Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) .LnB válasza -secret- (#31000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen: [link] (matt fekete)
(Ilyen volt a Slim-em: [link] , Pro-m viszont nem volt matricázva)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31002) mettek válasza .LnB (#31001) üzenetére


mettek
addikt

En letojom a színét, úgyis a tv mögé teszem ahol csak akkor látom ha lemezt teszek be vagy veszek ki belőle. :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31003) EnterR válasza BoneDragon (#30978) üzenetére


EnterR
veterán

Sokaknak okoztál álmatlan éjszakát a jövő hétre.

PSN ID: marquuard

(#31004) BoneDragon válasza EnterR (#31003) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor jo.

(#31005) .LnB válasza eisento (#30943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(Elvileg) Azok kapnak ilyet, akik közvetlenül a Sony-tól rendelték elő.
A kód pedig spéci avatar-okat rejt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31006) ldave válasza oriic (#30996) üzenetére


ldave
félisten

LetsGoDigital, erre egy lemezes gép van a képen ;]

A Slime draws near! Command?

(#31007) predakon


predakon
őstag

Az aquanál és az oázisnál bf miatt (gondöolom) beesett a Demons Souls ára 23.000re
https://aqua.hu/sony-playstation-ps5/demons-souls-ps5-t925475

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#31008) nxswitch válasza predakon (#31007) üzenetére


nxswitch
senior tag

Budakonzolnál is, onnan vettem. Dualsense pedig 24K tőlük, egy nagyon kicsit az is olcsóbb.

Aquánál a Spider-Man és Sackboy is olcsóbb. Nem hivatalos magyar, hanem külföldi verzió lenne?

[ Szerkesztve ]

(#31009) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

The PS+ Collection is playable on PS4 after redeeming it on a PS5, so hit up a friend with a PS5 if you don't have one
[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#31010) ldave


ldave
félisten

The Must-Have PS5 Launch Games - Onion cikk, kb mint a Hírcsárda :) .

A Slime draws near! Command?

(#31011) Madwe válasza -secret- (#30997) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jöhetne akár most is, ps5 loud edition névvel :)

(#31012) _Balee_ válasza nxswitch (#31008) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Ez engem is érdekelne, mondjuk mindegy milyen verzió, csak legyen rajtuk magyar nyelv. Rendelt tőlük valaki?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#31013) -secret- válasza Madwe (#31011) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#31014) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Én még nem néztem meg a videót, de Twitteren azt olvastam, hogy az NX Gamer csatorna tesztje alapján jobban fut nálunk a Valhalla, mint boxon. Készül már a DF videó is.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#31015) -=Jam=- válasza _Balee_ (#31012) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Itt is olcsóbb, és itt azt írják magyar feliratos.

(#31016) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

1 éves Ps Plust tud valaki valahol akciósan ? Ilyenkor BF alkalmán 12-13 ezer szokott lenni ,de most sehol nem találok. Köszönöm

(#31017) VTom válasza predakon (#31007) üzenetére


VTom
veterán

Elég szomorú, hogy "beesett" 23 ezerre.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#31018) Frod válasza Szilágyi84 (#31016) üzenetére


Frod
addikt

Talán a következő két hétben várható, egyelőre valóban semmi.
(én is erre várok)

Do you see the white shadow?

(#31019) Madwe válasza Szilágyi84 (#31016) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha usa ps+ is jó az féláron van most [link]

(#31020) nxswitch válasza _Balee_ (#31012) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én rendeltem tölük Mario Kartot, nem sokára hozza a postás. Illetve fogok egy Demon's Soulst és egy DualSenset is még 19e. elött.

(#31021) Szilágyi84 válasza Szilágyi84 (#31016) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Magyar boltos érdekelne

(#31022) boost válasza Deck (#30806) üzenetére


boost
addikt

"5 óra 40 perc az új Spiderman Main része!"

Hány órás DLC-re számítottál?

Az Infamous standalone DLC-je, a First Light is 4-5 órás volt. Csak azt még nem az új árazással adták. :D

[ Szerkesztve ]

(#31023) MerLinh válasza boost (#31022) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hat witcher 3 szintu dlcre :D

a 2 dlc nekem kb 60 ora volt, ugyhogy tulzottan nem neztem korbe :D.
persze ez mas, mondjuk legalabb raktak bele uj effekteket, de akkor sem kene teljes aron adni.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#31024) boost válasza MerLinh (#31023) üzenetére


boost
addikt

Ez a DLC arra tökéletes, hogy lehessen a konzolon a bekapcsolás után valami firstparty újdonságot játszani, amivel egyben meg is lehet mutatni a konzolt a barátoknak.

[ Szerkesztve ]

(#31025) ldave


ldave
félisten

Nem tudom a nagy zajban volt-e már: Deathloop - Release Date + Preorder Announce Trailer | PS5 Jelenleg jövő május 21. a tervezett időpont.

A Slime draws near! Command?

(#31026) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Travis Scott PS sneaker: [link]
(PlayStation x Nike Dunk Low)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31027) Madwe válasza boost (#31024) üzenetére


Madwe
nagyúr

Arra az astro ott van, nem kell első nap a jajjleterheltaszervermindencsakcsurdogál dologba belefutni mint odaát ;]

(#31028) _Balee_ válasza nxswitch (#31020) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Engem a Miles Morales és a Sackboy érdekelne. ;)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#31029) Frod válasza .LnB (#31026) üzenetére


Frod
addikt

Továbbra sincs gőzöm róla ki ez az ürge, és a cipő is szvsz elég semmilyen.

Do you see the white shadow?

(#31030) .LnB válasza Frod (#31029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is csak annyit tudok, hogy egy rapper. És neki volt "koncertje" Fortnite-ban.
De biztos nem egy senki, a Nike nem hiszem, hogy csak úgy fordítgatná a pipát egy ismeretlen arc kedvéért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31031) nxswitch


nxswitch
senior tag

Megkérdeztem budakonzolt, azt mondták a demon's souls borítóján rajta van, hogy magyar felirat.

(#31032) .LnB válasza nxswitch (#31031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót.
Azt talán én is le tudtam volna fordítani, hogy "Meghaltál" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31033) _Balee_ válasza nxswitch (#31031) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Ez érdekes, sehol máshol nem írják, hogy magyarul jönne. A PS Magyaroszág sem tett erre vonatkozó bejelentést.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#31034) Ery


Ery
tag

Sziasztok,

sosem volt még konzolom, de most szeretnék beruházni egy PS5-re. Rögtön jön is az első kérdés, hogy szerintetek a vásárlást illetően hol érdemes rendelést leadni. Nyilván az idei használatról már lemondtam, de hol kaphatom meg reálisan a leghamarabb? Következő kérdés, hogy milyen verziót érdemes választani a lemezest vagy a digital editiont? Alapból úgy gondolkodnék, hogy a PC-s tapasztalatokból adódóan a digital edition jobb lenne, hiszen jelenleg is minden játékom digitális formában létezik csak. Ha emellett döntök szükség van kiegészítő háttértárra vagy ez, hogy működne? Jobban járnék a lemezessel?

köszi

(#31035) Carlos Padre válasza .LnB (#31026) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hátőőő.... kéne? :F De az árát biztos nem fizetném ki érte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31036) boksz


boksz
senior tag

követem

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#31037) F-ECT$ válasza Ery (#31034) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol kell rendelni? Szerintem több helyen is: nagy műszaki áruház láncoknál és nagyobb konzol boltoknál. Aztán ha valahol megjön, a többit lemondod (vagy eladod :D).

Ha nem akarsz lemezzel szórakozni, akkor digitális. Azt azért lásd, hogy ez nem PC, a lemez maga a kulcs a játékoknál, így ha megveszel egy játékot mondjuk 20e Ft-ért, végigjátszod 1 hét alatt, akkor utána pár ezer forint bukóval tovább tudod adni.

Kiegészítő háttértár mindkét verziónál szóba jöhet, a lemezes is mindent felmásol az SSD-re. Azért játéktól függően 6-10 fel fog férni a konzolra és később lehet majd hozzá SSD-t venni, ha kevés lenne.

Dive ever, work never.

(#31038) horkaytom


horkaytom
tag

KV oldala nálatok se tölt be?

(#31039) RangerFox válasza Ery (#31034) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Senki nem tud az első kérdésedre válaszolni. Józan paraszti ésszel egy hivatalos Sony partner hamarabb fog konzolhoz jutni, így érdemes az egyik ilyen cégnél leadni a rendelést. A tárhelyet nem befolyásolja az, hogy lemezes vagy Digital Ps5-öt veszel, a lemez tartalmát minden esetben felmásolj az SSD-re. Jelenleg a bővítésről sincs semmi hivatalos infó se, csak annyi, hogy a Ps5-ös címeknek a belső SSD-n kell lenniük (a vélhetően a támogatott SSD-k 80-100k körül mozognak), a Ps4-es játékok viszont futtathatóak külső adattárolóról is.

(#31040) .LnB válasza Carlos Padre (#31035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom mennyibe kerülhet. De az 5 db-os limitáció elég rare-vé teszi. :D Sokszor nem is kell horror árra gondolni egyébként. Az a nagy cucc, hogy 5db lesz csak belőle (halandó emberek számára). 150-200$-ba megáll szerintem, még lehet alatta is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31041) vg válasza horkaytom (#31038) üzenetére


vg
addikt

Erre van egy csomó oldal ahol meg tudod nézni, pl isitdownrightnow.com
Amúgy most épp nem megy.

(#31042) mtcob válasza .LnB (#31040) üzenetére


mtcob
senior tag

Alapabb Travis x Nike kollabok is 1000$+-ért mennek resellben, szóval ez az 5 db-os limitációval...bele se gondolok inkább :DDD

Alapár amúgy ugyanannyi ezeknél mintha másik színállásban megvenned az egyik Nike boltban az adott cipőt, ez a Dunk Low pl 170$ lenne

[ Szerkesztve ]

(#31043) nxswitch válasza _Balee_ (#31033) üzenetére


nxswitch
senior tag

Bocsánat, félre olvastam. Ezt írták:

Nem másik régiós, itteni kelet európai, ezáltal általában még magyar felirat is van a borítón.

Ezt nem Demon's Soulsra értették.

(#31044) VTom válasza horkaytom (#31038) üzenetére


VTom
veterán

Nekem betölt.

Monjuk én fizettem előleget...

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#31045) mtcob válasza nxswitch (#31043) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem nem is lesz DeS magyar feliratos, már kiírta volna a PlayStation Magyarország facebook oldala...legalábbis az eddig hétfőnként bejelentett magyar feliratos játékok közül kihagyták, aztán mindjárt launch :)

(#31046) 3L1T3 válasza mtcob (#31045) üzenetére


3L1T3
addikt

Bár nincs róla infóm, de még elképzelhető, hogy HÉTFŐN bejelentik! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#31047) Moby válasza mtcob (#31045) üzenetére


Moby
addikt

De hisz már elkészült!
ittvan letöltheted:
- MEGHALTÁL -

:DDD

(#31048) CptAdamica válasza 3L1T3 (#31046) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az elég nagy durranás lenne!

Megyen!

(#31049) tboy93 válasza 3L1T3 (#31046) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem is tudom, volt egyáltalán mostanában olyan Sony ex cím ami nem kapott magyar feliratot? :F Tlou2, GoT, Days Gone, Death Stranding, MediEvil ami így hirtelen eszembe jut közelmúltból mint sony ex és mind kapott...

(#31050) gyuromoj válasza tboy93 (#31049) üzenetére


gyuromoj
veterán

God of War-tól kezdve, minden exkluzív magyar feliratos volt. Ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.