Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123601) opr válasza modflow (#123599) üzenetére


opr
veterán

Koszi, de nem szaroztam vegul. Aki ott volt a valaszok kozott, az ment a listara, aki ket figyelmeztetes utan se volt ott, az meg nem. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123602) Szoke1982 válasza opr (#123577) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Köszönöm szépen, hogy bekerültem legalább a játékba! :) Remélem te már jobban vagy? (Leszel)
A nyertesek meg gratulálok és jó játékot kívánok neki! :)

(#123604) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Ma le akartam mondani a ps+ premium előfizetésem, s azt vettem észre, hogy 2023/11/6-ba lenne a következő fizetés ... :F
és nem vont le sehonnan se pénzt
2022/9/12-be csak a maradék kb. 2 hónapra bővitettem ki az essential-t premium-ra, hogy megnézzem érdemes e később használni (erre az időszakra fizettem 2713Ft-ot a "tárcámból")

Basszus most veszem észre ezek szerint 2713Ft-ért sikerült vennem 14hónapos ps+ premium előfizetést? :DDD :C :F :Y
most én értek valamit rosszul? :((

[ Szerkesztve ]

(#123605) TrishtanAG válasza Kendek (#123549) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A Sonyra mondjuk haragszom emiatt. A Ps 3 emulátor egy Ps5-höz képest krumpli PC-én tökéletesen fut, egy gamergépen meg 4K-ban agyonpimpelt grafikával tolja ki magából a látványt. Játszva kéne futniuk egy Ps5-ön a Ps3-as játékoknak egy hivatalos emulátorral. Bár mindezt egy olyan cégtől várnám el, aki a Ps 1 classicba egy régóta létező opensource emulátort tett bele a létező legminimálisabb hadverrel alatta.

www.adventuregames.hu

(#123606) @rglaaf válasza opr (#123600) üzenetére


@rglaaf
veterán

Grat a nyertesnek nem sokon múlt :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#123608) opr válasza @rglaaf (#123606) üzenetére


opr
veterán

Hat nem. Amig ki nem irta mi van, nem voltam benne biztos, melyikotokon fog megallni. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123609) emre33 válasza opr (#123577) üzenetére


emre33
addikt

Ha egyel lejjebb áll meg.. :(

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#123611) opr válasza RangerFox (#123610) üzenetére


opr
veterán

Oh, I see. Ehhh, mindegy, nem O nyert, vegul jo helyre kerult a kod, mar be is lett valtva, aki kapta oszinten orul neki, igy nincs baj.
Legkozelebb meg ha ilyen lesz, atadom a stafetat nektek topikgazdaknak/moderatoroknak, En meg csak a kodot adom, es akkor ki lesz zarva az eselye is a bajnak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123612) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

(#123613) Bad Pritt válasza RangerFox (#123612) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Leszavaztam. Azért best narrative kategóriában az Elden Ring elég meredek jelölés szerintem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#123614) opr válasza Bad Pritt (#123613) üzenetére


opr
veterán

Megláttam, hogy best score and music, és eszembe jutott az Astro-ból a gpu song. Nálam az az évtized játékzenéje. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#123615) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#123613) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Néhány kategóriában egyértelmű, hogy ki lesz a győztes.

"CONTENT CREATOR OF THE YEAR" -nél mosolyogtam, mert Nibellion is benne van. Pár hete OFF -olta magát és egy időre biztosan elvonult a világ elől. Persze ez a múltról szól, az oké, nem is ezért írtam.

Viszont az esport részről fogalmam sincs. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#123616) tboy93 válasza cross56 (#123557) üzenetére


tboy93
nagyúr

Viszont egy toltessel 20 orat bir. Nekem meg ma is!

(#123617) mayomka válasza opr (#123577) üzenetére


mayomka
csendes tag

Köszi a felajánlást, és grat a nyertesnek! :R

(#123618) Ferenczi Áko válasza opr (#123577) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Gratulálok a nyertesnek Neked pedig respect a gesztusért! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#123619) Aftershock11


Aftershock11
csendes tag

PSVR2-ról lehet tudni, hogy hol lesz előrendelhető?

(#123620) F-ECT$ válasza Aftershock11 (#123619) üzenetére


F-ECT$
titán

Minden nagyobb konzol boltban ;)

Dive ever, work never.

(#123621) F-ECT$ válasza detroitrw (#123604) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lehet hogy a tárcádból levonta már az éves előfizetési díjat 11.6-án?

Dive ever, work never.

(#123622) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Grat a nyertesnek és pacsi opr-nek a felajánlásért :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123623) detroitrw válasza F-ECT$ (#123621) üzenetére


detroitrw
addikt

Nem volt aznap semmilyen tranzakcio
[kép]

Vegigporgettem de a legutobbi kiadas csak ez a 2713Ft -os osszeg.
Paypal vagy valos bankkartya nincs osszekotve a fiokkal.
Sajnos nem neztem meg amikor vasaroltam a bovitest, hogy utana mennyi idot regisztraltak.

Nem mintha fajna az eset, csak nem szeretnek nyereszkedni, vagy kesobb megfizetni az arat :(

Nagyon ugy nez ki, hogy akkor vehettem a bovitest amikor nem volt az uj rendszeruk a helyzet magaslatan :B

(#123624) Deck válasza RangerFox (#123612) üzenetére


Deck
titán

Elég egyértelmű :P

PS5

(#123625) .LnB válasza opr (#123577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gratula RazoR-nak! Őt legalább ismerjük! :)
És jó játékot!
Neked pedig, még egyszer köszi! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123626) .LnB válasza @rglaaf (#123606) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát neked nem sokon. Kicsit rosszabb felbontású, pixelesebb monitoron,már szerintem te nyertél. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123627) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Grat a játékhoz RazoR. :)
Szerintem nagyszerű élmény, ahogy az első része is az volt.
Kíváncsi leszek, hogy ő vagy az Elden Ring nyeri e majd az év játéka címet. Az Elden lenne a következő címem, értékelések alapján ő is megérdemelné.

(#123628) syler123


syler123
veterán

Ha minden igaz, előtölthető a Warzone 2.

Kíváncsi leszek milyen lett, remélem lesz grafikai előrelépés, mert az előző végül csak nem kapta meg a natív verziót.

(#123629) marinea2 válasza RazoR (#123586) üzenetére


marinea2
addikt

Gratula neked es jo jatekot! Opr-nek meg respect a felajanlsert :R

mas: Witcher 3-at gyorsan le is kaptam mert csak a 14.-et neztem, a honapot nem :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#123630) F-ECT$ válasza detroitrw (#123623) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek szerint jól jártál, nem hiszem, hogy utólag vonnának érte még pénzt, még ha rá is jönnek, hogy hibáztak.

Dive ever, work never.

(#123631) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

PS Plus-al kapcsolatban kíváncsi vagyok mit hoz november vége. Egyelőre nem erőltették meg magukat az akciókkal kapcsolatban, sőt ha jól emlékszem egyáltalán nem is volt még az új szolgáltatás bevezetése óta. Tavaly november végén volt egy nagy akció, akkor 50%-os árengedmény volt, kemény 9000 forintért lehetett előfizetni az új belépőknek a jelenlegi essential-nek megfelelő csomagra. Ilyen arányokra most nem látok esélyt. :U

(#123632) TrishtanAG válasza Farkassacred (#123627) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ahogy a Forbidden West is, meg mondjuk a zenei részt a Xenoblade 3.

www.adventuregames.hu

(#123633) raziel01


raziel01
veterán

Adtam egy esélyt a the mediumnak ha már benne van a plusban. Nem is volt olyan rossz adnék rá egy 8/10-et. Kb 6 óra alatt végigvihető. Egy-két helyszín egész hangulatos volt. Az szimpatikus volt, hogy nem mentek rá a horror részre, lightos volt.

(#123634) Farkassacred válasza TrishtanAG (#123632) üzenetére


Farkassacred
őstag

Imádtam a West-et, de hogy év játéka címet neki adnám e abban nem vagyok biztos. De más kategóriában simán nyerhet, aká még a zenei résznél is.

[ Szerkesztve ]

(#123635) Sliderxy válasza raziel01 (#123633) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nálam is listán van a játék, pláne így hogy bekerült és bármikor elővehető. A rövidsége miatt meg pont ideális az olyanoknak akik már kicsit kiégtek a sablonos ow játékoktól.

Ha már PS plus játékok... Én most a Spiritfarer-re kattantam rá rendesen. Magam is meglepődöm rajta, de ez a hajómenedzselős, szellemvilágos, rajzfilmes stílusú kis kaland eléggé magával ragadott. :)

(#123636) sting2


sting2
addikt

Nem ma van a PSVR 2 előrendelés első napja?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#123637) thrill válasza sting2 (#123636) üzenetére


thrill
tag

De, a Platinumnál már "Előrendelésben elfogyott".
Nem tudom mikor rakhatták ki, úgy volt ma délelőtt fogja mindenki egyszerre.
Jól jönne egy kis belső infó mikorra várható máshol. :)

(#123638) @rglaaf válasza .LnB (#123626) üzenetére


@rglaaf
veterán

Eddig bele se nagyítottam a képbe...aaaa ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#123639) Anti-Hero válasza thrill (#123637) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

KonzolVilag most tette ki.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#123640) zozika84 válasza Deck (#123624) üzenetére


zozika84
őstag

Elden Ring ;] ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#123641) thrill válasza Anti-Hero (#123639) üzenetére


thrill
tag

Most akartam írni, be is húztam egyet.

(#123642) sting2 válasza Anti-Hero (#123639) üzenetére


sting2
addikt

Linket mert nem találom..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#123643) sirarcheer válasza sting2 (#123642) üzenetére


sirarcheer
senior tag

KonzolVilag

PSN: sirarcheer

(#123644) bbuffy válasza sirarcheer (#123643) üzenetére


bbuffy
senior tag

Harapós a Horizon bundle 280 ért :DDD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#123645) sirarcheer válasza bbuffy (#123644) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Platinumshop nem írt ki árat, lehet azért fogyott el, mert mindenki csak a 0Ft látta. ;]

PSN: sirarcheer

(#123646) sting2 válasza sirarcheer (#123643) üzenetére


sting2
addikt

Köszönöm, telón sehogysem találtam meg..
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#123647) Sordoran válasza sirarcheer (#123645) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is már csak késve láttam kiírásukat fb-n, szóval lemaradtam náluk. KV-tól berendeltem a bundle-t, most nekik adtam bizalmat. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#123648) Frod válasza RangerFox (#123612) üzenetére


Frod
addikt

A trélerek miatt várom a show-t, a díj része sosem érdekelt.
Láthatóan ER vs GoW párharc lesz mindenhol, ahol ezek nem jelöltek, ott esetleg szóba jöhet bárki más. Csóri HFW megint jókor jelent meg.
(best strategy-nél a Dune játék még meg sem jelent, lol)

Do you see the white shadow?

(#123649) penge111 válasza RangerFox (#123612) üzenetére


penge111
addikt

Az Elden Ring nálam GOTY-nak indult, meg szerintem aki csak a kb 30 óra alatt végigszalad rajta, az is simán rámondja, hogy év játék. De így 100+ óra után már nem mondanám annak. Tuti a végefelé járok. Ami leginkább zavar az a bossok, mobok újrahasznosítása, sok helyszín (dungeonok főleg) egy kaptafa. A játékban egy bossnál akadtam meg idáig 20 percre, még az elején. Inkább hack and slash lett a játék a néhzséget tekintve, ami jó is lehet, mert bárki röhögve végigviszi, így több emberhez közelebb kerül ez a stilus is... Én tényleg minden fűszál alá benéztem, nem is sok trófea maradt így elsőre. De a sok felfedezést nem nagyon jutalmazza igazán a játék.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#123650) sirarcheer válasza Sordoran (#123647) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én ott rendeltem elő PS5-t és hívtak amikor volt, szóval ha kapnak elég készletet akkor nem lesz gond. Remélem jut mindenkinek.

PSN: sirarcheer

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.