Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A többség szidja, atom bugos volt a béta, de én mégis élveztem nagyon. :) Gameplay tőlem

Live-Die-Respawn

(#86002) alratar


alratar
addikt

Csak én vagyok a vak, vagy a ps5 Store-ban tényleg nincs demo szekció?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#86003) Kendek válasza libus (#86000) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyszerre két vagy több konzolon nem fogod tudni beállítani a megosztást. A konzolmegosztás és offline játék opciót egyszerre egy PS5-re tudod aktiválni, és csak azon osztódnak az account letöltött játékai. Vagyis a saját profiloddal tudod futtatni a saját játékaidat mind a két konzolon, de másik profillal már csak az egyiken fog menni.

<-ƘƘ->

(#86004) Arpi82


Arpi82
csendes tag

Most, hogy van Ps5 eladnám a Ps4 - et. Láttam, hogy más úgy hírdeti, hogy rajta vannak a játékok. Akkor csak deaktiválom a fiókomat a telepített játékok meg maradhatnak? Vagy jobb initializálni és lepucolni róla mindent? Köszönöm!

(#86005) kovsol válasza Arpi82 (#86004) üzenetére


kovsol
titán

Telepített játék nem ér semmit. Bármikor visszaveheti a fiókjáról a megosztást az eladó, és fiók nélkül el se lehet indítani, lakat lesz rajta.
Tisztára pucolt gép a tuti, és saját fiókot meg játékokat kell rárakni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#86006) Kendek válasza Arpi82 (#86004) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A telepített játékokat akár rajta is lehet hagyni, de a profilod nélkül nem érnek semmit. Szóval ha csak azt is hozzá nem adod, akkor nem fogják tudni futtatni a játékaidat. Amúgy az account-ot hivatalosan nem lehet sem eladni, sem másra átruházni.

<-ƘƘ->

(#86007) WaterWave válasza oriic (#86001) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet élvezed, és el lehet vele lenni, de a jó nem ilyen.
Nem beszélve mivel megemelkedtek ps5 konzolon a játékok árai, így azért megfontolom mire "dobok" ki 25-27 ezer forintot... Hát erre biztos nem.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#86008) libus válasza Kendek (#86003) üzenetére


libus
őstag

:((( Azért köszi! :R
Meg is találtam..

Ezen a lemezes gépen, ha ezt most engedélyezem, akkor ugyebár tud a gyerek játszani a feltelepített játékokkal, a digitálison meg majd nem.
Azaz, az engedély átkerül erre a lemezes gépre.
Valójában akkor bármelyik gépen tud játszani a saját profiljával, csak ha ahhoz a géphez ül le játszani amin épp nincs engedély, akkor előtte az én profilomba kell belépnie, és ott a konzolmegosztásnál engedélyezésre kell nyomnia.
Így akkor ez megoldható, ugye? :)
Nem gond ugye, ha váltogatva van a megosztás a két gép között? :)
Mondjuk ez ritkán lenne, hisz kb. 1 hónapja van 2 gép, és most futottunk bele először ilyenbe, hogy a lemezes gépen tudod volna játszani.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#86009) lapoe


lapoe
csendes tag

..végre volt egy kis időm nekiülni (újra) a Death Stranding-nek PS5 upgrade-el.. régebben már kétszer elkezdtem, mindig is tetszett a világa, de valahogy mégsem haladtam vele jelentősen..
Hát most kb. 5 perc kellett, hogy brutálisan behúzzon.. ez a látványvilág elképesztő (oled-en, de szerintem minden 4k tv-n) :Y (mellékesen az agyament Kojima történet is érdekel.. ;] )

(#86010) Kendek válasza libus (#86008) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ez így működik ahogyan írja. Különben lenne itt a topikban egy közös profilunk, és csak arra vennénk a játékokat, amivel aztán mindenki tudna játszani... de ennyire nem hülye a Sony sem...
Felváltva aktiválgatni is csak limitáltan lehet. Egy idő után letilt, és talán fél évig nem fogja újra engedni. De olyankor is megoldható ha szükséges, mert a support akkor is tud benne segíteni. Természetesen ez is a visszaélések megelőzése miatt van.

<-ƘƘ->

(#86011) Arpi82 válasza Kendek (#86006) üzenetére


Arpi82
csendes tag

Ok. Köszönöm! Kipucolom teljesen.

(#86012) Griff55


Griff55
senior tag

Ha már korábban előjött a tv téma én is kérdezni szeretnék.
Max 200 ezres kerettel milyen 4K tv-t ajánlanátok a PS5-höz? (tudom ebben az árkategóriában az oled és a 4/120 nem opció)
Annyi lenne a kikötés hogy 43-50 col legyen, attól nagyobb nappalimba értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#86013) KaitouP válasza lapoe (#86009) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Még FHD-n is elképesztő az a látványvilág amit Kojima elhozott a játékkal, a hangulat még ennél is erősebb, bizony. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86014) Ctrl+Alt~Del válasza lapoe (#86009) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

En most jatszom másodjára, es a sztori zsenialis. Oleden meg tenyleg brutal a videók minősége.

W | W | H | W | W | W | H

(#86015) EnterR válasza KaitouP (#86013) üzenetére


EnterR
veterán

A Death Stranding DC csak egy játszótér Kojimának a következő projektjéhez... ;]

PSN ID: marquuard

(#86016) KaitouP válasza EnterR (#86015) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Így van, az Abandonedet készítette vele elő. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86017) Macccy válasza KaitouP (#86016) üzenetére


Macccy
senior tag

:U

(#86018) proly01


proly01
őstag

Nem játszottam korábban az Alan Wake-el semmilyen platformon.
Megér egy misét a remastered ps5-ön? :R

....Pr:)ly....

(#86019) nitro16 válasza syler123 (#85996) üzenetére


nitro16
senior tag

Amióta kiszedték ezt a külön textúra pack letöltéses dolgot, azóta 100-120gb. Szerintem nem fog jönni a warzone-ból next gen verzió ps5-re. Alapból ezt a játék hozzáfüzéses dolgot nem csinálhatják a végtelenségig. Jövőre úgy is jön a 2019-s MW folytatása, tippre fél/1 évre rá tutti jönni fog a warzone új része is.

(#86020) Ryoo válasza nitro16 (#86019) üzenetére


Ryoo
senior tag

Azért a World of Warcrafttal elég sokáig csinálták ezt. :DD

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#86021) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Azon gondolkodtam,hogy jovohonapban kihozom nemetbe a ps-t.Csinalok kint accot,meg veszek Ps Now elofizetest, ha hazamentem ugyan ugy mukodni fog? :U Gondolom a regiot is att kell allitani a konzolon,nem nagyon tudom,hogy ez hogyan mukodik.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86022) Wesder válasza Gubu0101 (#86021) üzenetére


Wesder
félisten

Új accountot kell csinàlnod, ami német régiós.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86023) Kendek válasza proly01 (#86018) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is így voltam vele, ezért megvettem és bele is kezdtem. Most már a vége felé járok, és azt kell, hogy mondjam, hogy simán megéri végigjátszani, mert tényleg jó. Mondjuk a játék első felében ezt így nem fogod érezni, de utána jobban beindulnak a dolgok. Viszont ne gondolj egy mai játékra, mert a grafika és a játékmenet sem lett igazán modernebb. Ha ezt el tudod fogadni, akkor ennyi pénzért egy jó vétel.

<-ƘƘ->

(#86024) Kendek válasza Gubu0101 (#86021) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, működni fog itthon is. A Store-ban fizetni majd a német bankkártyáddal fogsz tudni, ami ugye a Now előfizetéshez is kelleni fog.

<-ƘƘ->

(#86025) Gubu0101 válasza Wesder (#86022) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az menni fog,van kint cimem,hivatalos.Nezegettem laptopra is a now pc verziot,de ahoz megint vennem kellene egy kontrollert,mert az 5-hoz ami van az nem kompatibilis vele.Igy inkabb kihozom a konzolt meg egy monitort,4-5 hetet vagyok kint,ezert jobban megerne. :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86026) Gubu0101 válasza Kendek (#86024) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nemet nincs,csak magyar devizas :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86027) sxxorp válasza Griff55 (#86012) üzenetére


sxxorp
őstag

A kevés valódi maradandó értékkel bíró játék, mestermű számomra. Nagyon bejött az atmoszféra, de ezt a fajta játékmenetet is imádom. Valamikor újra fogom játszani (egyre nagyobb eséllyel, annyit írjátok :) ).

(#86028) Frod válasza proly01 (#86018) üzenetére


Frod
addikt

A játékmenet nem egy nagy megfejtés, de ha szereted az apránként összeálló, fordulatos sztorit és "mindent elolvasok" típusú játékos vagy akkor mindenképpen. És ezen nem koptat az idő sem.

Do you see the white shadow?

(#86029) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy azon gondolkodtam, hogy ugyan nem egy nagy eresztés az Alan Wake grafikája, de ha csak ezt a szintet megütné a GTA, akkor az már milyen szuper lenne. :D

<-ƘƘ->

(#86030) balázs1991


balázs1991
csendes tag

Aki végigjátszotta a Days Gone-t. Mit kell tenni ahhoz, hogy a játék beadja a NERO helikopteres befejezést? A sztorit már végignyomtam kb 3órája, még most rohangálok Vas Mike és a Tuckeres tábor között, csinálom amiket bead a game. De van más amire figyelni kell?

(#86031) FollowTheORI válasza balázs1991 (#86030) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg kell szerezni minden nero cuccot, és küldetést.

A térképen látod melyik régióban mennyi ilyen van, és hogy állsz velük.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86032) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 2 Resurrected
Tegnap és mai délután is lehaltak a szerverek. :((
Három hete jelent meg, de még mindig kaki a háttértámogatás... :(

(#86033) EczkE válasza ProEvoFan (#86032) üzenetére


EczkE
addikt

A vicces az hogy addig jo volt amig meg nem vetted. ;] :DDD Amugy a mai es tegnapi leallas elott hetekig nem volt gond.

Asszem mindenféleképpen!

(#86034) ProEvoFan válasza EczkE (#86033) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor én kérek elnézést mindenkitől. ;] :D

(#86035) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Azért jól eldugták az Alan Wake DLC-it. Ha nem olvastam volna, hogy van hozzá két extra fejezet, akkor sosem indítottam volna el ezeket, mert meg sem találom.

<-ƘƘ->

(#86036) Bencus88 válasza ProEvoFan (#86034) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagy szwrencséd, hogy már végig vittem ;]

(#86037) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Sziasztok!

A Last of us II most akciós a Storeban, 9 ezer forint körül van. Egyenlőre meg az egyel játszok, most kezdtem, de szeretnem majd megvenni a második részt is. A kérdésem tehát az lenne, hogy szokott lenni sűrűn akcióban? Vagy ha most akciós, akkor egy darabig nem lesz? Szokott lenni esetleg jobb árban is, pl plusz PS Plus kedvezmennyel? Vagy ez kihagyhatatlan ajánlat, amire mindenkepp erdemes most lecsapni?

Köszi szépen! :R

(#86038) Bencus88 válasza Mr.Wiking (#86037) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jó lenne tudni, hogy lemezes e a géped, mert 7-8k szokott menni.

Kihagyhatatlan ajánlatnak nem mondanám, de korrekt digitális ár érte

[ Szerkesztve ]

(#86039) FollowTheORI válasza Mr.Wiking (#86037) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lesz most többször is a mindenféle ünnepek alatt, de ha most azonnal akarsz játszni vele akkor vedd meg, vagy ha nemsokára végzel a másikkal és folytatni akarod azonnal. :)
Sokkal jobb árra ne számíts később se.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86040) Kendek válasza Mr.Wiking (#86037) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy ezt az oldalt érdemes nézegetni: psprices.com
Ha már az első részénél tartasz, és utána folytatni akarod, akkor célszerű a mostani akcióban megvásárolni.

<-ƘƘ->

(#86041) Iparmágnás


Iparmágnás
tag

Sziasztok!

Szerintetek megéri a Sackboyért most a 14k? Lélektani határomon táncol jelenleg ezzel az árral. Tudom, volt nem is olyan régen 6,7k az Alzában, de az PS4-es verza, attól függetlenül, hogy ingyenes az upgrade.

Szóval aki játszik vele, mit gondol megéri így? Vagy érdemes még várni egy esetleges karácsonyi leárazásra?

Üdv

(#86042) Bencus88 válasza Iparmágnás (#86041) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szia!
Szintén hasonló a kérdés jó e a lemezes. Mert azt már 10-12k körül lehet kapni

(#86043) Iparmágnás válasza Bencus88 (#86042) üzenetére


Iparmágnás
tag

Lemezes is jó lenne persze, de egyelőre nem láttam Aprón sem, hogy 10k körül mozogna az ára.

(#86044) Bencus88 válasza Iparmágnás (#86043) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aprón nem figyeltem, jatekaim.hun van egy 12ks

(#86045) Sanyi.mTs válasza Arpi82 (#85988) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Valaki itt a topikban hívta fel a figyelmem a játék leírására, ahol is lehetséges problémékra figyelmeztet a leírás PS5-ön

(#86046) EnterR


EnterR
veterán

Jobbnak látom itt megkérdezni, mint ilyen Gamespot minőségű tutorialokat olvasni. A PS5-ös game sharing ugyanúgy funkcionál, mint PS4-en? Van USA accountom, arra vennék $70-ért feltöltőkártyát, majd a BF2042-t. Mindezt a magyar profilomon játszanám, ott kívánom csinálni az online "karriert". Működik?

PSN ID: marquuard

(#86047) CptAdamica válasza hadam98 (#85992) üzenetére


CptAdamica
veterán

A warzone-ra bármit hamarabb mondanék, mint azt, hogy nagyon jól néz ki. PC-n is rettentő csúnya, technikailag meg egy hulladék. Konkrétan a BF5 magasabb beállításokkal jobban és stabilabban fut nálam, mint a warzone. De ha pálya méretre akarunk licitálni, akkor volt a BF5-nek egy firestorm része is, ami szintén több generációval a warzone előtt járt technikailag és grafikailag is.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#86048) kecsu10 válasza KaitouP (#85959) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Ez egyébként nagy bajom a konzol játékkal sajnos. Mármint ez a hozzáállás: vegyél aranyáron mindenféle, egyébként a konkurenciát meg sem közelítő dolgot, mert az saját brand. Igaz, hogy a gépet olcsóbban adják, de irdatlan pénzt keresnek ezekből, meg a játékokból. Nem vicc, de pc-n még nem volt annyi gondom ilyenekkel, sokan azt hiszik, hogy van, de nem. Az nvidia app és az Armoury Crate megold minden frissítést, és kész. No de amíg van Last of us és God of War, addig nem zavar, vagyis inkább azt mondanám, hogy van ami ellensúlyozza ezeket. A Last of us annyira fölötte áll mindennek ami videojáték, az én szememben, hogy az megéri, és lenyelem a békát. (De szerintem a végtelenségig nem lehet feszíteni a húrt a Sonynak sem).

(#86049) nincsnév007 válasza hadam98 (#85992) üzenetére


nincsnév007
őstag

sok streamert nézek akik csak warzont játszanak de ez a játék egy 3090-en is nagyon csúnya. Ps4-en semmi szégyelni valója nincs mert ez miden hol csúnya :D

(#86050) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Storeban hogyan tudok értékelni? Megnéztem a játék alatt minden menüt, de nem találtam sehol. Volt valahol valami/valami/rating/valami, de ez alatt nem volt semmi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.