Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149001) markknight válasza F-ECT$ (#148997) üzenetére


markknight
veterán

Honnan jött ez a délután 4?

(#149002) cactuar válasza markknight (#149001) üzenetére


cactuar
aktív tag

Akkor kerülnek ki a tesztek.

(#149003) ρσгτσ válasza TrishtanAG (#149000) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Eleve az Alza -nál nem mindig jön össze, hogy megjelenés napjára kiküldik a játékot. Pénteki megjelenés meg végképp necces kategória, mert át tud csúszni az azt követő hétre.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#149004) Sliderxy válasza TrishtanAG (#149000) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Erre true válasz itt nem lesz úgy sem, sajnos jósolgatni lehet csak. A tapasztalat az, hogy ott nem foglalkoznak azzal, hogy te mit szeretnél, ergo ha kézbe kerül továbbítják , ha nem az sem baj (mármint nekik). Amikor én tutira akartam menni olyan helyről rendeltem ahol tudtam, hogy erre kifejezetten figyelnek. Na az alza nem ez a kategória.

[ Szerkesztve ]

(#149005) kill_switch válasza ρσгτσ (#149003) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, MK1-el is besz*pattak amiatt a hitvány bevásárló szatyor miatt, amit adtak mellé. Sanszos, hogy ebből sem lesz a héten játszás a kontrollertartó miatt. :DDD :(((

(#149006) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e, de lenne egy mondhatni technikai kérdésem AC Mirage játékkal kapcsolatban, de végső soron nem csak ezt érinti. Tehát a problémám az lenne, hogy a játékban kihagytam egy trophyt és már nem tudom megszerezni (ez az utolsó a platinumhoz...), elölről kellene kezdenem a játékot hogy meg tudjam szerezni, viszont nem lenne hozzá már se kedvem se erőm.

Találtam egy fórum szerűségen lementett játékot amiből meg tudnám szerezni, viszont nem tiszta számomra az, hogy pontosan hogyan is tudnám ezt átrakni PS5-re. Elvileg ez egy PS4-es mentés, USB-re rámásoltam (exFAT-ra van formázva, de próbáltam sima FAT32-vel is) de amikor bemegyek a ps4-es mentésekhez, hogy onnan átmásoltam a gépre nem lát semmilyen mentést, pedig rajta van.

Mi lehet ennek a titka, tud valaki segíteni? :R

(#149007) TrishtanAG válasza Black Dragon (#149006) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem mókolatlan gépen nem fogsz tudni sajnos más accounthoz tartozó mentést használni. Ellenkező esetben teli lenne a net mindenféle 100%-os, meg megszerzett dolgokat adó mentésekkel kismillió játékhoz.

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#149008) Cranium


Cranium
tag

Nekem olyan kerdesem volna, hogy bolti atvetellel rendeltem elo a Spiderman 2-t. 20-an nyitasra, akkor mehetek is erte a boltba? Kinek van ezzel tapasztalata? Most rendeltem igy eloszor elo

(#149009) Black Dragon válasza TrishtanAG (#149007) üzenetére


Black Dragon
addikt

Logikusan hangzik, teljesen vakon vagyok ebben a témában, tehát fogalmam sincs, ha más is alá tudja ezt támasztani akkor kénytelen leszek elfogadni a tényt.

Nem mókolt a gépem és emiatt nem is csinálnék vele semmit.

(#149010) ldave válasza Black Dragon (#149006) üzenetére


ldave
félisten

A mentések profilhoz, fiókhoz vannak kötve, nem tudod megnyitni a sajátoddal más mentését.

A Slime draws near! Command?

(#149011) frankdelgado válasza Cranium (#149008) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szerintem nem tíltja semmi, hogy elmenj érte, legfeljebb nem kapod meg................. :DDD

Amúgy jó biznyic ez az alzás akció, mert kb. egy 10es egy ilyen kábelező csávó pókember, úgyhogy kb. 16 ezeré van meg a póki játék. Aztán meg mi a lofax lesz akkor, ha pár nappal később kapom meg? Semmi. Úgysem lesz kibontva mondjuk őszi szünetig....

(#149012) Black Dragon válasza ldave (#149010) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajnálattal hallom, de köszönöm mindkettőtöknek az infót! :R

(#149013) Frod válasza Black Dragon (#149006) üzenetére


Frod
addikt

"kihagytam egy trophyt és már nem tudom megszerezni (ez az utolsó a platinumhoz...), elölről kellene kezdenem a játékot hogy meg tudjam szerezni"

Üdvözlet a trófeavadászok egyáltalán nem vidám, sokszor kínnal teli világában.
Igen, vannak ilyen helyzetek, ilyenkor sajnos újra az egészet, elölről.

Do you see the white shadow?

(#149014) F-ECT$ válasza Frod (#149013) üzenetére


F-ECT$
titán

Így van, a legtöbb játék platinázható 1 végigjátszással is, de nem mind. Így ha játék közben látom, hogy ebből platina is lehet, akkor mindig el szoktam olvasni a platina guide elejét, hogy mire kell számítani: missable trophy, hány végigjátszás, mire érdemes már az első végigjátszás közben figyelni, stb.

Dive ever, work never.

(#149015) markknight válasza F-ECT$ (#149014) üzenetére


markknight
veterán

Nem rossz elspoilerezni az egészet egy trófea miatt?

(#149016) Frod válasza markknight (#149015) üzenetére


Frod
addikt

Ha már trófea-függő vagy, akkor simán nem érdekel ez a szempont.
De például egy PowerPyx (pl az új AC) leírás mindig azzal kezd, hogy fel van sorolva van-e missable. Ha nincs akkor kihagyható a guide, és lehet "vakon" játszani, ha van akkor azokat el szoktam olvasni.

Do you see the white shadow?

(#149017) fausto válasza Cranium (#149008) üzenetére


fausto
addikt

Bár nem írtad, melyik boltról van szó, általában elmondható, hogy ha át lehet venni, akkor jön mail. Ezt meg kell várni, különben feleslegesen mész el érte.

(#149018) fausto válasza frankdelgado (#149011) üzenetére


fausto
addikt

Ja, arról nem is beszélve, hogy az előrendelő időszakban még javában lehetett kuponozni, úgyhogy az még -3000 Ft.
Egyébként az Alzánál a megjelenés napján menni szokott a bolti átvétel, max a kiszállítás csúszhat meg, de pl. most a Pókemberes dualsense a megjelenés napján nálunk volt az automatában.

(#149019) Black Dragon válasza Frod (#149013) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem kifejezetten vagyok trófeavadász, alapból maga a játék érdekel aztán utána gyűjtögetem össze amíg kitart a lelkesedésem, pl a Valhalla esetében nem volt hozzá türelmem.

Nyilván van egy tüske a szememben amiért nem sikerült ezt összeszedni, de ezért nem fogok még belerakni több órát és kezdeni az egészet elölről, hogy ez platina legyen.

Egyébként ha magáról a játékról kellene véleményt mondani akkor azt mondanám, hogy nem volt rossz, de nem hozta az Origins vagy Odyssey színvonalát számomra.

(#149020) 3L1T3 válasza Black Dragon (#149019) üzenetére


3L1T3
addikt

Nehezen hozta volna, ha ez egy sokkal kisebb projekt volt. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#149021) Cranium válasza fausto (#149017) üzenetére


Cranium
tag

Uff bocsi, Konzolvilágnál rendeltem elõ bolti átvétellel

(#149022) 3L1T3 válasza Cranium (#149008) üzenetére


3L1T3
addikt

Mehetsz érte nyitásra vagy ha futár akkor viszi a megjelenés napján. Ez következő dolgoktól függ:

- Megérkezik-e az adott kereskedőhöz időben a termék.
- Street Date milyen kikötést tartalmaz.

De az esetek 99%-ában elmondható, az első mondatomban foglaltak.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#149023) F-ECT$ válasza markknight (#149015) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy Frod is írta: nem olvasom el az egész guide-ot, csak azt a részt, ami ezt taglalja. De a játékok vagy részét amúgy sem platinázom, azoknál meg soha nem nézek guide-ot sem.

Dive ever, work never.

(#149024) BBenceTM


BBenceTM
csendes tag

(#149026) Elderath válasza Kendek (#149025) üzenetére


Elderath
őstag

Már az első 25 sec nagyon durván néz ki. A forgalom is sokkal nagyobb. 40 fps mód lesz nekem szerintem

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#149027) Kendek válasza Elderath (#149026) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

40 fps mód, de nem is akármilyen! VRR-rel 40 és 60 közötti a 120 Hz-es fidelity is, amennyiben uncapped-re van állítva.

<-ƘƘ->

(#149028) sittes79 válasza Kendek (#149025) üzenetére


sittes79
addikt

:)) LG C2 77 mar alig varja na meg azasszony is kek :O

(#149029) Freddycom válasza sittes79 (#149028) üzenetére


Freddycom
őstag

Miért kék a feleséged?

(#149030) Kendek válasza sittes79 (#149028) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó, mondjuk ezt pont nem részletezte annyira a videóban. Pedig érdekes kérdés lenne, hogy 40 főlé megy VRR-rel, na de a VRR alsó határa az 48 Hz.

<-ƘƘ->

(#149031) Elderath válasza Kendek (#149027) üzenetére


Elderath
őstag

Maradok 40fpsen így nem droppol akkorát a felbontás

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#149032) Bencus88 válasza Freddycom (#149029) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:DDD :DDD

(#149033) 30z.Samu válasza Freddycom (#149029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet törp. :D

Sic Parvis Magna

(#149034) sittes79 válasza 30z.Samu (#149033) üzenetére


sittes79
addikt

Amugy pici de meg eppen nem torpe kek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149035) S e t h válasza Freddycom (#149029) üzenetére


S e t h
nagyúr

fogja a nyakát?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#149036) Frod válasza Kendek (#149025) üzenetére


Frod
addikt

Ez mondjuk jó karcsú, bár nem haragszom érte.

"The main story took me around 18 hours to complete before I hit 100%, and the subsequent platinum trophy popped up to congratulate my efforts after 27 in total." IGN

"Standard open-world filler activities are here aplenty, and that’s one area where Spider-Man 2 hasn't moved with the times or shown ambition at all. Collectibles, photo opportunities, and rather basic street crimes are still here and, despite having a few slightly more interesting quirks this time around, they only very occasionally excite."

Yeah... -.-

Do you see the white shadow?

(#149037) F-ECT$ válasza Frod (#149036) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk engem nem zavar, hogy nem 50 órás a platina ha csak 18 óra a main szál. Az már inkább hogy a mellékes dolgok ezek szerint nem nagyon fejlődtek.

Dive ever, work never.

(#149038) Bad Pritt válasza Frod (#149036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó nagy kamu volt akkor ez is előző hónapban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#149039) Frod válasza Bad Pritt (#149038) üzenetére


Frod
addikt

"Less checklist-y and more meaningful side content"

Hát én csak az IGN-be olvastam bele, de ott kifejezetten kitér rá (konkrét bekezdésben!), hogy ugyanaz a basic, openworld porszívózás van, mint eddig, szóval ez a fenti valóban erős lódításnak tűnik.

#149037 F-ECT$
Engem sem zavar, bár nem tudom fejben összetenni, hogy kétszer akkora map, két főhős, a platina meg feleannyi idő, mint az előzőnél :DDD De legyen így.

Do you see the white shadow?

(#149040) markknight válasza BBenceTM (#149024) üzenetére


markknight
veterán

Ház ez a repkedés.. nemtom kellett-e nekünk.

(#149041) proly01


proly01
őstag

Spiderman 2 höz kell az 1 és a miles morales vegigjatszasa storyja?
Mert én kb. már semmire sem emlékszem belőle.

....Pr:)ly....

(#149042) Kendek válasza proly01 (#149041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván nem árt, ha az előzmény is meg volt, hogy tudd hova rakni a dolgokat. De azért szerintem nem muszáj csak ezért újra végigjátszani.

<-ƘƘ->

(#149043) cyberkind válasza proly01 (#149041) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt van 10 percben az egész: [link]

Paranormal Cocktivity

(#149044) Beegabor81 válasza markknight (#149040) üzenetére


Beegabor81
junior tag

Képregényben is tudott. Itt meg a nagyobb open world miatt szerintem nagyon jól jön. Élvezetesnek tűnik

(#149045) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ps5-n a ps4-es játékokat a ds4-el ugyan úgy lehet játszani vezeték nélkül?

(#149046) Kendek válasza nincsnév007 (#149045) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4-eseket igen. :K

<-ƘƘ->

(#149047) markknight válasza Beegabor81 (#149044) üzenetére


markknight
veterán

Majd meglássuk :D

(#149048) ProEvoFan válasza BBenceTM (#149024) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megint megmutatták hogyan kell videojátékot késziteni. :C

(#149049) Gigi01


Gigi01
őstag

Mennyiért lehet most egy ps5-öt elpasszolni?Tavaly nyáron vettem,nagyon keveset volt használva,ezt nem tudom meg lehet e nézni.Plusz konti,plusz játékok vannak hozzá. :U

[ Szerkesztve ]

(#149050) markknight


markknight
veterán

Neten konkrétan rommá van spoilerezve a pókember 2. Endingtől kezdve, minden fent van redditen. Kemény lesz ez az egy hétha ki akarom kerülni a spoilereket.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.