Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Dreamie válasza gyendre2 (#33995) üzenetére


Dreamie
őstag

Mert ezek nélkül játszhatatlan lesz... :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#34002) Impulsivex


Impulsivex
tag

Ez az Amazon humbuksag volt.

(#34003) ambushka válasza prokxy (#33996) üzenetére


ambushka
aktív tag

Ünnepi szezonban? Kb 200-at kap Magyarország karácsonyra.

PSN ambushka8989

(#34004) prisz válasza cyberkind (#33992) üzenetére


prisz
aktív tag

És a probléma megint nem ez. A hardcore userek kb 20%-a, valóban vár január, februárig, de a felhasználók többsége, csak a gyereknek karácsonyra akar gépet venni, hogy ne bőgjenek a srácok fa alatt... Ráadásul itt ez a qrva covid, mindenki bezárkózik, kell a vas. Én azt mondom, egyértelmüen az nyeri meg a mostani nextgen versenyt, aki valamennyire ki tudja szolgálni a piacot. Piszok nagy hibát vétett a sony... :(

(#34005) VTom


VTom
veterán

A Telekom rendelés nem kamu volt, csak ilyenkor nem érdemes a webshopban próbálkozni.
Egyetlen esélyed van, ha jól időzítve kapsz el egy ügyfélszolgálatost.
Nekem egy a fülemen volt, egy a chat ablakban párhzamosan, 9:45 perctől. A telefonos már nem látott készletet, a chates még simán behúzta.

Most hívtam fel őket, hogy oké-e a rendelés, mert még elbúcsúzni sem tudtam a chates kollégától, ahogy átküldte a rendelésazonosítót, összeomlott az oldal, és azóta sem látom a megrendelések között. Visszaigazolta a csaj, hogy oké a rendelés, be van foglalva a készletből, küldeni fogják.

Egyébként az előrendelésnél jelezték, hogy ma lesz náluk készlet, de sokkal kevesebb, mint amennyit az előrendelésre kaptak.
Tippem szerint kb. 120-150db-ot kaptak összesen, amiből 100-at kiadtak előrendelésre, a maradékot ma tették fel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34006) MerLinh válasza Impulsivex (#34002) üzenetére


MerLinh
senior tag

CSak az amazon? :)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#34007) eisento


eisento
addikt

sokadik kreten....
[link] szerintem irigykedett, hogy a ps5nek is nagyobb pocse van mint neki es igy allt bosszut... :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#34008) Wesder válasza prisz (#34004) üzenetére


Wesder
félisten

Brühühü... Nem kell itt temetni senkit. Fasza lesz ez a generàció mindkét oldalon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34009) cyberkind válasza prisz (#34004) üzenetére


cyberkind
félisten

Már az olcsóság alaphangon az Xbox mellett szól, a hardcore rétegnek kell szerintem jobban a PS5, és az ahhoz érkező exkluzívok, és akkor itt a készlethiány is, érdekesen fog alakulni ez a gen mindkét téren.

Paranormal Cocktivity

(#34010) ambushka válasza VTom (#34005) üzenetére


ambushka
aktív tag

??? nálam a november 5-ös előrendelésre sincs készlet?!?!?!

PSN ambushka8989

(#34011) VTom válasza ambushka (#34010) üzenetére


VTom
veterán

Azt nem tudom. Biztos az enyém is akkor lesz, ha ideér :)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34012) AnonymusX válasza GazRic (#34000) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Azért remélem hagytad akklimatizálódni, mielőtt bekapcsoltad.

(#34013) ambushka válasza VTom (#34011) üzenetére


ambushka
aktív tag

Mit ír státuszra?

PSN ambushka8989

(#34014) Darth_Revan válasza VTom (#34005) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát ha ez igaz, akkor gratulálok a Telekomnak.
Több előredendelőt lesz*patnak csak azért, hogy egy minimális mennyiséget kitegyenek megrendelésre, hogy elmondhassák náluk lehetett a megjelenés napján rendelni.

Amúgy ilyen novemberi rendeléssel aki megkapta annak rohaft nagy szerencséje volt.

Még június elején rendeltem 2-t, egyet magamnak egyet apósnak.
KonzolokSzervize nem telejsítette, de PlatinumShop igen. Nem volt megbeszélve, hogy ki melyiket kapja, de inkább lemondtam a magaméról. A PlatinumShop-os meg is érkezett délelőtt.

Szóval KSZ/PlayIt Store június 12. rendelést nem teljesített, így aki ezután tudott elkapni MM-ben vagy Euronics vagy Edigitalban annak rohadt nagy mákja volt.

[ Szerkesztve ]

(#34015) GazRic válasza AnonymusX (#34012) üzenetére


GazRic
senior tag

Persze, egy órát nézték itt az asztalon mi lehet ez :C , utánna raktam össze. Most is szépen pihen a szekrénybe csak haza útra kerül kocsiba 5 percre.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#34016) zkxdn válasza prisz (#34004) üzenetére


zkxdn
őstag

7 éven át tartó gen-t az nyeri meg aki az első kari szezonban több gépet gyárt? :DDD
Xbox 360at utolsó évben beelőzte (eladások szempontjából) PS3 úgy, hogy a 360 egy évvel hamarabb jelent meg. Egyik oldalt sem kell temetni. Se zöldet, se kéket, se pirosat.

(#34017) Madwe válasza prisz (#34004) üzenetére


Madwe
nagyúr

Senki se tudja kiszolgalni jelenleg a piacot. De a neveto harmadik, a nintendo switch most biztos magyot megy majd karacsonykor illetve az xss.
mellesleg par szazezres hianyrol beszelunk egy 80-100millios konzol eletciklus alatt..

[ Szerkesztve ]

(#34018) Wolfy33 válasza tboy93 (#33993) üzenetére


Wolfy33
senior tag

:)) :R

(#34019) VTom válasza ambushka (#34013) üzenetére


VTom
veterán

"Most hívtam fel őket, hogy oké-e a rendelés, mert még elbúcsúzni sem tudtam a chates kollégától, ahogy átküldte a rendelésazonosítót, összeomlott az oldal, és azóta sem látom a megrendelések között. Visszaigazolta a csaj, hogy oké a rendelés, be van foglalva a készletből, küldeni fogják."

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34020) szmissz válasza zkxdn (#34016) üzenetére


szmissz
senior tag

A zöldet azért elég nyugodtan lehetne... :U Mondjuk temetik ők magukat minden ébren töltött pillanatukban szal'...

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#34021) prisz válasza cyberkind (#34009) üzenetére


prisz
aktív tag

Pontosan. A hardcore userek, valóban így gondolkodnak, mert számít nekik az exclusive minőségi játék, ahogy én is majd kb nyáron veszek gépet, amikor talán már lesz elég cucc. De attól tartok, az idei szezonban, tényleg az nyeri a nextgen háborút, aki ki tudja szolgálni a piacot. Egyszerüen képtelenség lesz elmagyarázni egy vásárlónak mit miért vegyen, aki a kölykök miatt most akar vasat, és nem január-február környékén. Nem értem, hogy miért nem gondolkodott előre a sony, miért várt eddig a tömeges gyártással...

(#34022) boost válasza zkxdn (#34016) üzenetére


boost
addikt

és mennyi pénzt beleöntött a Sony, hogy ez összejöjjön :D

(#34023) CptAdamica válasza drk88 (#33986) üzenetére


CptAdamica
veterán

Látom már trollkodni sem szabad az ilyen hirdetéseknél. A tegnap 800 kárósat felrakták 500 káróért és az 1. hozzászólás a moderátoré, hogy na! Népet átbaszni bezzeg lehet. :D

Megyen!

(#34024) FLx


FLx
addikt

Emag-nal tortenik valami.

A csomag útban van a bemutatóterem felé

[ Szerkesztve ]

(#34025) hyggelig válasza prisz (#34021) üzenetére


hyggelig
senior tag

Azért még van pár év, hogy eldőljön, ki "nyeri" ezt a generációt.
Lehet, ez a covid izé is véget ér jövőre, és rendeződik az ellátás.
Nem kell temetni a Sony-t, mivel nem tudunk hivatalos számokat. Kb annyi van, hogy a MS most adta el a legtöbb konzolt, de Sony-tól még kb értéket sem tudunk. Lehet, az a MS készleteinek háromszorosa.

(#34026) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sony, Konzolvilág, Ricsi, köszönöm szépen az első day one-os konzolomat! :R

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#34027) echterion válasza CptAdamica (#34023) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem bassza át, megmondja, hogy mennyiért veheted meg. ;]

**********

(#34028) Wesder válasza szmissz (#34020) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom megindokolni màr nem tudod, hogy miért lenne jó temetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34029) prisz válasza zkxdn (#34016) üzenetére


prisz
aktív tag

Csak éppen egy apróságot elfelejtesz. Itt van egy qrva vírus, amikor milliók bezárkóznak, ennek apropóján a konzol eladások az egekben. Mire gondolt vajon a sony? Ehhez nem kell 8 általános, csak épkézláb józan paraszti ész, hogy most lehetne jól megtolni a piacot. Erre mi van? Úgy kell vért izzadni egy nyomorult konzolért...

[ Szerkesztve ]

(#34030) boost válasza CptAdamica (#34023) üzenetére


boost
addikt

iPhone App store indulásakor volt egy trollkodó app, I am rich app amit 999.99 dollárért árult egy fejleszto, és egy piros kört mutatott a képernyon. Abból is eladtak 8 darabot. [https://en.wikipedia.org/wiki/I_Am_Rich]

Lehetne a konzolt is árulni 1millióért, hogy ez a millió forintos konzol. Tutti lenne hülye, aki megvenné csak azért, hogy valami youtube csatornán vagy oldalon fent legyen a fotója, hogy o" megvette. Ilyet egyszer lehet eljátszani. Tessék, itt a tipp, nekem nincs konzolom hozzá.

(#34031) MerLinh válasza Wesder (#34028) üzenetére


MerLinh
senior tag

gondolom, hogy monopol helyzetbe keruljon a masik es 3x aron is adhatja....vagy reszvenye van a masiknal :)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#34032) Darth_Revan válasza prisz (#34029) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az igazán nagy baj az, hogy egy teljesen opcionális luxustermékért egyesek úgy verekednek mintha élethez létfontosságú dolog lenne.

Jó, mérges vagyok, hogy nekem nem jutott, de ez van. Majd veszek Ps 5 Pro-t ami talán el is fogja birni Ray Tracinget 4K 60 FPS-el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34033) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Most jött, akkor még van remény 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#34034) -=Jam=- válasza KoNZoLik@ (#34033) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Most esett be mindenkinek a Discordos csoportból :D

(#34035) zzola válasza KoNZoLik@ (#34033) üzenetére


zzola
félisten

Aki ilyet kapott, úgy gondolom átveheti első körben.

(#34036) zkxdn válasza prisz (#34029) üzenetére


zkxdn
őstag

Hát majd meglátjuk... Xbox 360nak egy teljes éve volt plusz egy olyan öntelt Sony a PS2 gen után hogy nemigaz, mégsem sikerült elvinni a gen-t.
Azért remélem az Xbox nem erre a Holiday seasonre tesz fel mindent hanem arra hogy pár év múlva minnél jobb és jobb játékokat dobjanak piacra a first party stúdióik :))

[ Szerkesztve ]

(#34037) Peace válasza KoNZoLik@ (#34033) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor még beeshet nekem is... :C

szerk.: Megjött!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34038) Wesder válasza zkxdn (#34036) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy a PS3 végül utolérte a 7. gener1cióban az X360-at, mégis az MS-nek adtàk azt a kört, mert rengeteget bukott a Sony a kezdetekben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34039) F-ECT$ válasza zkxdn (#34036) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért remélem az Xbox nem erre a Holiday seasonre tesz fel mindent hanem arra hogy pár év múlva minnél jobb és jobb játékokat dobjanak piacra a first party stúdióik

Az bizony sok szempontból jó lenne.

Dive ever, work never.

(#34040) karmaresz


karmaresz
senior tag

Hozzám is befutott. :)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#34041) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Az érzés, amikor kapsz 1 nagyker kontaktot, és 400k-t kér a konzolért. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#34042) ambushka válasza IntelKiller7 (#34041) üzenetére


ambushka
aktív tag

ők árulják a legtöbben itt valszeg

PSN ambushka8989

(#34043) MerLinh válasza IntelKiller7 (#34041) üzenetére


MerLinh
senior tag

le kellett volna videoznod hogy lassuk mi is :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#34044) zkxdn válasza Wesder (#34038) üzenetére


zkxdn
őstag

Én ezt tudom, de csak a nyers eladási számokat nézzük akkor nyert a Sony, és most ugye ezen megy a vita, hogy az Xbox mennyi milliónyi konzolt el fog adni ami behozhatatlan lesz a Sony számára. Erre írtam hogy volt már nagyobb előnye az Xboxnak régen.

(#34045) echterion válasza -=Jam=- (#34034) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem fél 12 előtt jött meg mail. De hogy egy hetet kell még várni rá, pedig itt van, az mondjuk elég vicces. Sebaj, öcsém egy hét múlva is fog neki örülni. :K

**********

(#34046) Wesder válasza zkxdn (#34044) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos részeg volt, aki ezt írta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34047) KoNZoLik@ válasza Peace (#34037) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

👍👍👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#34048) Remiel válasza szmissz (#34020) üzenetére


Remiel
őstag

Te egy kicsit PS fannak tűnsz :DDD

A Sony elcseszte a launch ez tény, bármennyire is fanatikus rajongó valaki, ha ezt nem látja be akkor vak. A sokak által istenített ex címek mégis mennyien vannak? Ja majd lesznek (mert ami most megjelent már azt hagyjuk), de ki tudja előre mik és a másik oldalon mi fog történni. Jelen pillanatban (leírom még egyszer, jelen pillanatban) a box a nagyobb készlettel és a gamepassal előnyben van, ami ugyan nem jelenti azt, hogy majd ő nyeri a konzolháborút (még leírva is hülyén hangzik ez a szó), de szerintem nem is foglalkoznak ezzel.

Egyébként pedig ha nincs verseny, az általad oly nagyon imádott Sony egyszer csak bejelenthetné, hogy akkor innentől 100 euro egy játék vagy 150 és mondjuk felejtsük el a lemezes verziókat. Mert megtehetné és akkor is kifizetnék sokan.

És mivel temeti magát az MS csak úgy kérdezem, minden elfogultság nélkül? (én egyik oldalt sem favorizálom, aki jobbat ajánl azt választanám, bár most nem tervezem az idén a gépvásárlást)

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#34049) VTom válasza echterion (#34045) üzenetére


VTom
veterán

Nem kell egy hetet várni rá, ezt adják meg, hogy legyen idő szortírozni, leszállítani, kiértesíteni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#34050) ittakary válasza IntelKiller7 (#34041) üzenetére


ittakary
nagyúr

akkor te is benne vagy a flottás csoportban :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.