Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124701) erahurka válasza Callme (#124694) üzenetére


erahurka
félisten

Lehetne valamivel extrább a kontroller. Xbox One-ból voltak nagyon menő gépek és vezérlők, ilyen harapásnyomok meg karcok rendesen belevájva az anyagába meg hasonlók.

(#124702) marinea2 válasza Callme (#124694) üzenetére


marinea2
addikt

Jo jatekot!
En is most kezdem vegre :C

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#124703) F-ECT$ válasza marinea2 (#124702) üzenetére


F-ECT$
titán

Az egyik nagy előnye ha játszok és nem filmet nézek, hogy nem értek késztetést az evésre :DDD

Dive ever, work never.

(#124704) opr válasza marinea2 (#124702) üzenetére


opr
veterán

Az a szép, fazonírozott bonsai pont abban a pozícióban az immerziót akarja növelni? Kicsit jobbra és kicsit lentebb kellett volna fotózni a 100%-os élményért. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#124705) Yonimenn válasza erahurka (#124651) üzenetére


Yonimenn
csendes újonc

Nem értek már a hardveres részéhez. Gondoltam laptopra is, a hordozhatósága jól jött volna de 200ból nem lehet asus zephyrust venni, meg ugye nem úgy bővíthető mint egy pc, jobban melegszik stb.
A régi gépemet tudnám esetleg beszámíttatni valami rx 5700 xt vel szereltbe. Azon 60 fps a god of war meg a red dead redemption 2. Nekem csak erre a két címre kellene. Mondjuk elvileg yutubos vidik szerint futna i5-6500 alatt is rx470 4 gigával.

(#124706) Callme válasza Bazsi747 (#124698) üzenetére


Callme
tag

Köszi szépen :))

PSN ID: CallmeEighty8

(#124707) KaitouP válasza marinea2 (#124702) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Csak a Soproni <3 (Szülővárosom, sokat gangeltünk a sörgyár környékén. :D)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#124708) Callme válasza erahurka (#124701) üzenetére


Callme
tag

Hát jah, elfért volna egy dombornyomott god of war felirat is, de akkor még drágább lett volna.
Nekem éppen eléggé eszembe juttatja a szereplöket a medve és a farkas :)

marinea2: Köszi szépen, viszont kívánom! (Látom sem éhezni, sem pedig szomjazni nem fogsz :D )

PSN ID: CallmeEighty8

(#124709) erahurka válasza Yonimenn (#124705) üzenetére


erahurka
félisten

300-ból is jóformán szemetet kapsz gamer laptop címen. RTX 3050 TI alatt nem vennék notit és az csak belépő szint, illetve annak talán a teteje.

Enyémben amúgy GTX1050-van, már csak elég durva kompromisszumokkal alkalmas újabb játékokhoz. Cyberpunkot full lowon nyomtam 1360x768-ban 50%-os dinamikus leskálázással, szóval ha kevés volt a hardver levehette a felére is. :DDD Soha nem volt 30 fps-em se mégis végig tudtam játszani.

(#124710) marinea2 válasza opr (#124704) üzenetére


marinea2
addikt

Az csak siman ott van az asztalon mint “disz” :D (csak a sopronis dobozok cserelodnek idokozonkent 😝)

KaitouP: Sokat jartam en is oda Sopron-Kaposvar kosarmeccsek miatt. Par eve egymas utan ketszer is osszekerultunk a rajatszasban :U :))

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#124711) imre2016


imre2016
csendes tag

Sziasztok érdeklödnék hogy lehete tudni hogy a PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain Bundleben a játék lemezes vagy digitális formában lesz válaszokat elöre is köszönöm.

(#124712) KaitouP válasza marinea2 (#124710) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ó jaj, a jó kis kosár. :C Én mondjuk inkább a csajok meccseire jártam, Honti Kata nagy kedvencem volt míg itthon játszott, távoli rokon is egyben. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#124713) F-ECT$ válasza imre2016 (#124711) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudni nem lehet, de én kódra tippelek.

Dive ever, work never.

(#124714) koncsik válasza Lackooo84 (#124683) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ma írtak, hogy átvehetem 3 napig.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#124715) kola99 válasza imre2016 (#124711) üzenetére


kola99
tag

Tényleg , ezek a VR2- vel jelzett új játékok , csak VR2-vel fognak futni, vagy sima PS5 -ön is ?
/ mert akkor kénytelenek leszünk pár kedvenc miatt megrendelni a VR2-őt is pl :a
Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge..mint anno a Skyrim VR-t .

[ Szerkesztve ]

(#124716) Bazsi747 válasza marinea2 (#124702) üzenetére


Bazsi747
aktív tag

Olyan képet a falról honnan tudnék rendelni?

(#124717) F-ECT$ válasza kola99 (#124715) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak vr2-vel.

Dive ever, work never.

(#124718) Lackooo84 válasza koncsik (#124714) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ez marha jó, nem értem miért nem adják fel akkor a vidékieknek...

The Truth is out there...

(#124719) marinea2 válasza Bazsi747 (#124716) üzenetére


marinea2
addikt

europosters.hu
kerettel mindennel egy 20asba megall :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#124720) erahurka válasza marinea2 (#124719) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyi??? :Y

(#124721) marinea2 válasza erahurka (#124720) üzenetére


marinea2
addikt

A legolcsobb muanyag kerettel ennyi :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#124722) ChiliChili


ChiliChili
tag

Sziasztok! A PS+ továbbra is úgy működik, hogy ha most vásárolok előfizetést (25%-os akció), akkor hozzáadja a már aktívhoz és csak akkortól érvényesül, amikor az éppen aktuális lejár majd? A mostani, 2023 májusban járna le.

(#124723) Kendek válasza ChiliChili (#124722) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, halmozódik, vagyis annyival kitolódik a lejárati dátum.

<-ƘƘ->

(#124724) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!
Ha én egy barátomnak szeretnék egyenleget adni a PSN fiókjához, melyet egy kóddal tehet meg, ez jó lehet?
[link] megveszem, kapok egy kódot, kinyomtatom egy papírra, és odaadom neki borítékba. Működhet?

(#124725) Lackooo84 válasza oliwire (#124724) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Miért ne működne? Ezt pont erre találták ki...

The Truth is out there...

(#124726) oliwire válasza Lackooo84 (#124725) üzenetére


oliwire
őstag

Szuper, köszi! Csak még nem csináltam ilyet. :R

(#124727) MixY


MixY
tag

Sziasztok!
Szeretném a God of Wart újra végigjátszani az új rész előtt, ezúttal platina trófea a cél, 4 éve végigjátszottam már, de csak "végig rohantam" rajta.
Rákerestem a csoportban, hogy ki lehet-e valahogy törölni az akkor megszerzett trófeákat, akkor azt írtátok nem lehetséges, ha nem 0%-on áll a játék.
Szóval az esélytelenek nyugalmával kérdezem, hátha meg lett már oldva PS5-re, hogy ki lehet törölni a listából?

(#124728) Kendek válasza MixY (#124727) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Továbbra sem lehet. Vagyis ha nulláról szeretnéd kezdeni, akkor másik profilon kell játszanod, ahol még nem volt.

<-ƘƘ->

(#124729) Sanyi.mTs válasza MixY (#124727) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nem szégyen, ha kezdés után 4 évvel platinázod :)

(#124730) Zsinder válasza MixY (#124727) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Miért probléma, hogy néhány trófea már megvan? A játékot attól még kezdheted elölről.

(#124731) karlos777


karlos777
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Karira vettem a gyerekek egy PS5 öt, most akciós a tagság hétfőig, karácsonykor szokott akció lenni? Még nem volt konzolunk wzért nem tudom sajna. Ha esetleg most megveszem csimáltam fiókot, akkor az innantól számolja a hónapot?
Köszönöm szépen a válaszikat😘

(#124732) F-ECT$ válasza MixY (#124727) üzenetére


F-ECT$
titán

A gyűjtögetés miatt végig kell menni mindenhol. Szóval most 100%-os pucolás kell, nem lesz olyan hogy valamit kihagysz azért mert az a trófea már megvan korábbról.

Dive ever, work never.

(#124733) erahurka válasza MixY (#124727) üzenetére


erahurka
félisten

A sztorit újra tudod kezdeni szerintem, a meglévő trófeák meg nem lesznek útban.

(#124734) F-ECT$ válasza karlos777 (#124731) üzenetére


F-ECT$
titán

Szokott lenni, de nem mindig. Ha megveszed akkor indul is.
Szóval ha lesz karácsonykor akció és akkor veszel az a legjobb, de ha nem lesz és nem veszel, akkor az a legrosszabb verzió. Közepes megoldás hogy veszel most, így buksz 1 hónapot, de 25%-kal kevesebbe kerül.

Dive ever, work never.

(#124735) MixY válasza Zsinder (#124730) üzenetére


MixY
tag

Ja nekem az se probléma, hogy ott vannak már, csak gondoltam ha van rá mód, hogy totál a nulláról kezdjem a trófea gyűjtögetést hogy frissen jelenjen meg mikor megszerzem, akkor miért ne :).

F-ECT$: persze nyilván új játék kezdésnél mindent meg kell újra, azon is gondolkodtam, hogy csak a maradék trófeákat pótolom be, meg hogy egy kicsit visszarázódjak a világba, de inkább elölről kezdem, mert a sztori sincs már meg teljesen :D

[ Szerkesztve ]

(#124736) tkohun2107


tkohun2107
tag

Üdv a konzolok mellé kell egy jó tv is, magam szeretek lépést tartani a technikával és vettem egy Samsung QD Oled s95bat típusú tvt erről osztanám meg a tapasztalatom hátha valaki gondolkodik ilyen vásárlásán. Ps5 mellé vettem.
Lgc1 tvt használtam idáig,remek tv azonban úgy gondoltam váltani szeretnék. Pár napos használat után amit tapasztalok : próbálom saját szavaimmal teljesen laikuskent leírni. C1 minden maxon volt fényerő színek stb itt az új samsungon kb 70% toltam fel a dolgokat és hatalmas ugrás az oledhez képest. A képe szebb a színek élénkebbek a fényerő sokkal sokkal magasabb. Nem vártam volna hogy ilyen minőséget produkál. Vannak dolgok amik hiányoznak így váltás után, és hasonlítani sem szeretnék egy 1,5 éves modellt egy új medellhez teljesen felesleges. Azonban ha valaki rá szánja az összeget és komoly tvt keres akkor g2 mellett ez egy igen jó alternatíva (szerintem jobb is de ez csak saját vélemény ) Bam nagy dolog de a tvn van egy Xbox applikáció vagyis ha van elofizod gamepass játékokkal is tudsz játszani ,a minőség egy kalap szar de akkor is ott van a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#124737) melega


melega
őstag

Olvastam a joy awardsot.
Szerintem a game awardson ugyan az lesz csak a God of War Ragnarök nem üres kézzel megy haza hanem év akció-kalandjátéka címmel.

Év játéka Elden ring 127 óra volt nekem az idei ev legnehezebb játéka.
Év designje Elden ring
Év multija Elden ring
Év kiadója: From Software

Év legjobb története Horizon Forbidden West a Demon souls remakre cseréltem ott az összes boss meglett magamtól 80 óra alatt.

Legjobb francia kiadó ami a Plague tale Requiemet is kiadta 15 óra volt nekem.

Legjobb hanghatás Horizon Forbidden west.

Legjobb hang szerintem Amicia a Plague taleből, de nem ő fog nyerni hanem ... immortal szinkronhangja.

Legjobb sport játék GT sport 7, első részeiben mindig lemaradtam úgyhogy nem kell.
Az NFS undebound nekem jobban tetszik.
Ezek ps 5 re is vannak.

(#124738) EasyLife válasza F-ECT$ (#124734) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Viszont novemberi ps plus játékokat még bezsebelheti :)

(#124739) F-ECT$ válasza tkohun2107 (#124736) üzenetére


F-ECT$
titán

az új samsungon kb 70% toltam fel a dolgokat és hatalmas ugrás az oledhez képest
No de az új samsung is oled, nem? :) De komolyra fordítva az LG (és a többi oled) is főleg fényerőben gyenge, itt évről évre nagy a fejlődés. A C1 még csak 700 körül tudott, ez a Samu meg már 1000 nit (peak), szóval tényleg nagy az ugrás.
Illetve a túlszaturált színek tényleg szebbnek hatnak, és a Samsung inkább erre megy rá, és nem a valósághű színábrázolásra.

Dive ever, work never.

(#124740) Lackooo84 válasza F-ECT$ (#124739) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Biztos gyenge lehet a fényerő, ha én HDR 30-nál nagyobb fényerőn nem is tudom használni, mert vakít és hunyorognom kell.... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#124741) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#124740) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 800 nites tv-m van, éjjel tud zavaró lenni a full fehér kép max fényerőn, de egyébként tök jó a HDR-hez, hogy ennyit tud. Ehhez képest a 30% nekem pl biztos kevés lenne.

Dive ever, work never.

(#124742) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#124739) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én még nem is láttam samsung tv-t normális színekkel. mind olyan,mintha be lennék gombázva :DDD
egyébként ebben a kategóriában nem sok értelme van a nitezésnek,mert hiába b*ssza ki a szemed a fehér fény,ha közben a feketéd szürke és pontatlan hdr-t (high dynamic range) kapsz.

Life, Uh, Finds A Way

(#124743) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Jaaaj gugyus ne tepd szet a kodooot :O :O

(#124744) Kendek válasza Agyrák666 (#124743) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vicces!
Ne próbálgassátok, már be van váltva a kód. :D

<-ƘƘ->

(#124745) Lackooo84 válasza Kendek (#124744) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tudom, én váltottam be. ;]

The Truth is out there...

(#124746) KaitouP válasza Kendek (#124744) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Te zsivány... :DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#124747) Sliderxy válasza marinea2 (#124721) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Lehet azt olcsóbban is.

Én 9 ezerből hoztam ki ezt:

Poszter szintén europosters.hu -ról 2000-ért.

A képkeret meg egy IKEA Ribba 6990-ért.
Pont passzol a méret!

Jó minőségű, stabil keret. Ha nem teljesen falra simulót akar valaki, akkor még a Lomviken keret is jó!

(#124748) erahurka válasza Sliderxy (#124747) üzenetére


erahurka
félisten

Ez már sokkal barátibb ár.

(#124749) undercover


undercover
senior tag

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a Need for Speed Unbound-ról mikor érkezhetnek reviewek?

Csak a megjelenés napján december 2-től?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#124750) Nayrobi válasza undercover (#124749) üzenetére


Nayrobi
őstag

Megjelenés előtt 3 nappal már játszható lesz ea play előfizuval, szóval legkésőbb jövő hét közepén

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.