Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) pzstm válasza -secret- (#9997) üzenetére


pzstm
titán

Placeholder ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10002) d@vee válasza -secret- (#9997) üzenetére


d@vee
őstag

Hihető. Vagyis én fejben is ennyire kalkuláltam. Bár ez még csak placeholder ár, nem lennék meglepve ha maradna.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#10003) wolf13 válasza -secret- (#9997) üzenetére


wolf13
őstag

Annyira hihető , mind , hogy van raktáron. :D

[ Szerkesztve ]

(#10004) -secret- válasza wolf13 (#10003) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem az ár simán lehet legit. Nyilván a raktáron státusz egyelőre még nem.

(#10005) karmaresz válasza -secret- (#9997) üzenetére


karmaresz
senior tag

Kiegyeznék vele, de ha e körül lesz, akkor hivatalos árként logikus lépés lenne a 199.900.- :U

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#10006) Televan74


Televan74
nagyúr

Érdekes nekem az Alza teljesen más képet ad! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10007) -secret- válasza Televan74 (#10006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gugli keresőben dobja ezt amit feltettem. (PS5 Alza)

(#10008) Televan74 válasza -secret- (#10007) üzenetére


Televan74
nagyúr

Látom! Alza ezek szerint akkor klikkre vadászik?!? ;] Vagy felkeresed a weboldalt és tálán a veszel valamit esetével van dolgunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10009) Mike válasza -secret- (#9997) üzenetére


Mike
veterán

és máris megéri a németeknél 400 euroért megvenni, ingyenes házhozszállítással

(#10010) l.skywalker válasza Mike (#10009) üzenetére


l.skywalker
félisten

Melyik német webshop szállít Mo-ra ingyen?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10011) hombre[EU] válasza l.skywalker (#10010) üzenetére


hombre[EU]
veterán

amazon a prime-mal nekem már szállított ingyen (receivert)

Life, Uh, Finds A Way

(#10012) mettek válasza l.skywalker (#10010) üzenetére


mettek
addikt

Németeknél tuti nem lesz egy darab sem. Ott van pénz, első nap el fogyni az összes.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10013) l.skywalker válasza hombre[EU] (#10011) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érdekes. Prime-hoz lehet magyar címet adni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10014) Lackooo84 válasza -secret- (#9997) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az igen, nekik már raktáron is van. :DDD

The Truth is out there...

(#10015) balazs025 válasza l.skywalker (#10010) üzenetére


balazs025
senior tag

Jobb kérdés, hogy melyik fogja 400 euroért árulni? :D

(#10016) hombre[EU] válasza l.skywalker (#10013) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem szlovák van és lehetett, szóval valószínū a magyar sem probléma

Life, Uh, Finds A Way

(#10017) predakon válasza hombre[EU] (#10016) üzenetére


predakon
őstag

Hát pedig probléma sajnos, évek óta nem lehet Magyarországra rendelni

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10018) Audison


Audison
senior tag

Én úgy vagyok vele, hogy ráérek megvenni, majd ha ki jön rá valami értelmes cím. Mondjuk egy Új God of War vagy ND-tól valami uncharted féle akció game. Addig marad a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#10019) RudY válasza l.skywalker (#10013) üzenetére


RudY
addikt

Jó ideje Germany and Austria. Piactéri kereskedő viszont küldhet ingyenes szállítással x értékhatár fölött.

(#10020) l.skywalker válasza RudY (#10019) üzenetére


l.skywalker
félisten

Yotudni. Thx

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10021) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán



Life, Uh, Finds A Way

(#10022) CptAdamica válasza hombre[EU] (#10021) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezmiez?

Megyen!

(#10023) RudY válasza hombre[EU] (#10021) üzenetére


RudY
addikt

Akkor ezért nem lesz elég mennyiség nyitásra, tényleg az a 3 fickó szerelgeti, akik a legutóbb mutogatták. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10024) ldave válasza CptAdamica (#10022) üzenetére


ldave
félisten

Borítás, a gép oldalán lévő fehér műanyag lemezek.

A Slime draws near! Command?

(#10025) kicsako válasza CptAdamica (#10022) üzenetére


kicsako
őstag

PS5 házának az oldala valószínűleg

(#10026) KaitouP válasza CptAdamica (#10022) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Szörfdeszka. :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10027) Kendek válasza RudY (#10023) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na ha végre egyet összeraknak, akkor jöhet is az a beígért szétszedős videó. :DDD

<-ƘƘ->

(#10028) hombre[EU] válasza RudY (#10023) üzenetére


hombre[EU]
veterán

4-en vannak, a középsō képen nōi kezet látok :) így már simán meg lesz a tízmillió :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10029) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Project Athia is an open-world game, according to Square Enix president

meg lesz benne rétrészing...és kb ennyi info van benne :D

Life, Uh, Finds A Way

(#10030) CptAdamica válasza KaitouP (#10026) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy látszik könnyen festhető lesz feketére. :D

Megyen!

(#10031) Kicsimix válasza hombre[EU] (#10021) üzenetére


Kicsimix
őstag

Így képek alapján szerintem simán vásárolhatóak lehetnének hozzá custom oldalak.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#10032) zkxdn


zkxdn
őstag

Hmmm érdekes... :))

(#10033) Carlos Padre válasza zkxdn (#10032) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sokat köszönhettek az xbox fanboyoknak, ríttak, hogy csakharmincefpées, 60 lett, lecsakegydéelcézték erre hozzácsapják az alapjátékot felpimpelve. Nélkülük szarabb lenne a világ.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10034) l.skywalker válasza Carlos Padre (#10033) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érdekes. A Twitteren több PS tulaj akkor hangot a csalódottságának.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10035) RangerFox válasza zkxdn (#10032) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kérdés, hogy így továbbra is a beharangozott nyomott áron fogják-e árulni.

(#10036) hombre[EU] válasza zkxdn (#10032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez mennyire tuti? mert eddig arról volt szó,hogy standalone spinoff...így már elég kövér csomag lenne $30-ért (Spiderman+The City that Never Sleeps+Miles Morales)

Life, Uh, Finds A Way

(#10037) zkxdn válasza hombre[EU] (#10036) üzenetére


zkxdn
őstag

Elvileg Gameinformertől származik nem a Sonytól, szóval annyira még nem tuti bár szerintem standalone-ba és bundle-be is meg lehet majd venni ha engem kérdeztek :K

(#10038) hombre[EU] válasza zkxdn (#10037) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk nekem jól jönne,mert kölcsön volt a game és akkor még nem volt kint a dlc csomag...szóval a city+miles együtt kitenne egy komplett játékot :)

Life, Uh, Finds A Way

(#10039) Madoc válasza l.skywalker (#10034) üzenetére


Madoc
veterán

Azok xbox fanboyok álruhába.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#10040) Bluverkill válasza Carlos Padre (#10033) üzenetére


Bluverkill
tag

Azért remélem ezt te se gondolod komolyan. Illetve kiindulva a Sony-ból emiatt bizony ez egy 60eu-s csomag lesz... Ami egyáltalán nem megérős azoknak akiknek alapból megvan a game. :)) (Ha lesz mód külön megvásárolni akkor egy szót se szóltam)

[ Szerkesztve ]

(#10041) kicsako válasza Bluverkill (#10040) üzenetére


kicsako
őstag

Külön megvásárolni? Ps storeban? Jól vagy? ;]

(#10042) btf válasza Bluverkill (#10040) üzenetére


btf
aktív tag

Én is ilyesmire gondoltam, a GOTY verzió (vagy az alap, ha szigorú vagyok) + Miles lesz 60€, csak Miles Morales szerintem 40€

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#10043) lipitloty


lipitloty
csendes tag

Sziasztok! Teljesen új vagyok a PS, sőt, a konzol témában, de pár hete eldöntöttem h PCről PS5re fogok váltani, és egy tvre is beruházok. Eljött az az életkor és élethelyzet amikor be kell ismernem hogy jobban megfelel az igényeimnek és a lehetőségeimnek a semmire büszke PC masterrace korszak után. :B
Két kérdésben szeretnék tőletek segítséget kérni. 1. Az összes eddigi PS-exkluzív kimaradt. Kezdjem el őket most megvásárolgatni használtan lemezen szerintetek? Félek, hogy ha kijön a PS5, felmegy az áruk. 2. A PS store-ban milyen régiót érdemes beállítani? Azt olvastam, USA-ban minden olcsóbb és jobbak az akciók, rádásul én USDben kapom a fizum nagy részét, de ha Magyarországon veszek használt lemezeket, az meg talán így nem fog futni, ha jól értem?

Előre is köszi a választ.

(#10044) opr válasza lipitloty (#10043) üzenetére


opr
veterán

1) Erdemes figyelgetni, aztan ha latsz valamit nagyon olcson, le lehet ra csapni. PS4 topikban vannak amugy ilyen vandorlemezek is, amik mennek ingyert kezrol kezre, arra is be lehet jelentkezni, nagyon szimpatikus kezdemenyezes, es eddig amennyire tudom meg nem fordult elo olyan, hogy egy lemezt einstandolt valaki. Persze ez csak akkor jatszik, amikor mar megvan a konzol, az ugy nem fair, hogy betarazunk belole, hogy majd jol jon. :)
1b) Nem biztos, hogy lemezen eri meg a dolog, ps store-ban neha vannak nagyon jo "csomagos"/"collection" akciok, amikoris digitalisan egyben van egy egesz sorozat, es meg olcsobb, mint egyenkent lemezen (pl nathan drake collection).

2) Itt nezelodj. Lehet a dologbol kellemetlenseg, de elvileg az alapjatek mukodni fog. (Amugy azt hiszem, hogy ha igenyed van magyar feliratra, akkor erosen ajanlott a magyar regios store meg lemezek. Ebben nem vagyok biztos, ha hulyeseget irtam, valaki javitson ki plz.)

szerk: Illetve udv a klubban, a controllert eleinte nehez lesz megszokni, idobe es idegallapotba fog telni, de ha sikerult, utana boven karpotolni fog a jatekok minosege, a csalok hianya, es az egesznek a "csak mukodik" jellege, nagyon kenyelmes. Jo szorakozast! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10045) Carlos Padre válasza l.skywalker (#10034) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van olyan is, de nem ők mémelik tele a netet vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10046) hombre[EU] válasza lipitloty (#10043) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem kell lemezeket vásárolni (ha csak nem akarod kölcsön adni/eladni),mert azok a játékok mind apróért mennek.
Most perpill. a HZD Complete Edition 3900huf, GranTurismo szintén 3900
a linkelt oldalon figyelheted akciókat és most is nyugodtan megvásárolhatod ezeket konzol nélkül is.
nekem van US fiókom is (PS Now miatt), nem mondanám,hogy olcsóbb...inkább csak más akciók szoktak lenni

Life, Uh, Finds A Way

(#10047) lipitloty


lipitloty
csendes tag

Köszönöm szépen a kedves fogadtatást és a hasznos válaszokat. :R El is kezdem akkor figyelni az akciókat, és bevásárolgatok előre.
Ez alapján megfogalmazódott bennem, hogy akkor a konzolból is talán elég lesz a digitális változat. Mivel tényleg semmi tapasztalatom nincs a témában, erről is érdekelne a véleményetek.
A magyar felirat/szinkron nálam inkább hátrány, mint előny (fordító vagyok :) ). Ha magyar store-ban veszek játékokat, nem lesz olyan, hogy valamivel csak magyarul enged majd játszani?

(#10048) Neoteric válasza lipitloty (#10047) üzenetére


Neoteric
addikt

US accom a fő accom nekem is, anno nagyon megérte, de még most ez a legjobb szvsz, jó akciók és ár szempontjából is, de USD-ben kapott fizu miatt neked főleg. $60 az alapár még mindig, PS5-tel valszeg felkúszik $70-re, de az EU-s ár már most €70. Lehetőleg olyan államba regisztrálj, ahol 0% a sales tax, és akkor nem rakódik rá extrába semmi. Hátránya (már akinek), hogy csak angol-francia-spanyol nyelv szokott lenni a játékokban, illetve mivel nyugatabbra van, így a játékok később jelennek meg. Pl ha egy játékkal itt tudnál játszani éjféltől, US accounttal csak reggel 6-tól fogsz tudni (de legalább nyugodtan alszol :DDD ). Lemezt illetően visz mindent, azt is amit itt veszel, viszont EUs lemezhez nem tudsz dlc-t venni. Vagyis tudsz, csak épp nem fog elindulni. Szóval ha dlc-t is akarsz venni valamihez, akkor vagy US lemez kell, vagy US storeon vásárolt alapjáték.

PSN: ne0teric_sAN

(#10049) lipitloty válasza Neoteric (#10048) üzenetére


lipitloty
csendes tag

Köszi szépen!
Igazából nem az az ember vagyok aki megjelenéskor bármit megvenne, inkább várok a jó leárazásokra, úgyhogy a reggel 6os kezdés nem probléma. :D
Biztosan jobban megéri az USA store? Most a fent linkelt oldalon nézegetve az árakat a HZD pl. 4-500 forinttal drágább, pedig most eléggé lent van a dollár ára az elmúlt hónapokhoz képest (és a többinél is hasonló arányokat látok).

(#10050) Neoteric válasza lipitloty (#10049) üzenetére


Neoteric
addikt

Teljes árakra értettem a jobb árakat. Akciók azok vegyesek, nincsenek szinkronban, hol ez akciós, hol amaz, hol itt jobb, hol ott.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.