcsolatban :DDD

mai Eurogamer hír: First PlayStation 5 console hands-on reveals mysterious nut

és errōl beszélnek az emberek a neten, ps5 secret nut :D

Life, Uh, Finds A Way

(#21034) opr válasza hyggelig (#21032) üzenetére


opr
veterán

Amugy, legviccesebb az volt, mikor Londonba emigralt Japan kollegat kerdeztem, hogy mi tetszik neki legjobban, es kapasbol ravagta, hogy az, hogy milyen nagyok Londonban a hazak/lakasok meg a szobak, meg meg lehet kerted is.
Aztan rohogott, amikor mondtam neki, hogy nekem pont ez a legnagyobb bajom Londonnal, hogy milyen kicsik a lakasok/hazak, meg a szobak, meg a kertek. :DDD

Szoval, jah, nagyon mas vilag...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21035) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Kaptam egy levelet a telekomtól a ps5 kapcsán, mert anno rányomtam az oldalukon az érdekel gombra, de semmi használható link nincs hozzácsatolva csak marketing szöveg...Vagy csak én nem értek vmit? :U

(#21036) .LnB válasza hombre[EU] (#21033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A cserélhető oldalpanelek már voltak pletyka szinten, szerintem hihető dolog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21037) Deck válasza turikoczka (#21035) üzenetére


Deck
titán

Szintén.

PS5

(#21038) bulikavagyok válasza opr (#21026) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Durva élmény lehetett! :)

Oppenheimer: Ezek szerint ebben (is) más mint a Forza Motorsport. Én azzal a játékkal "ligáztam" itthon, és volt egy-két kontrolleres UFO akiket képtelenek voltunk kormánnyal megverni.

hombre[EU]: Ha meglesz az új gép biztos, h adok még egy esélyt a GT Sportnak is. Kontrollerrel pár órát tudtam csak vele játszani PS4 Pro-n. Komoly csalódás volt az előző részek után.

[ Szerkesztve ]

(#21039) hombre[EU] válasza .LnB (#21036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hihetō, ezt hogy érted?
onnan férsz hozzá majd a beléhez, ssd slothoz

Life, Uh, Finds A Way

(#21040) hyggelig válasza opr (#21034) üzenetére


hyggelig
senior tag

És az a durva, hogy ennek ellenére sem érzed, hogy zsúfoltak lennének a városok, mivel nem áll mindenhol autó. Csak akkor lehet autód, ha van erre külön kijelölt, megfelelő méretű parkolód. Nem hagyhatod csak úgy az utcán. Jönnek a hatóság emberei, amikor autót akarsz venni, felmérik a házad vagy a parkolód, és ha van hely, csak akkor vehetsz autót.

Emiatt rengeteg, nagyon kis nyomi, doboz alakú kisautó van:

Na, abbahagytam a japán különórát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21041) opr válasza hyggelig (#21040) üzenetére


opr
veterán

Kei car is love, kei car is life! :DDD

Koszonom az infot, ezt nem tudtam, de nagyon erdekes! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21042) .LnB válasza hombre[EU] (#21039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A leszedhető, cserélhető oldallapokra értettem. Nem arra a kis "gombra" vagy micsodára.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21043) zozika84 válasza Deck (#21037) üzenetére


zozika84
őstag

Jó de te már mindenhol IS rendelgetsz :C :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#21044) hombre[EU] válasza hyggelig (#21040) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van nevük is...kei car :) és nem nyomik, cukik mint pl. a honda s660

Life, Uh, Finds A Way

(#21045) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Rákérdeztem most a Médiánál, hogy mennyire biztos, ezt válaszolták:

"Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy illetékes osztályunk visszajelzése alapján azon vásárlóink számára akik sikeres előrendeléssel és fizetéssel rendelkeznek a SONY visszajelzése szerint a PlayStation 5 Standard Edition készüléket biztosítják."

Ezek után, ha nem lesz, akkor fejek fognak hullani. :D

Megyen!

(#21046) Deck válasza zozika84 (#21043) üzenetére


Deck
titán

Sose tudni. ;] De ha több is bejönne akkor ugyanazon az áron tovább adom itt a topikba valakinek. Semmi + nyerészkedés :R

PS5

(#21047) winery válasza .LnB (#21006) üzenetére


winery
aktív tag

Az lesz ,hogy akkor a játékot géppel együtt kell cserélni :DDD

(#21048) zozika84 válasza hyggelig (#21040) üzenetére


zozika84
őstag

Jesszum mi ez a gyufásdoboz? :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#21049) zozika84 válasza Deck (#21046) üzenetére


zozika84
őstag

Szavadon foglak :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#21050) hyggelig válasza hombre[EU] (#21044) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nálam a nyomi a cuki szinonimája. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.